The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 01 maja 2014, 21:04

Stroje są świetne. :sweet:
Brak narzędzia stwórz styl przy ubraniach miałby sens, gdyby pojawiły się sklepy. ^^
Ale przy meblach zmiana koloru powinna być jak najbardziej możliwa, bo można w realu krzesło przemalować lub zmienić obicie fotela. Może będziemy chodzić z takimi sprawami do jakiegoś zakładu? :curious: :P

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 01 maja 2014, 23:33

Vid, wiem ze to photoshop ( jak każdy) i podchodzę do tego z dystansem. Ale niektórzy twórcy CC są bardzo utalentowani, widać to po niektórych dodatkach które można już mieć w trojce, wiec w sumie to nie jest takie dalekie od rzeczywistości ^^

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 01 maja 2014, 23:35

Póki co sama gra jest daleka od rzeczywistości. Zalecam zmianę kursu tematu na bardziej realne strony, niż cc, które nie istnieje. XD

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 maja 2014, 0:18

"TS4 is coming" - Ryan
Wiec chyba nie taka daleka od rzeczywistości ;'p

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Venstey » 02 maja 2014, 9:55

Wiecie co teraz powiem? Może nie znam się na takich rzeczach najlepiej ,ale większość raczej skuma o co mi chodzi. Wy tylko narzekacie na tych producentów EA itp.! Gdyby nie oni nie byłoby w ogóle simsów ,a co ważniejsze nie byłoby tej strony , nie pomagalibyśmy sobie i poznawalibyśmy siebie nawzajem. Ja przepraszam ,ale wolę poczekać na jakieś porządne Gameplay`e i się zobaczy. Moim zdaniem producenci się postarali najbardziej z tym ,że chód naszych simów będzie o wiele bardziej realistyczny. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 02 maja 2014, 12:30

To i ja się wypowiem w kwestii CC :D

Moim zdaniem "goli" simowie zarówno w dwójce jaki i trójce i również w czwórce (włosy i skin, brr) są brzydcy. Bez zamiennika skina, oczu i brwi się nie obejdzie :D Jak już ktoś napisał - nie rozumiem, dlaczego twórcy nie stworzą takich simów, tylko za każdym razem gracze muszą wszystko poprawiać :/

Co do tego że Nasi simowie są z CC, a reszta bez...no to właśnie są zamienniki skinów itd. które działają też na miastowych i NCP. Ja tak mam w 2 i wszyscy simowie o wiele lepiej wyglądają. W trójce to już tak do końca nie jest, ze względu na ubiór jaki generuje gra. W 2 są jakoś sensownie ubrani, a w 3 gra potrafi "ubrać" sima, a raczej w tym przykładzie simkę w elegancką bluzkę + spodnie dresowe + białe kozaczki, dodatkowo kompletnie nie dopasowane kolorystycznie, tak że wszyscy simowie wyglądają jak totalne bezguścia.

Wszystko jest dobre, tyle że z umiarem. Z CC jest tak samo - po pierwsze trzeba znać jakiś umiar w ilości, żeby nie obciążyło i nie psuło gry. Po drugie to też zależy od jakości. Wiadomo że marnej jakości są brzydkie, ale dobrej są naprawdę ładne i współgrają z rzeczami maxisowymi/eaowskimi.

Jak komuś CC nie odpowiadają, to nie musi ich instalować. To jest najlepsze, że mamy wybór.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 02 maja 2014, 12:35

Ja się w sprawie CC nie wypowiadam, bo nie korzystam z nich kompletnie, w życiu jeszcze w grze nie miałam ani jednego CC i nie zamierzam, więc jakie one będą to mi to wisi i powiewa :P A dla tych, którzy z tego korzystają i debatują nad tym jak to będzie, to radzę zaczekać do premiery gry, bo na razie to bez sensu jest rozmyślać nad czymś, co na razie nie istnieje soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 02 maja 2014, 12:55

Ja używam CC rozsądnie i bez nich w ogóle to grać sie nie chce simami (tak tak mi się to nie widzi)...

Co do miastowych to właśnie dla mnie fajne że moja simka jest taka(moim zdaniem)śliczna a miastowi mogą sie umywać do niej :D a jak widzę że któryś z miastowych nosi moje ciuchy pościągane z neta(np.na studiach moja simka szła na wykłady w pewnym sweterku a jedna simka szła obok mojej w tym samym sweterku :O to mnie to zniesmaczyło :P )to nie weseli mnie ...

Ja też używam tego programu(ja poniekąd lubię pliki package bo raz dwa wpakuje się do folderu i tyle...) http://anulaa89.blogspot.com/2012/04/po ... czyli.html elegancko mi zmniejsza pojemność...ogólnie mam dobry sprzęt ale sobie dopomagam na tyle ile mogę i spokojnie polecam ten program...

Co do ogólnej grafiki The Sims 3 mi się podoba :) ja tylko mam zastrzeżenie do samych simsów czy niekiedy meble pościągam sobie ale ogólnie to skupiam się aby ubrać itp. itd. simy...

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 02 maja 2014, 21:48

Rozładujmy atmosferę i porozmawiajmy o drogach i samochodach.
To coś, co widzimy w TS3, woła o pomstę do nieba! Nawet jeśli mamy dużo różnych samochodów, to animacje na drogach, wsiadanie do aut - :facepalm:
Porównam to (pewnie źle) do GTA IV. Wiem, nie ten rodzaj gry, nie ten gatunek, producent, silnik, itd. itp.
Ale! Jak to mówi AdBuster - Można inaczej. Czyli lepiej. soft9
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 maja 2014, 22:22

NyanCat o tym juz tez był temat. Samochody będą, zostały potwierdzone, ale o animacji wsiadania do auta nic nie wiemy chociaż raczej jej nie będzie bo EA powiedziało ze to za dużo pracy dla animatorów,chyba ze nas zaskoczą w co bardzo wątpię. Musimy cierpliwie czekać na E3 zostało 37 dni, 22 godziny i 38 minut czekania. Myślę ze spadnie na nas dobra porcja nowych informacji. W końcu kiedyś musi.

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 02 maja 2014, 23:47

Podobno w „The Sims 3” też było z tym dużo problemów, a jakoś do samochodu dostępnego za kupę pieniędzy w Store simowie wsiadają normalnie. :)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 12:08 przez książę, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 02 maja 2014, 23:54

Do tego samochodu wsiadają tylko gdy stoi w miejscu. Nie ruszą nim z miejsca.
Już bym chciał chociaż to rozwiązanie z TS2. Czyli podjazd, jest animacja wszystko ładnie wygląda. Podjazd w grze mógłby być niewidoczny (mam nadzieję, że wicie o co mi chodzi).

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 03 maja 2014, 0:26

Rozmowa na forum goni za własnym ogonem widzę. Już dawno były rozmowy o cc w tym wątku i animacjach jednak wciąż żywy jest to temat widzę. Brak nowych informacji odnośnie ts4 robi swoje :D

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 maja 2014, 0:41

Rosana z SNW dodała zdjęcia swojej simowej wersji w TS4.
Wygląd simów jak dobrze widać już się zmienił od tamtego czasu kiedy tworzyła simkę.
Ale bardziej bym zwrócił uwagę jak łatwo będzie można zrobić siebie. ^^

Obrazek

Obrazek

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Thom » 03 maja 2014, 10:17

Nowy render, widać na nim m. in. inne grupy wiekowe :)
Obrazek

Spójrzcie na napis. Jak myślicie, jaki może mieć to związek z jutrzejszym dniem?

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 03 maja 2014, 11:01

Pamiętam, jak kilka lat temu też któryś kwiecień miał coś nam dać. Wszyscy myśleli, że pokażą nowy dodatek, a Ci zapowiedzieli nowy zestaw do store.. -.-. Dzieciak (ten w berecie) wygląda jakoś dziwnie. Mam nadzieje, że to siedzenie na bokach od kanapy okażę się prawdą.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 03 maja 2014, 11:24

Czuję się w obowiązku ochłodzić Wasz entuzjazm. Jutro nic się nie wydarzy, albowiem chodzi o „niech »The Sims 4« będzie z Tobą!” jako nawiązanie do „niech moc będzie z Tobą!”. „May” jest użyte tutaj jako partykuła.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 12:07 przez książę, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 maja 2014, 11:31

Nareszcie coś nowego!
Najstarszego sima czyli emeryt który wcale na staruszka nie wygląda. Bardziej na zmęczonego życiem, siwego dorosłego. soft9
Dzieci też wyglądają obiecująco, ale nie ma porównania z innymi. Bo zaraz może się okazać, że każde dziecko będzie wyglądać podobnie do znajomego ze szkoły. :|
Na pewno będziemy mieli w co ubrać naszych simów. ^^ Każdy ma inne obuwie, czyli będzie tego sporo. :sweet:
Animacji takich jak na zdjęciu nie zobaczymy raczej w grze, a szkoda. Jak wiemy tu jest wszystko ustawione. :P

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Thom » 03 maja 2014, 12:52

Mi też się w miarę podoba wygląd nastolatka (jak na czwórkę, poza plastikowymi włosami), a dziecko (a raczej jego pusty wzrok) mnie trochę przeraża :wat:

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 03 maja 2014, 13:02

Fajnie zrobili te postacie ze Star Wars :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości