The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 cze 2014, 21:51

Teaplease przekaż im ode mnie, że gracze czują się rozczarowani i oszukani bo nie takich ograniczeń oczekują od symulacji życia :\ A Ci co bronili TS4 tak jak ja czują się w tej chwili upokorzeni, bo odebrano nam argumenty do tego, aby dalej obstawać za TS4.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 25 cze 2014, 21:53

Smisiu - No jak to nie ma nowości?! MASZ PRZECIEŻ TE CUDOWNE, NIEPOWTARZALNE EMOCJE! :swelol:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 25 cze 2014, 21:53

Za dziećmi małymi nie tęsknię. Interakcje z nimi były mało rozbudowane jak dla mnie, w poprzednich częściach.
Brak basenów, przykre. Duży minus. Pewnie zrobią dodatek jakiś na zasadzie "wakacje i wypoczynek", gdzie dadzą baseny, plaże ect. Bleeeeeeeee ;/

Moim zdaniem tweetowanie nic nie da. Gra jest już praktycznie ukończona. Nikt w 2 miesiące nie dorobi do gry dzieci małych. Bez szans. Trzeba by dorobić, tworzenie ich w CAS. Wszystkie animacje, ubranka, fryzury, dopisać interakcje z simsami i przedmiotami.

W każdym razie - najlepszym sposobem wyrażenia dezaprobaty jest nie kupienie produktu.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 cze 2014, 21:56

Nic się już nie zmieni, ale liczę że falę hejtu zainteresuje się jakiś magazyn, który opisze sytuacje i sprawi, że notowania sprzedaży TS4 polecą w dół.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 25 cze 2014, 22:00

Smisiu pisze: Tak więc moi mili, w świecie sims4 dzieci teleportują się z wieku 4 do 10 lat.
Raczej z kilku miechów do wieku 10 lat. W końcu małe dzieci był odpowiednikiem szkarbów 1-3 letnich.
Jackob pisze:Na pewno najedzą się wstydu, ale i tak nie dadzą nam w grze małych dzieci. One już są gotowe, zestaw z nimi w store pojawi się już niebawem za okazyjną cenę 5 000 simpointsów. <3
Oczywiście w osobnych zestawach dojedzie nauka mówienia, chodzenia i siusiania z bonusem w postaci nocnika za jedyne x tysięcy simpointsów.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 25 cze 2014, 22:00

Mam takie marzenie...że we wszystkich sklepach półki przepełnione pudełkami czwórki i żadnych ludzi przy nich :P Zero, pustki, nawet świerszcza słychać! O jezu :D Brak mi słów, chce mi się śmiać XDD

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 cze 2014, 22:01

Kacper, można pomarzyć. Rekord sprzedaży będzie, jak zawsze...

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 25 cze 2014, 22:10

A co musi czuć teraz jakiś prawdziwy fan simsów pracujący w EA (chociażby jakiś guru), który nie ma ŻADNEGO wpływu na to, co znajduje się w grze, a musi to przyjąć do wiadomości, a najlepiej zachowywać się tak, jakby problemu nie było i wychwalać inne opcje.

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 25 cze 2014, 22:19

odpowiedział mi grant na jeden tweet o tym, że ciągle tylko mówią o casie:

It just happens to be one of the features we're talking about right now. There's a lot of game. Give us time.
(Jest to akurat jedna z cech o której teraz rozmawiamy. Jest dużo gry. Dajcie nam czas)

edit.
sorry, ale premiera nie aż tak daleko...

edit.2

All I can say is that we will release more information about all parts of the game.
(Wszystko co moge powiedzieć to, że udostępnimy więcej informacji o wszystkich częściach gry.)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2014, 22:31 przez aesthetea, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 22:28

^ jeżeli mają być takie jak te dzisiejsze, to niech lepiej już nic nie mówią..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 22:32

Ciekawe tylko kiedy... To tak jakby powiedzieli, że wszyscy umrzemy..
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 25 cze 2014, 22:33

EA właśnie usuwa z postu sprzed godziny na fanpage wszystkie najpopularniejsze komentarze dotyczące dzieci, basenów i fontann. Zostawia tylko coś w stylu: "Wreszcie uzyskałam odpowiedź! Dzięki!" .. cóż.

edit. a nie, sorry, zostawili takie coś :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 25 cze 2014, 22:37

Żenada to słabe podsumowanie, tu słów brak...

Nie rozumiem, co za cymbał wpadł na ten pomysł. No nie mogę, nie wiem czy się śmiać, czy płakać.. no ludzie soft9

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 22:38

No i przez takich ludzi jak Reionna oni robią sobie co chcą i mają w pupce to co mówią fani...
I sprzedaż z pewnością będzie wyższa, nieważne że nie ma tej rewolucji...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 cze 2014, 22:39

Na szczęście mój długi post na ich blogu jeszcze wisi. Nie zostawiłem na nich suchej nitki :\
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 25 cze 2014, 22:40

CO?! Basenow nie, małych dzieci nie. Az nie wiem jak wyrazić moje oburzenie w tej chwili które sięgnęło granicy. Jeszcze dzisiaj miałam napisać, ze do gry znowu sie przekonuje, ale teraz po takim czymś, oficjalnie mowie ze GRY NIE KUPUJE. Uwielbiałam male dzieci, były najsłodszą częścią całej gry! Oni są nienormalni? Kto wpadł na ten pomysł? Usuniecie basenów jest żałosne, i niech sobie te fontanny wsadza w cztery litery, ale usuniecie tak ważnej grupy wiekowej to juz kompletne przegięcie. Aha, czwarta generacja a my cofamy sie do niemowlaka z ktorego wychodzi dziecko. Okej, na tym etapie jestem juz tak wkurzona ze automatycznie skreślam czwórkę z mojej listy "Do kupienia" i wydam te 50 euro na coś ciekawszego i przede wszystkim WARTEGO SWOJEJ CENY. Dziękuje wam kochane EA, za spieprzenie tej generacji! Mam nadzieje ze spadnie na nich kubeł, a nawet dziesięć kubłów zimnej wody, kiedy gra uzyska beznadziejne wyniki w sprzedaży. Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 25 cze 2014, 22:47

Co wy na to żeby simka w ogóle nie rodziła, tylko te nieszczęsne niemowlaki przynosił bocian albo wychodziły z kapusty? soft1 W ogóle to nie dostaliśmy potwierdzenia, że będzie poród.. ale cieszmy się, mamy fontanny!..

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 25 cze 2014, 22:50

Rzadko robiłem baseny i prawie nigdy nie grałem małymi dziećmi, tylko adoptowałem te w wieku podstawówki, ale to co robi €A Game$ to jest porażka. Mimo, że mnie ta 'nowość' bezpośrednio nie dotknie to stwierdziłem, że też nie kupię tej gry, bo nie można się godzić na takie traktowanie graczy.

Jeszcze to 'we wrześniu nie będzie dostępne' sugeruje jakby mieli wydać patcha, w którym to się pojawi, a przecież wiadomo że będzie można kupić to w nowym dodatku. Swoją drogą jeśli na tym etapie gra jeszcze nie jest skończona to można się spodziewać, że będzie tak samo źle zoptymalizowana, co trójka i będą to ratować tysiącem patchy :p.

Porodu pewnie nie będzie skoro pozbywają się króliczych dziur :P.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 cze 2014, 22:55

Przypomniało mi się to, co pisałem kilka miesięcy temu, gdy informacji było jeszcze mało i większość fanów tryskała optymizmem... Aż żałuję, że to się potwierdza.
[spoiler]
salberg, styczeń 2014 pisze:EA poszerza grono odbiorców o młodszych widzów, bo są bardziej naiwni i nie zwrócą uwagę na niedoróby oraz to, że firma wyciąga od nich (a raczej od ich rodziców) pieniądze za mnóstwo dodatków, które wnoszą tyle co nic (nie mówiąc już o Store i punktach, zakład, że to też powróci?). The Sims 3 chociaż coś wnosiło, mimo tego, że ukazało się zabugowane i niedopracowane. The Sims 4 to całkowita powtórka z rozrywki, znowu ukaże się kilkanaście dodatków, a firma będzie sobie doić kasę na dzieciakach. Żadna PR-owa zagrywka nie odwróci uwagi nabywców od działań EA i dopóki ta polityka będzie trwała, będą co roku dostawali "Złotą Kupkę" (nagrodę za najgorszą firmę), no i oczywiście coraz bardziej się bogacili. Bo jak na ironię sprzedaż dodatków do "trójki" wciąż rośnie i zajmuje miejsca na liście bestsellerów Empiku. Dlaczego? Patrz: sam początek.

Bardzo chciałbym, by seria The Sims została zakończona, bo jej wizerunek już został zszargany (wiemy z czym kojarzy się "jedynka" i wiemy z czym kojarzy się "trójka"). Jednak tak się nie stanie, bo seria przynosi korporacji wielkie zyski i będzie je jeszcze przynosiła przez ładnych parę lat. Dodatki jeszcze miały sens, mnóstwo gier miało i ma dalej dodatki (moje jedyne zażalenia to absurdalna ilość - 26 dodatków dla wszystkich części - i powtarzalność). Jednak wydawanie akcesoriów to już przejaw chciwości. Nie wnoszą niemal nic, a wydano ich, policzmy... 18!!! Co daje nam łącznie 44 rozszerzenia!!! Jakby tego było mało, The Sims 3 wprowadza Store - maszynę do produkowania gotówki, która wciska niepotrzebny bubel (i to nawet nie akcesoria, tylko pojedyncze obiekty) w zamian za prawdzie pieniądze. Nie żadne simoleony w grze lub coś. To coś po prostu żeruje na graczach. Nawet, kiedy nie chcemy nawet patrzeć na stronę Store, to coś wchrzania nam się do gry pobłyskując na złoto w trybie kupowania czy tworzenia postaci... Czy to nie jest dostatecznie chore? Tyle sposobów na wyciąganie kasy... Aż boję się wiedzieć co wymyślą w "czwórce".
[/spoiler]

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 25 cze 2014, 22:58

http://www.change.org/en-CA/petitions/t ... e_petition

Petycja o dodanie basenów i małych dzieci.. ale pewnie nic nie da :(


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości