The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 09 sty 2017, 17:35

Co do bugow, to one byly sa i beda... i chyba nie ma gry, ktora ich nie posiada. No moze jakies stare male gierki, gdzie wszysko dalo sie przewidziec.

W przpadku tak duzych produkcji jak Simsy (gdzie kod pisany ejst przez wielu developerow i kazdy ma swoj scope) i jeszcze o takiej specyfice bugi sa rzecza normalna. Kwestia jest ich obslurzenia.

Przerwanie akcji czy inny reset jest odpowiedzia na wylapanie bledy w grze. Jak sobie porownasz to np z the sims3 gdzie simy sie po prostu blokowaly, to tutaj jest duzy postep, bo automatycznie sie resetuja. Inna sprawa to powod dla ktorego to sie dzieje...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 sty 2017, 17:54

Raszpla to nie jest wyjaśnienie. Gra jest produktem, który oddany do użytku powinien być jak najbardziej grywalny. Tak samo jak kupując czajnik czy rower wiem, że będą w 100% sprawne, to tego samego spodziewam się po grze. Wszyscy wiemy, że błędy są wynikiem pośpiesznego wydawania gier, a nie tego, że ciężko ogarnąć programistom kod gry.

Moim zdaniem obecnie pomiędzy TS3 a TS4 nie ma już dużej różnicy w błędach bo TS4 zaczyna być tak samo zbugowane jak i trójka. To, że programiści po ponad 2 latach od premiery nadal nie naprawili ciągłego przesiadania się simów jest co najmniej żenujące. No ale skoro wszystkie siły studia skupione są na ciągłym produkowaniu nowych akcesoriów to się nie dziwię, że nie ma czasu i środków na łatanie gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 09 sty 2017, 18:16

Przecież oni łatają grę. Tylko że z naprawieniem jednego błędu powstaje dziesięć innych .^.
Gdyby to były jakieś nieistotne pierdoły to bym mógł to przełknąć, ale gdy wypuszczają po aktualizacji listę na kilkadziesiąt pozycji to zastanawiam się jakim cudem oni tam jeszcze siedzą. Jest tylu zdolnych programistów na świecie... Ba, nawet moderzy są w stanie naprawić niektóre błędy, których EA nie dostrzega lub ma je gdzieś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 sty 2017, 19:47

Simwood ja myślę, że to nie kwestia tego, że programiści w The Sims Studio są marni, tylko tego, że dla EA priorytetem są płatne zawartości, a grę łatają po łebkach "w wolnych chwilach". Mimo wszystko The Sims Studio nie jest jakieś bardzo liczne, a muszą pracować jednocześnie nad akcesoriami, pakietami i dodatkami, a do tego dochodzi łatanie gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 sty 2017, 19:07

Podaję link, cieszcie się i jarajcie: https://www.thesims.com/pl_PL/news/sims-4-adds-toddlers

W końcu!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gunia » 12 sty 2017, 19:08

Levkoni pisze: Podaję link, cieszcie się i jarajcie: https://www.thesims.com/pl_PL/news/sims-4-adds-toddlers

W końcu!
Ubiegłeś mnie o parę sekund :P
nareszcie :aww: to taka wspaniała zmiana w relacjach! Mega się cieszę- szkoda, że z grą muszę poczekać co najmniej do niedzieli ;(

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 12 sty 2017, 19:10

Jestem pozytywnie zaskoczony, że małe dzieci pojawiają się w aktualizacji, a nie w dodatku. Na zdjęciach i filmiku, wyglądają na dopracowane i na bardziej rozbudowane niż w pozostałych odsłonach. Zobaczymy jak będzie to wyglądać w rozgrywce. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 12 sty 2017, 19:11

Czwórka to taka porażka XD

Jedna z podstawowych opcji pojawia się po DWÓCH latach od premiery gry. No zobaczymy...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 sty 2017, 19:16

Jestem zaskoczony, że dodali tyle mebli. Byłem pewien, że dadzą kilka podstawowych i koniec, a tu miłe zaskoczenie :O Zaraz biorę się do sprawdzania!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 sty 2017, 19:21

umieram!!!!!

W życiu bym się nie spodziewała, prędzej bym uwierzyła że ktoś się we mnie zakocha

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hpnOJOEZGyU[/youtube]
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 12 sty 2017, 19:23

UMIERAM!!!!!11
A tak w ogóle to nie mogę z tego filmiku XD CECHY MAŁYCH DZIECI, UMIEJĘTNOŚCI MAŁYCH DZIECI, W GRZE POJAWIŁY SIĘ MAŁE DZIECI!!!!!! Normalnie jakby to jakieś amazing było i w ogóle nie wiadomo co, a przecież to tak podstawowa rzecz w grze, co powinna być już dawno soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 sty 2017, 19:25

UMIERAM!!! Jakie słodkie, można kąpać, całować na dobranoc
Coś wiadomo jak będą niemowlaki dorastać? Wyskakiwać z kołyski małe dzieci będą?

Czy tylko mi się wydaje czy one mają różny wzrost?

Szkoda tylko że butelki i pieluchy pojawiają się znikąd i znikają

Obrazek

Obrazek

Aktualizacja ma prawie 2GB i pobierze mi się za godzinę [spoiler]Obrazek[/spoiler]
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 12 sty 2017, 19:38

Jezu maria, mimo tego że nie jarałem się na małe dzieci to aż się popłakałem i zaniemówiłem z wrażenia :O
Jejku, to wszystko jest tam takie słodkie i w ogóle, oł em dżi, amejzing po prostu.
<3 <3

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 12 sty 2017, 19:40

Naprawdę urocze są! No i też mi się wydaje że mają różny wzrost, niektóre się wydają malutkie a niektóre prawie w rozmiarze dzieci szkolnych, hmm... nie wydaje mi się że będą "naturalnie" dorastać, ale może np. jak je się nauczy chodzić to będą ciutkę większe?
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 sty 2017, 19:41

Tylko straszna szkoda, że niemowlaki pozostają niewolnikami.. Wiem, wiem wszystko bym chciała..

I szkoda, że pieluchy i butelki znikają.

Miejmy nadzieję, że nie będą wszystkie do siebie podobne jak w trójce
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 12 sty 2017, 19:51

Wow, nie spodziewałem się, że dadzą te małe dzieci bez wcześniejszych zapowiedzi. :O Muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka wyglądają na dopracowane i może nawet będą lepsze niż te z dwójki i trójki.

W ogóle świetnie się dla mnie złożyło, bo jeszcze kilka dni temu planowałem tymczasowo przestać grać jedną z rodzin, w której zależało mi na małych dzieciach i chyba nieświadomie wyczułem, że niedługo się pojawią. xD

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 12 sty 2017, 19:52

:sweet: :sweet: :sweet:
Dobrze, ze mam szybki internet i pobierze się za 20 minut :hug:
Ale jestem mega zaskoczony, no co jak co, ale tego to się w ogóle nie spodziewałem!
Dzieciaki są mega słodkie i w ogóle takie, że aż chce się nimi grać!
Czekam tylko na to aż się pobierze i zainstaluje aktualizacja, i biorę się za obczajanie wszystkiego! soft9 soft9 soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 sty 2017, 19:59

Włąśnie gram, jej one są przecudowne <3 Mają nawet własny zestaw cech, które są tylko przez dzieciństwo, a nauka ich skutkuje rozdaniem punktów umiejętności jak przejdą do grupy dziecięcej :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 sty 2017, 19:59

W końcu można krzesełko dla dziecka postawić przy stole

Paskudna fryzura dziewczynki na ostatnim

Teraz simowie mogą mieć aparat na zęby lub diastemę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_____

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 12 sty 2017, 20:31

Gdy małe dziecko dorasta to wyskakuje z kołyski z tym, że w tym przypadku wskakuję w ręce rodzica.
A, przez minisekundę można dojrzeć jak obok kołyski pojawia się normalne dziecko w wieku szkolnym. Rodzic przytula dziecko i kładzie je na ziemi tak żeby samo przeszło. :sweet: :aww:

Druga rzecz, którą na razie zauważyłem to to, że nie ma tak jak w poprzednich generacjach, że uczymy dzieci chodzić/mówić jednorazowo tylko są to teraz po prostu normalne umiejętności, które się rozwijają w trakcie gry poprzez integracje z dzieckiem soft9 soft9 soft9
Ostatnio zmieniony 13 sty 2017, 0:16 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości