The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 cze 2014, 0:58

Czyli z animacją wsiadania do samochodów też możemy się już pożegnać ^^ .
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 19 cze 2014, 9:17

Zastanawiam się od kiedy oni pracują nad czwartą częścią.
Mam wrażenie, że jest ona robiona na szybko, naprędce i byle jak, żeby było, bo kasa i tak będzie ;___;

A może oni specjalnie nas kłamią, że nic nie ma, tylko po to, żeby po premierze z nas się śmiać. o.o
XDDDDDd

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 19 cze 2014, 9:31

Sprawdźcie sobie 3 najnowsze posty z DOTki: http://sims.arhn.eu/2014/06/the-sims-4-dlaczego/, http://sims.arhn.eu/2014/06/anulowane-prezentacje/, http://sims.arhn.eu/2014/06/wiecej-ciekawostek/
Możemy ustawić, aby emeryt był rodzicem dziecka bądź nastolatka.
Możemy zbudować rakietę i wyruszyć na kosmiczne przygody.
Podczas podróży, Simowie mogą znaleźć: pieniądze, kosmiczne kamienie bądź przeróżne odłamki.
Nastolatkowie mogą narzekać na swoich rodziców.
Prace małych dzieci inspirowane były prawdziwymi dziełami dzieci producentów.
Butelki z mlekiem będą białe.
Simki mogą karmić niemowlęta piersią.
Simowie będą mogli tworzyć obrazy, które zostały namalowane przez różnych ludzi z The Sims Studio.
Kolekcjonerstwo będzie wyglądać nieco inaczej niż w The Sims 3.
Jeśli Sim posiada np. teleskop, będzie on mógł usłyszeć Simów z rakiety. Nie musi on lecieć z nimi.
I tak ekrany ładowania i te negatywne newsy są głupie soft9 A co do karmienia piersią, pewnie dadzą cenzurę na całą Simkę i dziecko. Animację mają z głowy soft2
Lunon pisze:A może oni specjalnie nas kłamią, że nic nie ma, tylko po to, żeby po premierze z nas się śmiać. o.o
XDDDDDd
Mam nadzieję.
rgx97 pisze:
salberg pisze:No właśnie problem w tym, że Simsy nie mają konkurencji. Siedzą sobie wygodnie w niszy, w którą nikt nie zagląda. (...)
Przypuśćmy, że wydano by grę podobną do The Sims, ale stworzoną przez inną firmę oraz zawierającą wszystko, co chcieliby gracze. Dodajmy do tego świetną grafikę i genialną optymalizację. Czy kupilibyście coś takiego, jednak pozbawionego charakterystycznych elementów takich jak zielony kryształek, Simlish i logo EA?
Hmmm... No sam nie wiem :P Wniosek jest z tego taki, że Simsy, nieważne jak bardzo beznadziejne i jak bardzo ludzie na nie narzekają, zawsze będą starymi, dobrymi Simsami. Ale gdyby wyszła konkurencja, przetestowałbym ją.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 10:07 przez Column15, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 19 cze 2014, 10:01

Artykuł Co dalej z The Sims 4. podsumował jakie etapy każdy przeszedł. Od niezadowolenia, poprzez przekonania się do wyglądu simów, zamówienie gry, zachwyt, jeszcze większy zachwyt i na koniec zdenerwowanie ograniczeniami jakie oferuje ta generacja. Like Never Before zmienia znaczenie. Już nie ma rewolucji, mamy tyle ograniczeń jak nigdy wcześniej. ^^ Jedyną nowością jakiej jeszcze nigdy nie było są (przereklamowane) emocje. Modelowanie całego ciała jest możliwe już w TS3. Wystarczy pobrać odpowiednie suwaki. Kapelusze i czapki, które dopasujemy do każdej fryzury, emeryt jako ojciec małego dziecka już mnie przekonuje do kupna gry. (ironia) :doge: Mogę zapomnieć o zamkniętym otoczeniu bo przecież mój sim może umrzeć ze śmiechu! Taka wielka nowość. soft9 Mam nadzieję, że wielkie portale przemówią im do rozsądku. Premiera zostanie przesunięta o rok, wymagania fanów zostaną spełnione. Ale wszyscy wiemy, że tak nie będzie. soft1 Kasa musi się zgadzać. Będzie powtórka z SimCity 5, tak właśnie zakończy się seria The Sims.

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 19 cze 2014, 10:08

Zalogowałem się pierwszy raz od dłuższego czasu by powiedzieć wam jedną rzecz.

Od początku mówiłem że 4 to krok w tył, a EA szczególnie ostatnio chce udowodnić moje twierdzenie.
Dziękuję bardzo :D
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 19 cze 2014, 10:22

Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 cze 2014, 10:32

Z karmieniem piersią będzie na 100% jak mówi Column15..
Tragedia, znów nie będzie co z pieniędzy robić..
I ciągle bombardują tymi zdjęciami z CASu..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 cze 2014, 10:41

I to jest właśnie ich cwana polityka. Dadzą karmienie piersią, którego jeszcze nigdy nie było, dadzą demo Tworzenia Sima - i wszyscy na to polecą, szczególnie rozradowane 10-latki. I wyniki sprzedaży będą dla EA satysfakcynujące mimo tego ogólnego hejtu "starych" graczy.

Przeglądam zagraniczne wpisy i wielu kreatorów, dla których The Sims jest serią tylko do tworzenia domów, simów, filmów, zdjęć, poważnie zastanawia się nad kupnem czwartej generacji. "Czwórka" kompletnie olała kreatorów. Brak narzędzia Stwórz styl, ograniczony wybór kolorystyczny, uproszczony Tryb Budowania....
I do tego jeszcze inne braki dotyczące samej rozgrywki. Chyba wszyscy byliby bardziej zadowoleni z możliwości kupowania ubrań w sklepach niż ze stojącej w ogródku, gotowej do wystrzelenia w kosmos rakiety, prawda? Ale po co spełniać oczekiwania graczy...? Hajs i tak będzie się zgadzał.

Podpisuję się pod stwierdzeniami, że TS4 prawdopodobnie będzie gwoździem do trumny serii, tak jak to było z najnowszym SimCity.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 cze 2014, 10:43

Jakim gwoździem. Co wy gadacie :)
Założę się, że czwórka będzie miała większą sprzedaż niż 2 czy 3, a STORE będzie większe niż 2 i 3 razem wzięte
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 19 cze 2014, 10:50

Store już jest gotowe, zestawy ubrań, mebli czekają na swoją premierę. Chwalą się "galerią" z której pobierzemy simów, domy innych graczy, ale to nie oto chodzi. Ma ona służyć do zakupów w store podczas gry w jeszcze wygodniejszy sposób, otóż fotel kupiony za okazyjną cenę 200 sp. pojawi się natychmiast w grze! :doge:

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 19 cze 2014, 11:12

Powtórzę to co ktoś kiedyś napisał w tym temacie. Gra przystosowana jest pod urządzenia dotykowe. Może okazać się, że w The Sims 4 zagramy na tablecie. Ale nikt o tym teraz nie mówi. Takiej możliwości może nie będzie natychmiast po premierze, ale za jakiś czas. Kilka rzeczy pozmieniają i przystosują pod tego typu urządzenia. Zarobią dwa razy na tej samej grze.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 19 cze 2014, 11:16

To co będzie, jak nic nie będzie? :D
Karmienie piersią :O :wub:
Na co mi jakaś rakieta...wolę normalne sklepy z ciuchami.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 19 cze 2014, 11:30

Karmienie piersią będzie wyglądać jak korzystanie z toalety. Simka przykłada niemowlę do piersi przez ubranie. Na nic więcej nie ma co liczyć. :P

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 19 cze 2014, 11:51

Ja im się nie dziwie, że nie czytają co piszą fani. Wśród takiej ilości hejtu na ich pracę ułamek wypowiedzi z sensem. :P
Jeśli simsy będą kiepskie, to seria padnie. Ludzie nie są głupi. Ile było fantastycznych serii gier, które po wypuszczeniu kilku słabszych tytułów odchodziły do lamusa?
Być może nowe simsy będą pięknie grywalne i nie zrobi wam brak różnicy tworzenia stylów ect? A jeśli wypuszczą słaby produkt to nie zarobią na dodatkach. Proste.
Trzeba poczekać do września na gameplaye i wtedy rozsądzać co i jak, a nie po strzępkach informacji.
Ja się cieszę, że nie wepchałam się w preorder jedynie. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 cze 2014, 12:21

Po tych wszystkich rozczarowujących informacjach EA pomyślało sobie "Hej! Na pocieszenie wstawmy nowe zdjęcia z CAS!" :curious:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 19 cze 2014, 12:31

TAK, zwłaszcza, że to zdjęcie, świetnie pokazuje interfejs i wszystkie opcje modyfikowania Sima! Doskonałe zdjęcie z CAS-u, wszystko pokazuje! Czekałem na takie.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 19 cze 2014, 12:55

Uhh, jeszcze się okaże, że czas będzie płynął tak jak w poprzednich seriach - 1 minuta simowa = 1 sekunda realna. <_< Niech ktoś na tt się o to spyta. Ja nie chcę przeżywać takiego rozczarowania jako pierwszy.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 19 cze 2014, 13:34

Karmienie piersią? I tak nie będzie nic widać, bo dadzą cenzurę. :P
Brak sklepów z ubraniami, animacji wsiadania do samochodu, ekrany ładowania, bo będą dzielnice... Nie, mnie się to niezbyt podoba...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 19 cze 2014, 13:45

Column15 pisze:Uhh, jeszcze się okaże, że czas będzie płynął tak jak w poprzednich seriach - 1 minuta simowa = 1 sekunda realna. <_< Niech ktoś na tt się o to spyta. Ja nie chcę przeżywać takiego rozczarowania jako pierwszy.
Również zapytałem SimGuruSarah.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 19 cze 2014, 13:55

^ Ja bym powiedział, że ogólnie włosy w tej generacji wyglądają jak gó...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości