The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 cze 2014, 19:15

Tych fryzur kobiecych chyba nie widzieliśmy. Ta bluza z kapturem jest świetna..
Aj mogliby pokazać wreszcie małe dzieci i niemowlaki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 15 cze 2014, 19:22

Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 15 cze 2014, 20:02

Kocham tego Mrocznego :) .
I czekam na jakiś gameplay. Dziwne, że jeszcze 3 miesiące do premiery, jakiś miesiąc przed muszą już grę zacząć wydawać, a tu jeszcze ani nie mają gotowych małych dzieci, ani basenów, nad szybkim wczytywaniem wciąż pracują... Boję się, że z racji zbliżającej się premiery to wszystko będzie robione bardzo na szybko, a to będzie oznaczać grę niedopracowaną, masę błędów i masę żenujących aktualizacji po premierze, ehh.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 15 cze 2014, 20:45

Nie było mnie cały dzień, zaglądam tutaj, widzę ze nowe 3 strony postów i myślę "pewnie jakiś nowy filmik"... ale nie, wy ciągle o tym samym xDD
Render bardzo fajny, od razu rozpoznałam Martina. No i ten kosiarz w tle <3

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 15 cze 2014, 21:02

The Sims i gra o tron ;p Co jak co, ale pan Martin jest do siebie bardzo podobny, z rozpoznaniem bohaterów też nie ma problemu :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 15 cze 2014, 22:09

Co do nowego renderu - ktoś mi może wytłumaczyć kim ma być facet na prawym końcu kanapy? Z opinii które słyszałam jest to Jon Snow, chociaż na pierwszy rzut oka podpięłam go raczej pod Ser Hyle Hunt'a, ostatecznie serialowego Daario Naharis'a.

I Cersei w spiżowej sukience? Nigdy :D Jako projekt ledwo ją rozpoznałam, ale fakt że simowie są całkiem podobni z twarzy do bohaterów.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 16 cze 2014, 10:21

Jackob pisze: Jeśli planują zrobić - okolica domów jednorodzinnych oraz pięć dzielnic to mi to pasuje. Ekran ładowania pojawi się po to byśmy nie musieli oglądać przez minutę niezaładowanych simów lub szarych obiektów. Jak jeszcze przemieszczanie się po dzielnicach będzie podobne do przemieszczania się po regionach w SimCity5 to pomysł będzie trafiony.
jakby tak to miało wyglądać to super by było !! :)

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 16 cze 2014, 10:57

Właśnie wygląda na to, że tak chcą zrobić. :) I to bardziej nie dzielnice chyba, a "strefy". ;)

Martina na renderze chyba każdy od razu rozpozna. :D Może mi ktoś napisać, kto tam jest od lewej do prawej?
Po prawej chyba Cersei, Joffrey i Jon Snow? A z lewej? Khaleesi i Oberon?
I ta parafraza "Winter is coming" na "The Sims 4 is coming". :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 16 cze 2014, 11:31

Nowy wpis od Grahama:

tedw zapytał: Jeśli dobrze rozumiem ostatni wpis Grahama, osiedla możesz odwiedzać tylko wybierając konkretną parcelę? Bo cały czas jedna parcela musi być aktywna.

SimGuruGraham odpowiedział: Zgadza się. Po przeczekaniu ekranu ładowania zaczynasz grę przed wybraną parcelą, na chodniku. To, czy odwiedzisz tę parcelę, czy zdecydujesz przejść się po osiedlu, zależy całkowicie od ciebie. Bez względu na to, czy odwiedzasz parcelę na tym samym osiedlu, w innym, lub w całkowicie innym Świecie, zawsze będziesz musiał wybrać którąś z tamtejszych parcel jako swoje miejsce docelowe, ponieważ zawsze jedna musi być aktywna.

http://simsvip.com/2014/06/16/the-sims- ... tive-lots/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 cze 2014, 11:46

Ja się nawet przekonuję do tych ekranów ładowania, pod warunkiem, że będą krótkie i będzie to dobrze wyglądało. W zasadzie to twórcy zasłużyli również i na pochwałę za to, że przynajmniej próbują zrobić coś, żeby gra chodziła dobrze i ograniczała występowanie błędów. Jedyne co mnie boli w tym półotwartym świecie i będzie bolało to ilość parcel na strefę... 5 parcel to żałośnie mało :\ Jeszcze pół biedy, jak będzie można stawiać własne parcele (pod warunkiem że strefy będą duże). No i pozostaje pytanie, jak to będzie w przyszłości, kiedy dojdzie masa dodatków i potrzeba miejsc pod nowe parcele publiczne, które pojawią się na pewno? Przez ich małą ilość nie będzie miejsca na rozbudowę.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 16 cze 2014, 11:56

Co do parcel z dodatków to ja mam nadzieję że zrobią coś takiego jak w jedynce w dodatku Zwierzaki, że po prostu otoczenie będzie się rozszerzać stopniowo z każdym dodatkiem mogłaby dojść 1-2 dzielnice. Jeżeli zrobią to na zasadzie całkiem nowej mapy czyli jak to oni teraz nazywają "świata" no to do kitu :/

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 cze 2014, 12:29

No takie dodawanie w każdym dodatku nowej dzielnicy dla miasta byłoby fajne, pod warunkiem, że nadal pojawiałyby się całkiem nowe miasta. Na początek mogliby wrzucić dodatkową dzielnicę do Store do pobrania za darmo, żeby pokazać że tak będzie ;D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 16 cze 2014, 17:04

Kacper11000 pisze:Co do parcel z dodatków to ja mam nadzieję że zrobią coś takiego jak w jedynce w dodatku Zwierzaki, że po prostu otoczenie będzie się rozszerzać stopniowo z każdym dodatkiem mogłaby dojść 1-2 dzielnice. Jeżeli zrobią to na zasadzie całkiem nowej mapy czyli jak to oni teraz nazywają "świata" no to do kitu :/
Bardzo fajny pomysł! Bo dodawanie nowych parcel z dodatków w 3 bardzo mnie denerwowało.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 17 cze 2014, 11:57

Widzieliście plotki, o tym, że ma być demo? Ciekawe na ile są prawdziwe :(

Jest kolejny filmik z CAS z e3, ale CASu już tyle było, że nawet nie ma sensu wstawiać.

@edit: Nie napisałam że chodzi o demo CASu wcześniej.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 13:56 przez Marathai, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 17 cze 2014, 12:15

Jakoś nie wierzę w domo, chyba, że dla jakiś twórców lub producentów.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 17 cze 2014, 15:23

Wolę ekrany ładowania, były w dwójce i nikt nie miał problemu.
Niech jednak będą ciekawe, np. jak w GTA V, gdy przechodzisz z singla do GTA Online, tam przynajmniej są artworki, a nie "znak buferowania", lub jakieś znajdźki.
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 17 cze 2014, 16:50

Artworki mogą się znudzić, ile można je oglądać. xD Już wolę te znajdźki.

Poza tym, o ile wiem, to praktycznie każdy narzekał na ekrany ładowania. Niektórym i po 20 minut ładowało parcele. xDD O by teraz tak nie było.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 17 cze 2014, 17:54

Jakby ktoś się zastanawiał, to SimGuruSarah na Twitterze napisała, że w grze nie będzie apartamentowców/możliwości mieszkania w blokach.

Ciekawie zatem co w związku z tą grafiką koncepcyjną:

Obrazek
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 17 cze 2014, 18:09

Guuki, bez urazy, ale ten "concept art" był już wałkowany tyle razy... XD to jest obraz namalowany ze zdjęcia. Przedstawia prawdziwe miasto, bodajże we Włoszech. Powiązali to z TS4, ponieważ jest on autorstwa od dawna juz byłego pracownika EA.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 17 cze 2014, 19:35

Guuki pisze:Jakby ktoś się zastanawiał, to SimGuruSarah na Twitterze napisała, że w grze nie będzie apartamentowców/możliwości mieszkania w blokach.
Czwarta generacja i wciąż brak możliwości zamieszkania w blokach/apartamentach, chociażby takich jak te z Osiedlowego życia... niedoczekanie.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości