The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 12 cze 2014, 11:14

Mnie ekrany ładownia jako takie nie przeszkadzają, tylko niestety... jak kupiłam trójkę, to okolica ladowala sie dosłownie chwilę, jak doszły dodatki plus troszkę store i nieoficjalnych dodatków, save zaczął sie rozrastać to już było gorzej... :|

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 cze 2014, 11:18

Absolem, noo, to by było najlepsze rozwiązanie: strefa, w której aktualnie gramy ładnie doczytana, a cała reszta miasteczka zamazana, z pogorszoną jakością, coś jak niedoczytani Simowie z TS3:

Obrazek

Gra by cały czas symulowała postęp historii takimi Simami i obiektami jak na zdjęciu powyżej, a nas by to nie obchodziło, bo byśmy sobie spokojnie grali w wybranej, pięknie wczytanej strefie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 cze 2014, 11:34

Guuki i dla mnie to najbardziej prawdopodobne. Ale nic, dziś ostatni dzień E3 więc liczę na jakieś oficjalne informacje w tej sprawie. Ogólnie cała ta kampania marketingowa TS4 mnie irytuje bo nic nie mówią wprost :P Chociaż jeśli chodzi o jej skuteczność, to nie wątpię że doskonale zachęca fanów do oczekiwania (i kupienia) natomiast jest też drugie dno - wydaje mi się że podsyciła w graczach ogromne oczekiwania... więc ostatecznie jak im nie sprostają to może być słabo :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 cze 2014, 14:57

Jak widać, zamysł żeby wszystko się nienaturalnie świeciło pojawił się już podczas projektowania rysunkowego:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 12 cze 2014, 15:07

Szkoda że nie ma osobnych stylów chodzenia dla pań i panów. Ja sobie nie wyobrażam faceta, kręcącego tak tyłkiem :D albo chodzącego jak księżniczka z głową w chmurach...

ktoś pamięta jak to było z poprzednimi generacjami na takich targach? Też tylko jeden pokaz, jakiś filmik i informacji tyle co nic...? Bo ja jakoś nie pamiętam... Naprawdę nie mogłam się doczekać tych targów, liczyłam że zasypią nas gamepleyami, powiedzą jak co wygląda i oczywiście podadzą wymagania...

Edit: no... troche irytujące jest dla mnie że wszystko tak daje po oczach... i skąd ten pomysł żeby wszystko się tak świeciło :/
Ostatnio zmieniony 12 cze 2014, 15:52 przez Guuki, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Wstawiłem niewulgarny zwrot.
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 cze 2014, 15:08

^ wymagania robaczku podadzą może miesiąc albo mniej przed premierą..
No już raczej nic się nie dowiemy.
No strasznie to się świeci, jak w trójce
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 12 cze 2014, 15:28

Jaka piękna willa *-*
Mam nadzieję, ze miasto mnie nie zawiedzie.
Ale świeci to się wszystko jak psu ..
Małe dziewczynki będą szczęśliwe 8D

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 12 cze 2014, 15:38

Nie wiem jak z moim angielskim, ale z tego co rozumiem z artykułów z simvip i filmików na ytb, jak ten z dwoma panami z GameSpot, na e3 odbył się pokaz za zamkniętymi drzwiami i osoby biorące w nim udział są zobligowane do ujawniania detali w pewnym określonym czasie (podobnie było z informacjami o budowaniu kilka miesięcy temu). Dlatego na pewno otrzymamy jeszcze jakieś ciekawostki i wystarczy trzymać rękę na pulsie. ;] SimVip bardzo powoli ujawnia to co tam się działo. Tak samo opcja z garażami, wiem coś ale nie mogę skomentować ;]

Zgadzam się z Absolem co do tego jak może wyglądać świat i myślę, że ta koncepcja jest bardzo prawdopodobna ;]

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 12 cze 2014, 16:45

Udostępnili wszystkie ubrania Simek jako ciążowe, teraz brakuje jeszcze tylko, żeby niemowlakom dało się zmieniać ciuszki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 12 cze 2014, 17:10

Martwicie się o te nienaturalne skiny, ale w TS3 też były i jakoś miastowi się tak nie rodzili :) Zresztą naprawdę myślicie że EAxis jest taki głupi, żeby zrobić coś takiego? Choć mi by pasowała taka JEDNA rodzina dziwaków, jakieś nienaturalne twarze, 500 pieprzyków i takie tam :D Ale nie bójcie żaby, bo w tej kwestii nie ma o co ;)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 cze 2014, 21:04

E tam, to świecenie to na pewno albo będzie do wyłączenia (przy odrobinie pogrzebania w plikach gry) albo jeszcze je zniwelują do premiery, przecież wszyscy fani je widzą, więc prędzej czy później dotrze do EA to, że nie jest to fajne.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 12 cze 2014, 21:22

Wróciłem z wycieczki...pierwsze co robię to sprawdzam nowe info...i co widzę!?! Lepiej się po prostu w ogóle nie wypowiem bo dość już sam się naczytałem komentarzy jakie to ekrany ładowania złe itd. kolejnego koma nie potrzeba. Jestem rozczarowany, tyle w moim temacie, a wy jeszcze bardziej straszycie. EA od samego początku, czyli od ogłoszenia czwórki popełnia ogromne błędy. To bardzo inteligentne *pik*. Wiedzą co powiedzieć żeby robić kontrowersję i wzbudzać emocje fanów a my dajemy się w to wciągnąć. Ja osobiście przysięgam przed samym sobą i przed wami że wstrzymuję opinię do sierpnia

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 cze 2014, 22:12

... Ciągle widzę nowe wywiady z Grahamem, ale w zadnym z nich nie mówi NIC nowego. Dosłownie, powtarza sie w kolko, w każdym gada to samo. Czy oni nie widza jakie to jest żałosne? Ok, wiemy już o super mega magicznym CAS'ie oraz o super świetnym i prze łatwym równie magicznym budowaniu. Wiemy juz o super inteligentnych oraz innowacyjnych simach z emocjami, i już nas to nudzi, wiec niech EA sie w końcu ogarnie bo zaczyna bardziej irytować niż nas ciekawić.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 cze 2014, 22:35

Problem w tym, że nie powinniśmy ich traktować jak przyjaciół tylko jako pracowników wielkiej korporacji, którzy mówią to na co im pozwolili ;) Te działania są przemyślane, chociaż irytujące. Ale swoje efekty przynoszą - gracze dyskutują dużo, napalają się i kupią ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 12 cze 2014, 22:52

Ojej, ale się nakręcacie. Tu raz straszna ekscytacja, tu za chwilę krzyki że TS4 to dziadostwo i szmelc...
Czy EA powiedziało że nie będzie postępu historii? Skąd się w ogóle takie info wzięło? Ktoś rzucił takim hasłem, a reszta w panice zaczęła powtarzać. Spokojnie :) Rozumiem, że chcielibyście dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego, bo do porzygu tylko tym CAS-em Nas katują, no ale nic na to nie poradzimy. Z drugiej strony, może to i lepiej, bo będzie można wszystko odkrywać samemu, co równa się większej frajdzie. No ale fakt, faktem, jakieś podstawowe info (choćby co do tego, na jakiej zasadzie będzie działał ten pół świat, etc.) powinni podać. Pozostaje mieć nadzieje, że tak zrobią (wkrótce).

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 cze 2014, 22:56

Najbardziej rozczarowujące jest to, że wszyscy tak bardzo wyczekiwali tych targów E3, oczekiwali wysypu informacji o grze, a tu raptem jedno nowe wideo się pojawiło. I to embargo będzie pewnie jakiś czas jeszcze obowiązywać te simowe serwisy obecne na targach. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać ;) .
A raptem 3 miesiące, nawet nie, i gra trafi do naszych rąk. Wtedy te wszystkie dzisiejsze bulwersy na EA pójdą w zapomnienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 cze 2014, 23:41

Ja tam się nie bulwersuję. Tzn zbulwersowałem się jak powiedzieli o ograniczeniu otwartości świata :P Ale po przemyśleniu sprawy uznałem, że jeśli będzie to działało tak, jak opisałem z Guukim wcześniej, to będzie spoko.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 cze 2014, 10:26

Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 13 cze 2014, 11:06

Fajna muzyczka :D

https://www.flickr.com/photos/94002117@N04/14224214768 - jakie kanciaste to jedzenie soft1 To już w dwójce hamburgery lepiej wyglądały.

https://www.flickr.com/photos/94002117@N04/14224221200 Ta simka ma fajny strój sportowy, ale widać jak to wszystko ma okropną jakość <_< Chodzi mi o to, że ubrania wyglądają jak narysowane na simie.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 13 cze 2014, 11:31

No z tymi ciuchami to fakt...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości