The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 28 maja 2017, 10:44

Czyli usunęli opcje, której nie było?

Aha no ok w ten sposób.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 28 maja 2017, 11:00

Jeśli chodzi Ci o automatyczny zapis, to przecież był :wat: Może jakoś niespecjalnie widoczny i niezbyt powszechnie używany, ale był. Zawsze pierwszy na liście zapisów.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 28 maja 2017, 12:03

No dużo zmienili tylko ciekawe ile zepsuli naprawiając te błędy. Bo na pewno jakieś się pojawiły. Póki co nie mam zamiaru się o tym przekonać, bo bym chyba straciła cierpliwość.
Nie wiem jak to jest, że błędy z 4 bardziej irytują niż te z 3 .
I do tej pory się zastanawiam po co zrobili tak, że pomimo warzyw, owoców, ryb w lodówce za składniki i tak sims musi płacić nie pojmuje tego.
Tak samo z płatnymi przyjęciami uważam to za bezsens ,bo ani w 1 ani 2 i 3 czegoś takiego nie było a tutaj dali. Chcesz urządzić przyjęcie weselne twój się musi zapłacić 1 tyś simoleonow . Jeszcze gdyby to było związane z urządzeniem przyjęcia na parceli publicznej to wtedy to rozumiem, ale w domu u moich simow?
Ja rozumiem, że gracze narzekali, że gra jest łatwa i nie ma co z pieniędzmi robić no, ale to mogli zrobić sklepy z ubraniami oraz sklepy z żywnością tak jak w 2, a nie w ten sposób to rozwiązali.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 maja 2017, 22:07

Co za debile tam rządzą... Właśnie zobaczyłam, że założycielka mojego rodu.. zniknęła z drzewa genealogicznego .. Brak mi słów..
Co to w ogóle ma być. Jaki sens robienia wielkich rodzin skoro znikają z drzewa?
Nie mogą debile ogarnąć aspektu śmierci, tak jak to było w trójce gdzie zmarli simowie byli automatycznie umieszczani w katakumbach..
Nie, nie mogą.. Za to dostaje codziennie telefony od duchów z gratulacjami czy zaproszeniami na wyjścia... No ludzie, ludzie, ludzie..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 01 cze 2017, 17:51

"Zwierzaki" faktycznie jeszcze w tym roku? :O

> DOTsim: PODPOWIEDZI DO THE SIMS 4 ZWIERZAKI. DODATEK JUŻ BLISKO <

To całkiem prawdopodobne. Twórcy lubią umieszczać wskazówki dotyczące nadchodzących rozszerzeń w opisach i na obiektach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 01 cze 2017, 20:47

Jeszcze jedna aktualizacja:
Cześć, Simomaniacy. Dziś mamy w planie tylko małe porządki.
- Jeśli zobaczycie jakieś niewyraźne miniatury w nowym menu wczytywania i zapisywania, nie przejmujcie się. To nasza sprawka. Możecie być spokojni, że pliki zapisu stworzone po naszym sprzątaniu będą już w pełni pozbawione tego błędu. Aby sprawić, żeby istniejące pliki zapisu nie czuły się już niewyraźnie, ponownie zapiszcie zapisaną grę
- Choć nie posiadacie nowego pakietu, Wasze stereo nie będzie już wyglądało, jakby leciała z niego głośna muzyka – nawet po wyłączeniu.
- Możecie teraz do woli zmieniać przebrania kosmitów.
- Naprawdę nie chcieliście, żeby długa i zawiła historia Waszych związków wyświetlała się w całej swojej okazałości? W porządku. W porządku. Od teraz będzie tak jak kiedyś….
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 04 cze 2017, 18:07

> DODATEK THE SIMS 4 PSY I KOTY – ZNAMY DATĘ PREMIERY <

Ciekawe ile w tym prawdy?
Zastanawia mnie dlaczego jakiś czeski sklep to dodał. Jeśli taki dodatek ma się serio pojawić to raczej EA powinno pilnować żeby takie preordery pojawiły się dopiero po ich oficjalnej zapowiedzi... Dziwne to.

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 04 cze 2017, 19:05

Wiesz, nam Słowianom chyba takie firmy ufają z jakiegoś powodu. Raczej nikt tu Tamagotchi nie kolekcjonuje jak ja, ale pamiętam jak Tamagotchi Friends na początku było tylko w Polsce nawet przed premierą, bo prywatni sprzedawcy się połasili na kasę i wcześniej zaczęli je sprzedawać, jeszcze przed US i UK (a to produkt zrobiony przez Bandai UK). Z grami czasami jest podobnie, chociaż to głównie hiszpańskie media leakują takie rzeczy.
Jest też możliwe że wcześniej ten sklep przygotował ten dodatek na swojej stronie i zapomnieli go "ukryć".
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 04 cze 2017, 19:26

Zobaczymy co będzie z porami roku. Póki co trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie twórców gry.
Jak do tej pory to te wszystkie pogłoski się raczej sprawdzały. I chyba sobie zacznę po woli uzupełniać braki w 4.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 04 cze 2017, 19:29

Dodatek o nazwie "Psy i koty"? Bez chomików, żółwi, papug? Nie no, upraszczają tę grę, jak się tylko da. :D Pewnie na małe zwierzaczki zaplanowali oddzielny pakiet rozgrywki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 04 cze 2017, 19:42

Ja tam się już przyzwyczaiłam do rozdrabniania wszystkiego jak tylko się da i szczerze przyznam, że wolę, żeby rozdzielili psy i koty od małych zwierząt (i koni - osobny pakiet o jeździectwie byłby świetnym pomysłem), jeśli dzięki temu zwierzaki będą bardziej dopracowane. Tylko proszę, proszę, proooszę o karierę weterynarza. Nawet zamkniętą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kat » 04 cze 2017, 19:47

simunia pisze:
04 cze 2017, 19:26
Zobaczymy co będzie z porami roku.
Każdą porę roku dadzą w osobnym pakiecie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 04 cze 2017, 20:20

Wyjątkowo mało prawdopodobne by EA postanowiło nazwać dodatek "Psy i koty", nawet czescy tłumacze raczej pokusiliby się o coś bardziej ogólnego.
A data premiery - 9 listopada soft1 soft1 soft1 Liczyłem na lipiec/sierpień
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 04 cze 2017, 20:24

Simwood pisze:
04 cze 2017, 20:20
Wyjątkowo mało prawdopodobne by EA postanowiło nazwać dodatek "Psy i koty", nawet czescy tłumacze raczej pokusiliby się o coś bardziej ogólnego.
Wampiry nazwali w podobny sposób, więc bym się nie zdziwiła, skoro te zwierzaki to nie prawdziwe zwierzaki z chomikami itd. tylko o samych psach i kotach... Potem by było, że dodatek Zwierzaki jest wybrakowany, a tak nie ma jak się przyczepić soft9
Mnie by nawet nie zdziwiło, gdyby psy były oddzielnie, a koty oddzielnie soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 cze 2017, 20:28

O ludzie. W tym tempie to czwórka będzie kontynuowana do 2020 albo i dłużej...
Toć to przecież oczywiste, że chomiki, papugi itp. będą w oddzielnym pakiecie. Dawno o tym wiadomo..
Czyli zostaje tradycja jednego dodatku na rok..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 04 cze 2017, 22:20

Shattered pisze:
04 cze 2017, 20:28
O ludzie. W tym tempie to czwórka będzie kontynuowana do 2020 albo i dłużej...
Patrząc na to, że nie tknęli jeszcze studiów, magii i nadnaturalności (oprócz wampirów), podróży, gwiazdorskiego życia i miliona innych rzeczy to spodziewam się promocji czwórki nawet do 2025 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2017, 12:22

Ehh, a już myślałem, że jednak będą dwa dodatki w tym roku. Czyli jednak EA stawia na pakiety i akcesoria w TS4.

Pamiętam, że na początku, przed premierą TS4 wyszło na jaw, że czwórka miała oferować jakąś usługę abonamentową. Pewnie uznali, że się nie sprawdzi (w końcu większość graczy to nieletni), jednak taki plan wydawniczy dodatków i pakietów jest poniekąd pozostałością po tych pomysłach. Podejrzewam, że gdyby ten abonament wszedł w życie, to akcesoria i może pakiety byłyby w cenie abonamentu, a dodatki oddzielnie płatne, stąd takie rozdrobnienie (ogólnie sam pomysł mógłby być niezły bo prawdopodobnie abonament wyszedłby dużo taniej niż kupowanie osobno pakietów).

Co do zwierzaków to ja nie miałem złudzeń. Od pierwszych przecieków było wiadomo, że prawie na pewno będzie poświęcony psom i kotom, dlatego może nie czuję rozczarowania. Nie nastawiam się negatywnie, jeśli poświęcą wystarczająco dużo uwagi czworonogom to jestem na tak (liczę na sklep zoologiczny, jakieś pokazy psów i kotów, rozwiniętą tresurę). Wątpię też, żeby małe zwierzaki dali osobno - prędzej zrobią to z końmi.

Powiem Wam szczerze, że ani w TS2 ani w TS3 zwierzaki mnie nie zadowalały. W dwójce były bo były, ale jakoś dużo nie wniosły do gry. W trójce fantastyczne były konie, natomiast psom i kotom nie poświęcono zbyt wiele uwagi. Tak samo z małymi zwierzakami - była ich masa, ale irytowało mnie to, że trzeba było je kolekcjonować jak kamienie czy kryształy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 05 cze 2017, 13:24

Ja się nie nastawiam na to, że tam zwierzaki będą inaczej rozwiązane niż były w 3 jestem za to ciekawa jak zrobią koty i psy.
Mi się zestawy bardziej opłaca kupować niż pojedynczo na orgin więc, to jest w the sims 4 na plus fajnie to rozwiązali.
I już mam plan jak rozłożyć sobie zakup brakujących zestawów.
Mam tylko nadzieję, że cztery pory roku wyjdą jako dodatek i liczę na jeszcze jakieś nadnaturalne istoty w the sims4.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 cze 2017, 13:38

Shattered pisze:Toć to przecież oczywiste, że chomiki, papugi itp. będą w oddzielnym pakiecie. Dawno o tym wiadomo..
Toć wiem, chodziło mi o tytuł :P
simunia pisze:
05 cze 2017, 13:24
Mam tylko nadzieję, że cztery pory roku wyjdą jako dodatek i liczę na jeszcze jakieś nadnaturalne istoty w the sims4.
Te czasy, kiedy zastanawiało się, kiedy dodatek, a nie czy w ogóle wyjdzie [*]

Ja tam jestem pozytywnie nastawiona, ostatnio się trochę poprawili, więc mam nadzieję że i zwierzaków nie spartaczą. Może skupienie się na samych psach i kotach wyjdzie na dobre, skoro zrobienie wielu rzeczy w jednym dodatku ich przerasta i wychodzi niedopracowane. Boję się tylko, jak będą wyglądać zwierzaki przy tej grafice soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2017, 14:15

Ja też się boję jak zwierzaki będą wyglądać przy tej grafice..
No ale to wskazuje że już pakietu rozgrywki nie będzie bo watpie żeby były trzy w tym roku..
Trochę bida.
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości