The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 05 cze 2017, 16:09

Też się boję jak będą one wyglądać.
Oby w tym dodatku/pakiecie czy co oni tam z nimi zrobią było co robić tak jak w miejskim życiu i być rodzicem. To by było dobrze .Dzisiaj kupiłam sobie dodatek miejskie życie i póki co jestem zadowolona z tego zakupu, bo wreszcie mam co robić w grze. Także jeśli te koty i psy tak dopracuja to będę przeszczęśliwa.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2017, 17:50

A ja się nie boję. Skoro grafika jest komiksowa wręcz to wiadomo, że zwierzaki nie będą miały takich szczegółów jak każdy kosmyk włosa oddzielnie :P Pewnie będą nieco plastelinowate jak fryzury simów, co mi raczej nie przeszkadza B)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 05 cze 2017, 20:26

Ja jestem bardziej fanem zwierząt terrariowych i klatkowych, więc mam nadzieję że mimo nazwy to zrobią jakieś tego typu zwierzęta w czwórce bez oddzielnego pakietu... W 3 były ok, chociaż na dobrą sprawę były wszystkie takie same i trzeba było je zbierać.
Jakoś nie czuję psów i kotów wiedząc o tym że będą plastusiowe w porównaniu z trójkowymi... CC simom pomogło co do włosów, ale tu nie ma za bardzo wyjścia z tej sytuacji.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 05 cze 2017, 20:55

Jhud bardziej plastusiowe niż w trójce chyba nie będą. soft9 Już w dwójce były ładniejsze. W razie czego CC poprawiające wygląd zwierząt jest pewnie kwestią czasu. ;) Liczę jednak na lepsze odwzorowanie różnorodności ras psów i kotów, niż w poprzednich częściach.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 05 cze 2017, 21:29

A liczę że ten dodatek będzie tak dobry jak miejskie życie.
Póki co możemy tylko snuć przypuszczenia trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 cze 2017, 1:27

Odbiegając od zwierzaków... czy Was też szlag trafia z simami na etapie małego dziecka? Mi za każdym razem odechciewa się grać. Maluchy są urocze, ale szlag mnie trafia, ten etap życia to prawdziwe utrapienie i to nie przez poziom trudności czy cokolwiek takiego tylko przez to, że są zbugowane jak tylko się da! Moi simowie nie mogą normalnie funkcjonować bo co chwilę przerywają wszystko czym się zajmują tylko po to żeby zajmować się tymi durnymi bachorami. Milion razy wyciągają je i wkładają do krzesełek, albo noszą na rękach i kładą na ziemię tylko po to, żeby znowu je wziąć i ponownie położyć na ziemi... Dochodzi do takich abstrakcji, że matka przerywa pisanie książki, idzie, bierze dziecko, wkłada do krzesełka. Za chwilę podchodzi niańka, wyjmuje bachora i kładzie na ziemi, znowu wkłada do krzesełka, a potem przychodzi ojciec i znowu wyjmuje dzieciaka i niesie do łóżka. I tak potrafię się z tym babrać kilka simowych godzin. Czy Wy też tak macie? Może jest jakiś mod na to, żeby simowie przestali autonomicznie zajmować się bachorami bo to przecież jest nie do zniesienia, mam ochotę po prostu przeskakiwać te etapy toddlerów.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 cze 2017, 1:44

Levkoni, muszę przyznać że czegoś takiego nie mam u siebie.. Oczywiście jest siadanie, sim siada po czym pyta małe dziecko czy może je na kibelek posadzić albo książkę mu poczytać.
Ale notorycznego wkładania do krzesełka u siebie nie mam.. chyba.. Do łóżeczka też sami nie noszą
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 cze 2017, 1:54

Kurcze, to dziwne. Tutaj ludzie masowo zgłaszają taki błąd: http://answers.ea.com/t5/The-Sims-4-Bug ... lse#M38991

Może to jakiś mod, muszę potestować, ale nie mam pomysłu jaki mod naruszałby tą część gry, nie używam ich za wielu :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 06 cze 2017, 8:25

Lewkoni też mam ten błąd u sb w grze i też mnie to zaczyna irytować. Nie jesteś sam z tym problemem. Ja jeszcze zauważyłam, że muszę simow pilnować przy kąpieli, bo też potrafią zaraz po włożeniu dziecka do wanny je wyjąć. EA powiwinni naprawić te małe dzieci. Dlaczego jeszcze tego nie zrobili. Ty masz w rodzince jedno małe dziecko. A moja simka urodziła mi wczoraj bliźniaki, to chyba szału dostanę jak oni będą tak co chwilę przerywać, żeby się nimi zająć.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 cze 2017, 11:37

Na oficjalnej stronie raportowania błędów dużo ludzi zgłasza takie przypadki z maluchami. Tymczasem odradzam korzystanie z wysokich krzesełek dla dzieci bo z nimi jest najgorzej.

Ogólnie to po wyjściu maluchów mój kumpel stworzył mod na to, ale on już nie działa. Dziś go zaktualizował, więc będę testował, może znowu pomoże. Jeśli tak to będzie wstyd dla EA, bo stworzenie tego moda to było kilka kliknięć...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 06 cze 2017, 13:33

No może EA w końcu kiedyś to naprawi. Ja z dużych krzesełek nie korzystam, bo wole jedzenie wyciągać z lodówki i kłaść na podłodze, bo tak jest szybciej. Ale i tak dobrze, że dali w końcu te małe dzieci tylko mogli by je naprawić. A nie dają jedną aktualizację, która część błędów naprawi a część popsuje. I tak muszę pauzę często włączać, bo simy się zawieszają to jest taki jeszcze jeden błąd po najnowszej aktualizacji.
Naprawdę mam nadzieję, że w końcu dadzą nam jakąś porządną aktualizację, która to naprawi.
EA Challenge Everything

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 06 cze 2017, 23:39

Znowu mamy jakiś tydzień okazji z udziałem Jasmine Holiday...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 07 cze 2017, 12:54

Ja z tego skorzystałam dzięki temu moja simka otrzymała w końcu w pracy awans wiec to jest bardzo przydatne.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 cze 2017, 13:06

Masakra.. I niby ta aktualizacja co była już w czerwcu to czerwcowa?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 07 cze 2017, 13:45

Zestaw 5 do nabycia w Empiku od 23 czerwca ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 07 cze 2017, 17:50

Mam nadzieję, że uda mi się uzbierać kasę na ten zestaw.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 cze 2017, 13:41

Niestety, ale wg mnie genetyka leży... Rodzeństwo jest identyczne. Wiele razy miałam np. dwóch synów czy dwie córki i niestety byli identyczni...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 08 cze 2017, 23:41

A ja uważam inaczej. Mam wrażenie, że rodzeństwo jest trochę do sb podobne, ale nie jakoś bardzo.
Za to widać, że dzieci są podobne do swoich rodziców. W obecnej rodzince mam bliźniaki i córka ma kolor włosów po tacie, a jej brat po mamie. I Beata nie jest za bardzo podobna do swojej starszej siostry Alicji.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 cze 2017, 21:11

Wpis spostrzegawczej osoby z Sims True Life:

Obrazek

Kupujesz akcesoria o fitnessie, spodziewasz się fajnych ciuszkowych kompletów do ćwiczeń, ale niee - okazuje się, że komplety są porozdzielane między pakietami. Chcesz w pełni cieszyć się akcesoriami "Fitness"? Kup do tego "Być rodzicem". :brawo2:
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 21 cze 2017, 21:54

To być może dlatego, że nie wiedzieli już co upchać do zestawu Być Rodzicem, gdzie ubrania i tak były okropne, przemycili coś z tworzonych akcesoriów.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości