The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 12:17

Ale ja mam nadzieję, że jeśli te niemowlaki będą miały te nogi widoczne to, że nie będzie jak w dwójce, że w samej pieluszce tylko, że jakieś śpioszki będą miały. No szkoda, wielka szkoda, że tym razem nie pokazali niemowlaków i małych dzieci. 3 miesiące do premiery tak więc pewnie teraz nastanie cisza w newsach..
Cóż za dobra nowina, że simy będą mogły umrzeć z głodu i w pożarze.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2014, 12:47

"Czwórkowy" Mroczny Kosiarz. Co o nim sądzicie?
Moim zdaniem jest najlepszy z dotychczasowych. "Dwójkowy" miał jakąś poszarpaną szmatę na sobie, "trójkowy" był taki chudy, mizerny, "średniowieczny" zdecydowanie przekombinowany.
W "czwórkowym" widać inspirację grą o asasynach, jest naprawdę świetnie zaprojektowany. Mój ulubiony :) .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 12:54

Na pewno jest to najbardziej przerażający Kosiarz :P Ale najlepszy był dla mnie trójkowy. Ten byłby w porządku, gdyby ten kaptur inaczej wyglądał. Bo też mi się kojarzy z asasynem z AC :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 13:14

Mam wielką nadzieję, że ta część nie będzie taka jak trójka. Liczę na świetne przyjęcia i grille z sąsiadami. Mam nadzieję, że Ci mądrzejsi simowie sprawią, że będzie to bardzo przyjemne. Bo w trójce to katastrofa, jak już wspomniałam albo kolejki do talerzy albo do zlewu, albo simy łażą po całej chacie, to jeden gra na komputerze to drugi czyta książkę, a jeszcze trzeci telewizor ogląda.. No ludzie, tak przecież w życiu nie ma.
Skoro będą simowie pili to może faktycznie będzie herbata i będziemy mogli gości poczęstować nią..
Ciekawe jak zrobią system tycia i mięśni, bo ten trójkowy to też porażka. Sima tworzę w CAS chudego, w grze robi się gruby a po tygodniu znów sam chudnie :/
Animacja zaręczyn znów chyba taka sama, simka pewnie by zaczęła skakać gdyby pokazali dalej
Obrazek

Naprawdę uroczo to wygląda <3
Obrazek

A ten facet wszędzie w tym szlafroku..
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 10 cze 2014, 14:03

Mają być mądrzejsi i ładnie się poruszać, a dokładnie odpowiednio się kolejkować, zostało to powiedziane i na pewno znajdziesz informacje na ten temat ^^
Masz racje Ultraviolence, oby imprezy simsów lepiej wyglądały. Na trailerze z e3 całkiem fajnie się simowie na imprezie zachowywali, ale to trailer jedynie ;_;
Może wrócą do termometrów imprezowych z dwójeczki ;]

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 10 cze 2014, 14:15

Jak myślicie, będzie można zrobić dziecko z Kostuchą? Jak chcą mieć takie "weirder stories" to powinno być :curious:
Nie mogę przeboleć, że TS4 to całkiem inna rzeczywistość. Dlaczego?! ;(
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 10 cze 2014, 15:13

Kosiarz mi w niczym Asassyna nie przypomina o.O mimo że jestem fanką serii AC.
Super że kosiarz dostał tablet xd Na materiale z e3 w pewnym momęcie pokazani są simowie i każdy ma niebieskie kółeczko nad głową z obrazkiem i napisem, a kosiarz ma "rather be fishing" i szkielecik ryby xD

[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Mam wrażenie że babcia po prostu z założenia miała być agresywna i stuknięta, więc nie będzie tak że karą za kiepską poezję będzie pobicie ;]

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 16:01

Zastanawiam się, czy gotowe rodziny będą miały swoje drzewka genealogiczne już czy nie. Byłoby fajnie, gdyby miały bo jednak daje to już jakąś historię danej rodzinie, poczucie dla gracza, że ten Sim nie urwał się z choinki :)

No a jeszcze co do śmierci to chciałbym, żeby była możliwość kliknięcia na nagrobku i wybrania wzoru (jednego z wielu!) przy czym ładniejsze i większe groby byłyby droższe :P A sim, który np. umarł z wieloma punktami aspiracji (czy szczęścia życiowego, cokolwiek to będzie) miałby od razu ładniejszy nagrobek, z możliwością oczywiście zmiany.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 10 cze 2014, 16:05

Mimo wszystko jestem zadowolona z tego że wyeliminowano narzędzie stwórz styl.

Nawet nie dlatego, że poświęcałam na budowę domów czy ubieranie simów za dużo czasu (bo przy tak specyficznych możliwościach ubranie sima w gotowy projekt stroju było jakby nie powiedzieć tandetne), ale głównie dlatego że po kilku pokoleniach samostarzejącego się miasta, chodziły po nim już tylko ubrane właśnie w gotowe ubrania prymitywni simowie, którym nigdy nie miałam niczego pozazdrościć. Z tego też powodu trudno mi było znaleźć moim dorosłym simem czy nastolatkiem nie związany z moją rodziną obiekt uczuć, bo żaden z przez miasto losowo zaprojektowanych simów w mieście nie dorastał mojemu do pięt.

Mam nadzieję że dzięki tej zmianie przynajmniej będziemy teraz mieli okazję znaleźć w mieście ciekawych, choć ciągle losowo zaprojektowanych simów jako znajomych dla naszych własnych.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 16:29

Mi projektowania stylów będzie brakować tylko w przypadku tapet i podłóg, bo mogłem sobie zrobić np. cegły z drewnianymi listwami itd. Natomiast skoro meble i ubrania mają być i tak w różnych wariantach kolorystycznych, to o ile będzie ich sporo to mi wystarczy, zawsze coś się dopasuje.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 cze 2014, 17:20

http://simscommunity.net/the-sims-4-new-cas-images/
Jak on tam łapy sadza to mamy czego się obawiać. och zrobili galerię bo ściąganie przez launcher było męczące, więc teraz będziemy kupować ze Store lub ściągać z giełdy wymiany prosto z gry <_< Ależ on wspaniały..
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ylpKfvBhmgU#t=147[/youtube]
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 17:32

http://www.simowie.info/News:Ciekawostk ... u_10.06.14 kilka odpowiedzi na pytania fanów co do gry.

Jedno miasteczko w podstawie? A gdzie podzieje się to miasto na pustyni albo miasteczko niemieckie ze starych screenów? Jeśli będą do pobrania za darmo z Galerii to ok, ale jeśli pojawią się odpłatnie, albo dopiero w dodatkach to się wkurzę :\ Bo Willow Creek mimo że jest urokliwe to jego "porządek" i cała masa kwiatów i słodziutkich dodatków nie chwyta mnie za serce.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2014, 17:37 przez Levkoni, łącznie zmieniany 2 razy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 17:38

A co do tych nowych zdjęć z CAS... widzę tam możliwość stworzenia dziecka, nastolatka, młodego dorosłego, dorosłego i emeryta. A co z małym dzieckiem? Chyba, że ta ikonka sima w charakterystycznej todze to jest ikonka nastolatka, co oznacza, że młodzi dorośli się nie pojawią... EA zaczyna mnie wkurzać tym, że raz mówi jedno (kiedyś mówili że młodzi dorośli się pojawią) a robi coś innego. No bo nie wydaje mi się, żeby nie było małego dziecka... jakby połączyli tą grupę z niemowlakiem to by było do bani.

Za to widzę na screenach dużo więcej rodzajów chodzenia do wyboru - 7 stylów.

EDIT: tak, to na pewno brak grupy wiekowej młody dorosły. Bo ta ikonka w todze to nawet jest niższa od dorosłego, poza tym togi i te charakterystyczne czapki amerykanie zakładają podczas ukończenia szkoły średniej (collage) więc przedstawia ona nastolatka. Brak młodego dorosłego jeszcze przeboleję bo i tak ta grupa wiekowa mało się różniła od dorosłych. A że będzie możliwość dodawania zmarszczek itp to będzie można symulować sima w średnim wieku :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 10 cze 2014, 17:46

A ja nadal nie wierzę że będzie to całkiem nowa rzeczywistość... I nadal na screenach 3 (+1 wybierana razem z pragnieniem życiowym) cechy :(
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 10 cze 2014, 18:30

Absolem pisze:A co do tych nowych zdjęć z CAS... widzę tam możliwość stworzenia dziecka, nastolatka, młodego dorosłego, dorosłego i emeryta. A co z małym dzieckiem? Chyba, że ta ikonka sima w charakterystycznej todze to jest ikonka nastolatka, co oznacza, że młodzi dorośli się nie pojawią... EA zaczyna mnie wkurzać tym, że raz mówi jedno (kiedyś mówili że młodzi dorośli się pojawią) a robi coś innego. No bo nie wydaje mi się, żeby nie było małego dziecka... jakby połączyli tą grupę z niemowlakiem to by było do bani.

Za to widzę na screenach dużo więcej rodzajów chodzenia do wyboru - 7 stylów.

EDIT: tak, to na pewno brak grupy wiekowej młody dorosły. Bo ta ikonka w todze to nawet jest niższa od dorosłego, poza tym togi i te charakterystyczne czapki amerykanie zakładają podczas ukończenia szkoły średniej (collage) więc przedstawia ona nastolatka. Brak młodego dorosłego jeszcze przeboleję bo i tak ta grupa wiekowa mało się różniła od dorosłych. A że będzie możliwość dodawania zmarszczek itp to będzie można symulować sima w średnim wieku :)

Mi sie wydaje ze oni w pewnym sensie połączyli grupe młody dorosły z dorosłym, bo w sumie praktycznie sie nie różniły, ale możliwe ze teraz etap "dorosły" będzie dłużej trwał. No nie wiem, mi to nie przeszkadza.
Column15 pisze:A ja nadal nie wierzę że będzie to całkiem nowa rzeczywistość... I nadal na screenach 3 (+1 wybierana razem z pragnieniem życiowym) cechy :(
Podczas gry będziesz mógł zdobyć chyba jeszcze dodatkowe 2 cechy...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2014, 18:33

"Na razie pojawi się tylko jedna okolica" - źle przetłumaczone.
Po angielsku obaj SimGuru odpowiadają, że na razie zapowiedziana została tylko jedna okolica, co wskazuje na to, że kolejne okolice czekają na zapowiedź.

Co do grup wiekowych, nie ubolewam nad utratą młodego dorosłego, skoro tak w zasadzie niczym od zwykłego dorosłego się nie różni. Może dodadzą tę grupę kiedyś przy okazji dodatku o studiach ;) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2014, 18:46

Guuki mądralo, dobre że jesteś :D Ja tu już jadę po EA za jedną okolicę, a jednak to tylko jedno pomylone słowo w tłumaczeniu czyimś i już zmienia całkowicie znaczenie zdania.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 10 cze 2014, 18:49

Tak czy siak jest to wymijająca odpowiedź.
A co do ekranów ładowania to w takiej formie mogą być :p.

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 10 cze 2014, 19:00

DamianPL1 pisze:W artykule o The Sims 4 piszę że świat będzie "pół-otwarty" czyli że będziemy grać na danym fragmencie mapy, a żeby przedostać się do innego fragmentu należy odczekać ekran ładowania.

-DOTSim
Czyli jednak! Ciekawe jak to będzie rozwiązane. Przeczytałem też gdzieś, że będzie kilka "osiedli" i przejścia pomiędzy nimi będą z ekranami ładowania. Dodatkowo ekran ładowania będzie aby wejść do niektórych większych budynków publicznych. Potem postaram się znaleźć te informacje i dać linka :)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 10 cze 2014, 19:16

W artykule o The Sims 4 piszę że świat będzie "pół-otwarty" czyli że będziemy grać na danym fragmencie mapy, a żeby przedostać się do innego fragmentu należy odczekać ekran ładowania.

-DOTSim
Jestem ciekaw, czy te osiedla będą podobne stylistycznie, czy będą kompletnie różne, jak w the sims 2.


W ciekawostkach było napisane, że nie pojawi się np. Olwika Widmo.
Twórcy postawili na najpopularniejszą rodzinę- Ćwir.
Czyli co nie będzie żadnych Biedaków, Landgraabów, Zadeckiej? ;___;


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości