The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 09 lut 2014, 17:43

idąc tym tokiem myslenia emocje wystąpiły już w jedynce. XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Versinn » 09 lut 2014, 20:14

Riviera wygląda na takie urocze, chorwackie miasteczko. :)
Oby znalazła się tam jakaś klimatyczna restauracja! <3

Te miasta to chyba na razie jedyna rzecz, która mnie przekonuje do Czwórki. :)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 lut 2014, 20:55

A skad to pierwsze zdjęcie które opublikował Persching? Pierwszy raz je widze.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 10 lut 2014, 4:48

Są ze strony byłego pracownika EA, Tony'ego Ianiro. Nie zostały zatwierdzone, jako koncepty dla The Sims 4. Ten facet robi teraz rysunki dla Warner Bros i zapewne to dla tego koncernu je przygotował. ^^

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 10 lut 2014, 15:50

Riviera wygląda na takie urocze, chorwackie miasteczko.
Chorwacja :iluvya:
---
Właściwie ciekawe jak zrobią auta. Czytałam na simspedii o niewydanych otoczeniach http://pl.sims.wikia.com/wiki/Niewydane_otoczenia i właśnie w dwójce miały być samochody od podstawy. Możliwe że auta w trójce były dlatego niedopracowanie bo nie mieli czasu na dokończenie ich. Ale z drugiej strony, mogli dopracować to w aktualizacji. Nie wiem, co tym sądzić. najważniejsze żeby Simowie ruszali rękami w czasie jazdy, bo co teraz jest wygląda komicznie XD
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 lut 2014, 1:33

Myślę ze animacji wsiadania do auta pewnie nie będzie... a szkoda. Lepiej to wygląda zdecydowanie w dwójce niz w trojce.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 11 lut 2014, 1:55

A czemu myślisz, że się nie pojawi? :P Wręcz musi być po tylu miesiącach dopracowywania gry.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 lut 2014, 3:09

Właśnie przeglądałam wpis na Dotce i Karol odpowiedział na parę pytań dotyczących gry. Jedno dotyczy kolorów skory o których była rozmowa parę postów wyżej:
Czy są suwaki na odcień skóry?
Pojawią się różne odcienie skóry w grze podstawowej. Od popularnych i realnych, po bardziej wymyślne znane z The Sims 3 Nie z tego świata.

A co do animacja wsiadania do auta, na to pytanie dostalismy taka odpowiedz:
SimGuruGrant: Simowie zdecydowanie będą mogli posiadać auta i z nich korzystać! Jeśli jednak chodzi o ich funkcjonowanie, to nie mogę na razie o tym opowiedzieć. Wiem, że otwierane drzwi, jak w The Sims 2, wymagałyby wiele pracy od naszego zespołu animatorów, a zatem pojawią się lub nie.

Wiec dla mnie to wygląda na nie xD

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 11 lut 2014, 3:18

Produkując dwójkę mieli zapał, mieli chęci... i stworzyli animację, by gra miała swój wysoki poziom realności i zadowalała graficznie jak na rok 2006, kiedy wydano Nocne Życie wraz z samochodami.

Teraz mamy rok 2014, 8 lat później kolejny zespół animatorów widzi ogromną przeszkodę w zrobieniu animacji wsiadania do auta i nikt nie wie, czy chce im się temu podołać...

EA Games... nie tędy droga.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 lut 2014, 3:30

EA to w ogóle jest udane...
A ta odpowiedz brzmi raczej jak "Więcej animacji=więcej pracy a nam się nie chce" ;p

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 11 lut 2014, 12:40

Smisiu pisze:A czemu myślisz, że się nie pojawi? :P Wręcz musi być po tylu miesiącach dopracowywania gry.
Nie jestem taka pewna czy oni ją w tym czasie dopracowują :D
Larissa Avantika pisze: Czy są suwaki na odcień skóry?
Pojawią się różne odcienie skóry w grze podstawowej. Od popularnych i realnych, po bardziej wymyślne znane z The Sims 3 Nie z tego świata.
I w końcu nie powiedzieli czy będą suwaki xD
Larissa Avantika pisze: nam się nie chce
Idealne podsumowanie EA.

No kurczaki, to już jest bezczelność. Nawet już się nie kryją z tym, że nie chce im się robić dodatkowych animacji. wymagałyby wiele pracy - no chyba za to wam płacą! Jakby mój pracownik powiedział coś takiego, to bym go po prostu zwolniła, skoro nie wykonuje swojej pracy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 11 lut 2014, 21:50

Drzwi otwierające się na czujnik, będą i w tej generacji.

Obrazek

Trzy rodzaje wysokości ścian. I jak wspomniał Smiś, schody pewnie nadal na cztery kratki. Z tą różnicą, że bardziej strome.

Obrazek

Mi najbardziej podoba się pomysł z przenoszeniem pomieszczeń i ich swobodniejsze powiększanie.

Obrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 11 lut 2014, 23:45

Akurat drzwi otwierające się na czujniki mi nie przeszkadzają. ;p Mysle ze tak jest nawet lepiej.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 12 lut 2014, 10:17

Można to sobie wytłumaczyć tym, że przynajmniej pod tym względem simy są nowocześniejsze. Nie muszą używać klamek :)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 12 lut 2014, 11:12

Nie wyobrażam sobie, że sim zatrzymywałby się przed każdymi drzwiami i je otwierał. Czas do szkoły, a tu pół godziny na przechodzeniu z pokoju, do pokoju. :P Jedynie gdyby zaprosiło się gości i sim otwiera drzwi frontowe by ich przywitać. ^^

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 12 lut 2014, 13:22

Kacper11000, simy pod wieloma względami są nowocześniejsze. :D
Masz już dość tracenia czasu na wchodzenie do samochodu, kiedy spieszysz się na ważne spotkanie? Zmęczyło cię już żmudne zakładanie ubrań i chodzenie do butików w celu kupienia nowego stroju? Zbrzydła ci wiecznie malejąca ilość miejsca na twojej działce? W takim razie czas na The Sims! Samodestrukcyjną, powolną i łatwą w obsłudze grę. Jednym kliknięciem sprawiasz, że gra ulega anihilacji SAMA. Grę The Sims zaprojektowano tak, by jak najbardziej ułatwić twoim simom życie. Teraz mogą teleportować się do samochodu, a po odbytej podróży go zmniejszyć i wsadzić do kieszeni! Koniec z brakiem miejsca w domu! Dodatkowo jeden sprawny obrót sprawi, że ich wymarzony strój wyrośnie im ze skóry! A to tylko kilka z zalet nowoczesnej simowej technologii! Chcesz by twój świat się odmienił? Zamów TS4 już dziś, a przy zakupie dostaniesz kota w worku CAŁKIEM ZA DARMO!

Mi tam nie przeszkadzają automatycznie otwierane drzwi, chociaż na pewno byłby to miły dodatek, gdyby zrobili animacje otwierania drzwi przez simów. Oczywiście pod warunkiem, że nie wyglądałoby to tak, jak napisał Jackob xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lut 2014, 14:14

No, zanim sim by gdziekolwiek doszedł, zastałaby go noc. Ten pomysł z otwieraniem drzwi przed gosciami jest dobry.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 12 lut 2014, 14:18

Mikado, ten opis! soft9

Moim zdaniem można takie sprawy oddać użytkownikom w ustawieniach gry. Chcesz realności - wyłączasz opcję "wszystkie drzwi otwierają się automatycznie" i od teraz cieszysz się realnością ^^ I nie można powiedzieć, że będzie to trwało tyle, by odczuć to jakoś w życiu Simów. Tak jak w prawdziwym życiu, Simy nie muszą zamykać za sobą otwartych drzwi i za każdym razem ich otwierać, wydłużając wykonanie interakcji. Ja za sobą nie zamykam drzwi, jeśli wiem, że zaraz wyjdę i Simy też by tego nie robiły. :P

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 12 lut 2014, 14:47

Ciekawi mnie jak w czasie zostanie umiejscowione TS4. TS3 rozgrywa się przed wydarzeniami z TS2 ostatecznie. Mam nadzieje że nie będzie to przed TS3 bo będzie całkowicie bezsensu xD
Liczę że w nowej generacji dalej będą występowały obecne w simsach rodziny jak Ćwir czy Landgraab ;]

Kolejne czego mi brakowało w TS3 to "termometr" który informował jak dobrze bawią się simsy na imprezie czy randce. Z jednej strony brak tego w TS3 dodawał realizmu bo ostatecznie nie wiemy kto jak się bawi na naszej imprezie, ale wolałam jak ten termometr był ^^

@ edit

Jeszcze jedno. Niech wrócą restauracje z TS2 T.T a nie te okropne pseudo kawiarnie które są w TS3 (postawili w budynku automat do kawy, podstawowy bar, dwa krzesła i nazwali to kawiarnia, porażka)

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 12 lut 2014, 15:17

Marathai pisze:Ciekawi mnie jak w czasie zostanie umiejscowione TS4. TS3 rozgrywa się przed wydarzeniami z TS2 ostatecznie. Mam nadzieje że nie będzie to przed TS3 bo będzie całkowicie bezsensu xD
Liczę że w nowej generacji dalej będą występowały obecne w simach rodziny jak Ćwir czy Landgraab ;
Tez sie nad tym zastanawiałam. Osobiście bardzo chciałabym te rodziny w czwórce. Ćwir to podstawa! Ale jestem prawie pewna na 99% ze Bella Ćwir będzie w ts4 bo w zwiastunie było to:
Obrazek
A to przez przypadek sie tam nie znalazło.
Myślę ze może nawet będzie wampirem ( usta z kłami nie wydaja sie byc przypadkowe) a jej historie poznamy już jako dorosłą kobietę która wyszła za Mortimera ale jeszcze nie mają Kasandry i Aleksandra. Mi by to bardzo pasowało.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości