The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 08 maja 2014, 18:49

A ja zaś bym nie chciał żadnych Ćwirów, Langrabów czy tak kogo innego. Według mnie przydałoby się całkowite odświeżenie serii. Nowe rodziny i nowe historie.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 08 maja 2014, 19:07

Bella piękna *O*

Jeśli producenci zapowiadali że akcja dzieje się kilka lat po dwójce to moja wersja brzmi tak:
Mort zarzył swój eliksir, który tym razem podziałał prawidłowo a Bella została nareszcie odnaleziona. Aby zapomnieć o przykrych wydarzeniach, jakie spotkały ich w Miłowie wyprowadzają się z Aleksandrem(i może z Kasandrą też ;) ) do nowej okolicy(jeśli plotki dobrze donoszą Garden District) ^^

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 08 maja 2014, 20:15

mi tam pasuje wersja że kilka lat przed jedynką, a zmarszczki Mortimera wynikają z tego że jest dorosłym, a Bella jeszcze młodym dorosłym. ;p

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 08 maja 2014, 20:44

Kilka lat przed jedynką. Mnie takie ulokowanie w czasie ograniczy. Ponieważ będę żył ze świadomością, że według twórców powinna pojawić się Kasandra, a potem Aleksander. Podobnie jest w trójce. Aby pograć swobodnie trzeba przebrnąć przez połowę ich życia którą już przeżyli w TS1 i TS2.
Pomysł w którym Mortimer zażywa eliksir młodości, a Bella uwalnia się od kosmitów jest strzałem w dziesiątkę. Wreszcie będzie możliwość na stworzenie dalszego ciągu ich historii.
W czwórce pojawią się rakiety, które mam nadzieję że, mają związek z kosmitami. Może zbudował taką Aleksander by odnaleźć swoją matkę u ufoludków. :P I teraz Mortimer i Bella żyją sobie szczęśliwie w nowym otoczeniu. W sąsiedztwie jeszcze ich syn ze swoją świeżo założoną rodziną, a Kasandrę zostawmy w spokoju w Miłowie.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 maja 2014, 20:48

PoProstuAnia pisze:Naprawdę, oceniasz jedynkową wersję? :P Przecież to był 2000 rok, czternaście lat temu, jak mieli stworzyć pięknotkę ? :P co więcej, przypominam, że wtedy wybierało się tylko głowy Simów, więc ciężko spekulować o źle dobranej fryzurze :D
Co to mnie obchodzi? Jedynkowa Bella, głównie jej krótsze od pozostałych wersji włosy, po prostu mi nie pasuje i tyle :P . Poza tym tworząc tamtą Bellę mogli stworzyć specjalnie dla niej dłuższe włosy w myśl "Hej! Bella będzie chyba jednak lepiej wyglądać w dłuższych!" Ale dobra...

Mnie się umiejscowienie w czasie, które jest najbardziej prawdopodobne, odpowiada. I nie ma co wymyślać z eliksirami młodości dla Mortiego czy odnalezieniem Belli (ta zagadka, moim zdaniem, powinna pozostać nierozwiązana, nigdy). Render mówi sam za siebie - para świeżo po ślubie, jeszcze bez Kasandry czy Aleksandra. Mam nadzieję, że tak faktycznie będzie.
I mam wrażenie, patrząc na wyraz twarzy Belli, że nie jest ona za szczęśliwa w tym zwiazku...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 08 maja 2014, 20:58

To spojrzenie mówi: Wyszłam za niego tylko dla pieniędzy. soft9

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 08 maja 2014, 21:16

Z tym tłumaczeniem jeszcze warto dodać, że w pierwszej części z dodatkiem Zwierzaki pojawia się rodzina o nazwisku Gotyccy, czyli rodzice Mortimera. Kolejny błąd, gdyż powinni mieć na nazwisko Ćwir.
Skoro w czwórce pojawią się Bella i Mortimer, to Kornelia i Gwidon (a ten z kolei w Jedynce miał na imię Gunther) także powinni i w ogóle cała ta rodzina. Naprawdę nie wiem jak oni mają zamiar to wszystko przedstawić. :p
Ostatnio zmieniony 08 maja 2014, 21:38 przez rgx97, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 08 maja 2014, 22:14

co do umiejscowienie w czasie, gdzie Bella wróciła od kosmitów, to byłoby bez sensu, ponieważ umarła w Lunar Laks ;/
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 08 maja 2014, 22:20

Bang Bang pisze:co do umiejscowienie w czasie, gdzie Bella wróciła od kosmitów, to byłoby bez sensu, ponieważ umarła w Lunar Laks ;/
I tymczasem, leżąc w grobie, przechadzała się w dwójce po ulicach Dziwnowa. Ma sens!

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 08 maja 2014, 22:24

salberg pisze:I tymczasem, leżąc w grobie, przechadzała się w dwójce po ulicach Dziwnowa. Ma sens!
faktycznie! dobrze to wymyśliłeś, mam nadzieję, że tak będzie ^^
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 09 maja 2014, 0:25

Guuki pisze:Co to mnie obchodzi? Jedynkowa Bella, głównie jej krótsze od pozostałych wersji włosy, po prostu mi nie pasuje i tyle :P . Poza tym tworząc tamtą Bellę mogli stworzyć specjalnie dla niej dłuższe włosy w myśl "Hej! Bella będzie chyba jednak lepiej wyglądać w dłuższych!" Ale dobra...
Mi się wydaje, że podczas tworzenia tej rodziny nie spodziewali się, że zyska taką popularność :P to całkiem prawdopodobne, nie uważacie? ;)
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 maja 2014, 0:46

PoProstuAnia pisze:
Guuki pisze:Co to mnie obchodzi? Jedynkowa Bella, głównie jej krótsze od pozostałych wersji włosy, po prostu mi nie pasuje i tyle :P . Poza tym tworząc tamtą Bellę mogli stworzyć specjalnie dla niej dłuższe włosy w myśl "Hej! Bella będzie chyba jednak lepiej wyglądać w dłuższych!" Ale dobra...
Mi się wydaje, że podczas tworzenia tej rodziny nie spodziewali się, że zyska taką popularność :P to całkiem prawdopodobne, nie uważacie? ;)
Generalnie popularność samej gry była zaskoczeniem dla jej twórców więc to niemal pewne. W mojej grze wiele simek miało "twarz Belli", bo zwyczajnie nie było wielkiego wyboru.

Najbardziej mi się chce śmiać jak ludzie na facebooku piszą komentarze typu "po co mu te wąsy" albo "Bella ma na sobie za dużo czerwonego". Niestety uświadamia mi to, że jestem stara -.-

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 maja 2014, 2:53

Takie o to mało wyraźne rendery z instagrama Ryan'a:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 maja 2014, 13:10

Guuki pisze:Mnie się umiejscowienie w czasie, które jest najbardziej prawdopodobne, odpowiada. I nie ma co wymyślać z eliksirami młodości dla Mortiego czy odnalezieniem Belli (ta zagadka, moim zdaniem, powinna pozostać nierozwiązana, nigdy). Render mówi sam za siebie - para świeżo po ślubie, jeszcze bez Kasandry czy Aleksandra. Mam nadzieję, że tak faktycznie będzie.
I mam wrażenie, patrząc na wyraz twarzy Belli, że nie jest ona za szczęśliwa w tym zwiazku...
Bo z tą Bellą to jest tak, że dopiero w TS2 mogliśmy wywnioskować pierwszy raz, że nie była zbyt szczęśliwa z Mortim ;p W jedynce zawsze miałem wrażenie, że to poważna, elegancka i ułożona kobieta, kochająca rodzinę. Tymczasem z dwójki można wywnioskować (jak i z jej aspiracji życiowej) że była niezłą podrywaczką i małżeństwo z Mortim nie było jej na rękę (romans z Donem, a potem tajemnicze zniknięcie) ;p

Porównując pierwsze 3 części Simów, dochodzę do wniosku, że Bella pochodziła z niezbyt zamożnej rodziny (domek Kawalerów to taki zwykły, wiejski dom amerykańskiej rodziny) i została wydana z Mortiego z powodów materialnych :P Ćwirowie w jedynce nie byli jacyś bogaci, ich chata była mała, ale już rodzice Mortimera, którzy pojawili się w dodatku Zwierzaki mieli duży majątek (w polskiej wersji językowej tłumacze pomieszali trochę koligacje rodzinne i zamiast zrobić Kornelię i Guntera [Gwidona] Ćwirów to zrobili z nich rodzinę Gotyckich, sugerując że są to rodzice Belli. A nie mogli wtedy wiedzieć, że panieńskie nazwisko Belli to Kawaler bo Michał Kawaler z jedynki w żaden sposób nie był oznaczony jako brat Belli, nawet w biografii nie było o tym mowy. A że był w skrzyni rodzin, nikt wtedy nie mógł znać ich koneksji. Podejrzewam, że sami twórcy dopiero robiąc TS2 zadecydowali "zróbmy z Michała brata Belli). Więc Bella pewnie była z Mortimerem dla pieniędzy, choć niekoniecznie to ona była zachłanna, może jej rodzice nakłonili ją do ślubu ;) W każdym razie co by nie było, skończyło się to jej romansem z Donem i potem zniknięciem. Może wcale nie porwali jej kosmici tylko uciekła od męża :D

Co do renderów - zaczynam się zastanawiać, czy te nowe opublikowane rendery to nie są przypadkiem rendery rodzin, które pojawią się w TS4? Zaczęli od Ćwirów i teraz może po kolei wrzucają kolejne rodziny :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 09 maja 2014, 15:14

Absolem pisze:Co do renderów - zaczynam się zastanawiać, czy te nowe opublikowane rendery to nie są przypadkiem rendery rodzin, które pojawią się w TS4? Zaczęli od Ćwirów i teraz może po kolei wrzucają kolejne rodziny :)
W sumie to całkiem możliwe. Jak się teraz zastanowiłam to jestem prawie pewna, że Ci państwo

http://eaassets-a.akamaihd.net/www.thes ... scom_6.jpg

prawie na pewno będą w grze, często można ich spotkać, a już sama ta para wydaje się być interesująca :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 09 maja 2014, 16:55

Jak dla mnie to będzie bez sensu jeśli Mortimer i Bella będą w grze tuż po ślubie, bo dokładnie to samo możemy zrobić sobie w trójce pomijając czekanie aż dorosną. Poza tym według mnie na zdjęciu Mortimer wygląda chyba zbyt staro, więc bardziej już spodziewałbym się, że będzie to okres miedzy jedynką a dwójką, gdzie na początku gry Kasandra mogłaby być nastolatką, a Aleksander może akurat miałby się narodzić. Takie coś już o wiele bardziej by mi odpowiadało, mimo że cały czas wolałbym spotkać dorosłą Kasandrę z dziećmi. soft9

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 09 maja 2014, 18:12

Ja wolę grać rodzinkami stworzonymi prze ze mnie ale też robiłam zamęt taki że np.moja simka podrywała niektórych wymienionych przez was osoby :D

Zaczyna się robić offtop. To temat o The Sims 4. //Guuki

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 09 maja 2014, 20:04

Obrazek
Obrazek
Mówił już ktoś że możemy spodziewać się nwoego trailera 14 maja?

http://honeywellsims4news.tumblr.com/po ... qus_thread

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 09 maja 2014, 20:10

Orionie, to tylko fanarty

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 09 maja 2014, 22:03

Dla mnie to właśnie idealnie będzie, gdy fabuła gry będzie się toczyć między TS3 i TS1. Bedzie to wspaniałe miejsce na dodanie ciekawostek do serii. Cytując "Sprawa zaginięcia Belli nie powinna być nigdy wyjaśniona [...]"

Z tym wyjściem dla pieniędzy zdania są podzielone. Ponieważ czytając angielską Sims Wiki, można wyczytać że w TS2 na PSP, były znajdźki. Każda postać miała swoje tajemnice:
Personal): Bella married for money... but stayed for free premium cable!
(Intimate): Bella never REALLY loved Mortimer... she married him for his money. [..]
I właśnie Bella przyznała się do wyjścia za Morthimera za hajs pieniądze! Jednak jest też informacja sprzeczna: W jednym z wywiadów z Bellą, "powiedziała", że kocha Mothimera, i nigdy by nie wyszła za niego dla pieniędzy. ;/

Sama Bells jest cytując moją reakcję "OMFG, Co to za piękne stworzenie!" Czyżby EA nauczyło się robić simki?! :dotatusia:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości