The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 26 cze 2014, 17:44

"Po prostu czasochłonne" - no błagam Was, tworzycie grę i nie zrobicie czegoś bo Wam się nie chce bo to zajmuje trochę czasu? No śmiech na sali. Czuję, że 4 to gwoźdź do trumny dla simsów...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 cze 2014, 17:44

To smutne patrzeć po tych wszystkich forach, jak wielu użytkowników (łącznie ze mną) z obozu który zawsze bronił TS4 przeszli do obozu przeciwnego tej grze. Chyba pozostanie mi pozostać przy TS2 lub 3, przynajmniej do czasu porządnego uzupełnienia TS4 aktualizacjami i dodatkami...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 26 cze 2014, 18:00

"To nie jest trudne dodać taką grupę do już stworzonej gry, ale po prostu czasochłonne. " Co za... kretyni. Przepraszam, ze sie tak wypowiadam, ale normalnie z każdą ich wypowiedzią robi sie coraz gorzej. Jak nie mają czasu to niech przesuną premierę gry, a nie głupio sie tłumaczą! Nikogo nie interesują ich powody dla której nie umieją zrobić gry, liczy sie fakt ze ludzie za tą grę płacą i mają prawo do czegoś wartego swojej ceny, a jak nie umieją zrobić dobrej i kompletnej gry w czasie który im dano, to niech w ogolę jej nie robią.
Btw. ja raczej wrócę do dwójki. Trójkę sprzedałam bo sprawiała mi za dużo problemow, a nie będę kupowała mega super i dobrego komputera tylko po to żeby zagrać w zepsutą ( tak, zepsutą) grę, chociaż i na mega super dobrym komputerze prawdopodobnie sprawiałaby problemy.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 18:22

Najgorsze jest to, że mi się ta gra na zdjeciach spodobała i już nie będę potrafił wrócić do trójki :P.
Jakiś YouTuber mówił, że bojkotowanie gier nie ma sensu, bo firmy takie jak EA odbierają to jako brak zainteresowania tematem, a nie brak zadowolenia i że to się odbija na studiu, czyli dostałoby się Maxisowi. Według niego dużo lepiej sprawdza się marudzenie i upierdliwość, bo PRowcy muszą jakoś zareagować. Tak, że piszcie o tym na necie.

Dzisiaj nawet pojawił się na kwejku obrazek z simsów z Gry o tron, można coś tam skomentować, bo pewnie dużo ludzi to zobaczy...

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 26 cze 2014, 18:32

Nie ma basenów, simy będą się topić w łzach społeczności simowej B)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 cze 2014, 18:37

Ach robaczki, a pamiętam jak uderzyło we mnie tsunami oburzeń, że tylko narzekam.. Jak widać miałam rację
ObrazekObrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 26 cze 2014, 18:39

JamesSinatra pisze:Napisał mniej więcej, że:
Młodsze grupy są zależne od starszych, które to nimi się opiekują. Poza tym wymagają unikalnych animacji i ciuchów. Chcą, aby każda grupa wiekowa była innego rodzaju doświadczeniem, które ma wpływ na kolejny etap życia sima. To nie jest trudne dodać taką grupę do już stworzonej gry, ale po prostu czasochłonne.

Żenada 8D
No weeee.....

Jakoś do 2 i 3 był czas i zrobili soft9 To tłumaczenie brzmi jak tłumaczenie jakiegoś lenia... nie zrobię, tego bo czasu za dużo zajmie soft1

Ciekawe gdzie oni teraz te dzieciaki wpakują. Nie wiem też co wymyślą na swoją "obronę" gry. Niech kombinują, aż jestem ciekawa, może coś z tego wyjdzie, ale wątpię.

Może dodadzą w dodatku jakieś super urozmaicenia dla tej grupy, lepsze niż w trójce
Marzenia... :curious:

Edit: Co ta simka ma nad oczami? O.o
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 26 cze 2014, 18:43

Wiecie co? Po cichu liczyłem na tą pogodę, no bo były te tajemnicze kałuże na ulicy. Ale nie, Graham musiał to zepsuć soft2
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 cze 2014, 18:45

SimGuruRusskii
I understand if people are angry but i will not tolerate people insulting moderators for doing their jobs. Or any SimGuru for that matter
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 19:10

Myślę, że skoro tak napisał to ludzie jednak musieli przeginać :p. Trochę im współczuję, bo są wykwalifikowanymi pracownikami i robią swoje, ale to deweloper narzuca cięcia, a oni się muszą jeszcze z tego tłumaczyć i robić za PRowców.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 19:18

Mały offtop, na odreagowanie sytuacji, żeby się ciut pośmiać. ^^


Tym czasem w siedzibie EA....
[spoiler]Obrazek[/spoiler]

@edit: Nie będzie przesunięcia daty wydania, przez baseny i dzieciuchy małe. https://twitter.com/SimGuruGrant/status ... 4033106945
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 19:26 przez Marathai, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 26 cze 2014, 19:30

Kiedyś była informacja że będzie jedna postać nadnaturalna.
KIEDYŚ. Dawno, dawno temu.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 26 cze 2014, 19:40

fajnie gdyby byli już kosmici ^^
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 26 cze 2014, 19:40

Tak jak powiedział Smisiu; Maxis tworzy, EA zabiera i rozdrabnia się na dodatki.
Jestem ciekaw co na to Will Wright..

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 26 cze 2014, 19:55

Jackob pisze:Jestem ciekaw co na to Will Wright..
Will Wright odszedł i ma tą serię w głębokim poważaniu. Ja na jego miejscu też bym wolał odejść niż męczyć się z taką polityką wydawców...

PS: Temat ma właśnie 66666 wyświetleń...
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 20:08 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 26 cze 2014, 21:05

Column15 pisze:Kiedyś była informacja że będzie jedna postać nadnaturalna.
KIEDYŚ. Dawno, dawno temu.
Pewnie nic nie wspominają,bo już jej nie ma :curious:
soft1
edit; toz to wstydu chyba nie mają... soft1 robic dodatki typu dzieci, baseny, duchy i inne duperele które mogą być w podstawie... ba nawet były w podstawie we wcześniejszych seriach
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 26 cze 2014, 21:23

Teraz to najlepsze co EA może zrobić to pokazać nam, na czym polegają emocje i najlepiej jakiś prawdziwy gameplay. Przez tyle czasu nic nie mówili, że ludzie zaczęli zadawać najdziwniejsze pytania, i w końcu wyszło na jaw. Już bym wolał małe dziecko niż młodego dorosłego.
Ale muszę też powiedzieć, że EA zrobiło fajnych nastolatków (i to tyle z komplementów).

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 21:37

Ktoś fajnie podsumował, na anglojęzycznym forum, młody dorosły niczym nie różni się praktycznie od dorosłego. Tak naprawdę nie musieli wiele zmieniać przy młodym dorosłym. Te same ubrania, animacje ect.
Więc nigdy to nie był wybór między młodym dorosłym a małym dzieckiem. (Uważam, że młody dorosły to fajna grupa wiekowa i bardzo ją lubię, gdyby ją zabrali było by nie miło)

Zgadzam się z lemurkiem6 co do tego, że powinni dać gameplay czy pokazać te emocje.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 26 cze 2014, 22:27

Wiadomość sprzed chwili od SimsVIP.. The Sims 4 przeczyta maksymalnie 4gb pamięci RAM! A więc gra, zamiast wymagań minimalnych, stawia wymagania maksymalne.

Jeśli macie lepsze kompy z systemem 64bit, gra w ogóle nie weźmie tego pod uwagę i będzie chodziła tak, jakby była na systemie starym, 32bitowym.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 26 cze 2014, 22:33

!!!!!!!!?????

Jak?! Naprawdę?! To, czym się tak chwalili, że The Sims 4 trafi do tylu osób, nawet na stare systemy... PO CO im było to dzielenie na dzielnice i ekrany ładowania? To zaczyna być chore.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości