The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 08 kwie 2014, 20:50

Omg, ten CAS jest rewelacyjny a te postacie sa cudowne! Heh, wątpię żebyśmy doczekali sie kiedykolwiek takich simow. Nawet jeśli to nie wiem jaki komputer by udźwignął simsy z taka grafika bo na pewno nie mój.xD

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 08 kwie 2014, 20:59

Ten CAS ANI TROCHĘ nie jest innowacyjny, o czym dawno pisałam.
Od chyba około dwóch lat (co najmniej półtora roku) jest taki w Eve Online. Jako, że w nie gram, specjalnie dla Was, nakręciłam szybko filmik podczas tworzenia postaci.
Wrzucę go na net i dam w tym temacie, żebyście mogli rzucić okiem. Tylko najpierw go trochę zmniejszę, bo nagrałam go w najlepszej możliwej jakości i przy trzech minutach ma ponad 2GB... XD

Edit:
Podczas zmniejszania video, niestety jakość mega ucierpiała. ;/ Po prostu koszmarnie. Ale nie będę pliku ponad 2gb wrzucać. XD
Myślę, że nie jest to takie ważne... Chodzi o modelowanie ciała. Postarałam się na szybko wszystko mniej więcej pokazać.

Filmik:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v7Vv97TBQ2I[/youtube]

Także jak widać, ten CAS jest już od dawna w grach. Dowodzi tego europejska (a właściwie islandzka) Eve Online czy koreańskie MMO Black Desert. Nie ma w nim absolutnie nic innowacyjnego. :P

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 09 kwie 2014, 8:45

Tworzenie sima w taki sposób by było cudowne :)

Wiecie co mnie śmieszy/poniekąd denerwuje ? sposób poruszania się simki w ciąży...przesadnie przechylona jest ;P

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 10 kwie 2014, 16:15

W czerwcu fala informacji o TS4?
Taka informacja widnieje na wielu simowych stronach. http://www.simowie.info/News:Kolejne_in ... a_09.04.14

Czyli jeszcze 2 miesiące... bo wątpię aby EA wcześniej cos pokazało. Myślę ze po 8 miesiącach czekania kolejne 2 miesiące nie zrobią nam wielkiej różnicy. No to czekam cierpliwie i liczę na to ze tym razem pokażą jakieś porządne zdjęcia, może gameplay czy nowy trailer i oczywiście więcej informacji o grze i nowościach w niej.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 kwie 2014, 16:18

Ponoć mają nam też wtedy przedstawić wątek fabularny tej generacji.
Ciekawe jak umiejscowiona w czasie będzie "czwórka" i czy możemy spodziewać się kolejnych nawiązań do Ćwirów.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 10 kwie 2014, 16:28

do usunięcia
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 1:15 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 10 kwie 2014, 16:40

Zgodzę się z Selbergiem. W trojce brakuje tego właśnie klimatu który te postacie i ich historie miały w dwójce.
To była świetna zabawa. W trzeciej generacji nie było tego czuć, Cwirami straciłam wtedy zainteresowanie...
Jak już kiedyś pisałam, jestem pewna ze Cwirowie będą w czwórce. Przecież ta rodzina już przeszła do historii simowej XD
Belli możemy się spodziewać na 100%. Poznaliśmy ja juz jako dziecko(Ts3)i jako mężatkę z dzieckiem/dziećmi (Ts1, Ts2). Myślę ze tym razem poznamy ja jako nastolatkę/młodą dorosłą która jest z Mortimerem (związek jeśli nastolatka albo małżeństwo jeśli będzie młodą dorosłą) ale jeszcze nie ma Kasandry ani Aleksandra. Wiecie co, odważę się nawet pomyśleć ze może... będzie wampirem a wampir będzie postacią nadnaturalna podstawy. xDDD To byłoby ciekawe.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 10 kwie 2014, 17:14

ja mam przeczucie, że cała akcja będzie się działa ok. 10 lat po dwójce. Bella wróciła, Mortimer umarł, Don zrujnowany przez kobiety, wielka przemiana bliźniaczek Przyjemniak, że Liliana dobra a Andżelika zła i tak dalej. mam nadzieje, ze nie bedzie tak bardzo przewidywalnie XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 kwie 2014, 20:56

Ja to bym chciał, żeby twórcy powrócili do czasów z The Sims i pozwolili graczom rozwinąć znane rodziny z własną wolą ;) Bo w jedynce nie było mowy o genealogii i historii rodziny, a w dwójce był duży przeskok fabularny (25 lat do przodu), więc nie mieliśmy szansy śledzić kasandry jako nastolatki :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 11 kwie 2014, 15:18

Jeśli jednak teoretycznie wampiry będą od podstawy, to nie będzie duchów?! :wat:
Patrzcie, od zawsze, z prawie każdym dodatkiem dochodziła nowa rasa (oprócz NztŚ), więc czyżby nie było duchów w podstawie? Duch to nie normalny sim, to... duch. Oj EA, nieładnie, nieładnie! soft1
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 11 kwie 2014, 16:31

Jeszcze 2 miesiące? Hahahaha... haha... ha...

Wolałabym, żeby nie było wampirów od razu w podstawie. Teraz wszędzie ich pełno, już nimi rzygam :bored: A jeśli już je dadzą, to raczej nie zrezygnują z duchów. Simsy bez duchów to nie simsy. Zawsze były w podstawach i raczej tego nie zmienią. Nie wyobrażam sobie cmentarza Ćwirów, którego nie nawiedzają duchy soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 kwie 2014, 17:15

Myślę o wampirach dlatego ze w trailerze widzieliśmy to (dodaje ponownie):
Obrazek

Jakos nie chce mi się wierzyć ze te kły to przypadek.
Zresztą Bella Ćwir tak naprawdę nie nazywa sie Ćwir bo to nazwisko które wymyślili sobie polscy tłumacze, ale Goth, co można to przetłumaczyć na Bella Gotycka (coś w tym stylu), a chyba nie od dziś wiadomo ze często gotyckie motywy są wiązane z wampiryzmem i nawet ich dom był utrzymywany w takim mrocznym stylu. Dla mnie to ma nawet sens. No ale nie ma co rozmyślać, dowiemy się jak zobaczymy. ^^

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 11 kwie 2014, 18:05

A ja też tak sobie teraz myślę, że wampiry rzeczywiście miałyby sens. Chętnie zobaczyłabym Bellę jako wampirzycę :D Przecież to, że w podstawie postacią nadnaturalną byłby powiedzmy wampir, wcale nie wyklucza duchów - w dwójce duchy to były tylko "pozostałości" (XD) po żyjących Simach, a postacią nadnaturalną był kosmita. W trójce nie odstaliśmy kosmitów ani żadnych innych stworzeń, ale za to sterowalne duchy, co powodowało że były one właśnie postacią nadnaturalną. Jeśli w czwórce dadzą wampiry, być może duchy nie będę sterowalne... z czego bym się nawet cieszyła. Ale z drugiej strony, co wtedy dadzą w "nocnym" (Nocne życie, Po zmroku) dodatku? Bo jestem na 90% pewna, że taki powstanie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 11 kwie 2014, 18:46

Ja nie widzę sensu tworzenia tego dodatku bo kluby są w podstawie. Jestem nawet za tym, żeby miasto było w akcesoriach. Byłoby coś w stylu Miejskiego Życia. A wampiry w podstawie wcale nie wykluczałyby duchów. To podstawa, więc powinien być przepych. Chciałbym za to żeby pierwsze dodatki dawały zwierzaki i pory ryku.

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ouhoh » 11 kwie 2014, 18:54

A mi się marzą trzy otoczenia: wieś, miasteczko i miasto, ale pełne życia (nie coś a'la Bridgeport - TS4's Version). Otwarte sklepy i restauracje powinny się pojawić już w podstawie, ale straciliby dużo kasy, rezygnując z dodatków o podobnej tematyce. Co do duchów i wampirów, to się nie wypowiem, gdyż prawie w ogóle ich nie używam ;/
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 11 kwie 2014, 22:34

zalejcie mnie wrzątkiem i zjedzcie, ale chciałbym, żeby te wampiry były pierwszą i ostatnią postacią nadnaturalną w czwórce. No i jeszcze kosmici. Zamiast simrośli, wilków z rękami albo syren, chciałbym dla odmiany realizmu. :P

Co do miasta.. byloby super zobaczyć same wsie i miasteczka w podstawie, a następnie dodatek z naprawdę dopracowaną metropolią, bez króliczych nor, metra-widma itp... :sweet:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 11 kwie 2014, 23:44

Postacie nadnaturalne można wyłączyć. Po za tym za dużo osób je lubi żeby je usuwać.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, 18:43 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 12 kwie 2014, 9:08

Dzięki. Czy koszykówka będzie w podstawie?

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 12 kwie 2014, 14:36

zalejcie mnie wrzątkiem i zjedzcie, ale chciałbym, żeby te wampiry były pierwszą i ostatnią postacią nadnaturalną w czwórce. No i jeszcze kosmici. Zamiast simrośli, wilków z rękami albo syren, chciałbym dla odmiany realizmu. :P
Chociaż jedna osoba chciałaby tego co ja. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 12 kwie 2014, 15:08

Smisiu pisze:zalejcie mnie wrzątkiem i zjedzcie, ale chciałbym, żeby te wampiry były pierwszą i ostatnią postacią nadnaturalną w czwórce. No i jeszcze kosmici. Zamiast simrośli, wilków z rękami albo syren, chciałbym dla odmiany realizmu. :P
Wszystko da się przedstawić realistycznie i nierealistycznie, a to, w jaki sposób trójka podeszła do istot nadnaturalnych, jest po prostu śmieszne... I kiczowate do bólu.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 1:20 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości