The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 29 maja 2014, 20:51

Fajny ten hiszpański domek. Chociaż te meble i kolory ścian przypominają mi trójkę.
Mam nadzieje ze skoro nie ma stwórz styl to chociaż dadzą duży wybór podłóg i ścian, jakieś ładne, a nie kicz, dziwne wzory i brzydkie kolory.
A gadżety bardzo fajne, kupiłabym ale 40 euro za słuchawki to dużo, chociaż ta myszka fajna i całkiem niedroga. Ale nie będę juz tak wydziwiać ;'p

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 29 maja 2014, 21:59

http://www.simowie.info/News:Baseny_i_s ... 4_29.05.14
To chyba nie ma się po co martwić brakiem basenów ;)
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 29 maja 2014, 22:02

Ze spiralnych schodów bardzo się cieszę, że będą już w podstawie, bo nie musiałyby być. Za to basen to rzecz obowiązkowa, przecież graczom seria The Sims głównie kojarzy się z basenem i usuwaniem drabinki :devil: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 29 maja 2014, 22:45

Czy wy też próbujecie rozgryźć działanie interfejsu widocznego na zdjęciach?
Juz się napatrzyłem na te wszystkie elementy i teraz ciągle zastanawiaja mnie te wszystkie ikonki, głównie te na górze

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Demonique » 29 maja 2014, 23:07

A ja jestem ciekawa jak będzie wyglądała ciąża i poród. :D

Chyba nic nie wiadomo na ten temat? (jeśli zadaję oczywiste pytanie to wybaczcie - daawno nie śledziłam informacji na ten temat) :)

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 30 maja 2014, 1:38

Kuzco pisze: Nie będzie pasków potrzeb tylko ikonki, tak?
Jak to brak pasków potrzeb? To by było zbyt dziwne. Skąd taka informacja?
Guuki pisze:Za to basen to rzecz obowiązkowa, przecież graczom seria The Sims głównie kojarzy się z basenem i usuwaniem drabinki
Ja dalej nie rozumiem czemu taką panikę rozsiano o te baseny. Przecież baseny i stroje kąpielowe zawsze były i będą, to ze ich nie pokazali nie oznacza ze ich nie ma ale większość chyba naprawdę juz nie ma czym sie przejmować. xD
Demonique pisze: A ja jestem ciekawa jak będzie wyglądała ciąża i poród. :D

Chyba nic nie wiadomo na ten temat? (jeśli zadaję oczywiste pytanie to wybaczcie - daawno nie śledziłam informacji na ten temat) :)
Ja tez. Niestety, nie mamy żadnych informacji na ten temat ( jeśli jest inaczej to proszę mnie poprawić), wiadomo jedynie ze simki będą miały jakąś specjalną emocje, co jest dość logiczne, w końcu są w wyjątkowym stanie. xD
Osobiście myślę ze teraz ciężarne simki będą mogły nosić wszystkie ubrania, bo w końcu przy tworzenia sima możemy stworzyć simke z brzuchem który wygląda jak ciążowy, i każdy ciuch się do tego dopasowuje.
A w jakimś wywiadzie guru Jill zapytana o ciąże w czwórce, powiedziała ze nie będziemy zawiedzeni. Mam nadzieje ze będzie jakiś filmik podczas porodu, jak ten który pojawiał sie w dwójce <3

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 30 maja 2014, 7:50

No ja też jestem ciekawa z tą ciążą...i mam nadzieję ze aż tak nie będą chodzić przechylone ? trochę to zbyt przesadne :P i fajnie by było z tymi ciuchami ;)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 30 maja 2014, 8:58

Larissa pisze:Jak to brak pasków potrzeb? To by było zbyt dziwne. Skąd taka informacja?
Larissa bo kiedyś na pierwszych screenach zamiast pasków potrzeb pokazane były ikonki obrazkowe dla danej potrzeby i były w różnych kolorach, tak jak paski potrzeb. To zasugerowało graczom, że zamiast pasków będziemy mieli ikonę głodu, higieny, energii itd. Te domysły nie zostały ostatecznie zdementowane, chociaż potem pojawiła się gdzieś jakaś informacja, jakoby paski potrzeb miały jednak być... ale nie znalazłem nigdzie potwierdzenia. Ja uważam, że nie wrócą do paska potrzeb ponieważ minimalizują interfejs gry, co jest zrozumiałe. W dzisiejszych czasach interfejs ma zajmować jak najmniej miejsca. W najlepszym przypadku wydaje mi się, że zrobią właśnie te ikonki a po najechaniu na konkretną dopiero pokaże nam się stan paska. Osobiście uważam, że paski nie są potrzebne bo ikonki spełnią tą samą funkcję co paski, a zajmą mniej miejsca. Ewentualnie własnie to najechanie myszką też by było spoko ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 30 maja 2014, 10:43

Mnie sie wydaje, ze granice działki będą widoczne w tylko w trybie budowania. Osobiście mnie to nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 30 maja 2014, 12:53

Alpaka Kuba pisze:http://www.simowie.info/News:Baseny_i_s ... 4_29.05.14
To chyba nie ma się po co martwić brakiem basenów ;)
Już baseny i schody spiralne zniknęły :D Może jeszcze sami nie mogą się zdecydować co dać w podstawie.
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 30 maja 2014, 13:45

Piszczac pisze:Mnie sie wydaje, ze granice działki będą widoczne w tylko w trybie budowania. Osobiście mnie to nie przeszkadza.
Na tych zdjęciach są one widoczne w trybie życia. ;)

A ja osobiście mam nadzieję, że jeśli dadzą wybór długości życia jak w The Sims 3 (normalne, długie, legendarne), to w zależności od niego, będzie się też wydłużać np. czas trwania ciąży. Bo trochę to dziwne, jak Simka mi żyje jako młoda dorosła np. 50 dni i jako dorosła też 50, czyli łącznie 100, a ciąża trwa 3 dni... To ile ona może tego narodzić, haha.
I fajnie by było, jakby w końcu pozwolili ciężarnym Simkom projektować normalnie ubrania. :)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 maja 2014, 14:00

No właśnie, może będziemy mogli wreszcie normalnie wybierać ubranie dla simek w ciąży.

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 30 maja 2014, 14:03

Przeróbka tego rendera :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 30 maja 2014, 14:06

Gdyby ea zignorowało te plotki można by było mieć jeszcze nadzieję, że te baseny i schody się pojawią. Ale jeśli każą jakiejś gazecie poprawiać artykuły, w których wystąpiła wzmianka o tych nieszczęsnych basenach, możemy być pewni, że powstanie dodatek "the sims 4 top swoich simów w basenach" :D
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 maja 2014, 14:09

No, i pewnie będą wymyślać z dodatkami, żeby nie było "odgrzewanych kotletów"
W związku z tym nie mamy w trójce dodatku o podróżach. Co z tego, że są WP skoro tam są "przygody", a nie wypoczynek. I co z Rajskiej Wyspy jak hotele są w okolicy mieszkalnej <_<
No, ale żeby basenu nie było.
Ten Graham za wszystkim stoi.. On jest złem. Widzę to w jego oczach soft2 soft2 :bored:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 30 maja 2014, 14:13

Shattered pisze:Ten Graham za wszystkim stoi.. On jest złem. Widzę to w jego oczach soft2 soft2 :bored:
Przynajmniej nie tylko ja tak sądzę... :D
Mi ta gra ze znaczną prędkością spada w oczach. Może i simy są fajne, ale to gameplay pełni tu największą rolę :(
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 30 maja 2014, 14:15

Rzadko, a raczej nigdy nie buduję simom za domem basenu więc nie odczuję jego braku w TS4. Chyba, że pomyślę o tym jak topiłem simów w TS2. B) Ale wymagam aby już od podstawy nasi simowie mogli kąpać się w oceanie/jeziorach.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 30 maja 2014, 14:28

Alpaka Kuba pisze:Mi ta gra ze znaczną prędkością spada w oczach. Może i simy są fajne, ale to gameplay pełni tu największą rolę :(
Odnośnie samego gameplayu, to coś mi się wydaje, że te nastroje mogą być dosyć upie##liwe... No wiecie, te które pokazywali na zwiastunach - Sim coś dostrzega i nagle jest zadowolony/smutny/wkurzony/natchniony(?) czy coś takiego. Może się nieźle narzucać podczas rozgrywki.

A co do trybu budowania - tylko stawianie pustych pokoi i różnych kształtach wydaje mi się być czymś całkowicie nowym... Jezu, i podnoszenie fundamentów. Bo zarówno przesuwanie ścian, wstawianie gotowych pomieszczeń czy regulowanie nachylenia dachu już było w trójce. Wcześniej myślałem, że tryb budowania zostanie do granic absurdu uproszczony, a teraz po prostu widzę, że to kalka trybu z trójki z kilkoma nowymi opcjami i przebudowanym interfejsem. No i oczywiście zabrali jeszcze możliwość budowania piwnic. Czyli nie wygląda to tak źle i budować będzie się przyjemnie, ale tylko minimalnie lepiej niż w trójce.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 30 maja 2014, 16:13

Najgorszy dom Ćwirów, ze wszystkich generacji ;___;

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 30 maja 2014, 16:47

Ohoho, Steelseries? Burżuazja :P
Ten Graham za wszystkim stoi.. On jest złem. Widzę to w jego oczach soft2 soft2 soft2
Bo tak jest! Czyste zło.
Pamiętacie na stary forum za czasów zapowiedzenia Rajskiej Wyspy "Ryan poleca się na walentynki"?
Ahh te stare czasy... :sweet:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości