The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 09 cze 2014, 21:27

Ej no ta śmierć ze śmiechu to przegięcie dla mnie... Ja już sobie marzyłam że stworzę depresyjnego sima, tymaczasem nie będą go mogła poprowadzić przez życie bo umrze ze smutku...
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 21:28

Ojej, ale skąd wiecie jak to będzie funkcjonować? Nie wiecie.

Kurde, nie podoba mi się Kostucha noooo :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 cze 2014, 21:29

Oni są do 22, mówili że mają godzinę na prezentacje. I podała datę premiery - 2 września.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 09 cze 2014, 21:30

Na pewno nie będzie tak łatwo zabić sima ze śmiechu. Co się ludziom kojarzy z simsami? Zabijanie ich więc pokazali uśmiercanie sima :P
Tak mieli powiedzieć dziś date wydania, ale nie było to takie fajne bo nie zapanowali nad wyciekami i żadna nowość :P

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 09 cze 2014, 21:31

Co do Mrocznego, lepiej wyglądał na concept arcie. Teraz to trochę Asasyn xD I mam nadzieję, żeby umrzeć ze śmiechu, trzeba by było się troszkę natrudzić, nie chcę żeby każdy mój sim umierał na imprezie -.-
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 21:34

JamesSinatra pisze:Oni są do 22, mówili że mają godzinę na prezentacje. I podała datę premiery - 2 września.
A to mi umknęło to jakoś :P Czyli dziś prezentacje, a w kolejnych dniach może coś więcej będzie...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 cze 2014, 21:35

Mnie nie pasują te dymki z myślami Simów, jakoś tak dziwnie wyglądają i latają obok głowy Sima, zamiast nad nią.
I kryształek zdecydowanie za nisko nad Simem.

I ciekawe czy ci meksykańscy zapaśnicy Lucha pojawią się w grze, czy zostali stworzeni na potrzeby filmiku.

I mam nadzieję, że tych wszystkich znanych nam już z renderów Simów znajdziemy od razu w grze, że nie trzeba będzie ich pobierać z tej jakiejś Galerii.
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 cze 2014, 21:37

1:18 - mogli nie pokazywać tych szachów z taką 'animacją' -,-
Nie podoba mi się to, że emocje tej smutnej simki na bieżni są tak przerysowane, że wygląda jakby była upośledzona.
2:03 - bardzo ładnie wygląda to tło... tylko pytanie, czy rzeczywiście tak będzie w grze :P
Podoba mi się ta czarnoskóra emerytka na przyjęciu, wygląda tak realistycznie ;).

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 21:42

Emocje są przerysowane, zawsze ruchy simów i ich zachowanie były przerysowane... Nie jest to tylko charakterystyka nowej generacji.

Nie wiem, mi na razie nie odpowiada kostucha i miasto. Miasto wydaje mi się totalnie za bardzo uporządkowane i idealne :|
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 cze 2014, 21:44

Data premiery została oficjalnie podana na końcu filmiku, ale i tak była już znana od kilku dni ;)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 09 cze 2014, 21:49

GamerTR9 pisze:Myślałem, że dadzą realny gameplay mimo wszystko a oni tylko za 5minut zwiastuna :/
Ale mimo wszystko mi się podoba, simy to takie połączenie 3 z 2, jedni wyglądają jak 3 a jedni jak 2...dziwnie to zrobili
Dokładnie...

https://www.youtube.com/watch?v=KYZqOMix61A w 31:55 Strasznie mi się podoba ta simka, chociaż nie w moim "typie".

Simowie z tymi emocjami są dosyć przerysowani, ale takie pewnie było założenie. Ciężko mi na razie powiedzieć, czy mi się to podoba. Wolałabym zobaczyć gameplay z rzeczywistej rozgrywki.

Niektórzy simowie chodzą w jakiś taki dziwny sposób soft9
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 21:50 przez Pacyfka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 cze 2014, 21:49

Sama nie wiem już co mam myśleć o tej grze :O
Te ruchy tych simów przypominają mi jakichś upośledzonych ludzi. A już przy tym domu gdzie była ta starsza z tym ładnym to już w ogóle jakby byli chorzy..
Śmierć faktycznie wygląda jak Ezio Auditore..
Przy tym domu stoi taka skrzynka na listy jak w Osiedlowym Życiu w blokach, ciekawe..
No i jest jakiś klub, tyle dobrego z tego. Simka w nim śpiewa, świetne :P
Zauważcie, że przy tym domu stoi skrzynka pocztowa jak w blokach w Osiedlowym Życiu, ciekawe..

To wygląda tak fajnie, rodzinnie
Obrazek

Miasto jakieś no nie wiem,
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 09 cze 2014, 21:52

Miasto jest...uh, nie podoba mi się.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 09 cze 2014, 21:53

Ktoś powiedział, że nowe otoczenie jest zbyt idealne.
W sumie muszę się zgodzić, ale to dlatego, że dla mnie miasto idealne ma centrum. A tutaj można zauważyć, że im dalej wgłąb osiedla, tym bardziej "miastowe" budynki!
Tego oczekiwałem od zawsze, a jeszcze mocniej od kiedy stworzyli królicze nory.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 cze 2014, 21:54

https://www.youtube.com/watch?v=lSxdPSmUm-k
W 2:47 nie podoba mi się sztuczność animacji. Chodzi mi o to, że ta babcia ma nerwowy chód i tak gwałtownie jej się to zmienia w normalny chód jak się zatrzymuje... Właśnie takiego czegoś się obawiałem :/
Mi się miasto podoba ;). Miłowo też było takie idylliczne.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 cze 2014, 21:55

Gdy widzę miasto tak w całej okazałości to mi się nie podoba. Mam nadzieję, że to po prostu niefortunna pozycja kamery. :P
Wspólne śniadanko. <3 Simów których zobaczyliśmy na pewno też zobaczymy w mieście.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 21:56

To miasto pokazane dziś to własnie jest na podstawie tej grafiki koncepcyjnej: http://i1.wp.com/www.simsglobe.com/img/ ... =620%2C310

Pasuje styl budynków oraz nabrzeże ;p I z tym idealizmem to chodziło mi o to, że wszystko wydaje się takie równe i czyste :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 cze 2014, 21:58

A mi sie miasto podoba. Niektóre animacje trochę dziwne i gwałtowne, ale ogólnie to mi sie podobają. Wciąż jednak nie zobaczyliśmy noworodków i małych dzieci. Chyba zapomnieli o ich istnieniu... Ogólnie, wygląda jakby było duzo więcej rzeczy do robienia niz w trojce. I kosiarz fajny. xD
Czekam na więcej informacji.

Edit
Ktos wyżej napisał ze niektórzy simowie wyglądają jak trójkowi a inni jak z dwójki. Tez odnoszę takie wrażenie. xD Ale nie przeszkadza mi to specjalnie.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2014, 22:00 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 09 cze 2014, 21:59

JamesSinatra pisze:https://www.youtube.com/watch?v=lSxdPSmUm-k
W 2:47 nie podoba mi się sztuczność animacji. Chodzi mi o to, że ta babcia ma nerwowy chód i tak gwałtownie jej się to zmienia w normalny chód jak się zatrzymuje... Właśnie takiego czegoś się obawiałem :/
Mi się miasto podoba ;). Miłowo też było takie idylliczne.
Trochę mi to przypomina trójkowy bug z nastolatkiem, który się cały czas skrada :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 cze 2014, 22:01

Tak jak powiedziała Larissa, wygląda na to, że będzie dużo więcej do robienia dla simów niż w poprzednich podstawkach ^_^ Zobaczyliśmy jakieś lokale, dyskotekę, karaoke, dziwne maszyny (rakieta i wielkie wiertło), duże miasto, duży plac zabaw dla dzieci, krowokwiat zjadający Kim Dzong Una xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości