The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 27 cze 2014, 0:35

Co do petycji - nie ma co robić petycji do EA, bo ta gra i tak jest już skazana na porażkę... No chyba, że wyrzucą wszystko, co do tej pory zrobili, i stworzą grę całkowicie od nowa, tym razem jak już wszyscy zauważyli "dla fanów" a nie "dla kasy".

Chętnie bym się za to podpisał pod jakąś petycją do jakiejś innej dużej firmy o stworzenie konkurencji dla Simsów, która postawiona obok na sklepowej półce, przyciągnie o wiele więcej klientów i zarówno jakością jak i wynikami finansowymi, pogrążyłoby EA... i zburzyło ich coraz to słabszą markę.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 0:37

Tylko, że ta firma musiałaby zaprezentować świeże spojrzenie na tę symulację, bo inaczej byłaby pewnie z góry przegrana jako marne naśladownictwo :P

Adamsims
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Adamsims » 27 cze 2014, 0:39

Piszczac pisze:Dużo nowych gier obsługuje już więcej niż 4 GB RAM-u? Orientuje sie ktoś?
Niedawno wydana gra Watch Dogs wymaga minimum 6 GB RAM-u, a zaleca 8. Ciekawe co będzie z wymaganiami np. GTA V. Ktoś wie jaki jest sens tego limitu?

Również mam nadzieję, że pojawi się konkurencja. Gra w życie ma duży potencjał.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 27 cze 2014, 0:41

JamesSinatra - świeże pomysły? To jest właśnie to, czego brakuje EA i serii The Sims... Gdyby ukazała się gra, która miała w sobie te innowacje, które powinna mieć czwórka, natychmiast pogrążyłaby EA. Poza tym, spójrz na ostatnie strony tego tematu i na kolejne wady TS4...

Niech ktoś się tym zajmie, naprawdę. Niech znajdą jakieś studio, które będzie miało chęć i zapał, niech znajdą wydawcę-konkurenta EA (może Ubisoft?), i niech to wydadzą. Naprawdę, mam wielką nadzieję, że tak się stanie... To byłoby dobre nie tylko dla tej konkurencyjnej serii, ale także dla samej serii The Sims, która wręcz woła o jakąś konkurencję, która postawiłaby wyżej poprzeczkę...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, 0:43 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 0:42

Wiem, tylko że właśnie problem polega na tym, że do tej pory jakoś to się nigdy nie udwaało. Ale fakt, wtedy jeszcze Simsy były fajną grą, a teraz rzeczwiście jakaś inna firma mogłaby przejąć pałeczkę :p. W sumie fajnie by było gdyby to dalej był Maxis, ale deweloper był już inny :P

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 27 cze 2014, 0:45

Uświadomiłam sobie, że chciało im się zrobić animację chodzenia - gibającego się goryla, a animacji dla mniejszych postaci nastolatków już nie. xD
Myślicie, że EA nie ma jakiś praw autorskich na twory simsopodobne?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, 13:44 przez smisiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie hotlinkujemy zdjęć.

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 27 cze 2014, 0:49

Jedna wypowiedź Grahama z SimsVIP: "I was commenting with one of our designers just this morning how it leaves the door open for pre-teens nicely. Don’t know if that will actually happen – toddlers would certainly be the first priority for us when considering how to expand the game."

źródło: http://simsvip.com/2014/06/26/the-sims- ... ru-tweets/

Wspomina tak na dobrą sprawę o ewentualnym późniejszym wprowadzeniu całkiem nowej grupy wiekowej... pre-teens, czyli takiej wczesnej fazy nastolatka (12-15?), a ta obecna grupa to taki starszy nastolatek (16-19?), koniec końców często już w tym wieku dorównujący wzrostem rodzicom... W sumie, nie wydaje mi się to takim złym pomysłem, zawsze brakowało mi takiego czegoś :) tak, o, chciałam rzucić mały promyk na tę falę nienawiści i złych emocji na tym forum :P

Co oczywiście nie usprawiedliwia w żadnym wypadku z tego, że nie dają nam ich teraz, od razu w podstawie, skoro już mieliby wpaść na taki dobry pomysł.
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 27 cze 2014, 0:59

Pre-teens to są te dzieci w wieku szkolnym, przynajmniej w TS Free Play.

Ale pewnie masz rację. Zrobią "Pokolenia", a tam wrzucą małe szkraby oraz grupę pomiędzy dzieciaków a nastolatków, heh.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 27 cze 2014, 2:07

Nastolatkowie o takim samym wzroście. Brawo EA.
W tej grze nawet nie da sie juz odróżnić 4 grup wiekowych bo są identyczne. Czym niby różni sie nastolatek od dorosłego i młodego dorosłego, czym różni sie młody dorosły od dorosłego, czym różni sie emeryt? Chyba tylko siwymi, beznadziejnymi włosami i jakimiś zmarszczkami. Zal.

Btw, komentarz z MTS na temat:
"Why is that teenager telling his parents what to do? And why is my adult Sim going to school?"
XDDDD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 cze 2014, 10:46

Cóż, gdyby postaci nastolatków byłyby niższe, wymagałoby to od razu dostosowania animacji... po prostu żałosne, nie chciało się nikomu tym zająć bo goniły ich terminy. To absurd, najgorszy wydawca gier jakiego znam. O dziwo gry sportowe robią jedne z najlepszych, więc w sumie zastanawiam się czy to wina faktycznie samego EA czy jednego jakiegoś głównego nadzorującego projekt The Sims.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 10:59

W sumie tak jak pisałem, brak dzieci da się jeszcze znieść, ale sprawa z nastolatkami...? Na pewno nie kupię tej gry dopóki czegoś z tym nie zrobią. W tym momencie chyba nawet przestaję czytać informacje na temat tej gry.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 27 cze 2014, 11:18


Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 27 cze 2014, 11:54

Od razu gdy zobaczyłem filmik zobaczyłem też za wysokie nastolatki...
Może zamiast robić petycję, żeby do Simsów dodali małe dzieci i baseny, trzeba zrobić petycję do jakiejś firmy żeby zrobili konkurencję? :)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 27 cze 2014, 12:05

ja tam the sims 4 nie kupuje jednak bo jak przeczytałam o braku małych dzieci i basenów to postanowiłam, że zostaje przy 3.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 cze 2014, 12:26

Jest jeden plus tego jak wygląda TS4 - na pewno można spodziewać się świetnej recenzji od LGR :) .
Jeżeli będzie zrealizowana jak recenzja akcesoriów DIESEL na przykład, z dużą dawką humoru, to już nie mogę się doczekać. A brak dzieci czy basenów na bank zostanie tam wyśmiany.
Obrazek

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 27 cze 2014, 12:30

czytam da DOTce, że małe dzieci mają sie pojawić krótko po premierze gry
*Małe dzieci zostaną dodane do gry dopiero po jej premierze. Jest to jeden z priorytetów.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 27 cze 2014, 12:46

develire pisze:czytam da DOTce, że małe dzieci mają sie pojawić krótko po premierze gry
*Małe dzieci zostaną dodane do gry dopiero po jej premierze. Jest to jeden z priorytetów.
Przypomina mi się ta akcja z SimCity i trybem offline... EA zabezpieczyło się przed piratami kosztem ludzi, którzy nie mogli potem grać bez połączenia z siecią. A aktualizacja, która im tu umożliwiła pojawiła się jakiś... rok po premierze.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 27 cze 2014, 12:53

miejmy nadzieje, ze takich niespodzianek nie będzie a co do innych njusów to;
*Być może powstanie grupa wiekowa między dzieckiem a nastolatkiem. Coś w rodzaju młodego nastolatka.
marzą mi sie kosmici w podstawce tak jak bylo w dwójce
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 27 cze 2014, 13:13

Trzy grupy wiekowe, które będą korzystały z tych samych ubrań, tych samych animacji. Niemowlaki pewnie owinięte w kokon z 10 interakcjami oraz dzieci w wieku szkolnym nad którymi musieli pewnie się najwięcej natrudzić bo inny wzrost równa się, inne ubrania, inne animacje.
I denerwuje mnie to mówienie, że pojawią się po premierze. Nie mogą dać ich w podstawie, a nie w aktualizacji? Pewnie już im kasy brakuje dla ludzi, którzy mieli te małe dzieci stworzyć. Teraz czekają na premierę mnóstwo kasy i dopiero wtedy ci ludzie wezmą się do pracy.

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 27 cze 2014, 13:59

http://simsvip.com/2014/06/27/the-sims- ... ed-career/

Będzie można być komikiem :) w sumie ciekawe.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości