The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Versinn » 08 lut 2014, 15:54

Obrazek

Łazienka mi się całkiem podoba. ;)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 08 lut 2014, 16:24

Ładne meble, ale to za bardzo wygląda jak trójka.
Co z resztą reprezentują wszystkie meble, które są strasznie grube, masywne, ciężkie. Po co?
No i właśnie - takie te meble "grube", plastusiowe...no ale muszę przyznać że simowie lepieje wyglądają. Co prawda włosy dalej mi się nie podobają, ale da się przeżyć.

Co do samej czwórki, jeśli o mnie chodzi , to wszystko zależy od wymagań.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lut 2014, 17:15

No ta łazienka to jest świetna, ale bardziej przypomina artwork niż obraz z gry więc w grze, jak zawsze, będzie to wyglądało gorzej
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sanageyama » 08 lut 2014, 18:08

Boska ta łazienka! I ta para nad wanną :sweet: :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 08 lut 2014, 18:51

Te screeny już były i to dawno, ja osobiście nie krytykuję czwórki, ocenie jak zagram bo niektóre gry maja na pierwszy rzut oka grafikę "do pupy" ale razem z gameplayem stwarzają jedną niepowtarzalna całość i pasują do siebie, kto wie...może tutaj też tak będzie :P
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 lut 2014, 20:51

Swoją drogą to ten kibel jest jakiś mały, jakoś ciężko mi uwierzyć że grubas by na nim się zmieścił
Mam negatywne podejście bo gra jak narazie niczym nie zachwyca, naprawdę. Więc nie wiem czemu miałabym się cieszyć. Przy 2 i 3 to z początku była jakaś radość czy coś, a tu.. niech sobie w pipę wsadzą te emocje
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 08 lut 2014, 21:28

Ja mam emocje właśnie przy czwórce. Jak była trojka to byłam bardzo na nie i dopiero pod koniec serii się przekonałam i zaczęłam grac. xd

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lut 2014, 2:11

Ja podczas każdej nowej generacji mam emocje, za długo jestem z tą serią i za bardzo ją lubię, żeby się nie emocjonować ;p Przy trójce pamiętam, że byłem bardzo podjarany, chociaż od początku nie podobał mi się model simów, a tu przynajmniej mi się podoba :) Dopiero po premierze TS3 mi zbrzydły :P

Wygrzebałem informację z 2 stycznia, gdzie SimGuru_FR informuje na forum, że nowe wieści o TS4 pojawią się w ciągu kilku tygodni. KILKA oznacza mniej niż 10 bo od 11 to już jest kilkanaście :P Więc 5 tygodni minęło, zakładam że w ciągu 4-5 pojawią się nowe informacje ^^

"Hello everyone, We understand you worries about the last events in our studio. We work hard to make you the best experience with The Sims 4. Don’t make hurried conclusions on the next game. Like some people are saying they did not see the first innovative elements of the game. We will tell you more about The Sims 4 in few weeks."

Powyższa wiadomość jest tłumaczeniem na angielski bo oryginalnie informacja pojawiła się w języku francuskim. A niżej takie małe podsumowanie CAS'owych twarzy i sylwetek, które zostały dotąd ujawnione (sporządzone przez honywellsims4news). Warto zauważyć, jak wielka jest różnorodność twarzy, w końcu każda się znacząco od siebie różni, każda jest inna i widać po nich, że to twarze, a nie włosy decydują o wyjątkowym wyglądzie sima :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 lut 2014, 2:35 przez Levkoni, łącznie zmieniany 2 razy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 lut 2014, 2:34

Mam nadzieje ze to będą chociaż jakieś większe informacje, warte tego całego czekania :/ I jakieś zdjęcia z gry...
A tego screena juz widziałam. Wygląda na to ze każdy sim będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. I nareszcie moje simki będą mogły mieć fajne brwi bez konieczności posiadania CC ^^

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 09 lut 2014, 9:37

Uważam że te screeny o niczym nie mówią, są stare i bez sensu przeżywać. Screen to screen, można mu łatwo podkręcić kolory ect. Prawdziwie miarodajne będą gameplaye z gry, i po ich pojawieniu się będzie sens rozmowy nad wyglądem ścian czy mebli.

Po za tym, oni nie mają już co pokazać w kwestii wyglądu otoczenia, nie będzie moim zdaniem tu aż takiego skoku w estetyce mebli i wyposażenia mieszkania. Jedynie wygląd zieleni wydaje mi się poprawi się bardziej znacząco w stosunku do poprzedniej części.
Twórcy zdają sobie z tego na pewno sprawę dlatego skupili się na poprawie samych simsów, które jak dla mnie są w TS3 nie ładne oraz ich zachowanie i "mowa ciała" nie jest dopracowane, są tekturowe i bez wyrazu. Próbowali to ratować wprowadzając ogromną ilość magicznych stworów aby dać jakąś chyba iluzję różnorodności ale po jakimś czasie zaczęło mnie to irytować że w mieście miałam więcej simów magicznych niż zwykłych.

Jeśli faktycznie w TS4 zachowanie simsów zostanie dopracowane tak jak mówią twórcy (simsy dostaną "duszę") to będzie przecudownie! Mam nadzieje że poprawią wykonywanie czynności codziennych simsów, np wsiadanie do auta a nie teleportacja do środka, i tu postawią na wiekszy realizm ;)

Wygląd simsów jest świetny. Wole takie kreskówkowe simsy które faktycznie wyglądają różnorodnie, niż starające się naśladować rzeczywiste twarze, papierowe, bez wyrazu mordki simsów z TS3.

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Versinn » 09 lut 2014, 11:52

Te twarze są faktycznie ciekawe. Mnie jeszcze ciekawi jak będzie wyglądała ciąża, bara-bara i wygląd duchów oraz ich zachowanie w Czwórce. :)
Na CS od 28.01.2009

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lut 2014, 12:32

Szkoda, że para nad wanną jest zapewne dodana programem graficznym, a w grze jej nie ma. Szkoda bo bardzo fajny drobiazg. Kąpiel w ciepłej lub zimnej wodzie, tak samo prysznic ciepły/zimny.
Co do ogólnego wyglądu to ciężko jest mi się przestawić z "trójki" na "czwórkę". Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie grania w takim świecie.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 09 lut 2014, 13:07

Zauważyłam, że zwykła edycja podstawy na empik.com kosztuje 156 zł wiec jest taniej . Możliwe, że kupię ja we wrześniu jak mi się uda do września tyle kasy uskładać. A znając mnie jak sobie coś postanowię to tego się trzymam ;) więc jest szansa, że się uda.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 09 lut 2014, 13:24

Wydaje mi się, że ta łazienka to raczej artwork, więc nie ma co się tym zbytnio sugerować :P

Teraz, kiedy patrzę na ten obrazek, który dodał Absolem, zauważyłam bardzo niepokojący fakt. Prawdopodobnie będzie tylko kilka kolorów skóry do wyboru :/ Niby już od dawna mówili, że będziemy wybierać kolory ubrań, mebli i włosów tylko z dostępnych zestawów kolorów, ale dopiero teraz dotarło do mnie, że tak samo będzie ze skórą. W trójce bardzo lubiłam to, że dzieci simów mogły mieć odcień skóry pomiędzy tym matki i ojca. A teraz co? Dziecko czarnej simki i białego sima będzie albo czarne albo białe? :| Jedyna nadzieja w tym, że zrobią dość dużą paletę kolorów (bo tyle, ile jest na tamtym obrazku, to zdecydowanie za mało) i będzie to działało podobnie jak w trójce, tyle że już nie będziemy mieli nieskończenie wielu odcieni jednego koloru, a tylko kilka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 lut 2014, 15:15

Właśnie, zobaczymy jak to rozwiążą...
Chociaż dali bardzo blady odcień skory wiec dla mnie nie ma problemu, moi simowie to zazwyczaj chodzące lalki porcelany. xD

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 09 lut 2014, 15:50

@mikado, myslę, że rozwiążą to tak jak było w dwójce. przykładowo matka z najbledszym skinem (s1), ojciec z najciemniejszym (s4). pomiędzy s1 a s4 jest jeszcze s2 i s3, czyli dziecko bladej i ciemnego (nie umiałam inaczej tego opisac żeby nikogo przypadkiem nie urazic xdd) może odziedzic skin "pomiędzy" XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lut 2014, 15:55

Łazienka to artwork, przecież to nawet gołym okiem widać.

Marathai, ten screen który ja wstawiłem nie pochodzi ze screenów, to jest zrzut ekranu z pokazu z E3 jeszcze... ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 09 lut 2014, 16:08

A może to są opcje "szybkiego wyboru" tj chcesz karnacje śniadą to nie szukasz tylko pyk w kwadracik :P a po za nimi jest jakaś opcja żeby samodzielnie ustawić ;]

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ouhoh » 09 lut 2014, 16:54

Producenci bardzo chwalą emocje w czwórce, ale przecież one wystąpiły także w trójce! Ostatnio grałem sobie w Simsy (nocoty soft9 ) i byłem świadkiem ciekawej sytuacji. Gdy moja simka przechodziła obok byłego przyjaciela, ona do niego pomachała (samoistnie) a on na to zapłakał i pomyślał o niej.

Tak w ogóle Garden District i Riviera takie piękne :sweet: wow
Obrazek
Obrazek

Jeśli dadzą kamienice (tak,jak to jest pokazane na drugim obrazku), to kupię. Ale najpierw muszę to poważnie przemyśleć ;)
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 09 lut 2014, 17:31

Ojej, gdyby tylko to tak pięknie wyglądało w grze...
A emocje w TS3 są oklepane. xD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości