The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 02 cze 2014, 18:35

Jak simy znów będą się blokować w drzwiach albo godzinami się przebierać to chyba oszaleję..
Fajnie by było gdyby ten postęp historii jakoś żył, żeby simy którymi nie gramy zapraszały nas do siebie, żeby oni nam np. się oświadczali albo proponowali zamieszkanie razem.
Niestety, ale mam to przeczucie, że gra będzie masą błędów. Skoro trójka jest jaka jest, a czwórkę robią Ci sami ludzie..

Fakt w trójce nie było rodzinnych posiłków, zanim wszyscy wzięli talerze, już zdążyli pozjadać. Czemu nie pomyśleli o opcji podaj do stołu, więc może w czwórce będzie jak w dwójce.
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 02 cze 2014, 21:09

Jeśli chodzi o naprawianie trójkowych błędów to naprawdę liczę na to, że zrobią coś z samochodami. Przecież jak się porówna trójkowe samochody do dwójkowych to jest ogromny krok w tył. Już nawet nie mówię o kwestii znikania z podjazdów i teleportacji do samochodu (a wystarczyłoby, że sim wsiadłby do auta na podjeździe i razem z nim przeniósł się na ulicę - już byłaby chociaż animacja otwierania drzwi...), ale chodzi o sam sposób ich poruszania się. Jest tak nierealistyczny, że aż brak słów. Samochody jeżdżą jakby były z plastiku i nie miały zawieszenia, nie mówiąc o tym, że wjeżdżają w siebie nawzajem (czego nie robiły nawet w TS 1 :P)

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 02 cze 2014, 21:23

Szczerze już nie mogę się doczekać 4. Zapowiada się na najlepszą generację. Chciał bym już móc zacząć budować z tymi nowymi możliwościami *-* i dużym wyborem okien, mebli, płotów i barierek. I wreszcie różne wysokości fundamentów :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 cze 2014, 10:17

Shattered ale przy TS4 pracuje w dużej części nowa ekipa. Głośno było jakiś czas temu przecież o wymianie personelu. Ci główni producenci pozostawali, ale reszta została wymieniona. Poza tym z tego co wiem, TS3 nie robił Maxis, dopiero pod koniec dodatków znowu zostali zaangażowani. Teraz od początku działa również Maxis.

Ja tam jestem dobrej myśli, nie nastawiam się na błędy bo nie mam powodów ;p TS3 w wielu rzeczach była prototypem (np. otwarty świat i postęp historii). Teraz ludzie z EA i Maxis mają większe doświadczenie na tym polu, wierzę więc że unikniemy większości błędów. Na pewno postęp historii wymaga dopracowania. Gdyby działał tak dobrze jak postęp histori Nraas (mod do TS3) to byłoby na prawdę świetnie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 03 cze 2014, 19:11

Obrazek
zdjęcie z dopiskiem z fanpage The Sims Polska, czyżby sugestia, że simowie w podstawie będą mogli chodzić nago lub coś innego? :dotatusia:
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 03 cze 2014, 22:12

A mi by się przydała opcja zapisywania do jakiegoś katalogu całego pokoju. W sensie kolor ścian, podłogi, każdy mebelek i dekoracje. Ojjjj to by było super. No ale jak zwykle - pomarzyć można :curious:
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 cze 2014, 22:15

Simy mogą być prawo lub lewo ręczni. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale niby będziemy mieli wpływ na to co nasi simowie mają we wspomnieniach, czy to jest złe czy dobre.. 12 umiejętności, dużo.. ale umiejętność bara bara :O

Kolory skinów
Obrazek

oraz włosów są dość dziwne, nie wyobrażam sobie, żeby po mieście mieli łazić niebiescy simowie
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Ciastkoo
Posty: 29
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ciastkoo » 03 cze 2014, 23:44

Tak sobie oglądam te trailery do czwórki i oglądam, no i tak mnie naszła myśl... Nie odnosicie wrażenia, jak bardzo zmienił się "nastrój" takich zwiastunów? Jest przecież różnica w tych filmikach do TS4 w porównaniu z filmikami do TS3. Filmy do TS3 były takie dynamiczne, z jakąś pseudo elektro muzyką i tak na siłę cool, a te do TS4 są... takie spokojne. Takie sympatyczne, wręcz miłe. Cieszę się z tego nowego podejścia autorów. :)
* * *

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 04 cze 2014, 0:00

Shattered, skąd te informacje? :)

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 04 cze 2014, 6:26

Umiejętność bara-bara? :D Tak! Tak! Ale czy te informacje są gdzieś potwierdzone? -.- Bo obawiam się, że to pewnie plotka.
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 cze 2014, 9:30

Informacje z zestawienia faktów o The Sims 4 na stronie SimsVIP
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 04 cze 2014, 13:15

Może umiejętność bara bara będzie polegać an tym, że sim z tą umiejętnością będzie umiał nakłonić innego sima do baraszkowania bez zbędnego romansowania, w końcu zapowiadali, że teraz będzie można robić bara bara z simami których w ogóle nie znamy (tak na jedną noc).
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 04 cze 2014, 13:30

Mi się zawsze podobało że w simsach jest tak grzecznie, bara bara jak się dwoje simsów mocno kocha ect. Mam nadzieję że to będzie coś jak cecha świetnie całuje w TS3, czyli po bara bara nastrojnik jakiś dodatkowy :P

Właśnie wiadomo coś już o pragnieniach simsów takich na bieżąco i nastrojnikach? Będzie to jak w poprzednich generacjach czy coś zmienią? I czy poprawią działanie elektroniki jak komputery/telefony?
Krew mnie zalewała że nie można było blogować przez komputer (wtf!).

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 cze 2014, 19:20

Poważnie? To oficjalna okładka? Hmm, na pewno lepsza niż trójkowa, ale lepsza by była gdyby było dziecko na niej. I ciekawe czy ta róża będzie w grze :P
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 04 cze 2014, 19:20

No i ponownie kolejny aspekt w klimacie "dwójki" :) . Ta gra będzie niesamowita!
Szkoda tylko, że już znamy tych Simów (oprócz babci i tej z różą). Mogli dać wszystkich nowych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 04 cze 2014, 19:27

Okładka genialna :) I tak jakoś kiedy zobaczyłem tą babcię od razu mi się z Panią Zadecką skojarzyło :D

I jeszcze co do róży wygląda ona trochę tak plastikowo... :/ Nawet kolców nie ma.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2014, 19:29 przez Column15, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 04 cze 2014, 19:33

O, Zadecka powinna wrócić. I Towarzyski Króliczek. Oby też wróciła opcja zamawiania ogrodników.

Co do okładki, nie wysilili się. Wstawili render i logo i tyle :P . Ale jest pięknie.
Być może zmienią ją jeszcze. Do TS3 też zmienili. Co prawda jakiś czas po premierze, ale jednak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciastkoo
Posty: 29
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ciastkoo » 04 cze 2014, 19:46

DamianPL1 pisze:Według mnie jest świetna, świeża, inna od wszystkich.
Doprawdy? Mnie się bardzo, ale to bardzo kojarzy z okładką do The Sims 2. Tylko że na niej logo było na samym środku, a tu mamy na samej górze. :P

Jeśli chodzi o Zadecką, to można się jej spodziewać - jeżeli w ogóle - w jakimś dodatku.
* * *

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 04 cze 2014, 19:52

Kolejne zdjęcie ze wspomnianymi nagimi Simami (https://www.facebook.com/TheSimsPL/phot ... 52/?type=1) Czy to ma coś nam sugerować? :dotatusia:
Obrazek
av by teaplease.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 04 cze 2014, 20:05

Tylko niby co? :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości