The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 10 cze 2014, 22:26

Podoba mi się atmosfera gry. Na filmach wszystko wygląda tak płynnie i sympatycznie - aż chce się grać!
Jednak przeraża mnie to świecenie się wszystkiego podczas dnia...
Jeśli jakieś ładowania mają się pojawić, to mam nadzieję, że przybiorą inną formę niż w The Sims 2, gdyż bardzo zniechęcały do wychodzenia z domu oraz odwiedzania innych dzielnic.

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 10 cze 2014, 22:42

Jeśli po podjechaniu kamerą ku górze będzie widać całe miasto, nie tylko wyznaczony fragment, ekrany ładowania pomiędzy dzielnicami nie będą mi w ogóle przeszkadzały ;)
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 10 cze 2014, 23:14

Ultraviolence pisze:Pomiędzy dzielnicami będzie ekran ładowania. Czyli jak jesteśmy w jednej to w drugiej czas nie płynie. Jedziemy np. do tej z miejscami publicznymi i siedzimy tam do nocy, a wracamy do domu i jest tak jak wyjeżdzaliśmy. Jestem zawiedziona. Naprawdę. Wygląda na to, że nie będzie postępu historii.
Ciekawe też jak duże będą te otwarte "rejony"
Szczerze wątpie aby gra miała mniejsze wymagania niż trójka
Dlaczego? W trójce był postęp historii w okolicach z wymarzonych podróży (na nortorycznie otrzymywalam powiadomienia o czyjejś smierci a po pojechaniu mój sim mogł wyciągać nagrobki z mauzoleum) a jej mieszkańcy odwiedzali domowe otoczenie

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 23:21

Poważnie? I w okolicy studenckiej też jest? :wat: :wat:
Mogliby zdradzić jak to będzie w czwórce, ale jak zwykle robią tajemnicę stulecia..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 10 cze 2014, 23:54

Ciekawe co jutro pokażą na e3. Skoro ma być coś jeszcze o simsach, a EA ma swoją prezentacje w środe.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 cze 2014, 1:43

Z dzisiaj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


SimsVip napisało ze siostry Kaliente powracają w czwórce!!
Don Lotario również.

Edit:
SimsVip napisało na Twitterze ze ma odpowiedz od Grahama na temat króliczych nor, i zapewnia nas ze będziemy zadowoleni!
Ostatnio zmieniony 11 cze 2014, 2:16 przez Larissa, łącznie zmieniany 3 razy.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 11 cze 2014, 1:52

Przecież w Miłowie mieszkańcy byli powiązani przedziwnymi więzami rodzinnymi xD Przywrócą Ćwirów i Kaliente, super, ale gdy dojdą do tego Kawalerowie, albo Balbina Biedak... i będziemy musieli rozegrać to w alternatywnej rzeczywistości... możemy wtedy zeswatać w pary osoby, które były rodziną. soft9

Edit

W dwójce nie dość, że Dina podrywała Mortimera, to w dodatku wcześniej, aż po grób, była w związku z Michałem Kawalerem, który przecież był bratem Belli... Mamy już zatwierdzonych Ćwirów, Caliente i Dona. Łańcuch jest coraz pełniejszy. Już teraz można powiedzieć, że jeśli poślubimy Bellę z Mortimerem, to będzie jakiś rodzaj pomyłki. Jeszcze niech biedna Bella w tej alternatywnej rzeczywistości ma syna, który podrywa Dinę lub Ninę XDD Jak ja mam nie czuć się dziwnie? Wryło mi się w pamięć, że te siostry podrywały Mortimera.

Po tym oto krótkim podsumowaniu stwierdzam, że najlepiej by wyszło, gdyby po prostu zostawili Ćwirów, a reszta mieszkańców okazałaby się być nowa. Polubiliśmy już bohaterów trailerów, mogliby oni zostać mieszkańcami Willow Creek, czyż nie?

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 11 cze 2014, 2:32

Pierwsza Simka fajna. I Sim w kapturze. *-*

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 cze 2014, 4:02

I taki oto render:
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 11 cze 2014, 4:03

Chyba naprawdę nie ma strojów kąpielowych, bo te balony są włączone na pierwszym screenie i to nie jest strój na basen :P.
Teraz już widać, jaki jest suwak :p

Wczoraj ktoś wrzucił filmik, na którym wypowiada się rzeczywista wersja tego sima w żółtym. Nie widzialem gostka wcześniej, tylko jego avatar, ale od razu skojarzyłem że to on. Niezłe im te podobizny powychodziły ;)

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 11 cze 2014, 4:17

Fajnie pomyślany ten render. :D Że niby różni SimGuru w trakcie pracy. :D Szkoda tylko, że dwóm panom dali te same koszulki. :(

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 11 cze 2014, 4:42

Ale ten łysy ma nawet spojrzenie jak jego pierwowzór :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 cze 2014, 7:05

Kaptur :O
Siostry Caliente :O
Don Lotario :O
Render: :D

Nie no, dzięki takim smaczkom już im wybaczam brak narzędzia Stwórz Styl ;) .
Oby jeszcze królicze nory zostały ograniczone do minimum i będzie pięknie.
I niech już zapowiedzą to pustyne otoczenie...

EDIT: Nowe wideo za pośrednictwem SimsVIP:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OJtqEwFhC8g[/youtube]

Krowokwiat <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2014, 8:34

Widzę, że pasek przesuwania przy fryzurach już ma normalną długość, ale i tak jest dużo fryzur i są ciekawe przede wszystkim :) Na pewno jest ich więcej niż w TS3 (w TS2 nie pamiętam).

Co do sióstr Kaliente, to jeszcze nie wiadomo w jakiej postaci wrócą, może będą nastolatkami albo dziećmi? Poza tym skoro zrobili reset "fabuły" to teraz nie muszą trzymać się kanwy...

A co do filmiku, to fajny choć nic nowego nie wnosi ^_^ Bardzo podoba mi się ta kuchnia z kucharzem (mam nadzieję, że jest to kuchnia z jakiejś restauracji dostępnej w grze). Ten mały telewizorek u babci Gladys też spoko, widziałem go wcześniej na innym screenie i stał na innym stoliku, więc jestem pewien, że będzie go można dowolnie przestawiać na różne stoły :D No i nowy krowokwiat w zasadzie wygląda tak jak poprzednie wersje (dla mnie bomba) tylko już nie jest w doniczce (fajny efekt śliny przy wypluwaniu sima).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 cze 2014, 9:01

Potwierdzona została opcja autozapisu gry. Póki co nie wiadomo czy będzie ją można wyłączyć.

Co więcej, nie będzie ubrań ciążowych. Każdy ciuch dostępny w grze dopasuje się do brzuchu ciężarnej Simki.

-------

Nowe zdjęcia od SimsVIP:

Obrazek

Obrazek

Ponadto SimsVIP zaznacza, że na targach E3 udostępniono im demo gry, wiele rzeczy twórcy więc celowo ukryli. Nie dowiemy się zatem wszystkiego o grze w ciągu najbliższych dni ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2014, 10:50

Czyli ostatnia kategoria ubrań to "party" czyli imprezowe. Z tego wynika, że od teraz strój formalny będzie obowiązywał zapewne na ślubie (ewentualnie innych bardziej podniosłych uroczystościach) a strój na imprezy będzie... na imprezki :P

Ogólnie w tej galerii, z której Guuki wstawił foty jest ich trochę więcej: https://www.flickr.com/photos/simsvip/1 ... otostream/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 11 cze 2014, 11:16

^ Z tego co widzę pasemka czy farbowane końcówki będą dostępne tylko przy konkretnych fryzurach, a nie jakichkolwiek.

Obrazek

Awatar użytkownika
freaky
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: freaky » 11 cze 2014, 12:03

jakaś niemiecka stronka o simsach pisała o czwórce : "Szkoda jednak, że czasem wymagane są ekrany ładowania. Przykładowo kiedy to nasi Simowie wchodzą do większych obiektów takich jak muzeum [...]"
:)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 11 cze 2014, 12:21

Jak już ktoś pisze o takich wzmiankach to proszę, niech podaje link do źródła takiej informacji, bo "jakaś niemiecka stronka" to dla mnie równie dobrze może być fanpage muminków, a niepotwierdzone informacje to nie źródło wiedzy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 cze 2014, 12:31

Wzmianka o ekranach ładowania jest z artykułu Computer Bild

Btw, SimsVip na twitterze:
"One World confirmed, I'm speaking about little towns inside the neighborhood. "


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości