The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 cze 2014, 13:59

Filmik krótki, ale fajny. Niektóre ubrania faktycznie jakieś kiepawe. Podoba mi się wspólny obiad w ogrodzie całej rodziny :) Animacje są świetne, szczególnie przypadł mi sim robiący pompki! Co do rzekomego oceanu, to widać na nim łódkę i to płynącą. Ciekawe czy to ozdoba czy będzie można faktycznie jej używać?

Sim gadający przy mikrofonie wygląda, jakby robił jakiś kabaret, skecz. Ciekawe, ciekawe... Również zwróćcie uwagę na zaokrągloną szafkę kuchenną na rogu :D No i jeszcze raz powtórzę, jak się cieszę, że w końcu mamy całkiem nowe meble i obiekty, nie kopiowane wzorek trójki z poprzedniczek. Nawet tort w końcu jest inny, uff...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 13 cze 2014, 14:55

Według autora filmiku będzie można kupować ubrania, a ubrania będą wpływać emocje na sima!

https://www.youtube.com/watch?v=hB-GaqgOvVQ#t=17

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 cze 2014, 15:27

Dlaczego irytujące? Zobaczymy w grze, czy będą irytujące. Przy okazji promocji każdej części TS na coś kładziono nacisk. Przy TS2 na grafikę 3D, przy TS3 na otwarty świat, teraz emocje. Nie ma co spinać tyłka i jęczeć, bo nie ma powodu ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 13 cze 2014, 16:07

Jeśli faktycznie tak będzie, że ubrania będą wpływały na samopoczucie sima to będzie realistyczny element rozgrywki. Wiadomo że jak kobieta założy szpilki, to od razu czuje się piękniejsza :D

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 13 cze 2014, 16:30

na tym filmiku simowie przypadkiem nie śpiewają urodzinowej piosenki ? ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 13 cze 2014, 16:37

Obawiam się, że emocje zaczną być denerwujące, niczym wspomnienia w 3...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 13 cze 2014, 16:45

Ta pizza na tym zdjęcia prezentuje się fatalnie :/ Mam nadzieję że jeszcze to poprawią...?
https://www.flickr.com/photos/94002117@ ... otostream/

A jeśli chodzi o emocje... no cóż cały życie ludzkie bazuje i kręci się w okół emocji :D więc...

Nie wiadomo jak to będzie wyglądało w grze, dla mnie to całkiem ciekawe, chociaż jak zobaczyłam tego sima umierającego ze śmiechu to bałam się że simy będę mi padały jak muchy z nadmiaru emocji :D ale okazuje się że to nie takie łatwe ;)
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 13 cze 2014, 16:57

Ta pizza wygląda jak namalowana w paincie... : / XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 13 cze 2014, 17:21

Marathai pisze:Według autora filmiku będzie można kupować ubrania, a ubrania będą wpływać emocje na sima!

https://www.youtube.com/watch?v=hB-GaqgOvVQ#t=17
To nie jest po prostu jakiś "autor filmiku", to LGR, zobaczcie sobie jego recenzje dodatków do The Sims 3, są świetne, polecam :D

Teraz tylko trzymam kciuki... Ubranka dla niemowląt...
Ubranka dla niemowląt...
Ubranka dla niemowląt, PROOOSZĘ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 cze 2014, 18:39

Matko jak ta pizza okropnie wygląda. No, ale wygląda na to, że będziemy mieli restaurację :P No Chyba że to na zasadzie restauracji z trójki..
Jakie urocze rodzinne spotkanko i urodziny :aww: Ale jedzenie faktycznie kanciaste..
A propo urodzin to mam nadzieję, że będzie jak w dwójce że sim ma urodziny wtedy kiedy wskaźnik pokaże, a nie jak w trójce, że kiedy chcesz możesz zrobić
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 13 cze 2014, 19:26

Chyba będzie kilka rodzajów tortów :) Na najnowszym zdjęciu jest czekoladowy, a chyba wcześniej był... hmm... jakiś inny :D
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 cze 2014, 20:00

Nie wiem czy ta informacja już się tutaj pojawiła, ale w Galerii, oprócz całych domów, będziemy mogli również publikować pojedyncze pomieszczenia. Dla mnie to świetna wiadomość, bo bardziej lubię skupić się na jednym wnętrzu niż budować cały dom.
Obrazek

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 13 cze 2014, 20:56

No popatrz, chwilę mnie nie ma, a 20 stron gotowych :P
To nie jest po prostu jakiś "autor filmiku", to LGR
Taak, jedynie u Niego oglądam flilmy z The Sims.
Świetne poczucie humoru, polecam :D
Ta pizza wygląda jak namalowana w paincie...
Ale za to tort jest świetny :sweet:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 cze 2014, 21:33

OFICJALNIE: Nie będzie zamrożenia czasu przemieszczając się między strefami. Ponadto, możemy wysłać każdego z ośmiu Simów w rodzinie do różnych stref i w każdej normalnie grać.
Sim jadący do pracy/szkoły wyjedzie za granice miasta i zniknie, tak jak to było w TS2. Czyli chyba nie będzie szkoły jako budynku w grze. Ani miejsc pracy.

Te i więcej informacji prosto z ust Grahama w wywiadzie od SimsVIP:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fEM46TQ9w-s[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 cze 2014, 21:37

I w każdej będzie normalnie czas płynął tzn. jesteśmy w jednej simem i w drugiej i simy wykonują czynności, które im nakazaliśmy?

Tak, czas będzie normalnie płynął, gra będzie symulowała sytuacje za nas. Nie będzie jego zamrożenia. //Guuki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 13 cze 2014, 21:43

Guuki pisze:OFICJALNIE: Nie będzie zamrożenia czasu przemieszczając się między strefami. Ponadto, możemy wysłać każdego z ośmiu Simów w rodzinie do różnych stref i w każdej normalnie grać.
Przeczytałam pierwszą część oddychając z ulgą...
A potem się załamałam...

Tylko, że to bez sensu! Pewnie nie dali szkół i miejsc pracy, za wszelką cenę próbując uniknąć króliczych nor, no ale... Myślicie, że dodadzą to w jakimś dodatku?

Eeeeech, i znowu będzie szukanie pracy wyłącznie przez komputer/gazetę...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 cze 2014, 21:45

No ciekawe, ciekawe jak to będzie wyglądać.
Mógłby jeszcze o samochodach coś dodac :P
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, 21:59 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 13 cze 2014, 21:54

Guuki pisze:OFICJALNIE: Nie będzie zamrożenia czasu przemieszczając się między strefami. Ponadto, możemy wysłać każdego z ośmiu Simów w rodzinie do różnych stref i w każdej normalnie grać.
Jupi! :)
Guuki pisze:Sim jadący do pracy/szkoły wyjedzie za granice miasta i zniknie, tak jak to było w TS2. Czyli chyba nie będzie szkoły jako budynku w grze. Ani miejsc pracy.
NIEEEEE! :( Nigdy nie lubiłem gdy mój sim wyjeżdżał poza miasto. Nie wiem czy będę w stanie się do tego przyzwyczaić...
Ultraviolence pisze:I w każdej będzie normalnie czas płynął tzn. jesteśmy w jednej simem i w drugiej i simy wykonują czynności, które im nakazaliśmy?

Tak, czas będzie normalnie płynął, gra będzie symulowała sytuacje za nas. Nie będzie jego zamrożenia. //Guuki
Ale że o co chodzi? Nie rozumiem. Będzie można się przełączać między simami w innych dzielnicach? Coś jak sterowanie w TS3 jednym simem w parku, reszta siedzi w domu i robią co chcą? Czy od razu planujemy co ma ten sim zrobić? I już nie możemy do niego pójść? Uhh, zbyt skomplikowane xd
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 13 cze 2014, 22:08

I w tym momencie IV generacja simsów przestała mieć dla mnie sens. Skoro już dodali te ekrany ładowania (które trwają 30 sek, ale jak zainstalujemy dodatki i CC to się wydłuży do 10 min), to mogli zrobić dzielnicę z miejscami pracy (i tam jeździliby simowie pracować). Skoro już tak się cofają, to miałem nadzieję, że zrobią tak, że będziemy widzieć, co robi sim w pracy, a teraz nie będziemy nawet wiedzieć gdzie pracuje.

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 13 cze 2014, 22:18

Jednak słuchawki SteelSeries z The Sims 4 będą dostępne w Polsce bo na profilu The Sims Polska na Facebooku można wygrać takowe słuchawki.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości