The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 10 cze 2014, 19:30

Landrgaabowie idę o zakład że będą. SimGuru jako że była zapytana o tę konkretną postać Oliwki, napisała że jej nie będzie, ale będą inne rodziny znane z poprzednich części


Orginał:

Question: Speaking about death will Olive Specter be in the game? —Itamar Medeiros
A: We didn’t bring Olive or other Specter family Sims in the game. We bought in some favorites though like the Goths. —Lyndsay Pearson

Edit@ Co do świata gry. To całkiem ciekawy pomysł, że będą podzielone obszary. Jeżeli będzie to ładnie zrobione i kawiarnie będą faktycznie kawiarniami a nie budynkami z ekspresem do kawy i stołami ect, myślę że jestem w takim wypadku przeboleć ekrany ładowania. Zwłaszcza że gra ma nie mieć większych wymagań sprzętowych niż TS3

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 20:23

Mi się wydaje że o te osiedla to raczej chodzi o inne miasta, a nie części jednego miasta...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2014, 20:33

Została także zmieniona okładka edycji Premium. Jest prawie taka sama jak kolekcjonerska.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 10 cze 2014, 21:11

@up, mógłbyś podać linka?
Obrazek
av by teaplease.

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2014, 21:16

Możesz zobaczyć na muve.pl niestety nie podam ci teraz bo na komórce teraz jestem. A tak w ogóle w edycji Premium jest także zestaw z tymi czapkami zwierząt co jest w cyfrowej edycji specjalnej.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 21:30

Pomiędzy dzielnicami będzie ekran ładowania. Czyli jak jesteśmy w jednej to w drugiej czas nie płynie. Jedziemy np. do tej z miejscami publicznymi i siedzimy tam do nocy, a wracamy do domu i jest tak jak wyjeżdzaliśmy. Jestem zawiedziona. Naprawdę. Wygląda na to, że nie będzie postępu historii.
Ciekawe też jak duże będą te otwarte "rejony"
Szczerze wątpie aby gra miała mniejsze wymagania niż trójka
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2014, 21:32

:O Skąd te informacje?
Jak tak będzie naprawdę, to się zastanowię nad kupnem gry. Przecież to ogromny krok w tył!
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 21:35

^ Przepraszam, napisałam to tak jakby to była informacja, a to moje spostrzeżenie.. :unsure:
Ale na pewno tak będzie, tak samo jak mówiłeś, że simy będą potrzebowały schodka, żeby wejść na ten niski podest i że będą musiały cały obkrążać, żeby wejść. Bo jak inaczej, na pewno tak będzie :(
I ten tramwaj właśnie pewnie do tego podróżowania między tymi dzielnicami..
Szkoda jednak, że czasem wymagane są ekrany ładowania. Przykładowo kiedy to nasi Simowie wchodzą do większych obiektów takich jak muzeum [...] - DOTsim
Mam na myśli ten podest..
Obrazek

Nowa okładka wersji premium
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, 21:42 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2014, 21:40

Dzielnice miasteczka na pewno nie będą dostępne osobno, z ekranem ładowania. Po prostu miasteczko będzie tak zaprojektowane, że w jednej jego części znajdziemy sklepy, w drugiej kluby, itp. Chyba mylicie to z podróżowaniem między okolicami. W TS3 nie dało się pojechać sobie z Sunset Valley do Bridgeport na przykład. Teraz to będzie możliwe - i wówczas pojawi się ekran ładowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 10 cze 2014, 21:41

Ultraviolence pisze:Pomiędzy dzielnicami będzie ekran ładowania. Czyli jak jesteśmy w jednej to w drugiej czas nie płynie. Jedziemy np. do tej z miejscami publicznymi i siedzimy tam do nocy, a wracamy do domu i jest tak jak wyjeżdzaliśmy. Jestem zawiedziona.
Nie no chyba tego nie zrobią, to by było cofnięcie się do 2, gdzie jechało się na parcele publiczną za dnia, siedziało tam do nocy a wracało znów za dnia :/
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 10 cze 2014, 21:46

Okolica będzie podzielona na dzielnice i poruszamy się między nimi jak w TS3. Między okolicami pojawi się ekran ładowania. Jeśli będzie tak, jak mówię to dobrze. :P

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 10 cze 2014, 21:52

Spekulacje, spekulacje i jeszcze raz spekulacje...
Kiedy oni cokolwiek potwierdzą? To w końcu będzie ten otwarty świat czy nie? Niech wytłumaczą w końcu jak ta część rozrywki będzie wyglądać, bo niepotrzebnie nas trzymają w niepewności, a do premiery zostało tylko 3 miesiące. Czasami mam wrażenie jakby na sile to wszystko przeciągali żeby na koniec w końcu powiedzieć nam ze jednak "otwarty" świat wygląda jak ten z dwójki, w którym jedziesz do restauracji i czas staje w reszcie miasteczka oraz brak postępu historii... Jeśli zabiorą nam otwarty świat to ja podziękuję. Wczoraj było E3, EA zapowiadało dużo informacji i co? informacje typu: dzieci mają nóżki mnie zbytnio nie interesują. Wszyscy niecierpliwie czekaliśmy a znowu nic sie nie dowiedzieliśmy. Denerwujące to cale EA...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 21:53

A ja już sama się pogubiłam, ja zrozumiałam że pomiędzy tymi dzielnicami w jednym mieście będą ekrany ładowania.
Podobnie jak Larysa, jeśli zabiorą otwarty świat to ja podziękuję
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 21:53

A czy ktoś mógłby w końcu podać stronę, z której te informacje o rzekomych ekranach ładowania się pojawiły? Bo ja nigdzie tego nie widziałem i nie wierzę, żeby przejścia pomiędzy dzielnicami miały się ładować. To nielogiczne! Zobaczcie na tym zdjęciu miasta z wczoraj: http://sims.arhn.eu/wp-content/uploads/2014/06/21.png - centrum z tym nadrzecznym bulwarem leży zaraz obok fragmentu z domkami rodzinnymi. Na prawdę myślicie, że pomiędzy takim króciutkim odcinkiem miałby się włączać ekran ładowania? Ja w to nie wierzę. Ktoś gada głupoty albo informacja została przez kogoś źle zrozumiana (o ile taka się pojawiła).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2014, 21:55

Przecież E3 będzie jeszcze trwać do 12 Czerwca więc co myślałeś, że w jeden dzień wszystko powiedzą?

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 22:00

KąsaczPL a gdzie ja niby napisałem coś, co by wskazywało na to że uważam E3 za zakończone? Wczoraj któryś z guru na Twitchu pisał, że wczorajszy pokaz to jeszcze nie koniec więc doskonale wiem co i jak :\
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2014, 22:03

Larissa napisała, że wczoraj było E3 ale to nieprawda ponieważ faktycznie E3 rozpoczęło się wczoraj ale jeszcze trwa i potrwa do 12 Czerwca.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 10 cze 2014, 22:03

Ale pamiętajcie, że ekran ładowania nie oznacza wyłączenia otoczenia. Równie dobrze na 5 sekund obraz może się zwyczajnie zatrzymywać albo stawać się zamglony, aby teren obok mógł się "doładować" swobodnie, a nie jak w trójce, po kawałeczku, ciągle od nowa, nie mówiąc już o błędach. Ewentualnie coś w rodzaju nowego simcity.

A wiadomość (w sumie to raczej plotka) pochodzi z ciekawostek od STL.

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2014, 22:06

To ja już wolę poczekać na oficjalne informacje od EA a nie od jakichś byle jakich stron.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, 22:37 przez Guuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: "Jakichś", nie "jakiś" stron.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 10 cze 2014, 22:22

Jesli chodzi o oficjalne informacje to przed chwilą guru Sarah napisała ze Ollie i Babs będą do pobrania w galerii.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości