The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 1:14

Ogólnie to jest dziwne, że dali młodego dorosłego, który jest taką szczegółową grupą jakby, a dzieciaka już nie.
Ludzie na fejsie TS pisali, że skoro dzieci będą miały nogi (xd) to pewnie połączą jakoś niemowlaków z tym późniejszym etapem.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 26 cze 2014, 1:16

Rai pisze: Może tak jak w TS2 Na Studiach doszli studenci, to tu zrobią TS4 Pokolenia czy coś w ten deseń i w tym dodatku dojdą małe dzieci. :swelol:
Za dwa (jak Pokolenia) albo trzy lata (jak pory roku) :haha:

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 1:55

http://simsvip.com/2014/06/25/the-sims- ... september/ Odnośnie noworodków a małych dzieci. Nie będą to połączone grupy wiekowe.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 26 cze 2014, 1:58

Kuzco pisze:Miejmy nadzieję, że to jakiś dziwny chwyt marketingowy.
Najlepiej jest rozsławić grę za pomocą kontrowersji... i oburzeniu graczy. Co za logika, ale po EA wszystkiego bym się spodziewała.

Btw, teraz bardziej niż kiedykolwiek, simsy przypominają mi dom dla lalek. Duzo fryzur, ubrań, aby dzieci mogły sie pobawić w ubieranki z simami jak z barbie, a później wsadzić ich do domku i trochę więcej. TS4 ma raczej niewiele wspólnego z symulacją ŻYCIA w tym momencie. Moim 8-letnim siostrzenicom zdecydowanie przypadnie to do gustu!
Chciałabym aby ktoś inny, a nie EA, zabrał się za symulacje życia, bo naprawdę chciałabym sobie pograć w coś ala simsy, w dobrze i starannie zrobioną grę, bo na progres w sadze simsow bym juz nie liczyła. :bored:

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 26 cze 2014, 2:25

Larissa, dokładnie! The Sims z każdą kolejną częścią zmienia się w domek dla lalek... Zamiast dawać nam wrażenie, że naprawdę kontrolujemy ludzi i kierujemy ich losem (dlatego tak zależało mi na realistycznej grafice...), dostajemy takie okrojone i kompletnie olane... coś, przeznaczone dla dzieci. Nie twierdzę, że The Sims powinno być jakąś dramatyczną serią, czy coś - ale chciałbym, by twórcy choć raz podeszli do tematu na poważnie. Moim marzeniem jest wielki, otwarty świat w tej serii (w którym nie ma limitu okolicy, nie mówiąc już o limicie dzielnicy), płynne starzenie się, znoszenie kolejnych ograniczeń i umożliwienie nam zintegrowania się z podopiecznymi - byśmy mieli świadomość, że kontrolujemy prawdziwych ludzi, a nie... lalki. By zamiast jakichś powalonych emocji skupić się na realistycznych zachowaniach i reakcjach ("Żona przyłapuje cię na zdradzie. Przybijaj z nią piątki, dopóki ci nie przebaczy." - to trzeba naprawić na prawdziwe emocje i urazy, a nie to, czym reklamuje się czwórka) By ta seria zaczęła mieć jakiś sens, by zabawa lalkami naprawdę zmieniła się w realistyczny symulator życia.

Mam wielką nadzieję, że ktoś się kiedyś podejmie stworzenia takich Simsów "na poważnie" - nie jako domku dla lalek, tylko symulacji życia - bez ograniczeń i dopracowanej. Ale niestety ta seria zrobiła sobie monopol, siedzi w gatunkowej niszy. Urobiła sobie markę. I małe są szanse, że konkurencja odniesie sukces... Chociaż ja bym na pewno ich grę kupił...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 cze 2014, 7:14

Obrazek
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 cze 2014, 7:16

Nie jestem pewien czy słowo development (rozwój) tutaj pasuje 8D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 cze 2014, 8:14

Nawet na mody od Twallana nie można będzie liczyć, bo jakiś czas temu oficjalnie ogłosił, że nie będzie pracował nad modowaniem TS4:

http://simsvip.com/2013/05/07/nraas-mod ... he-sims-4/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 26 cze 2014, 8:25

teraz wychodzi, jak ta gra jest bardzo okrojona.
nie dziwie się, że nie pompują reklam, nowinek itp.
a później się dziwić, dlaczego the sims jest najbardziej piraconą grą ._______.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 26 cze 2014, 9:27

Larissa pisze:
Kuzco pisze:Miejmy nadzieję, że to jakiś dziwny chwyt marketingowy.
Moim 8-letnim siostrzenicom zdecydowanie przypadnie to do gustu!
Larissa, no nie wiem, bo moja córka, która w styczniu skończy 8 lat interesowała sie simsami tylko wtedy, gdy w grze mam małego dzidziusia :haha: i uczył się chodzić. To samo z ubieraniem, najbardziej lubi przebierać właśnie takie maluchy czy po prostu patrzeć co robią

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 cze 2014, 10:09

Powiem tak, maluchy pojawią się na 100% w jakiejś aktualizacji albo dodatku (tak jak w TS Free Play poszczególne grupy wiekowe dochodziły w kolejnych aktualizacjach). Tak samo baseny, oba aspekty wyraźnie sugeruje ostatnie zdanie w tym temacie na blogu producentów. Jednak nie widzę obecnie sensu kupowania TS4 skoro jest niepełnym produktem. Rozumiem brak basenów, nawet to korzystne bo jak się pojawią, to zapewne będą również fajnie rozbudowane tak jak pozostałe elementy trybu budowy. Rozumiem gdyby zabrali też jakąś inną budowlaną funkcję czy coś, co nie przeszkadza w regularnej rozgrywce. Ale brak maluchów to oznaka niekompletności gry i tyle.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 10:38

Myślę, że wyniki tej ankiety, dosadnie podsumowują nastroje przed TS4. Dodam, że ludzie głosowali jeszcze przed pojawieniem się newsa o braku dzieciaków i basenów.
Cieszę się, że postanowiłam - żadnego pre-orderingu zanim nie pokażą porządnego gameplaya z nowej generacji.
No teraz czas na jakiś łagodzący sytuację ruch EA, bo z takimi coraz smutniejszymi newsami tracą tylko graczy.
Ja osobiście nie podejmuję teraz decyzji, czy kupię czy nie. Czekam na dalsze rewelacje. Do września jeszcze 2 miesiące ostatecznie, a nadzieja umiera ostatnia xD

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 26 cze 2014, 10:56

Ja postanowiłam ze nie kupie, bo mam dość EA. Możliwe ze male dzieci pojawią sie w aktualizacji, tak jak piszecie, wiec będę czekać na tą aktualizacje, ale wcześniej gry nie kupie, bo nie wyobrażam sobie grac bez małych dzieci podczas kiedy uwielbiam grac pokoleniami i właśnie dziećmi, ale z drugiej strony po prostu denerwuje mnie sam fakt co zrobiło EA i wolałabym aby nie dostali odemnie ani centa. A po tym wszystkim, ciekawe jakie jeszcze informacje dostaniemy i co jeszcze usunęli...

Edit:
Czytając sobie komentarze na innych stronach, większość graczy uważa ze male dzieci dostaniemy, ale w dodatku. Dlaczego? Dlatego bo one wymagają dużo rzeczy, miedzy innymi nowych animacji, ciuchów dla nich, mebli itd. Dlatego dla mnie to ma sens, będą chcieli je dodać w jakimś pełnym dodatku, prawdopodobnie robiąc coś na styl Pokolenia. Ha! Ja na pewno nie będę czekać tyle miesięcy (lub lat, zależy kiedy powstanie ten dodatek) na dostanie czegoś tak podstawowego. Czuje sie jakbym grała w sims freeplay kiedy myślę o czwórce. soft9
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, 11:11 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 cze 2014, 11:39

Jeśli małe dzieci dojdą w dodatku, to raczej w jakimś pierwszym. Bądź co bądź nawet EA nie może od tak obojętnie przejść obok tylu negatywnych komentarzy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 26 cze 2014, 12:48

Liam Roche @Liamer01
2 things @SimGuruGraham Are there loading screens between lots and does colour affect Sims emotions

Graham Nardone @SimGuruGraham
@Liamer01 Yes, there's a loading screen when visiting different lots. No, color does not have an effect on Sims emotions - it never did.
Więc ja się pytam gdzie mój create-a-style :|


EDIT

Wgl. zastanawia mnie to czy ktokolwiek z tego całego wyśmienitego team'u widział te wszystkie hejty na np. takim SimsVIP. Jakby nie było to dość popularny serwis soft9

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 26 cze 2014, 12:57

I co, dodadzą baseny i małe dzieci w aktualizacji/dodatku/store i myślą że wtedy będzie wszystko cacy? Dla mnie nie będzie. Nie machnę ręką i nie polecę w podskokach po czwórkę. Już od początku ta gra nie wzbudzała mojego entuzjazmu, począwszy od wyglądu simów i tych ich włosów, które wyglądają jak nie powiem co, a skończywszy na jakiś drobnostkach typu że nie będzie ulubionego koloru/jedzenia/muzyki w CAS.

Zostaję przy trójce. Może i ma bugi, choć ja nie narzekam, bo gra mi dobrze chodzi. Mam wszystko to co jest mi potrzebne, daje swobodę, można wiele rzeczy robić. Jak będę chciała pograć w grę z ograniczeniami to odpalę sobie dwójkę. Amen.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 26 cze 2014, 13:12

Kacper - myślę, że widzą narzekania i liczbę osób które właśnie skasowały pre-ordery. Chociażby na forum strony the sims 3, gdzie sami simGuru się wypowiadają. W dalszym ciągu nie sądzę, że przesuną datę wydania, czy magicznie dodadzą wam dzieciuchy.

W ogóle, rozmawiamy o tym, że gra której nie widzieliśmy, nie ma pewnych ważnych elementów. Chore!
Poważnie, nie ma gameplaya żadnego. Nie wiadomo jak działają emocje. Mówią o rewolucji? To ja poproszę, żeby mi ktoś pokazał w końcu jak to wygląda. Chcę, żeby mi ktoś uzasadnił, że gra jest warta kupienia.

Osobiście nie odczuwam złości, z powodu braku małych dzieci, nigdy im nie poświęcałam czasu. Jednak sam fakt, że pewne rzeczy, brane przez graczy jako gwarant, zostały usunięte oraz całkowity brak ukazania, jak działają nowości i ulepszenia, powoduje irytacje. Skoro nic nie mówią, ani pokazują, skąd mamy wiedzieć, że ma to sens?

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 26 cze 2014, 13:18

Jest mi smutno, że w the sims 4 nie ma żadnej rewolucji.
A przecież mogli tyle zrobić ;___;
Serce się kraja dusza płacze.
Pozostaje poczekać do premiery i zobaczyć, jak bardzo ta podstawa będzie ograniczona.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 26 cze 2014, 13:21

Kacper11000 pisze:
Wgl. zastanawia mnie to czy ktokolwiek z tego całego wyśmienitego team'u widział te wszystkie hejty na np. takim SimsVIP. Jakby nie było to dość popularny serwis soft9
SimguruRusskii ponoć czytała komentarze na Rincon del Simmer, czyli wtedy ponad 700 komentarzy samego narzekania. W tym mojego. xDD

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 26 cze 2014, 13:22

Oniemiałam :O ;(


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości