The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 23 kwie 2014, 0:54

salberg pisze:Smisiu, porównujesz EA do Rockstara... (...) To chyba dwa najbardziej skrajne studia produkujące gry komputerowe, jakie istnieją.
I właśnie o to mi chodzi - niech mierzą w najlepszych, a dotrą do połowy drogi i akurat w tym miejscu znajduje się najlepsza odsłona gry, jaką stworzyli. ;)

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: MoonWalk » 23 kwie 2014, 2:05

Dwójka definitywnie jak dla mnei była najlepszą częścią gry.

Dzisiejszy Maxis to pic na wodę, marka która miała przyciągnąć dawnych fanów. Nie powiem, że ostatnie dodatki do 3. pod opieką maxisa faktycznie nie były lepsze od wcześniejszych, bo były... Jednak EA na dzień dobry wywaliło ze studia połowę osób, więc Maxis to tylko stary szyld, który nic już nie znaczy.

Na czwórkę jednak poczekam, zobaczę. Może coś się zmieni. Mam nadzieję, na lepsze.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 23 kwie 2014, 8:38

Ja będę pisać o The Sims 4 jak będzie w sprzedaży...wtedy będę mogła po zdjęciach , filmikach , opiniach ocenić czy ta seria mi się podoba czy nie...jak na razie nie mogę za wiele napisać bo wiem tyle co nic :D

Larissa zgadzam się z Tobą...to bez sensu pisać "nie kupie The Sims 4 bo to i tamto"...na razie to za wiele nie wiemy o tej serii więc skąd przekonanie że nie kupi się tej gry ?

Czytam Was...czekam na jakiekolwiek info na temat nowej odsłony The Sims ale tak się nie zagłębiam w negatywne wasze opnie gdyż sami do końca nie wiecie jak na prawdę ta gra będzie wyglądać...

Ja liczę że jednak gra The Sims 4 będzie warta zakupu :)

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 23 kwie 2014, 10:31

Chwalę Czwórkę, bo liczę, że będzie dobra .-.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, 18:48 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 kwie 2014, 12:55

Vid pisze:A porównywać GTA do Simsów... Gdyby użyć silników jakich używa się w GTA do Simsów, żaden pecet by tego nie uciągnął, bo silnik w GTA doczytuje obszary, a nie traktuje świata w czasie rzeczywistym tak jak ma to miejsce w trójce. Sorry, Winnetou.
Kiedyś na komputerach ledwo chodził Pac-Man, dziś taki sprzęt dźwiga grafikę pokroju Battlefielda i świat pokroju Skyrima. Ewolucja sprzętowa jest gigantyczna, a oczekiwania wobec firm należy z czasem podwyższać, a nie obniżać. Ale mi nie chodzi o to, że "fotorealistyczna grafika w poważnie potraktowanych The Sims" brzmi jak coś niemożliwego w przyszłości. Chodzi mi o to, że to z założenia brzmi jak dowcip. A nie powinno.
Vid pisze:A już czytać terminy 'skomercjalizowane' przyprawia mnie o rechot. Rockstar tak samo celuje w odbiorców jak i EA, tyle że gier Rockstara nie mają kupować dzieci, stąd też inne traktowanie niektórych aspektów. A poza tym to Rockstar raczej rzadko słucha fanów.
Jezu, mamy rok 2014 i niemożliwe jest, żeby duża firma pokroju Rockstara nie uciekała się do marketingu, dodatków, i tak dalej. Czasy robienia takich gier jak GTA czy Simsy przez małe studia zajmujące piętro jakiegoś budynku gdzieśtam, dawno minęły. Teraz korporacje pchają się wszędzie, bo coraz łatwiej wydusić duży zysk. Tylko nie mówimy tutaj o bycie tych dwóch producentów jako producentów, tylko o ich stosunku do odbiorcy. Vid, co do GTA możesz mówić co chcesz, że Rockstar nie słucha fanów, ale jak dla mnie, piątka poprawiła dosłownie wszystko, co było nie tak w czwórce i dodała mnóstwo od siebie. Natomiast póki co wszystko wskazuje, że The Sims 4 nie dość, że nie tylko nie wniesie rewolucyjnych zmian, to jeszcze będzie uboższe od trójki i "zresetuje serię" zaczynając na nowo cykl wydawania tych samych dodatków.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 23 kwie 2014, 12:55

Wypraszam sobie stwierdzenie "bólu dupy", to niestety nie ja się zagalopowałem.
Moim zdaniem to całe wytyczanie ścieżek, stworzenie czegoś nowego i po prostu oddanie graczom zaawansowanej technicznie gry to nazywa się tworzenie czegoś rewolucyjnego, świeżego, nowego i przełomowego.
Gdyby EA nie zarzekało się, że czwórka będzie właśnie taką nowością i czymś świetnym, rozmowy by nie było, bowiem nie obiecywaliby gruszek nie wierzbie. I tyle.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 kwie 2014, 13:13

Vid, wszystko prawda. Tylko ja wolałbym, żeby The Sims za 10 lat wyglądało i działało tak jak dzisiejsze GTA, nawet gdyby wtedy miałoby być zacofane technologicznie. A nie otrzymać plastusiową, bajkową krainę. W grafice i świecie gry twórcy powinni iść w stronę realizmu, poważnie potraktowanego tematu, tak jak za czasów jedynki i dwójki - a nie przeć dalej w coraz mniej realistyczne i bajkowe rozwiązania (jednorożce i wróżki, mumie na ulicach w 3*, cukierkowa grafika i denerwująca gestykulacja w 4). Jestem po prostu pewien, że za kolejne pięć lat na półkach sklepowych ujrzymy The Sims 5, i jeśli seria pójdzie dalej w takim kierunku, boję się wiedzieć, jak to będzie wyglądać.

*(Swoje zdanie o stworach w The Sims już gdzieś wcześniej powiedziałem - nie jestem przeciwnikiem, ale uważam, że należałoby je przedstawić poważnie i realistycznie, aby były czymś nadnaturalnym i niespotykanym, a nie po prostu żyjącym sobie w mieście fantasy.)

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 23 kwie 2014, 15:13

A a poprę cię Vid. Masz rację. The Sims nie można porównywaćdo GTA bo tam jest zupełnie inna rozgrywka. A w simsach każdy przedmiot ma swoją funkcję.

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 23 kwie 2014, 15:22

No dobra, to niech od razu The Sims stanie się grą PEGI 18. Bicie się na ulicach, realne sceny łóżkowe, pełno alkoholu, narkotyków. Panny lekkich obyczajów za każdym rogiem. Chcielibyście tego? No ja też nie. Bo The Sims nie jest GTA, i grafika w czwórce rzeczywiście nie powala, ale dlatego jest dla młodszych graczy. Gdyby The Sims byłoby takie, "dzieci neo, pseudo fany" i tak by to kupiły, jednak ich rodzice pisaliby zażalenia do EA. Jak chcecie zagrać w grę z fajną, "bez fruktozową" grafiką, zagrajcie sobie w GTA V! Ludzie! To EA, a nie Rockstar! Niestety, czwórka nie pobije GTA V w sprzedaży, ale na pewno przebije w środkach na marketing. Wyobraźcie sobie: ponad 14 milionów $ :wat:
Sama się pogubiłam. Eh
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 kwie 2014, 15:45

Vid pisze:Mi to się marzy klimat z pierwszej części, ale z lepszym silnikiem.
Właśnie o to chodzi - jedynka była najbardziej realistyczną, najmniej przesłodzoną grą. Nawet dwójka gdzieś w połowie wydawania dodatków straciła już ten stuprocentowy klimat (gdzieś koło "Zwierzaków" lub po "Zwierzakach"), a trójka całkowicie go skopała swoim wyglądem.

NyanCat, The Sims i GTA to dwa odrębne gatunki i nie ma co porównywać rozgrywki... Tak jak w The Sims nie interesuje nikogo bieganie z karabinem po ulicy i przejeżdżanie przypadkowych przechodniów, tak w GTA nikt nie zamierza kierować ludźmi tak, by brali śluby, mieli dzieci, odnosili sukcesy w karierze... Przywołałem ten przykład by pokazać dwa odrębne, zupełnie inne podejścia do gier, dwa zupełnie inne podejścia do tego, co wypuszcza się do sprzedaży. Może się zacytuję:
salberg pisze:co do GTA możesz mówić co chcesz, że Rockstar nie słucha fanów, ale jak dla mnie, piątka poprawiła dosłownie wszystko, co było nie tak w czwórce i dodała mnóstwo od siebie. Natomiast póki co wszystko wskazuje, że The Sims 4 nie dość, że nie tylko nie wniesie rewolucyjnych zmian, to jeszcze będzie uboższe od trójki i "zresetuje serię" zaczynając na nowo cykl wydawania tych samych dodatków.
A teraz małe pytanie: jak sądzicie, czy w czwórce powrócą królicze nory?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 23 kwie 2014, 17:02

Będzie tak jak budynkiem uniwersyteckim w TS3. Z zewnątrz przypomina króliczą norę, a okazuje się, że ma wnętrze. W czwórce pewnie to wykorzystają i np. jak będzie restauracja dostaniemy kilka stolików, bar a cała reszta będzie za zamkniętymi drzwiami, w pomieszczeniach których już nie widzimy.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 23 kwie 2014, 17:06

Królicze nory w ogóle nie powinny się nazywać, tak jak teraz. Po prostu to niedokończone budynki i tyle ;)
I dla mnie właśnie one są czymś, co do simsów nigdy trafić nie powinno. Wszystkie parcele powinny być dostępne do odwiedzenia, zgodnie z teorią "otwartego świata", chlubą trzeciej generacji. Bez możliwości wejścia do szpitala to nie jest żaden otwarty świat, tylko półotwarty, ale to już nie brzmi tak świetnie. Tylko, że tak się nazywa naprawdę.

Wracając do pytania, na pewno królicze nory będą... Jak dla mnie tego szpitala w ogóle mogłoby nie być, skoro jest zwykłym przedmiotem z teksturą, ale się uparli to idą w zaparte. Tak samo szkoła itp. W zasadzie ten sam zespół to tworzy, więc przeskoku na inne pomysły nie spodziewam się :D A mogłoby to wyglądać tak, że stoi sobie budynek, nazywa się "Zespół Szkół", tak samo wybudowany jak domy Simów, przypomina szkołę, ale simy w nim znikają. To już byłby jakiś krok naprzód...

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 23 kwie 2014, 17:13

Dziwni mnie też fakt że nawet nie chcą pofatygować się w wykonaniu prostej animacji włosów . Jak na 2014.. to troche śmieszne , zwłaszcza tłumacząc się że wymaga to zbyt dużo pracy . Sama animacja rozmowy wyglądało trochę słabo na prezentacji.

Sam Blizzard potrafił na ponad 10letnim silniku zrobić animacje które w simach.. wyglądają mniej ciekawie. Bo tego chcą gracze. EA jak to EA.. wie lepiej czego gracze chcą :]

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 23 kwie 2014, 17:15

salberg pisze:jedynka była najbardziej realistyczną, najmniej przesłodzoną grą
Taaak... zwłaszcza to "czy nie powinniśmy mieć dziecka?" od pocałunków i frruuu pojawia się kołyska. Wieczne życie i używanie czarów, żeby dziecko urosło. No proszę was, kiedy ostatnio graliście w tę część? Polecam zainstalować na odstresowanie. Ja z jedynką spędziłam praktycznie całe studia (od premiery jedynki do premiery dwójki) i dobrze pamiętam, że nie wszystko było takie super. Najbardziej mi się podobało to, ze nie mozna było sterować zwierzętami. Najmniej, to, że kilkuletni save ładował mi się godzinę (zresztą w trójce miałam jeszcze gorzej, bo tam save przestają się w końcu w ogóle ładować, mi przestał roczny).
Już wtedy były pomysły jak bardziej urealnić grę, powstały nawet samozwańcze produkcje (np. Singles, ciekawe dlaczego okazały sie klapą).

Mnie osobiście grafika czwórki nie przeszkadza (oprócz włosów). Być może dlatego, że bardziej kręci mnie gra niż tworzenie historyjek czy bawienie sie pozami. Bardziej mnie interesują rozwiązania architektoniczne i relacje pomiędzy simami (brak mi w trójce dwójkowych wspomnień). Nawet tu informacje są praktycznie jeszcze żadne.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 23 kwie 2014, 17:16

Z takich nowinek, w najnowszym The Sims Magazine piszą, że "czwórkowy" Simlish będzie o wiele bardziej rozwinięty niż ten znany nam z poprzednich generacji. Nie dość, że dubbingować ten język będzie aż 9 aktorów, to jeszcze sposób mówienia będzie inny dla każdej grupy wiekowej (ale to już chyba było).

http://simsvip.com/2014/04/22/simlish-i ... n-upgrade/

Co do kwestii parcel publicznych w TS4, nie pogniewałbym się gdyby zastosowali propozycję Jackoba.
Co do grafiki, wiadomo, że simsy to była i jest gra głównie dla dzieci. Może i my się starzejemy i oczekujemy poważniejszego wyglądu gry, ale grupą docelową nadal są dzieci. Stąd ta cukierkowa grafika, z której się nawet cieszę. Powrócił klimat kultowej "dwójki". Simsy nadal będą z humorem, nieco komiksowe, cukierkowe. O to chyba chodzi w tej serii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 23 kwie 2014, 17:22

Guuki, chciałem napisać to samo co Ty, ale stwierdziłem, że może zostać to źle odebrane z powodu mojego wieku. soft9
Simsy zawsze były kierowane do grupy +12 (tak naprawdę to powinno być +7, ale bara-bara na to nie pozwala) kiedyś to wszystkim odpowiadało. Teraz każdy jest starszy i oczekuje, że gra też dorośnie, a niestety tak się nie dzieje. : /

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 23 kwie 2014, 17:23

hmm komiksowe czemu nie , ale broń boże cukierkowe.. Już jedną cukierkowość mieliśmy w TS3

Obrazek

Jeśli wszystko jest odpowiednio animowane i mia ciekawy klimat , to do wyglądu grafiki będzie można szybko sie przyzwyczaić. Gorzej jak gra będzie zrobiona totalnie bez polotu.. z słodkową grafiką . Nawet fani Hello Kiyty by się szybko poddali .
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 kwie 2014, 18:01

Beldor, moje oczy...

Piszczac, jedynka była realistyczna do tego stopnia, do jakiego pozwalała technologia i skala gry... Dopiero dwójka i nowy silnik pozwoliły udźwignąć trójwymiarowy świat, więcej pokoleń itd. A magia doszła dopiero w dodatku "Abrakadabra" - a i tam było dosyć mało mieszania się świata magicznego z prawdziwym, ludzkim (kraina, która miała zresztą swój świetny klimat, była oddzielona od przedmieść, na których mieszkali Simowie). Było to przedstawione całkiem subtelnie i ciekawie - czyli tak jak mniej więcej powinno być. A przynajmniej po ulicach nie biegały wróżki, mumie, roboty i jednorożce...

A poza tym chcę zaznaczyć, że wcale nie sądzę, że The Sims powinno być dokładnym odwzorowaniem rzeczywistości - wtedy gra by była nudna. W tej grze powinno się móc robić rzeczy, których większość z nas raczej nie osiągnie - typu "zostać prywatnym detektywem", "badać grobowce w Egipcie", a nawet napotykać jakieś stwory - ale powinno to być przedstawione w sposób wiarygodny i przekonujący. Coś w rodzaju... ciekawy świat oparty na naszym, prawdziwym.
Guuki pisze:Co do grafiki, wiadomo, że simsy to była i jest gra głównie dla dzieci. Może i my się starzejemy i oczekujemy poważniejszego wyglądu gry, ale grupą docelową nadal są dzieci. Stąd ta cukierkowa grafika, z której się nawet cieszę. Powrócił klimat kultowej "dwójki". Simsy nadal będą z humorem, nieco komiksowe, cukierkowe. O to chyba chodzi w tej serii.
Na pewno trójka produkowana była już z myślą o dzieciach... Ale jedynka? Czy nawet podstawa dwójki? Tutaj się muszę nie zgodzić... A przynajmniej częściowo nie zgodzić. To jakby zjechać z 13-latków, czy 12-latków na poziom 7- i 6-latków. A co do grafiki już pisałem - jeśli ktoś chciałby, aby gra miała klimat i stawiała na realistycznie przedstawiony świat (tak jak w 1), czwórka mu się nie spodoba, a jeśli ktoś woli taką bajkową kreskę, spodoba mu się. Na pewno nie zgodzę się, że taka była dwójka - to nie jest ten sam Maxis, to nie jest ten sam klimat. Według mnie to strasznie PR-owe zagranie, EA powinno skupiać się na tym dlaczego CZWÓRKA sama w sobie będzie wybitna, a nie porównywać ją do wcześniejszych, lepszych odsłon. Kiedyś cała seria kojarzyła się inaczej - przez trójkowe nawiązania do popkultury, spartolenie sprawy nadnaturalnych stworów (wróżki i jednorożce na ulicach!!) i pierwsze przejawy słodkości (moje oczy wciąż bolą, dzięki Beldor...), seria The Sims zaczęła się kojarzyć z 9-letnimi dziewczynkami. I to z tym mam problem. I to dlatego tak boli mnie czwórka. Chciałbym tego - powrotu do czasów dwójki - ale niestety obawiam się, że czwórka nam tego nie zaoferuje.
Vid pisze:Właśnie mi się skrystalizowało to, czego brakuje mi w dwójce i trójce. Klimatu przedmieść amerykańskich. Tego klasycznego jazzu który był przygrywany.
Strasznie irytuje mnie ta muzyka, która leci w nowych częściach, tęsknię za starym soundtrackiem na przykład z Randki. To była naprawdę dobra muzyka do słuchania, nie tylko do gry.
Świat gry w jedynce był świetny, a muzyka była najlepsza w całej serii. Ale tak samo świetny świat zaoferowała dwójka - moim ulubionym miastem było zawsze Dziwnowo (po prostu uwielbiam tą dwójkową pustynię), a tuż po nim Miłowo. To były miasta z historią, z powiązaniami między rodzinami... Kolejne miasta - Dolina Niezbędna, Kwitnące Wzgórza - były strasznie słabe i zwiastowały to, co nadejdzie wraz z premierą trójki. Mdłe Sunset Valley. Bez historii. Nudne. Bez charakteru. Czwórka może się jeszcze w moich oczach chociaż odrobinę zrehabilitować ciekawym światem - oryginalnym, z mieszkańcami z przeszłością (dajcie już tylko Belli Ćwir spokój, wymyślcie coś oryginalnego!). To coś, czego twórcy nie pokazali, więc jest jeszcze nadzieja.
Piszczac pisze:Mnie osobiście grafika czwórki nie przeszkadza (oprócz włosów). Być może dlatego, że bardziej kręci mnie gra niż tworzenie historyjek czy bawienie sie pozami. Bardziej mnie interesują rozwiązania architektoniczne i relacje pomiędzy simami (brak mi w trójce dwójkowych wspomnień). Nawet tu informacje są praktycznie jeszcze żadne.
Kręcenie historyjek to osobna kwestia, i w niej wypowiem się krótko - z wyglądu nie nadaje się absolutnie do poważniejszych filmów, seriali, teledysków, machinim (przynajmniej bez CC i bardzo dobrego montażu), ale nadaje się do programów o humorystycznym zabarwieniu i komedii. Pozami ja też się nie bawię, więc nie mam się co wypowiadać. Rozwiązania architektoniczne jak najbardziej, jeśli tylko ich nie uproszczą - to była jedna z niewielu rzeczy, które w trójce wykonano dużo lepiej niż w dwójce i nie chciałbym, by teraz seria cofnęła się w rozwoju. Co do wspomnień - mi też ich strasznie brakowało w trójce i EA powinno je przywrócić.

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 23 kwie 2014, 21:32

artix525 pisze:
A ja mam świetne rozwiązani- mogli by zrobić np tak, że samochód staje na poboczu (najbliżej naszej parceli) i simowie z niego wysiadają i jeśli byłby parking na parceli to po tym jak simowie by wysiedli z samochodu on by się teleportował na ten właśnie parking (jak by nie było parkingu na parceli to by samochód został na poboczu). MARZENIA ;__;
To miało być w trójce, zapowiadali to, nawet chyba był jakiś screen ale ile z ich słów znajduje pokrycie widać dzisiaj w TS3 właśnie, najgorszej części i najbardziej zabugowanej oraz nieprzemyślanej
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 23 kwie 2014, 22:21

No dooobra, właśnie przeczytałem na STL, że EA wybiera się na E3. Bardzo proszę o pokazanie tych konkretów, o których wcześniej wspomniałem - świata gry, nowych opcji, czy też samej czystej rozgrywki. No chyba, że po prostu będą w kółko puszczać nic nie pokazujące i wywołujące tylko negatywne wrażenie zwiastuny i dzielić się mało konkretnymi informacjami, by wypromować grę. Wtedy nie mają czego tam szukać. -.-


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości