The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 mar 2017, 0:00

Toć ostatni zwiastun kwartalny był w niedzielę
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 03 kwie 2017, 22:25

SimGurugraham zamieścił na oficjalniej stronie serii The Sims taki wpis:
SimGuruGraham pisze:Twój głos ma znaczenie! Pomóż nam stworzyć nowe Akcesoria do The Sims 4

Cześć, Simomaniacy! Dzisiejszy dzień zapisze się w historii jako początek ekscytującej współpracy pomiędzy naszym zespołem w Maxis i każdym z Was. Z przyjemnością przedstawiamy Wam nową inicjatywę, w ramach chcemy Was zaprosić do współtworzenia z nami nowych Akcesoriów do The Sims™ 4. Jak to działa? Pozwólcie nam wyjaśnić...

Dziś ma miejsce pierwszy ważny punkt zwrotny w historii powstawania najnowszych Akcesoriów i to od Was – społeczności graczy i sympatyków The Sims – zależeć będzie, jak ukształtują się dalsze etapy produkcji. Poprosimy Was o odpowiedź na te same pytania, które zadajemy sobie samym i które pozwolą nam stworzyć Akcesoria będące powodem do dumy. W Maxis proces tworzenia to zawsze efekt synergii pomiędzy wieloma różnymi dziedzinami i punktami widzenia. Mamy nadzieję, że uwzględnienie Waszych opinii i pomysłów pozwoli nam stworzyć Akcesoria, które zaspokoją wszelkie Wasze oczekiwania.

Od dzisiaj aż do 6 kwietnia będziecie mogli wziąć udział w głosowaniu na motyw przewodni nowych Akcesoriów. Ankietę znajdziecie na dole strony. W tak wczesnej fazie przedprodukcyjnej skupiamy się na łączeniu potencjalnych funkcji z konkretnym motywem, by móc wstępnie określić specyfikę nowych Akcesoriów. Wspomniane elementy rozgrywki pojawią się w ankiecie, ale – dla jasności – w tej rundzie nie będziecie głosować na konkretne funkcje. Wybierzecie je w oddzielnym głosowaniu w późniejszym terminie.

Przez cały okres produkcji nowych Akcesoriów będziecie mieć okazję, by podejrzeć, jak wygląda praca zespołu Maxis nad tworzeniem nowych przeżyć dla Waszych Simów. Wasze głosy określą nasze decyzje na każdym etapie powstawania Akcesoriów, a ponadto będziemy Was systematycznie informować o wszystkich postępach. Podzielimy się z Wami zdjęciami i filmikami obrazującymi kolejne fazy produkcji Akcesoriów, żebyście mogli spojrzeć na nie naszymi oczami. Będziecie mieć wgląd w naszą codzienną pracę – w to, jak wyglądają spotkania naszego zespołu czy jak reagujemy na niespodziewane wyzwania. Poznacie naszych deweloperów i dowiecie się, jak wygląda ich wkład w powstawanie gry.

Na naszym forum znajdziecie też nowy dział dedykowany nowemu projektowi. Będziemy tam zamieszczać regularne aktualizacje i z chęcią dołączymy do każdej spontanicznej dyskusji. Dzielenie się opiniami na forum to kolejny sposób, w jaki możecie pomóc nam nadać nowym Akcesoriom satysfakcjonujący Was kształt. Ale najprostszą formą udziału w procesie tworzenia jest po prostu oddanie głosu. Zapiszcie sobie w kalendarzu poniższe daty głosowania i regularnie powracajcie na stronę TheSims.com/pl_PL/, by podzielić się z nami opiniami i pomysłami.

• Głosowanie nad motywem przewodnim (3 – 6 kwietnia): wybór motywu głównego dla Akcesoriów. Decyzja ta zaważy na każdym kolejnym etapie produkcji Akcesoriów.
• Głosowanie nad stylistyką (10 – 12 kwietnia): wybór stylu, który posłuży naszym grafikom jako inspiracja dla projektowanych obiektów i strojów.
• Głosowanie nad obiektami i ubiorem (18 – 21 maja): przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie te, które chcielibyście zobaczyć wśród obiektów i strojów dostępnych w ostatecznej wersji Akcesoriów.
• Głosowanie nad funkcjami (23 – 26 czerwca): zadecydujcie, które elementy rozgrywki powinny znaleźć się w Akcesoriach.
• Głosowanie nad ikoną Akcesoriów (jesień): przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie tę, która powinna znaleźć się na opakowaniu Akcesoriów i w głównym katalogu gry.
• Głosowanie nad tytułem Akcesoriów (jesień): wybierzcie tytuł, który najlepiej odda klimat i zawartość nowych Akcesoriów.

Od lat staramy się tworzyć gry z serii The Sims, które zaspokoją Wasze oczekiwania. Jesteśmy ogromnie podekscytowani możliwością nawiązania z Wami bezpośredniej współpracy nad tworzoną zawartością. No dalej... załóżcie czapkę producenta i dołączcie do nas! Razem mamy szansę stworzyć coś naprawdę niezwykłego! Nie możemy się już doczekać, by dowiedzieć się, za co będziemy mogli się zabrać już za kilka dni!
Zagłosować można tutaj
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 03 kwie 2017, 22:52

Mam wrażenie, że oni w tej generacji nie zaplanowali sobie niczego, jak mają wyglądać dodatki, jak rozłożyć ich zawartość, po prostu nic. Jedynie co jakiś czas siadają i sobie myślą "hm, o czym by tu walnąć nowy pakiet/akcesoria/dodatek?" Żadnych przemyślanych decyzji, sypią tym wszystkim jak z rękawa a potem wychodzi perełka w stylu Spotkajmy się, co mogło być w Miejskim życiu.
W tych propozycjach podoba mi się to o życiu po życiu (bo moje klimaty xD) i to ekologiczne z praniem, chociaż uważam, że pralka powinna być w dodatku soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 03 kwie 2017, 23:06

Pomysły na ekologiczne życie (pralki!) i meble z odzysku jak najbardziej w moim guście. Z chęcią takie akcesoria bym kupił.
Ten o życiu na krawędzi to chyba jakieś nieporozumienie. Organizacja pogrzebów główną atrakcją akcesoriów do Simsów. Już widzę te podekscytowane 8-latki.
Salon gier to kolejne rozdrobnienie, które powinno być w "Spotkajmy się", czy "Miejskim życiu", albo nawet w "Wieczorze na kręgielni".
Do ślubów podchodzę obojętnie. Śluby u moich Simów zdarzają się raz na ruski rok, ale jak już, to fajnie byłoby zrobić to z rozmachem.

Ogólnie fajnie, że twórcy wychodzą do graczy, chcą, byśmy w końcu poczuli, że mamy jakiś wpływ na to, co wychodzi do Czwórki. Ale uważam, tak jak Lenna - zero pomysłu na tę generację. Kombinują na bieżąco, wychodzą z tego rozszerzenia wątpliwej zawartości, to teraz próbują ratować sytuację taką akcją jak ta ankieta. Niemniej, ekscytująco będzie w dalszych etapach tego projektu wybierać konkretne obiekty, ciuchy i fryzury, które mają się w akcesoriach znaleźć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 04 kwie 2017, 7:02

Z jednej strony fajnie, że możemy mieć jakiś wpływ na zawartość, która powstaje, z drugiej jednak boję się, na co zagłosują ci wszyscy bezkrytycznie zachwyceni czwórką gracze - pewnie na salon gier. ;) Ekologiczny styl życia i śluby (kupili mnie zwrotem "różnorodność kulturowa" :P ) brzmią zachęcająco, ale numerem jeden jest dla mnie życie na krawędzi. 8D Śmierć simów od początku serii była traktowana po macoszemu: kochający ojciec rodziny umiera, krewni popłaczą dziesięć minut nad grobem/urną, a potem idą popływać sobie w basenie czy gotować obiad, zero żałoby czy jakiejkolwiek refleksji nad ulotnością życia. :D Pogrzeby i stypy to jest to. No i wyobraźcie sobie wampira prowadzącego zakład pogrzebowy. Czad. soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 04 kwie 2017, 13:52

Wkurza mnie to, że coś, co powinno być w podstawie traktują jako materiał na akcesoria (mam tu na myśli przede wszystkim tematykę ślubną).

Money, money, money!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 04 kwie 2017, 15:33

Galcia pisze:
04 kwie 2017, 7:02
Śmierć simów od początku serii była traktowana po macoszemu: kochający ojciec rodziny umiera, krewni popłaczą dziesięć minut nad grobem/urną, a potem idą popływać sobie w basenie czy gotować obiad, zero żałoby czy jakiejkolwiek refleksji nad ulotnością życia. :D Pogrzeby i stypy to jest to. No i wyobraźcie sobie wampira prowadzącego zakład pogrzebowy. Czad. soft9
Dokładnie :love: :love: Może jestem dziwna, ale śmierci, pogrzebów itp. nigdy mi nie za mało soft9 Właściwie to w czwórce brakuje mi takich udziwnień i paranormalności, znudziły mnie już te wszystkie zabawy na podwórku itp. xD Po prostu na dłuższą metę dla mnie to nudne. Śluby i tak są już spoko, więc w sumie nie czuję potrzeby żeby jeszcze bardziej jakoś to rozwijać. W sumie ja bym to połączyła z pogrzebami, jako akcesoria o ważnych wydarzeniach w życiu Simów, no ale wiadomo, to EA.
Salon gier niby spoko, ale po co. Można przecież dać automat do gier w jakimś pełnym dodatku i byłoby ok soft1
Dlaczego nikt nie myśli o graczach, którzy Simami prawie nie wychodzą z domu? :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 04 kwie 2017, 17:37

Lenna pisze:]W sumie ja bym to połączyła z pogrzebami, jako akcesoria o ważnych wydarzeniach w życiu Simów, no ale wiadomo, to EA
A ja bym to jeszcze bardziej rozszerzył i dodał studniówkę, wieczór kawalerski/panieński, Święto Lasu i kilka innych mniejszych uroczystości, a potem wydał jako pakiet rozgrywki o imprezach rodzinnych ;)
No i szalone imprezy nastolatków pod nieobecność rodziców :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 06 kwie 2017, 22:11

Simwood pisze:
04 kwie 2017, 17:37
A ja bym to jeszcze bardziej rozszerzył i dodał studniówkę, wieczór kawalerski/panieński, Święto Lasu i kilka innych mniejszych uroczystości, a potem wydał jako pakiet rozgrywki o imprezach rodzinnych ;)
No i szalone imprezy nastolatków pod nieobecność rodziców :D
z taką ilością zawartości jaką wymieniłeś to w TS4 to już prędzej na dodatek się kwalifikuje, albo nawet kilka XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 06 kwie 2017, 22:41

Są już wyniki pierwszego głosowania w sprawie nadchodzącego pakietu akcesoriów.
Wygrał temat o ekologicznym życiu.

https://twitter.com/SimGuruGraham/statu ... 6749604864

http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... ning-theme

Ja się cieszę. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 kwie 2017, 12:39

Moim zdaniem bardziej interesujący był motyw pogrzebów i salonu gier :< No ale pożyjemy, zobaczymy. Salon gier w sumie lepiej nadałby się na pakiet rozgrywki niż akcesoria :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 07 kwie 2017, 14:20

Ja głosowałam na salon gier, potem życie po życiu a dopiero na trzecim miejscu było to ekologiczne życie, no ale dobrze ;) Przynajmniej pranie będą mogli Simowie robić, o ile i to nie zostanie schrzanione :P Liczę na to, że pozostałe pomysły też kiedyś zostaną wykorzystane.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 07 kwie 2017, 21:45

Ja głosowałam na życie po życiu na pierwszym miejscu, na drugim pranie xD Ale ok, oby przynajmniej porządnie to zrobili.
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 08 kwie 2017, 22:09

Zamienię troszkę temat.
Ktoś wie może czy na Wielkanoc będą jakieś promocje na origin? :)

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: książę » 09 kwie 2017, 10:22

Na pewno będą, myślę, że można się spodziewać obniżenia ceny dużych dodatków o 50%.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 kwie 2017, 17:15

Pakiet będzie w maju, akcesoria w czerwcu .. Kwiecień znów bez niczego co by zachęcało do gry..
Normalnie masakra jakaś..
W trójkę pamiętam grałam jak szalona po wydaniu Kariery a nawet z samą podstawą..
Ale to chyba po prostu dlatego że wyrosłam.
Gracze na oficjalnym forum są zadowoleni
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 kwie 2017, 20:01

Simorośle powracają w The Sims 4!
Niestety tylko na czas nowego wyzwania.

Od teraz do 4 maja, do godz. 20:00 czasu polskiego po świecie gry będą wędrowały Simorośle, z którymi Twój Sim może porozmawiać. Jeśli umiejętnie poprowadzisz spotkanie, możesz otrzymać od każdej z nich magiczną fasolkę. W zależności od bieżącego nastroju Simorośli dostaniesz jedną z sześciu różnych fasolek odpowiadających różnym emocjom.

więcej: > Sims True Life: Graj w zielone w Wyzwaniu simoroślinnym w The Sims 4 <

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 13 kwie 2017, 21:36

To chyba jakieś żarty, dają Simorośle z downem w wyzwaniu i to jeszcze wtedy, kiedy nie mogę grać... Do tego ten wygląd, zielona skóra i włosy, co równie dobrze można zrobić sobie w CASie soft1 Jeśli to mają być już te oficjalne Simorośle w czwórce to ja jestem załamana. Mam nadzieję, że nie, i te prawdziwe pojawią się jako oddzielna rasa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 13 kwie 2017, 23:50

A czy simorośle przypadkiem nie pojawiły się w "Kuchni na wypasie" po zjedzeniu jakiś tam lodów? :unsure:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 14 kwie 2017, 1:17

Lody Materia roślinna, tak. Tylko że wtedy Sim po prostu robił się zielony i miał jakieś listki czy kwiatki jako ozdobniki na ciele. Oraz odpowiedni nastrójnik. I efekt znikał po jakimś czasie.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości