The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 22:47

A o co chodzi z tymi systemami bitowymi? W sensie, że jeśli ktoś będize miał lepszego kompa to gra wcale nie będzie działała lepiej?

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 26 cze 2014, 23:01

JamesSinatra pisze:Jeśli ktoś będzie miał lepszego kompa, to gra wcale nie będzie działała lepiej?
Dokładnie tak.
Może to jakoś przybliży lepiej tą sprawę

Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 23:02

A to by jakoś zaszkodziło graczom ze słabszym sprzętem, gdyby mogło wykorzystywać więcej? oO Czemu tak zrobili? ;|

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 26 cze 2014, 23:03

Niewierze, to coś strasznego, co do tych 4Gb ramu, czuję się oszukany, jak można być tak głupim, by dawać takie ograniczenia, rozumiem, że gra ma chodzić na słabych kompach, ale to już przesada, a co jak dojdzie masa dodatków? a co jak zmienię ograniczenie ilości simów na więcej, niż 20? (mówili, że łatwo to będzie modami zmienić) To co, gra mi padnie, bo nie będzie potrafiła zużyć więcej ramu, którego mam 8Gb? Śmiech na sali, będę czekał na jakiegoś moda, bo to, co zrobili, to głupota, a co do braku basenów, piwnic, i małych dzieci, to starczyło zatrudnić o 2 osoby więcej i po kłopocie... a basenów i piwnic nie ma, bo pewnie nie potrafią wyryć dziury w ziemi w ich pięknym nowym silniku, bo mam wrażenie czasem, że są to niedorozwoje...
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 cze 2014, 23:04

A może po prostu gra więcej nie potrzebuje
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 26 cze 2014, 23:14

Co ja czytam, nastolatki są tego samego wzrostu co dorośli?! To jakiś (kolejny) żart?!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 26 cze 2014, 23:18

Jeśli serio są tego samego wzrostu, to skomentuję to tak -> :haha:
Pewnie im się wzrostu zmieniać nie chciało, bo mogli użyć tego gotowego, co go mieli dla dorosłych. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 26 cze 2014, 23:24

Po co się męczyć z dodatkowymi animacjami? Usuńmy małe dzieci, a nastolatki zróbmy wzrostu dorosłych! A teraz zakrzyknijmy razem: Byle szybciej, byle łatwiej! Money money money

...nie mogę już :facepalm:

@down źródło
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 23:28 przez Mikado, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 23:26

Źródło?

@UP - dziękować

@Edit: Teraz się załamałam. Nie odstraszyli mnie brakiem dzieciuchów, basenów, tymi ekranami ładowania. Jednak to już jest przegięcie. Jest mi smutno. :(

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 26 cze 2014, 23:48

A mnie obsługiwanie RAM-u w sumie to nie ruszyło, bo to akurat szybko można zmienić aktualizacją (jak w trójce), w przeciwieństwie do innych braków.

Co do wzrostu, to też mi nie zależy, zwłaszcza jeśli będę miała moda na związki nastolatka z np. młodym dorosłym. Nie będą całować się w brody.

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 26 cze 2014, 23:53

Po prostu śmieszą mnie te wszystkie nowe informacje. Brak basenów i piwnic... no bo po co one komu? Do tego nastolatki tego samego wzrostu co dorośli :haha: Brak tych małych dzieci jeszcze jakoś zniosę, bo zazwyczaj dużo się nimi nie zajmowałem i tylko mnie denerwowały, ale jak by nie było jest to trochę krok w tył jak wszyscy mówicie soft1 Coraz bardziej boję się o wersję na mac'a, wygada na to, że nie prędko się jej doczekam. Chociaż może jak już wreszcie wyjdzie to będą baseny i dzieci w grze haha.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 23:54 przez Charlie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 26 cze 2014, 23:54

To w ogóle czym nastolatki różnią się od dorosłych oprócz tego, że chodzą do szkoły soft9?
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 23:58

Dla mnie to wygląda, jakby olali temat już dokumentnie. 4 z 6 grup wiekowych są praktycznie takie same.
No nic, czekam na jakiś gameplay i koniec. Albo te emocje są takie och, ach, że nie będzie mi przykro i lokacje będą super dopieszczone. Albo wyjdę z założenia, że na świecie jest tyle jeszcze innych gier do pogrania.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 cze 2014, 0:00

Każda kolejna informacja o grze tylko ją pogrąża. To jest jakieś totalne nieporozumienie, nie zamierzam kupić tej gry, koniec tej żenady. Jestem wściekły na EA za to co robi z serią. Idą na łatwiznę gdzie się da. Nie będzie dzieci, nastolatkowie niczym się nie będą różnić od dorosłych, ale przecież są emocje :) . A sprzedaż i tak będzie duża, bo małe dziewczynki i tak na grę polecą i stworzą nowe pokolenie graczy The Sims, a stare zostało teraz kompletnie olane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 0:06

Najpierw mówią, że nastolatek nie będzie mógł zakochać się w dorosłym, bo to jest "creepy", podając przy tym, że ta grupa wiekowa reprezentuje 13-16-latków. A teraz się okazuje, że ten 13-latek będzie wzrostu dorosłego? :facepalm:

Swoją drogą przecież w realnym życiu zdarza się, że nawet 12-latki podkochują się w dorosłych mężczyznach, nie wiem co w tym jest takiego "creepy" soft2
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 27 cze 2014, 0:07

Dużo nowych gier obsługuje już więcej niż 4 GB RAM-u? Orientuje sie ktoś?

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 0:22

Nooo, z tymi nastolatkami to pocisnęli. W sumie tak jakby tej grupy też nie było, bo nie zrobili osobnych animacji do tego, tak samo z młodymi dorosłymi. Czyli na dobrą sprawę są noworodki, które mają nogi(!), dzieci, dorośli i emeryci.

W ogóle czy oni coś wymyślili z krzesłami? Bo ktoś na oficjalnym forum wrzucił żartobliwą listę dodatków do TS 4 (np. takie z małymi dziećmi itp) i pośród nich pojawił się dodatek na temat krzeseł:
The Sims 4: Chair Stuff
- Your Sims can finally own chairs in The Sims 4!
SimGuruFreezerBunny : (After removing chairs from the base game one day prior to launch to save CD space, fans will be delighted to know that we've dedicated an entire stuff pack to chairs!)
Wie ktoś do czego to nawiązuje?

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 27 cze 2014, 0:27

To chyba taki żart.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 27 cze 2014, 0:31

Ta cała gra, chociaż bardziej każda nowa informacja o niej, wydaje się jednym wielkim żartem. XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 cze 2014, 0:35

Wiem, że żart, ale wszystkie informacje o dodatkach nawiązywały do jakichś informacji od EA. Np. dodatek z dziećmi do braku dzieci, dodatek ze strojami kąpielowymi do braku basenów... więc zacząłem się zastanawiać co z tymi krzesłami :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości