The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 22:35

Te wieżowce to widać że tło tylko, mam nadzieję że jakieś tymczasowe bo wygląda wstrętnie źle xd Co do chmur to na pierwszych zdjęciach prezentowały się dużo lepiej, teraz wyglądają, jakby były namalowane na niskim suficie :\ A fioletowe czy tam różowe drzewka w swoim mieście wywalę bo rażą me oczy :D

A sam gameplay z Ollim jest świetny!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 cze 2014, 22:37

Blondyna nazywa się.. Basia
Po polsku
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3ssIXFlOXlk[/youtube]

Wygląda jakby wystawił swoje obrazy w galerii.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 22:39 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 09 cze 2014, 22:39

Animacja w 1:11 gdzie Simka wyrzuca nogę do góry przy pocałunku jest cudna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 22:42

Ultraviolence pisze:Blondyna nazywa się.. Basia
Te polskie i "kreatywne" imiona... Nie mam nic do Basi ale mogli dać cos mniej popularnego albo po prostu zostawić jej oryginalne imie.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 22:46

Lyndsay napisała ze Andre i ta babcia beda w grze. Wiec mysle ze cala reszta np. Ollie czy blondyna. Świetnie!
I napisała również ze aby zabić sima " ze śmiechu" będziemy musieli sie dużo napracować. I dobrze w sumie bo nie lubie jak mi simowie umieraja. xD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 22:51

Basia? Czyżby jednak chcieli przetłumaczyć nazwy i imiona? ;> Basia Lemur i Olaf Pudło xd
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 cze 2014, 22:52

Nowe oficjalne zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fortepian jest wspaniałej jakości... <_<

W ogóle dziś jestem roczarowany tą grą. Uświadomiłem sobie, że jest dla mnie za dziecinna, za słodka, za kolorowa. Bleee.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 09 cze 2014, 22:59

Najbardziej śmieszą mnie komentarze o tym że niby mają grę wydać akurat wtedy kiedy dzieci idą do szkoły a studenci na studia... Wiecie kiedy kończą się wakacje w Ameryce? W sierpniu. Więc im to tak naprawdę różnicy dużej nie robi, a i tak mają różne głupie święta, np dzień pączka (nie związane z naszym tłustym czwartkiem) czy dzień histerii, czy inne dni świstaka i pancernika.

Co do TS4- No nie wiem... Woda wygląda fajnie, ale serio, to wszystko wygląda jakby wzięli 3, "odkurzyli ją" i usunęli i dodali parę rzeczy. Simowie tragedia, chociaż faktycznie mniejsze z nich copypasty. Ale jak robienie CC będzie w jakiś sposób utrudnione (a może być, bo przypomnę że robienie płatnych nieoficjalnych dodatków jest tak naprawdę nielegalne, przez co CC wkurza EA) to kijem tej części nie ruszę. Bo na pewno simów w moim stylu zrobić się nie da.
Chociaż interakcje wydają się fajne... Jest jakaś lista nowych interakcji w 4 o których dotychczas wiadomo?
Co do nowych zdjęć, tekstury ubrań nie są złe... I ta rybka wygląda uroczo.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 09 cze 2014, 23:10

jeszcze jeden obrazek, z piłką nożną, taką inną

Obrazek
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 23:11

Guuki pisze: W ogóle dziś jestem roczarowany tą grą. Uświadomiłem sobie, że jest dla mnie za dziecinna, za słodka, za kolorowa. Bleee.
Trochę długo Ci zajęło dojście do tego ze ta gra jest kolorowa, i ogólnie trochę słodsza niż poprzednie części. xD
Mi osobiście to nie przeszkadza, chociaż fakt, wolałabym aby kolory nie były tak intensywne, ale myślę ze to kwestia przyzwyczajenia. Mi przyzwyczajenie sie do trojki zajęło chyba 4 lata, dopiero niedawno zaczęłam grac bo wcześniej nie mogłam patrzeć na ta grafikę ani tych simow. Myślę ze u niektórych z tą częścią będzie podobnie.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 cze 2014, 23:14

A ja już nie mam nic do czwórki jeśli chodzi o grafikę... Jeśli chodzi o paskudnie wyglądający świat i wodę... "Dziecinność"... Może bym przymknął na to wszystko oko i pognał w dniu premiery do EA z forsą w ręku... Ale po prostu boli mnie brak znaczących zmian, jedynie drobne odświeżenie trójki (naprawdę, slogan tej części to "mądrzejsi simowie", nie "otwarty świat", "świat 3D", tylko po prostu "mądrzejsi simowie), i czuję, że czwórka ukazuje się tylko po to, by wznowić cykl wydawniczy kilkunastu dodatków, kilkunastu akcesoriów, i kilku tysięcy dodatków ze Store. Krótko mówiąc: skok na kasę. A gry robione dla kasy są po prostu dla mnie niewarte uwagi... A szkoda. Ta seria zasługuje na więcej, na jakieś świeże pomysły, na innowacje. Ale wiadomo. Jakie czasy, taka gra. ;/

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 23:27

salberg pisze:A ja już nie mam nic do czwórki jeśli chodzi o grafikę... Jeśli chodzi o paskudnie wyglądający świat i wodę... "Dziecinność"... Może bym przymknął na to wszystko oko i pognał w dniu premiery do EA z forsą w ręku... Ale po prostu boli mnie brak znaczących zmian, jedynie drobne odświeżenie trójki (naprawdę, slogan tej części to "mądrzejsi simowie", nie "otwarty świat", "świat 3D", tylko po prostu "mądrzejsi simowie), i czuję, że czwórka ukazuje się tylko po to, by wznowić cykl wydawniczy kilkunastu dodatków, kilkunastu akcesoriów, i kilku tysięcy dodatków ze Store. Krótko mówiąc: skok na kasę. A gry robione dla kasy są po prostu dla mnie niewarte uwagi... A szkoda. Ta seria zasługuje na więcej, na jakieś świeże pomysły, na innowacje. Ale wiadomo. Jakie czasy, taka gra. ;/
A co według Ciebie mogli zrobić? Bo mi w sumie nic nie przychodzi do głowy.
Dac pogodę i zwierzaki do podstawy żeby była wielka rewolucja? Czy może stworzyć super realistyczną grafikę która i tak nie pasuje do simsow, i której nie pociągnęłyby komputery większości graczy, w tym mój?
Może to ja nie jestem zbyt kreatywna, ale mam wrażenie ze każdy z was chce innowacji i "czegoś" super, ale sami nie wiecie czego tak naprawdę chcecie. Pomiędzy jedynką a dwójką był mega przeskok bo dwójka miała nowe możliwości do zaoferowania które były wykonalne a przy tym praktyczne (grafika 3D), z trojką było podobnie bo jedyna rzecz jaka brakowała w dwójce to otwarty świat, wiec dali nam to w trojce, a co brakuje trojce? w sumie to chyba nic, oprócz dobrej optymalizacji i jeszcze lepszej, realistycznej grafiki (ale patrz wyżej co na ten temat napisałam). Hmm... EA leci na kasę, jak większość w dzisiejszych czasach. Aczkolwiek mam wrażenie ze jednak chcą nam trochę zrekompensować zepsutą trójkę i dają nam gre która jest sympatyczna,mila dla oka, ma swój urok i która będzie grywalna, bo w sumie nie mają wielkiego pola do popisu. I możliwe ze dodatki tez będą fajne i beda wprowadzały wiele zmian. Ale co ja wiem, przecież nie znam sie na grach...

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 cze 2014, 23:34

Larissa, a może po prostu jeszcze nie czas na nową generację?

A co do przyszłych innowacji to do głowy przychodzi mi parę rzeczy: płynne starzenie się, wielki i otwarty świat (bo ten z trójki był pół-otwarty, jakby nie patrzeć, małe okolice wciąż ograniczały), zaglądanie do każdego budynku w mieście (także kontrolowanie Simsów w pracy), a także detale, takie jak animacje otwierania drzwi lub wsiadania do samochodu. Można dużo wymieniać. Dzisiejszy sprzęt tego jeszcze nie udźwignie, ale jak mówię - może to jeszcze nie czas na nową generację.

Edit: Ale jakby stanąć z boku i na to spojrzeć, wydawanie trzydziestu pudełkowych dodatków i niezliczonej ilości dodatków do pobrania jest trochę chore. Rozumiem dwa, góra trzy dodatki. Ale to, co uskuteczniało EA przy trójce, to już dla mnie lekka bezczelność.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 09 cze 2014, 23:37

Jak dla mnie to czwórka może być mieszanką 2 i 3, może być z grubsza odgrzewanym kotletem, ale jeżeli nie będzie miała bugów, jakieś w miarę "słabe" wymagania, gra nie będzie chodziła tak, jakby zaraz miała się zawiesić albo wyłączyć, to chętnie kupię :P

Awatar użytkownika
Ciastkoo
Posty: 29
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ciastkoo » 09 cze 2014, 23:40

salberg pisze:A ja już nie mam nic do czwórki jeśli chodzi o grafikę... Jeśli chodzi o paskudnie wyglądający świat i wodę... "Dziecinność"... Może bym przymknął na to wszystko oko i pognał w dniu premiery do EA z forsą w ręku... Ale po prostu boli mnie brak znaczących zmian, jedynie drobne odświeżenie trójki (naprawdę, slogan tej części to "mądrzejsi simowie", nie "otwarty świat", "świat 3D", tylko po prostu "mądrzejsi simowie), i czuję, że czwórka ukazuje się tylko po to, by wznowić cykl wydawniczy kilkunastu dodatków, kilkunastu akcesoriów, i kilku tysięcy dodatków ze Store. Krótko mówiąc: skok na kasę. A gry robione dla kasy są po prostu dla mnie niewarte uwagi... A szkoda. Ta seria zasługuje na więcej, na jakieś świeże pomysły, na innowacje. Ale wiadomo. Jakie czasy, taka gra. ;/
Uwaga, przedstawiam ważne zmiany dokonane w erze The Sims :P

The Sims -> The Sims 2 - w pełni rozbudowana grafika 3D, nowe grupy wiekowe, możliwość tworzenia wielopokoleniowej rodziny i rozbudowy jej historii, całkowicie rozbudowany CAS, tworzenie Simów nie opiera się już na dobraniu zaledwie głowy i tułowia, lecz większości części ciała: osobno wybieramy kształt, kolor oczu, fryzury i tak dalej... wspomnienia Simów i ich cel w życiu, tj. aspiracja. Innymi słowy: bomba nowości.

The Sims 2 -> The Sims 3 - otwarty świat, cechy charakteru, większa dowolność w CASie: wybieramy własne wzory i kolory danych ubrań lub obiektów, są suwaki na masę ciała itp. Mniej więcej: szczypta zmian.

The Sims 3 -> The Sims 4 - koniec z suwakami, Simów tworzymy za pomocą "modelowania" ich za pomocą kliknięć w dane części ciała. Oprócz tego chyba nic? xD Nie mówcie mi o sposobie chodzenia, bo taki "ewolucyjny dodatek" to istny śmiech na sali...
* * *

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 23:41

salberg pisze: Dzisiejszy sprzęt tego jeszcze nie udźwignie.
Czyli sam to dobrze podsumowałeś.
I może nie czas, a może czas, na naprawienie tego co zepsuli. Dlatego ciesze sie ze wychodzi czwórka, bo liczę na to ze będzie sie w nią dobrze grało. Nie potrzebuje dużego świata i realistycznej grafiki żeby dobrze sie bawić, wystarczy mi brak błędów, bo to w sumie gra a jej zadaniem jest sprawić bym dobrze sie bawiła. Ale to pewnie dlatego ze nie jestem wymagającym graczem. A ci którzy są i którym nie odpowiada czwórka, no to trudno. Nie mamy jeszcze odpowiedniej technologii by ich zadowolić.

I zmieniając temat, dodam rendery w lepszej jakości ktore możecie powiększyć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 cze 2014, 23:47

Kolejne nowe zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grafika jest ładna i cieszę się, że przypomina TS2, pasuje idealnie, ale nie do końca czuję czy będzie mi się komfortowo grało mając 22 lata. Takie rzeczy to już chyba nie dla mnie, zwłaszcza że większość graczy będą stanowić 7-12 latkowie :P . Tak czy siak, podstawę kupię na pewno.

Trochę rozczarowuje brak jakiejkolwiek gigantycznej rewolucji. Wszystko już było. A możliwości typu modelowanie Simów, nowe opcje w Trybie Budowania czy emocje na miano rewolucji, moim zdaniem, nie zasługują.
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 09 cze 2014, 23:51

Wygląda na to, że przemalowali dom Ćwirów :P
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 09 cze 2014, 23:58

Byłoby na prawdę świetnie, gdyby takie screeny pokrywały się z rzeczywistością. Tymczasem obawiam się, doświadczony przeszłością oczywiście, że nie będzie można w podstawie stworzyć np. pokazanego drink-baru. :(

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 cze 2014, 0:01

O, a na drugim zdjęciu zauważcie, że Simowie nadal będą potrzebowali stopnia, by wejść nawet na najniższy poziom fundamentu. Dziwnie to będzie wyglądało: chcąc usiąść przy stoliku w miejscu zaokrąglenia, nie będą mogli po prostu od razu tego zrobić tylko najpierw iść cały kawał do stopnia przy wejściu do klubu. <_<
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości