The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 lut 2017, 20:06

A no to nie wiedziałam :P
Ale i tak mało tych aktywności dla dzieci
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lut 2017, 20:53

Obiecałem sobie w to nie grać dopóki nie naprawiają błędów, ale podkusiło mnie jednak... no i po prostu wyszedłem z tej gry wściekły jak nigdy! No ja nie mogę! Nie włączam tej szmiry dopóki tych błędów nie naprawią. Małe dzieci są tak skopane że głowa mała. Mimo wyłączonej woli to simowie ciągle je noszą do łóżka, na krzesełko, nie mogę w spokoju nauczyć go żadnych umiejętności na maxa. Ta gra jest tak skopana jak samo EA! Nic w niej nie działa jak trzeba, to już w trójce nie miałem takich bugów jak tutaj. Wywaliłem większość modów, a nawet grę bez modów potestowałem i wszystko to samo!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 lut 2017, 21:19

To ja nie wiem, u mnie też czasem wyjmują je albo wkładają do krzesełek, ale to tylko gdy są bardzo głodne albo wyją w niebo głosy po jedzeniu
Do łóżka to nie zdarzyło mi się, żeby zaniósł sim sam.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 lut 2017, 16:21

Powstaje konkurencyjna gra dla The Sims! Nazywa się roboczo Project Vie. Nie chcę robić tu spamu o innej grze, więc założyłem tutaj temat: http://www.centrum-simow.com/viewtopic.php?f=58&t=2552
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 19 lut 2017, 22:35

Serwis SimCookie opublikował nową sondę przesłaną przez Electronic Arts. Firma bada w ten sposób zainteresowanie określonymi tematami rozszerzeń do gry The Sims 4. Poprzednie sondy przyniosły nam dodatek Witaj w Pracy oraz inne tytuły. Wśród propozycji znalazły się Pakiety rozgrywki – jeden pozwalający hodować i sprzedawać zwierzaki, drugi to salon piękności pozwalający zająć się wyglądem Simów i np. usuwaniem tatuaży oraz dwa dodatki – pierwszy nawiązuje do kariery astronauty, złodzieja i gwiazdy rocka, a drugi ma pozwalać na niezapomniane wakacje surfując na falach niedaleko pięknego kurortu.

Pakiety rozgrywki


The Sims 4 Salon piękności

To idealne miejsce zarówno dla Simów chcących zmienić coś w swoim wyglądzie, jak i dla tych, którzy chcieliby zarabiać na życie upiększając innych. Otwórz własny salon piękności, zarabiaj Simoleony, zatrudniaj pracowników i oferuj usługi – od nowych fryzur po manicure. Simowie mogą także sprawić sobie nowy tatuaż lub usunąć ten niechciany.
◾ Otwórz własny salon piękności – zatrudnij fryzjerów, wprowadź do oferty wyjątkowe usługi i ciesz się dobrą reputacją.
◾ Ciesz się nowym salonem w okolicy – Wybierz nowe fryzury dla Simów, poddaj się depilacji, zafarbuj im włosy na zupełnie nowy kolor lub zafunduj sobie manicure poprawiający samopoczucie.
◾ Zrób sobie tatuaż – Simowie chcący ozdobić swoje ciało, mogą sprawić sobie nowy tatuaż lub skorzystać z możliwości jego laserowego usunięcia.

The Sims 4 Stworzonka

Simowie, którzy pragną mieć zwierzaka, lecz cierpią na brak miejsca w domu nie muszą już poprzestawać na mrzonkach. Dzięki dodatkowi The Sims 4 Stworzonka, możesz od teraz adoptować całkiem nowe, malutkie stworzonka spośród wielu, różnorodnych gatunków. Ucz je i twórz hodowle rzadkich okazów. Zbuduj swój własny sklep zoologiczny, w którym zarobisz całą masę Simoleonów dzięki uroczym istotkom i przeznaczonymi dla nich akcesoriami.
◾ Adoptuj zwierzaki – podaruj zwierzaka swojemu Simowi, wybierając spośród ćwierkających ptaków, zabawnych fretek, urokliwych świnek morskich czy też skradających się jaszczurek.
◾ Niezwykłe okazy i sztuczki – ucz swoich podopiecznych nowych trików i sztuczek, takich jak aport czy wypowiadanie nowych słów. Stwórz swój własny rzadki gatunek o specyficznym wyglądzie i osobowości.
◾ Zbuduj sklep zoologiczny – stwórz swój własny sklep zoologiczny, gdzie zajmiesz się sprzedażą najróżniejszych gatunków zwierząt i zarobisz na tym kupę Simoleonów. Sprzedawaj ich własne, naturalne środowiska, karmy czy nawet zabawki, by dać im trochę rozrywki.

Dodatki


The Sims 4 Letnie wakacje

Szkoła się skończyła, a to oznacza wakacje! Najwyższa pora, aby Twoi Simowie zrelaksowali się na słonecznych wakacjach w The Sims 4 Letnie wakacje. Wybierz odpowiedni hotel, a następnie udaj się na plażę, aby zrobić piękne zamki z piasku lub uczestniczyć w hawajskiej imprezie. Poczuj jak morskie fale uderzają w deskę surfingową lub wyrusz w poszukiwania muszelek oraz nie widzianych wcześniej morskich zwierząt i roślin.
◾ Wybierz zakwaterowanie – Simowie mogą wynająć bungalow na plaży, kupić dom wakacyjny na klifie lub wybrać się do luksusowego hotelu z przepięknym widokiem na morze.
◾ Zabaw się na plaży – Rozkoszuj się słońcem i buduj zamki z piasku, rozpal ognisko lub naucz się wyspiarskiego tańca na hawajskiej imprezie.
◾ Surfuj – Zostań prawdziwym surferem z wysokimi umiejętnościami surfingu. Wybierz swoją deskę i doskonal swoje umiejętności, aby zostać surfingową legendą i miejscową osobistością.
◾ Poznaj plażę – Wybierz się na plażę, gdzie możesz zebrać rzadkie rośliny i morskie zwierzęta. Odkryj pełne koloru rafy, a może spotkasz nawet legendarną syrenę o zachodzie słońca.

The Sims 4 Wymarzone rzemiosło

Simowie mogą od teraz prowadzić aktywne kariery, do których ma dostęp bardzo wąskie grono ludzi. Zdobądź sławę i fortunę szybując w kosmicznej przestrzeni jako astronauta, dokonując ryzykownych włamań jako złodziej lub wprawiając struny w dźwięk jako gitarzysta w blasku reflektorów.
◾ Bądź astronautą – wyrusz w przestrzeń pozaziemską i wyląduj na fascynującej bazie kosmicznej. Przeprowadzaj naukowe eksperymenty, szybuj w przestworzach czy nawet wyjdź poza bazę kosmiczną, by nieco się rozejrzeć.
◾ Prowadź nikczemne koleje losu złodzieja – poszukującego nieco ryzykownego życia przyprawiającego o ekscytujący dreszczyk emocji, wśród światowej sławy złodziei. Ryzykuj udanymi rabunkami, kradnij biżuterię lub zarządzaj międzynarodowym stowarzyszeniem kryminalistów.
◾ Zostań gwiazdą rocka – załóż kapelę i wyrusz w turnée dookoła świata, by stać się sławnym i bogatym i doświadczać niemożliwego. Graj na niezliczonych instrumentach, zaczynając od elektrycznej gitary po perkusję i opanuj swoje umiejętności sceniczne.
Źródło:DOTSim
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 19 lut 2017, 22:47

Pakiety rozgrywki tak średnio mnie interesują, te całe stworzonka powinny być w Zwierzakach xD Za to dodatki - TAK, kupiłabym oba, jeszcze te syreny <3 <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 lut 2017, 23:21

Żaden pomysł mi się nie podoba.
Tak jak pisze Lenna, "Stworzonka" powinny należeć do "Zwierzaków". Jeśli EA się zdecyduje na coś takiego, i znowu rozdrobni zawartość między pakietem rozgrywki i dodatkiem, to chyba szlag mnie jasny trafi.
"Letnie wakacje", też głupio. Niech zrobią cały wakacyjny dodatek z możliwością wyjazdu też na narty w śnieżne góry. Znowu rozdrabnianie.
"Wymarzone rzemiosło" za bardzo mi się kojarzy z "Witaj w pracy". 3 nowe kariery, a z tym astronautą już by i tak dali sobie spokój. Przecież Simowie już teraz mogą wybudować sobie rakietę kosmiczną i odwiedzić planetę Sixam.
Jedynie ten "Salon piękności" by uszedł, ale w sumie znowu to jakiś rodzaj prowadzenia własnego biznesu, a przecież możemy już mieć swój sklep z "Witaj w pracy" i restaurację z "Zjedzmy na mieście". I pomyśleć, że za czasów TS2 w jednym dodatku mieliśmy i sklepy, i restauracje, i salony piękności...
Obrazek

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Halpuria » 19 lut 2017, 23:23

Zdecydowanie najciekawsze wydają się letnie wakacje. Salon piękności do zapomnienia.

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Frosnese » 19 lut 2017, 23:46

Bez sensu są te propozycje... ani jedna mnie nie przekonuje w 100%

"Zwierzątka"/ "Żyjątka"/ "Stworzonka" czy jak to tam miałoby się nazywać... niech zrobią porządny dodatek ze zwierzętami, a nie chcą cudować i rozdrabniać jedną tematykę na 2 gry. Ogólnie nie przepadam za zwierzętami w Simsach, więc tym bardziej nie czuję tej propozycji.

"Salon Piękności"... też mi świetny pomysł, mamy już spa. Czym to miałby się różnić? Dodaliby jakieś krzesło fryzjerskie z nową interakcją, parę fryzur i makijaży i proszę bardzo... dodatek.

"Kariera 2.0"- no tu to już ich kompletnie fantazja poniosła... mamy już "Witaj w pracy", po co kolejny dodatek o tym samym?

"Wakacje"- najrozsądniejsza z opcji, ale znów nie podoba mi się, że chcą to wcisnąć do pakietu rozgrywki. Liczę na porządny dodatek z podróżami, a nie jakieś takie byle co...

Twórcy cudują, widać, że bardzo chcą tworzyć nietypowe rozszerzenia do tej generacji Simsów, ale zastanawiam się po co... Może to głupie, ale mnie w pełni usatysfakcjonowałby odgrzewany kotlet pokroju Wakacji/ Podróży, Czterech Pór Roku itd. Oczywiście, nie mam na myśli jakiegoś dokładnego odwzorowania rozszerzeń z poprzednich części gry, ale takie szukanie nowości na siłę mi się nie podoba.

Mam nadzieję, że gracze podziękują za tego typu rozszerzenia...

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 20 lut 2017, 6:34

Fajna ankieta, nie ma co, wybór taki duży, wow. :doge:
Salon piękności, czyli po prostu możliwość prowadzenia własnego SPA + krzesło fryzjerskie. Jeśli działanie własnego biznesu byłoby tak samo zbugowane, jak w WwP, byłyby to najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. :D Serio, naprawiliby do ciężkiego licha prowadzenie sklepu, zamiast tworzyć kolejne niedziałające byty.
Stworzonka bardziej do mnie przemawiają, zwłaszcza jeśli rozdzielenie "dodatek z psami i kotami - pakiet z drobnicą" ma wpłynąć pozytywnie na stopień dopracowania zwierząt. Tak, wiem, "za moich czasów" wszystko byłoby dopracowane i wsadzone razem do jednego dodatku, ale polityka firmy już się raczej nie poprawi.
Letnie wakacje to z kolei coś, co pasowałoby mi bardziej na pakiet rozgrywki w stylu UwP, a nie osobny dodatek. soft9 Uważam, że dodatek powinien wyglądać jak w poprzednich generacjach, z zagranicznymi lokacjami, nawiązującymi do prawdziwych krajów, a rzeczy typu las/plaża/zimowy kurort mogą spokojnie trafić do osobnych pakietów. Niemniej jednak plażowanie brałabym nawet w formie dodatku. :P
Na koniec perełka, moim zdaniem totalne nieporozumienie - Wymarzone rzemiosło, czyli weźmy trzy losowe kariery z podstawowej wersji gry i zróbmy z nich otwarte profesje. :facepalm: Po co wymyślać nowe miejsca pracy, przecież w grze jest tyle opcji do wyboru, wcale nie jest tak, że połowa simów to tajni agenci albo kosmiczni przemytnicy, jakże realistycznie. soft2 Wolałabym osobny pakiet rozgrywki o samej tylko karierze scenicznej, bo astronauta jest chamską kopią... kariery astronauty xD połączoną z profesją naukowca z WwP, a złodziej niezbyt do mnie przemawia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 21 lut 2017, 20:25

Przed Wami kolejna sonda, która tym razem trafiła do fanów z Wielkiej Brytanii. Ankieta również przedstawia dwa dodatki oraz dwa pakiety rozgrywki, a także kilka poszczególnych informacji. Pamiętajcie, że to tylko propozycje – zawartość ta może nigdy nie powstać.

Ankietowani mieli wybrać z listy:

Najciekawsze kariery:
◾ Superbohater / złoczyńca
◾ Złodziej
◾ Rolnik
◾ Wizażystka
◾ Modelka
◾ Strażak
◾ Florysta
◾ Projektant mody
◾ Mechanik samochodowy
◾ Nauczyciel
◾ Astronauta
◾ Aktor / celebryta
◾ Żaden z wymienionych

Najciekawsze istoty nadnaturalne:
◾ Czarownice
◾ Syreny
◾ Zmiennokształtni
◾ Simorośle
◾ Yeti
◾ Dżin
◾ Robot
◾ Zombie
◾ Nowy rodzaj kosmity
◾ Wilkołak
◾ Wróżka
◾ Żaden z wymienionych



Dodatki

The Sims 4 Przedsiębiorstwo

Simowie uwielbiający zakładać własne przedsiębiorstwa, będą mogli zarobić w najnowszym dodatku The Sims 4 Przedsiębiorstwo. Zamień ruderę w urokliwą willę i sprzedaj z zyskiem. Otwórz galerię sztuki, zbuduj park wodny albo otwórz kawiarnię ze smakołykami i muzyką na żywo.
◾ Kupuj i remontuj domy – Stwórz swoje imperium domów luksusowych przez zakup, remont i sprzedaż zaniedbanych nieruchomości.
◾ Otwórz galerię sztuki – Uruchom własną galerię, zatrudniając lokalnych artystów i organizuj kreatywne zajęcia.
◾ Zbuduj park wodny – Stwórz swój lokalny park wodny, aby sprawić radość okolicznym mieszkańcom i ich rodzinom.
◾ Otwórz kawiarnię – Zarabiaj przez otwarcie swojej kawiarni z pysznymi kawami i słodkościami oraz zatrudnij miejscowych muzyków, by umilali czas gościom.

The Sims 4 Ferie zimowe

Nadszedł zimowy chłód i Twój Sim już nie może się doczekać wolnych dni w The Sims 4 Ferie zimowe. Wybierz ulubioną kwaterę, następnie udaj się na dwór by zbudować bałwana lub powalczyć na śnieżki. Zdobądź medal w jeździe na snowboardzie, a w wolnym czasie spaceruj po górach, by sprawdzić co możesz odkryć.
◾ Wybierz swoją kwaterę – Spędź swoją zimową ucieczkę od rzeczywistości w zimowej chatce, domu przyjaznym rodzinie albo wyluzuj się w hotelu z pełną obsługą.
◾ Baw się na śniegu – Weź swoje Simy na łono natury. Zbuduj bałwana, zrób aniołka/orła na śniegu albo zawalcz na śnieżki z przyjaciółmi.
◾ Idź na snowboard – Zawitaj na placu do jazdy na snowboardzie i trenuj swoje umiejętności. Zapisz się na konkurs i zdobądź złoto oraz inne nagrody.
◾ Odkrywaj góry – Odziej swoje trapery, by relaksować się podróżą po zaśnieżonych stokach. Podążaj za śladami zwierząt, odkrywaj jaskinie, a może zobaczysz nawet Yeti.

Pakiety rozgrywki

The Sims 4 Świat mody

Złap za igłę i nić, ponieważ nadeszła pora, aby Twoi Simowie uszyli swoje własne ubrania w The Sims 4 Świat mody. Projektuj i twórz nową modę, urządź pokaz nowej kolekcji i zyskaj trochę sławy, dzięki swoim modnym kreacjom. Zostań modelem i doskonal swoją karierę, aby zarobić na popularności.
◾ Projektuj nowe stroje – Zdolni Simowie mogą używać maszyny do szycia, aby tworzyć nowe stroje. Wybierz styl i dobierz odpowiednie kolory, wzór i teksturę dla swojego dzieła.
◾ Poprowadź pokaz mody – Wyrusz na przedmieścia, aby wziąć udział w pokazie mody, gdzie modele szokują swoim stylem i pozami. Znani modele i projektanci nadają nowe trendy w mieście.
◾ Kariera modela – Wybierz nową karierę modela i zostań sławnym modelem. Pracuj nas swoimi umiejętnościami pozowania, aby zwiększyć swoją sławę i wypchać swój portfel.

The Sims 4 Życie miłosne

Simowie pragnący miłości będą w siódmym niebie z pakietem The Sims 4 Życie miłosne. Wybierz się na jedną z wielu rodzajów romantycznych randek w zupełnie nowym miejscu lub zostań swatką dla Twoich znajomych. Doświadcz piękna (i dramatu) ślubów – od proszenia rodziców o rękę Twojej miłości po rozkoszowanie się podróżą poślubną.
◾ Wybieraj się na randki – Umów się na pierwsze randki, także w ciemno. Cała gama nowych rodzajów randek i miejsc czeka na Ciebie! Od ogrodu miłości po księżycową kawiarnię z prywatnym koncertem na scenie.
◾ Zostań swatką – Ćwicz swoje umiejętności swatania innych Simów poprzez umawianie ich na randki. Doradź im w miłosnych sprawach i poprowadź romantyczną historię Twoich znajomych.
◾ Weź piękny ślub – Śluby są większe niż dotychczas! Poproś rodziców Sima o ich błogosławieństwo, poczuj energię wieczoru panieńskiego / kawalerskiego i zaplanuj każdy detal swojego wielkiego dnia.
Źródło: DOTSim
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 21 lut 2017, 23:10

Życie miłosne! <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 21 lut 2017, 23:26

Według mnie to jest, tak jak zauważyli inni wyżej, niepotrzebne rozdrabnianie. Te wszystkie przedsiębiorstwa, wymarzone rzemiosła, salony piękności i światy mody można spokojnie było upchać w dodatek Witaj w Pracy, a wakacje i ferie zimowe złożyć w jeden pakiet, a najlepiej połączyć z Ucieczką w Plener albo zrobić z tego coś na wzór Czterech Pór Roku i Wakacji/Podróży znanych z poprzednich odsłon The Sims. Życie miłosne zaś mogłoby się spokojnie znaleźć w dodatku Spotkajmy się, a stworzonka umieścić w dodatku Zwierzaki. A tak to będziemy mieć miliony niepotrzebnie pociętych dodatków i pakietów oferujących niezbyt wiele.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 lut 2017, 23:42

W tamtej ankiecie proponują Letnie wakacje jako dodatek, w tej Ferie zimowe jako dodatek. Czyli co, rozważają rozdrobnienie zarówno 'wakacji' jak i 'pór roku' na osobne, pełne dodatki warte 120 zł każdy? Szaleństwo.
"Przedsiębiorstwo" jako dodatek lepiej niech nigdy nie powstanie. Możemy już mieć swój sklep i swoją restaurację. Prowadzenie własnego biznesu jako aquapark, czy kawiarnia, to już, dla mnie, wyciskanie już wyciśniętej cytryny. Na miejsce takiego dodatku zdecydowanie mogą stworzyć coś lepszego.
Za to dwie propozycje na pakiety rozgrywki, jak najbardziej, mi odpowiadają. Grałbym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 22 lut 2017, 0:17

W sumie ze Światem mody mogliby pójść w tę stronę, co w TS1 w dodatku Gwiazda (kariera modela) plus trochę TS2 Czas Wolny (kariera projektanta)... Albo w TS3 Kariera (stylista):mysli:
I wtedy wyszedłby im całkiem fajny pakiet. Pod warunkiem, że kariera modela byłaby otwarta, a możliwości projektowania strojów oraz ogólnie CAS byłby dobrze zaopatrzony w ubrania, dodatki i fryzury.
Ale tak dobrze, niestety, nie będzie.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 22 lut 2017, 6:23

"Świat Mody" mogliby połączyć z "Salonem piękności", dodać karierę aktora i piosenkarza, tworzenie własnych zespołów i wydać jako dodatek o życiu celebrytów. Ale znając ich i tak powstanie na ten temat jeden dodatek, dwadzieścia pakietów rozgrywki i pierdyliard akcesoriów <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 22 lut 2017, 10:17

Ja bym chciała wszystkie kariery i postacie nadnaturalne z wymienionych. Mam nadzieję, że pojawią się szybciej czy później xD
Przedsiębiorstwo - a to w Witaj w pracy to co było? soft1 No ja was prisze.
Ferie zimowe - AHAHAHAHAHAHAAA WIEDZIAŁAM ŻE KAŻDA PORA ROKU BĘDZIE W ODDZIELNYM PAKIECIE, ALE NIE WPADŁAM NA TO, ŻE NAWET W DODATKU XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Świat mody:
Simwood pisze:"Świat Mody" mogliby połączyć z "Salonem piękności", dodać karierę aktora i piosenkarza, tworzenie własnych zespołów i wydać jako dodatek o życiu celebrytów.
^ this

Życie miłosne - to już by mogli zrobić po prostu Pokolenia -.- Fajnie tylko jakoś mało mi się tego wydaje na pakiet.
Ogółem, rozdrabnianie jak się patrzy :') Każda kariera oddzielny dodatek, każde przedsiębiorstwo oddzielny dodatek, każde zwierzę i pora roku oddzielny pakiet/dodatek - płaczę. Jeszcze tylko pakietów na każdą postać nadnaturalną brakuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 22 lut 2017, 22:10

Rozdrabnianie jak się da. Nie będę powtarzać tego, co pisali Guuki i Indra, więc dodam tylko, że "Życie miłosne" to w ogóle H I T. Praktycznie większość opisanego pakietu to rzeczy z trójkowych "Pokoleń"...

"Przedsiębiorstwo", to o rzemiośle oraz wakacje letnie/zimowe nie wymagają komentarza, bo wniosek jest oczywisty i nasuwa się sam.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 lut 2017, 0:58

Nawet nie skomentuję tych ankiet, choć już przyzwyczaiłem się, że czwórka jest rozdrabniana jak się da. Aczkolwiek to tylko ankiety, oni raczej badają to czego gracze oczekują w grze niż to co faktycznie dadzą. Z pierwszych ankiet wprowadzili wiele rzeczy ale nie w takiej formie jak proponowali. Chyba tylko SPA ziścili tak jak proponowali czyli jako pakiet. Ale np. karierę polityka umieścili w dodatku, a nie tak jak wtedy było na ankiecie - w osobnym pakiecie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kat » 23 lut 2017, 18:43

Moim skromnym zdaniem powinni dawać rzadziej, ale więcej, czyli po prostu pod postacią porządnie wykonanych dodatków oferujących masę nowości i udogodnień, tak jak było za czasów the Sims 1. Z każdą nową generacją simów w pakietach jest coraz mniej, a cena coraz wyższa. I tak, większość pakietów mogłaby spokojnie być częścią któregoś z dodatków, jakby to mądrze przemyśleć. Nie wspomnę już o co chwilę wydawanych łatach, których, jak dobrze pamiętam, nie da się pominąć.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości