The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 03 maja 2014, 13:47

Bardzo bym chciał, żeby zmieniono model sprzedaży gry - miliony wydanych dodatków i pakietów akcesoriów nie są dobrym rozwiązaniem. Marzyłoby mi się jedno rozszerzenie rocznie, obejmujące szeroką tematykę i zawierające w sobie mini-dodatki. Store mogłoby działać na zasadzie App Store - otworzono by je dla niezależnych tworców - a przy okazji byłoby źródłem zapewniającym DLC najwyższej jakości przy uporządkowanych i szybkich aktualizacjach. Niestety, rozpiętość edycji podstawowej „4” zapowiada chyba jeszcze większą ekspansję świata gry niż dotychczas...
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 12:04 przez książę, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 03 maja 2014, 14:46

Left to right
C3PO, R2D2, Obi Wan, Darth Vader, Luke, Jabba the Hut, Leia, Han, Lando and Chewy
już rozszyfrowano kto ze star wars jest na tym renderze :D

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 maja 2014, 15:14

MATKO ten sim co trzyma rękę przy głowie jest boski, gdyby tylko nie miał fryzury simorośli!!!! Matko zakochałam się..
Ten grubas wygląda jak bandyta.. Emeryt, jak mówi Jackob, nie wygląda na emeryta, tylko na dorosłego z siwymi włosami..
Te dziecko mnie martwi, jego postawa, wydaje mi się, że dzieci będą tak dziwnie chodzić
I jaka piękna grafika, wygłądzanie krawędzi.. Szkoda, że w grze tak to nie będzie wyglądać..
Ciekawe jak będzie jak z niemowlakami, czy będą kokony jak w trójce, czy urocze dzieciątka machające nóżkami i rączkami jak w dwójce
Tak patrzę na tego gościa co ma rękę na głowie tego chłopa, te skarpetki i gacie przykrótkie, może to pedofil :P

Fajnie by było gdyby simowie znów nosili obrączki jak w dwójce
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 maja 2014, 15:38

Jeeeej, w końcu coś nowego! Render jest śliczny, cudownie patrzeć na simów i widzieć, że każdy ma inną twarz, a nie podobne! Moim faworytem jest nastolatek na kanapie i gruby pan za nim. Dziewczyna z dwoma kucykami jest też świetna, a patrząc na tych simów nie widzę - tak jak przy okazji trójki - martwicy twarzy więc jestem bardzo zadowolony! Staruszek wygląda ok, ale przydałoby mu się więcej zmarszczek. Jak ja się cieszę, że nic nie zostało w wyglądzie simów z trójki - patrząc na nich od razu nasuwa się ukochana przez wszystkich dwójeczka.

Mimo małej ilości informacji na temat TS4 podziwiam EA i Maxis, że tak długo udaje im się utrzymywać materiały w tajemnicy. Za ok 5-6 miesięcy ma być premiera, a nadal prawie nic nie wiadomo, a to jest nieczęste w branży gier :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Thom » 03 maja 2014, 15:50

Shattered, o tym kolesiu to z ust mi wyjęłaś XD

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ouhoh » 03 maja 2014, 15:55

Ale ci simowie śliczni, szczególnie ta dziewczyna 8D
[ironia] Fajnie, że to samo będzie w grze :D [/ironia] Render, jak render, pokazuje wszystko wyidealizowane D: Tak dla przypomnienia: trójka ♥♥♥
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 03 maja 2014, 15:56

Pierwsze wrażenie: kurcze, mają w sobie coś z z dwójki. ;o Jakoś tak mi tu zalatuje... gestykulacja mocno ulepszona, ale kształt simów, ich ciała są takie podobne do dwójkowych. Nie twarze, tylko reszta, a gdy patrzę na zgięcie łokci i tą charakterystyczną "kreskę" która się tam robiła w 2, to oniemiałem ;D Dobrze, że lica nie poszły w tą stronę i mają w końcu jakieś emocje, jest też wzrok, który może sporo powiedzieć. (pomijając dzieciaka, lol)

Oprócz tego znacząco poprawiły się ubrania oraz prawdopodobnie pojawił się makijaż. Jest tylko jedna pani, no ale trudno, wnioskuję po niej. Natomiast ciuchy lepsze u każdego z simów. A u pana z prawej kombinezon znowu zaleciał mi dwójkowym klimatem, kilka zawodów miało podobny strój, tylko w innym kolorze.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 03 maja 2014, 16:20

http://jellysims.tumblr.com/post/846164 ... for-sunday YAAAAY czyli ten May i 4th to była gra słów. :D

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 03 maja 2014, 17:43

Wow, fantastyczny.
Nie wiem od czego zacząć bo wszystko prezentuje sie tak ładnie. *-*
Podobają mi się ubrania, fryzury, meble tez są okej chociaż to te same które widzieliśmy dotychczas. Dzieciak moim zdaniem jest fajny i ma ciekawą minę, jakby był zaciekawiony rozmową i uważnie słuchał. Spodziewałam sie brzydszych dzieci, chociaż ciężko jeszcze wnioskować po jednym simie ale coś mi mówi ze będzie dobrze albo przynajmniej lepiej. Moją uwagę oczywiście przykula (jedyna) simka która jest bardzo fajnie ubrana i po prostu ładna. Zgodzę sie z niektórymi komentarzami co do emeryta, wygląda on raczej jak dorosły sim z siwymi włosami i delikatnymi zmarszczkami ale nie jest najgorzej. Nastolatek fajnie sie prezentuje.
Genialna ekspresja twarzy i mimika, ich osobowości są na nich(simach) odbite. Wszyscy są tacy inni i żywi, aż ma ochotę się grac *-* Wiadomo, to render i jest wyidealizowany, ale simowie i tak prezentują sie jakiś milion razy lepiej od tych z renderow trójkowych. To piękne jak ci simowie odbiegają od brzydkich simow z trojki. Nie mają z nimi nic wspólnego. A całość przypomina mi dwójkę co bardzo mnie cieszy.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 03 maja 2014, 18:11

No, no, nawet mi się podoba. ;) Jedyne zastrzeżenie mam do emeryta, gdyż nie wygląda na emeryta xD. No i oczywiście te fryzury, większość dalej wygląda kiepsko, ale nie jest źle. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 04 maja 2014, 12:34

msreckless pisze:
Left to right
C3PO, R2D2, Obi Wan, Darth Vader, Luke, Jabba the Hut, Leia, Han, Lando and Chewy
już rozszyfrowano kto ze star wars jest na tym renderze :D
Faktycznie soft9 Fajny pomysł ze strony twórców.

Co do włosów, to lepiej już to przemilczeć.
Jak dla mnie to ci simowie mają w sobie coś i z simów z dwójki (jacyś tacy są drobniejsi), jak i z trójki.
Fajne jest to, że każdy z nich czymś się wyróżnia, są tacy charakterystyczni i każdy inny na swój sposób. No wydają się po prostu mieć bardziej wyrazistą osobowość niż do tej pory.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2014, 17:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Annorelka » 04 maja 2014, 14:12

Simowa "Leia" ma dla mnie bardzo podobną twarz do pierwowzoru. ^^ Podobają mi się też jej ciuszki!

"Jabba" zrobił mi dzień! :D Ta twarz.
annorelka.deviantart.com
Obrazek
Taktyka EA.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 04 maja 2014, 17:17

Ten render jest piękny, ale jak sama nazwa wskazuje - to jest render. Włosy tego nastolatka są boskie! Mój nastoletni sim musi takie mieć. A fryzura tej dziewczyny kojarzy mi się z jedynką i dwójką, bo tam była właśnie taka fryzura. Dziecko kojarzy mi się za to z The Sims Free Play, ale to chyba dla tego, że miał być robotem.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 04 maja 2014, 19:06

Ach, uwielbiam ten nowy render. Grafika jest niesamowita, właśnie taka powinna być gra The Sims - kolorowa, komiksowa, z humorem. Simowie: dzieciak i emeryt wyglądają bardzo dopracowanie, jestem pozytywnie zaskoczony. I te tekstury ciuchów, najdrobniejsze szczegóły - super.
Zdaję sobie sprawę, że to render i pewnie rzeczywista rozgrywka będzie się różnić, ale wierzę, że ogromnej różnicy nie będzie (porównując do oficjalnego gameplaya nie jest tak źle).
Absolem pisze:Jak ja się cieszę, że nic nie zostało w wyglądzie simów z trójki - patrząc na nich od razu nasuwa się ukochana przez wszystkich dwójeczka.
Mam tak samo, to dobrze :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 04 maja 2014, 19:30

Rzecz w tym ze dotychczas czwórkowe rendery nie różniły sie prawie w ogóle od tego co jest w grze, dlatego myślę ze nie będziemy zawiedzeni jakoby rendery i gra znacząco sie różniły. Przykłady:

Obrazek
Obrazek Obrazek
Porównanie trójkowego rendera vs. gra:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 maja 2014, 22:28 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ouhoh » 04 maja 2014, 22:05

W 100% zgadzam się z Simką ;)

Mam nadzieję, że twórcy popracują nad launcher'em, albo z niego zrezygnują. Nie pamiętam, jak bywało z "dwójką", ale w "trójce", to istny koszmar! Musimy trochę czekać, aż ten "program" raczy nam się otworzyć i jeszcze jest niefunkcjonalny. Niestety w tym przypadku trzeba korzystać z modu. Nawet jest o nim temat na forum... Liczę też na to, że znikną wszelkiego rodzaju błędy zapisy i , tak kochane przez wszystkich, wywalanie do pulpitu ♥
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 maja 2014, 0:26

To samo chciałem napisać co Larissa - że rendery z TS4 na razie nie różnią się aż tak bardzo od tego co było pokazane na obrazkach z gry czy filmiku. W trójce to kompletnie się różniły, szczególnie włosy na renderach były niczym namalowane :P

A co do włosów to czy są brzydkie czy ładne to raczej kwestia gustu przecież. Jak komuś odpowiada taki nieco komiksowy i groteskowy styl to włosy nie powinny przeszkadzać. Mi się ogólnie podobają, chociaż niektóre fryzury są po prostu źle zrobione, już pomijając styl (np. te dłuższe włosy męskie moim zdaniem są brzydko wymodelowane).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2014, 17:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Annorelka » 05 maja 2014, 13:56

Simko, w sporej mierze się z Tobą zgadzam, ale nie o tym chciałam - bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź, chyba jest najrozsądniejszą i najbardziej kulturalną umieszczoną w tym temacie. Wyrażasz swoje zdanie, ale bez zbędnej, przesadnej krytyki się do wszystkiego odnosisz i cieszę się, że ktoś tak na spokojnie podszedł do sprawy!
annorelka.deviantart.com
Obrazek
Taktyka EA.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 maja 2014, 15:16

Opcja nakładania ubrań na siebie jak czapek/kapeluszy na głowę pozwoliłaby po pojawieniu się dodatku Cztery Pory Roku czwartej generacji płaszczy, kurtek, czapek na ubranie, które mamy aktualnie założone. :sweet: Oby taka możliwość pojawiła się w podstawie z zakładaniem swetra/marynarki na bluzkę itd. ;)

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 05 maja 2014, 16:06

czwórka w Rosji ma PEGI +18.
@ TheSimsInRussia 18 + has been assigned in accordance with the law number 436-FZ “On the protection of children from information harmful to their health and development.”"

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości