The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 maja 2014, 16:53

Ta gra wygląda niesamowicie! :sweet:
Właśnie czegoś takiego oczekiwałem po TS2. Niestety wyszło co wyszło, ale teraz nareszcie będzie pięknie.
I te wszystkie elementy jak tramwaje, łabędzie, krawężniki, i wiele innych sprawiają, że już chcę grać, hah!

Zauważyłem, i trochę mnie to martwi, że gdy producer stawiał w Trybie Budowania rośliny to wszystkie były tego samego rozmiaru. W TS3 każda roślina różniła się od innych rozmiarem. Mam nadzieję, że do premiery jeszcze to zmienią.

Z opcji to spodobała mi się możliwość zabawy z dachem, nareszcie będzie to ułatwione. Podoba mi się też opcja regulacji wysokości okien, fundamentów. Największym zaskoczeniem jest dla mnie przesuwanie całego domu :O .

I nawet jestem im w stanie teraz wybaczyć brak narzędzia Stwórz styl.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 maja 2014, 16:55

A ja siedzę oglądam któryś raz ten filmik i wyhaczam ciekawe rzeczy. Np. w 2:05 minucie filmu widać parcelę na wodzie! Za tym nowoczesnym domem, jest jakieś jeziorko i na nim pomost z budynkiem. :) I oczywiście widać odbicia w wodzie :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 maja 2014, 17:08

WOW, wreszcie kuchnia wygląda zachęcająco :aww:
Obrazek

Spójrzcie na sima na tym ślubie co siedzi na ławce, jak wygięty :O Simki w ciąży też pewnie będą chodziły takie wygięte...
No i ta wspólna kolacja :wub: Mam nadzieję, że będzie jak w dwójce, że będzie można robić takie kolacje dla przyjaciół i rodziny, a nie jak w trójce że zanim wszyscy wezmą talerze to wszyscy zjedzą. Fajnie by było gdyby wróciła opcja podawania do stołu z dwójki..

Otoczenie faktycznie świetnie, tramwaj świetny.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 28 maja 2014, 17:13

Bardzo podobają mi się warkocz kilku simek, nie wiem czemu. Przecież nie lubię warkoczy XD
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Paulinx
Posty: 96
Rejestracja: 18 gru 2013, 10:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Paulinx » 28 maja 2014, 17:17

A ja jakoś zbyt zachwycona nie jestem... Fakt, jest sporo ciekawych opcji ale czegoś mi brakuje. Problem tylko w tym że nie wiem konkretnie czego :P
"Kocham zwierzęta bo tylko one nie są zakłamane."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 maja 2014, 17:33

Zobaczcie, że simowie na tym ślubie nie stoją pod łukiem tylko przed nim. Może ta "przemowa" czy co tam to jest to po prostu interakcja romantyczna..
Ale Ci goście strasznie wyglądają, zamiast siedzieć prosto to do przodu wygięci. Dom tych współlokatorów jest świetny :P

Faktycznie dom na wodzie. Z molo
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 maja 2014, 17:37

To jak, myślicie że teraz będzie gamplaty z trybu życia? ;) Był już CAS, budowanie. Teraz kolej na tryb życia ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 maja 2014, 17:39

Ja mam wielką nadzieję :aww:
I te światło! Takie naturalne. Wreszcie będzie przenikać poza parcelę..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 28 maja 2014, 17:40

Absolem pisze:To jak, myślicie że teraz będzie gamplaty z trybu życia? ;) Był już CAS, budowanie. Teraz kolej na tryb życia ;p
O tak, przydałby sie. Ale coś czuje ze jednak przedstawią nam tą część dopiero na E3.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 maja 2014, 17:41

Ciekawe co ma oznaczać, że nie wszystkie zdjęcia stanowią prezentację faktycznej rozgrywki :bored:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 maja 2014, 17:47

Jeśli miałby się taki ukazać to pewnie dopiero za dwa tygodnie. I oby się taki pojawił. Bo to co pokazali z trybu życia w tych dwóch filmikach to zdecydowanie na mało! Będzie okazja do pokazania matek w ciąży, niemowląt i małych dzieci. ^^ I do pokazania centrum, bo tego nam nie pokazali. Chyba, że planują wysyłać naszych simów do pracy w Simcity czyli w tym mieście w tle.

Shattered To, że przed Twoim domem sąsiedzi nie przeprowadzą pogawędki. :P

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 28 maja 2014, 17:52

Jackob pisze: Shattered To, że przed Twoim domem sąsiedzi nie przeprowadzą pogawędki. :P
Czemu niby nie? :|

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 maja 2014, 18:06

Informacje typu, że nie wszystkie zdjęcia pokazują rozgrywkę wstawiane są zawsze. To jest zabezpieczenie firmy przed ewentualnymi roszczeniami graczy, które mogłyby się kończyć w sądach, dlatego że do premiery gry stan tego co nam pokazuje może ulec zmianie. Wtedy bez takiej informacji np. w USA bez problemu można podać firmę i wyłudzić odszkodowanie za "oszukiwanie graczy" :) W przypadku wielu innych produktów również pokazują się tego typu informacje. Np. na pudełku od garnka do gotowania możemy zobaczyć ten garnek postawiony na kuchence. Zawsze na opakowaniu znajdzie się klauzula, że zdjęcie nie przedstawia faktycznej zawartości opakowania, bo w innym wypadku ktoś mógłby sądzić się z firmą o to, że w pudełku z garnkiem nie było kuchenki :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 maja 2014, 18:09

Może z następnym zwiastunem poznamy datę premiery.
Aczkolwiek grafika jest dość niepokojąca. Ma takie coś dziwnego, że jak dłużej popatrzę to głowa i oczy bolą. Podobnie mam z FAR CRY 3. Mam nadzieję, że to zmienią..
Z Far Cry 3 nie tylko ja tak mam, więc pewnie z czwórką będzie tak samo
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 maja 2014, 18:25

Grafika jest ogólnie na tych zwiastunach bardzo jaskrawa i rozświetlona, może to dlatego? Ja mam nadzieję, że ostatecznie w grze nie będzie tak jaskrawo. Zazwyczaj było tak, że na moim kompie gra nie była taka jasna jak na zwiastunach.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 maja 2014, 18:44

Nowe zdjęcie:

Obrazek

Podoba mi się ta technika, dzięki której tło jest rozmazane. Ciekawy efekt.

A tutaj 122 zdjęcia z najnowszego filmiku:
http://rinconsimmer.extrasims.es/2014/0 ... construir/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 maja 2014, 18:51

Wyczesana chata. Ciekawi mnie tylko otoczenie. Już się pogubiłęm, bo nie wiem czy pokazują na tych wszystkich screenach i materiałach wciąż to samo otoczenie czy dwa inne? Bo jak wiadomo otoczenie miało być wzorowane na nowym Orleanie i tamtych okolicach. Czyli bagna, paprocie, woda. A na tym zdjęciu i na paru innych materiałach widać jakby morze, palmy, piasek. Tu dodatkowo w oddali widać latarnię morską.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 28 maja 2014, 18:54

Kurdę. Jak widzę te fotki to dochodzę do wniosku, że wszystko się świeci, jak psu ( nie napiszę co). :(
Okropne.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 maja 2014, 19:47

SimkaPL Zleci to bardzo szybko. Szczególnie wtedy kiedy ponownie zaprzestaną zasypywać nowościami. Bo im więcej pokazują tym szybciej chcemy to mieć. Teraz od premiery dzielą nas dobre cztery miesiące. ;)

Na zdjęciu dodanym przez Guukiego widać palmy, kaktusy na parceli a poza nią zwykłe drzewa. Jak to wygląda. Będzie tak jak z Sunset Valley z TS3. Nad oceanem palmy, następnie drzewa liściaste a jeszcze dalej okolica z drzewami iglastymi. Wcisną chyba wszystko do jednego otoczenia. ;/

Jeszcze kilka szczegółów z tego krótkiego filmiku. ;)

Obrazek

Całkiem inny kosz na śmieci.

Obrazek

Gotowe pomieszczenia. Od najtańszych z niskiej klasy wyposażeniem aż po luksusowe.

Obrazek

Potrawy. :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 28 maja 2014, 20:42

Ten dom Ćwirków jest okropny. No ale oni zawsze mieszkają w jakimś ohydnym "zamczysku" :P
Budowanie domów - wow. Sama się tym nie zajmuję, bo nie potrafię i mi się nie chcę, właśnie dlatego że to dosyć żmudna robota. Przy takim ulepszeniu trybu budowy, możliwe że będę mogła sama zbudować jakiś ładny domek. Naprawdę fajnie to zrobili i wielki plus za to mają :)

Co do grafiki to się zgodzę z niektórymi. Za bardzo to jaskrawe i takie jakieś rozmazane. Oczy od tego mnie bolą.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości