The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 31 mar 2014, 20:25

Rendery nie zawsze mają dużo wspólnego z grą, ale patrząc na poniższy, mam dużą nadzieję na grupowe fotki w TS4 :) :

Obrazek

A w rogu chyba jakaś parcela (?).
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 31 mar 2014, 20:31

oo, tej simki z czerwonymi włosami ala mohawk i pana w berecie jeszcze nie widzielismy :D nie wiem jak wy, ale ja patrząc na to zdjęcie już widzę osobowosc tych simów XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 31 mar 2014, 20:35

W rogu to ja widzę most i budynki z SimCity. :P
I grupowe fotki muszą być. :aww:
Tylko Ci simowie mają takie krzywe twarze.
No i widać postępy. Na początku nie było tatuaży i biżuterii teraz już ją mamy. ^^

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 31 mar 2014, 21:13

Fotki grupowe byłyby fajne.
Fryzura simki po lewej mi sie nie podoba. Bardzo sztucznie wygląda.
A ich twarze sa jakieś krzywe i na dodatek rozmazane. Mhm.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 01 kwie 2014, 9:41

Hehe no miny mają boskie :P :D

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 01 kwie 2014, 11:01

Nigdy nie lubiłem grać dziećmi, ale jak będą takie jak te na tych artach... Może się przemogę na jakiś tydzień. :P

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 01 kwie 2014, 15:08

Ja też nie lubię grać dziećmi, w trójce je tylko "hoduję" xD Jakoś trzeba przedłużyć ród :P

Czy chusta tamtego sima jest... namalowana? -.- I podobnie jak Larissie nie podoba mi się fryzura tej simki z czerwonymi włosami. Wygląda jeszcze bardziej nienaturalnie od reszty. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję do tych włosów a'la Lego.

Swoją drogą mija już 9 tydzień od czasu, kiedy powiedzieli, że "w ciągu kilku tygodni będą nowe informacje". Jeszcze tylko 5 dni i będzie można ich uznać za perfidnych kłamców ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 03 kwie 2014, 17:17

Jeszcze tylko 5 dni i będzie można ich uznać za perfidnych kłamców ;)
Hehe, już dawno to dowiedli. Nagroda za najgorszą firmę roku zobowiązuje soft2
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 03 kwie 2014, 17:25

NyanCat pisze:Hehe, już dawno to dowiedli. Nagroda za najgorszą firmę roku zobowiązuje soft2
Tak się składa, że w tym roku kupki nie będzie, EA odpadło w pierwszej turze. ;) Nie pamiętam z kim przegrali, chyba nie znałem tej firmy.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 06 kwie 2014, 5:54

Nigdy :)
Yy, poczekajcie, ile to już miesięcy bez nowych, coś wnoszących informacji? 7, 8 miesięcy?
Kiedy oni maja zamiar nas wprowadzać w świat czwórki, tydzień przed premiera? Jestem wkurzona, przesadzają z tym milczeniem. Ani to zabawne, ani ciekawe, tylko denerwujące.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 kwie 2014, 17:29

Niech się tylko później nie dziwią, że słabe wyniki przedsprzedaży. Zwiastun dadzą w dzień premiery, a informacje tydzień po niej. W sumie fajnie by było kupić grę i samemu ją odkrywać, ale niecierpliwość nie pozwala mi tak sądzić.Jedyne co możemy robić to czekać na E3 choć i tak oglądając zdjęcia z GDC myślę, że nic do tej pory nie zrobili. Pewnie znów przełożą premierą (na polskim Empiku jest to 23 września). Ciekaw jestem czy rzeczywiście nic nie robili mając nas w dupie.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, 18:42 przez ollie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 06 kwie 2014, 22:31

Drac, nie zgodzę się z Tobą. Uważam że nawiązania do poprzednich części są świetne. Bardzo liczę na kontynuacje związana z rodzinami przewijającymi się przez poprzednie serie The Sims. Jednocześnie masz wiele rodzin i okolic nowych w The Sims 3 wiec dużo nowych motywów pojawi się w The Sims 4. Zdecydowanie jest coś dla każdego.

Jednocześnie napiszę ponownie co pisałam wcześniej. Ich ludzie od reklamy doskonale wiedzą co robią. Dali nam strzępek informacji żeby nas zaciekawić a teraz cisza, która podsyca spekulacje, sprawia że z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje. Robią tak żeby utrzymać zainteresowanie i sprawić że będzie to atrakcyjniejsze dla osób wyczekujących. Proste. Do premiery zostało przecież prawie pół roku.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 06 kwie 2014, 23:30

Nowe informacje pewnie pojawią się na E3 , inna sprawa że gdyby pokazali wszystko już od razu , hype by do premiery skutecznie opadł. Jest kwiecień , do premiery jeszcze 5 miesięcy. Prawdopodobnie od sierpnia zaczęli by skuteczny marketing.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 kwie 2014, 11:12

Ale to nie tajemnica, że chodzi o działania marketingowe :P Niedawno nawet jedna z Guru na twitterze napisała, że "przeprasza za trzymanie graczy w niewiedzy, ale marketingowcy wiedzą co robią" :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 07 kwie 2014, 13:03

A jak dla mnie to mogą milczeć do premiery. Bo tak to, jak ciągle dają nowe info, to nie mogę się powstrzymać i czytam wszystko, przez co potem jak będę miała grę to wszystko będę już wiedziała i nic mnie nie zaskoczy... A kiedyś, jak zaczęłam grać w dwójkę i wychodziły dodatki, to ja kompletnie nic na ich temat nie wiedziałam, wiadomo mi było tyle że np. w Nocnym życiu są wampiry. I potem jak się grało to się wszystko samemu odkrywało, co tak naprawdę w tej grze jest :P To samo z trójką, kiedy wyszła. Przed zagraniem w nią nawet nie wiedziałam, jak ona wygląda :P Dlatego jak dla mnie mogą milczeć, wolę wszystko sama odkryć i zobaczyć ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 07 kwie 2014, 15:08

Popieram Lennę XD
Przed trójką i przed dodatkami do niej chwalili się wszystkimi fajnymi opcjami, nic nie pozostawili do odkrycia graczom XD Więc wkrótce nowa komoda stała się super nowością, którą muszą chwalić przez kwadrans na chatach ;_; XD
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 07 kwie 2014, 15:13

W przypadku gdy pojawi się kolejna fala informacji odnośnie czwartej generacji, wiele osób zrezygnuje z inwestowania w urozmaicenie sobie gry TS3. Wolą poczekać i pieniądze które wydaliby na cukiernię ze store do "trójki", odłożą na zakup "czwórki". Tego oczywiście ea chce uniknąć by wycisnąć z obecnej części ile się da.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 kwie 2014, 15:56

Jackob ma rację, EA jeszcze chce wycisnąć ostatnie poty z trójki (a pieniądze z graczy). Ja praktycznie odkąd pokazali pierwsze info i materiały na E3, przestałem cokolwiek dokupować do trójki, samą grę oddałem już :P Bo porównując te smutne simy z nowymi - odechciało mi się grać.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 08 kwie 2014, 19:03

EA chwali się wszędzie "piepienkym, psiecudnym, niesamowitym, innowacyjnym" CASem,
a patrzcie co znalazłam:
http://gry.onet.pl/black-desert-niesamo ... taci/614r3
Nie wiem, czy to prawdziwa gra, ale jeśli tak, to tryb tworzenia postaci jest EPICKI! :sweet: :aww:
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 08 kwie 2014, 19:49

Ale co to ma związanego z ts4 XDDDD

Sporo, ponieważ rozmawiamy o CASie i o tym, że wcale nie jest tak innowacyjny. Za to proszę Ciebie o nie pisanie postów, które nie wnoszą nic do tematu. /Rai
No faktycznie XDDDD
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2014, 20:54 przez alpaka terapeutyczna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości