The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 cze 2014, 22:41

No własnie, skąd? Podając takie info podawajcie od razu źródło bo potem będą ploty :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 23 cze 2014, 22:45

Potwierdzone info. Z Twittera.

Ten i wiele innych wpisów tutaj:

http://simsvip.com/2014/06/23/update-wo ... more-37983

Niektórzy pewnie już zamówili grę ciesząc się z umiejętności bara-bara, a tu się okazuje, że usunięta. I tłumaczenie, że "tak bywa". Pff...
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 cze 2014, 22:52

Chyba nie muszę tłumaczyć po co ją usunęli. A raczej dla kogo. A raczej dla jakiej grupy odbiorczej...

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 23 cze 2014, 22:59

To już podchodzi pod wykroczenie prawne ze strony EA, czy też raczej niewinnych sklepów - oferowali do sprzedaży produkt z pewną właściwością/cechą, wzięli za to pieniądz, a następnie oddadzą produkt pozbawiony tej cechy. Można za to dostać zwrot zakupów + dodatkowy koszt, drodzy programiści. (i klienci) ;)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 23 cze 2014, 23:00

:haha:
Klasyfikacja pegi +7. <3 Jeszcze dojdzie do tego, że w ciąże się zajdzie od całowania. soft9

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 cze 2014, 23:01

A ja proponuję wrócić do dzieci wyskakujących z kryształka. Tylko bez bara-bara, po prostu niech w pewnym momencie pojawi się opcja na innym simie "Stwórz Dziecko", i niech z kryształka wyleci niemowlę, tak jak w dwójce.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 23 cze 2014, 23:06

spokojnie dodadzą w dodatku, lub store :*

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 cze 2014, 23:16

Fajnie, że chociaż nasiona będziemy zamawiać, a nie jak w trójce...
Będą zioła? Ciekawe do czego. Mogliby dać robienie soków lub dżemików <3
Nie będziemy mogli wybierać Simom innych telefonów komórkowych, czyli telefon będzie "wklejony" w każdego sima.. Czyli domowy w ogóle nie potrzebny..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 23 cze 2014, 23:37

Zaczynam mieć wrażenie, że EA sobie robi jaja w pewnych kwestiach w 4... xD
Eh, coś czuję, że skoro obniżono pegi do pegi +7, to gra zostanie pozbawiona bara-bara itp. soft1
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 cze 2014, 23:51

Kasim Hazim, a kto powiedział, że obniżyli?

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 24 cze 2014, 0:12

Możliwe, że uznano że to za dużo nawet jak na 12... Stany są dość pruderyjne.
Albo rzeczywiście robią grę dla 7-latków :p. Tak czy siak to jest najgorsza kampania reklamowa jaką widziałem. I tak, wiem że posty od guru nie są właściwą kampanią, ale przy jej braku to też się liczy :)

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 24 cze 2014, 0:47

Wiecie, jak to jest... Ośmiolatki mają już facebooki, obejrzały trailer z historii, pokazały swoim mamom, mamy wyhaczyły umiejętność bara-bara, po czym zapewne z ich strony potoczyły się skargi do EA...
A wszystko po to, żeby opylić grę jak największej ilości ludzi...
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 24 cze 2014, 1:01

To tak nie wygląda... Oni mają gdzieś skargi graczy tak jak i ich rodziców. XD Po prostu to już jest ten etap, gdy zgłosili grę do klasyfikacji PEGI, i w odpowiedzi zamiast "dwunastki" dostali "szesnastkę" - bo to już nie sam seks, ale także jego umiejętność. No i postawili ich pod ścianą - albo zostawiacie "naukę bara-bara" w grze 16+, albo dajecie bara-bara samo w sobie i to na tyle, wtedy gra jest 12+. Tym oto sposobem mamy grę uboższą o kolejny aspekt, a nie wiadomo, co jeszcze mogło się spotkać z takim oporem PEGI, jest to chociażby jakikolwiek objaw przemocy. A więc odpada bicie, szarpanie, zamiast tego jest ''bójka'' oraz ''złośliwe popchnięcie'' :)

Przesyłam też muzykę odkrytą przez DotSim na Soundcloud, nie każdy umie stamtąd ściągać a może chciałby na dysku.

Chcę tylko odsłuchać - klikaj
lub ściągaj:
Załączniki
Pierwsza muzyczka z czwórki.zip
(3.76 MiB) Pobrany 444 razy

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 24 cze 2014, 1:20

Bez szału ta muzyka, trochę taka dwójkowa chyba.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 24 cze 2014, 1:53

Jak dla mnie muzyka jest OK, chociaż jakoś zbyt kojarzy mi się z poprzednimi częściami, dwójką i trójką. Póki co każda była niepowtarzalna i miała swoją odrębną, charakterystyczną muzykę, a tutaj mi się to tak jakoś zlewa... Chętnie posłucham więcej kawałków.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 24 cze 2014, 1:57

Dla mnie jest jakaś trochę tania i bez wyrazu. Niby nie można jej wiele zarzucić, ale brzmi trochę jak z tych banków utworów, do których licencję można kupić za parę dolarów ;p

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 24 cze 2014, 8:23

Muzyka spoko, moim zdaniem trochę mieszanka każdej części. Choć w pierwszej kolejności kojarzy mi się jednak z jedynką, jest wiele charakterystycznych dla niej bitów ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 24 cze 2014, 8:43

Smisiu pisze:To już podchodzi pod wykroczenie prawne ze strony EA, czy też raczej niewinnych sklepów - oferowali do sprzedaży produkt z pewną właściwością/cechą, wzięli za to pieniądz, a następnie oddadzą produkt pozbawiony tej cechy. Można za to dostać zwrot zakupów + dodatkowy koszt, drodzy programiści. (i klienci) ;)
To zależy tylko od tego, czy ten SKLEP podał tę informację. Poza tym klient w Polsce ma prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny, kupionego przez internet w ciągu 10 dni od otrzymania jej a nie od zamówienia (oczywiście dotyczy tylko przedmiotów zakupionych od firmy a w przypadku gry nie może być zdjęta folia z opakowania). Do tego, żadne zamówienie nie jest jeszcze zrealizowane I nie wiem jaki dodatkowy koszt. Prawo w Polsce tego nie przewiduje. Nawet zwrotów kosztów przesyłki nie trzeba według polskiego prawa zwracać (a nie sądzę, żeby nowe rozporządzenie przeszło, jeśli inne kraje sie z tego wycofują). Oczywiście można złożyć reklamacje, ale w przypadku, gdy sklep nie podał tej umiejętności w opisie produktu, to będzie ona odrzucona. Dystrybutora dotyczy to, co on sam pisał a nie to co jest powypisywane w internecie.
a co do kontaktów firma-firma, czyli EA i dystrybutor, to są tu oddzielne umowy, których szczegółów nie znamy więc nie wiemy czy jest w ogóle jakieś wyrocznie prawne.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 8:50 przez Piszczac, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 24 cze 2014, 8:48

http://sims.arhn.eu/2014/06/garsc-ciekawostek/
a tak się nastawiłem na umiejętność bara-bara... kochane EA <3
Ciekawe to rozwiązanie z nastrójnikami i whimsami, ale nie rozumiem o co chodzi że nie można ich zablokować ;/
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 24 cze 2014, 9:05

A ja napisze że mi kompletnie nie potrzebna umiejętność bara-bara...ważne że jest samo bara-bara ;)

Ogólnie grałam w Single(wiemy co to prawda?)i tam to się działooooo :D :P i stwierdzam że The Sims mogłoby to mieć ale jak wiemy grają w tę grę dzieci dlatego mając sama dziecko wiem że bym nie chciała tak czegoś...trzeba zrozumieć pewne sprawy...

edit:tzn. mając dziecko i iść tym tokiem myślenia rozumiem EA bo sama bym nie chciała aby w grze zbytnio skupiało się nad tym bara-bara...mowa o grze Single to tak napisałam że fajnie grało się tam z możliwością maksimum bara-bara :P i w dorosłym The Sims miło by było widziane...ale nie w tutejszych The Sims...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości