The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 lis 2016, 11:51

Liczę, że to tylko taka łatka fix i że dostaniemy jeszcze w tym miesiącu coś konkretnego. Już tak bywało, że w miesiącu były dwie aktualizacje - jedna naprawiająca pilne bugi, a druga większa.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 lis 2016, 17:51

Obrazek

Z pewnością fejk, ale dziecko idealnie wpasowane w świat gry i podobne do tego sima, który siedzi :D
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 20 lis 2016, 17:55

Wyszło CC "Build Your Own Toddler" czy coś co po prostu daje OZDOBNE dzieci do gry które można modyfikować i dużo póz do nich jest.
To takie trochę creepy jest, kojarzy mi się z tymi lalkami co matki po poronieniu czasami kupują aby lepiej się czuć, lol.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 20 lis 2016, 18:47

Cała ta sytuacja jest symbolem pewnego związku małżeńskiego. Małżeństwo po rozwodzie, kobieta jest w ciąży, ale mężczyzna o tym nie wie. W końcu kobieta mówi mu... Jednak wspomina także o tym, że popełniła aborcje. Kobieta jest tu korporacją - EA, które nie chce się zbytnio męczyć nad jakimiś dziećmi, zachowuje się chamsko nie pytając męża o zdanie. Mężczyzna zaś rozpacza, nie może się pogodzić z tym, że nie będzie dziecka. Symbolizuje on graczy, którzy załamani tym faktem tworzą sobie lalki cc na oczach bezwzględnej żony EA żeby zrozumiała swój błąd.

A tak na serio, to już się robi chore, że do tej pory EA nie uzupełniło wszystkich braków soft1

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 lis 2016, 23:21

4 jest fajna ma super tryb budowania, ale brak możliwości automatycznych dachów to wielki minus tej serii, bo to z nimi jest najwięcej problemu, przez co domy nie wyglądają najładniej.
Zawsze mnie irytuje robienie dachu, pomimo iż wnętrze domu, mi się bardzo podoba to jednak robienie dachu w 4 to katorga. No i to, że rozgrywka na dłuższą metę jest dosyć nudna, to też mnie zniechęca do grania w tą część, bo bez nowych rozszerzeń simy praktycznie nie mają, co robić. A rozszerzenia do tej części są mega drogie, przez co jak mi się udaje to kupuje na promocji na orgin. Tak właśnie kupiłam 2 dodatki do 4 i łącznie zapłaciłam 120 zł, czyli tyle ile kosztuje 1 dodatek do 4. Jeśli chodzi o kupowanie rozszerzeń do 4 to najbardziej opłaca się je kupować właśnie podczas promocji a przynajmniej dodatki, bo pakiety i akcesoria kupuje w zestawach. Też czekam, aż rozgrywka będzie na tyle fajna, że nie znudzi mi się po 1 dniu grania.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 lis 2016, 1:12

borowka jest kod na odblokowanie tych sprzętów.

Mi się z początku idea odblokowywania niektórych rzeczy podobała, ale z czasem zaczęło również mnie to irytować. Po pierwsze raz odblokowany mebel na danym sejwie (lub rodzinie) powinien pozostać już zawsze odblokowany. Tymczasem jak umarł mój sim, to meble które odblokował w swojej karierze ponownie się zablokowały.

Wolałbym coś takiego jak było w TS2, gdzie każda kariera miała specjalny obiekt do odblokowania.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 21 lis 2016, 1:46

Serio O.o raz odblokowany obiekt po śmierci sima znowu jest zablokowany? A ja myślałam,że już zostaje odblokowany na stałe. No nie EA serio ?! To teraz już wiadomo czemu tak mało karier dają. By gracze wybierali swoim simom co ileś pokoleń te same kariery. Trochę to słabe. A tak mi się ta opcja podobała na początku. Dobrze, że jak do tej pory to większe rozszerzenia do 4 kupiłam w promocji na orgin tak samo jak i podstawę 4. Bo o wiele bardziej opłaca się kupować w promocji albo np. pakiety rozgrywki w zestawach, bo wtedy można zaoszczędzić trochę kasy.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 21 lis 2016, 22:08

Tak jak borówka pisze zostało nam tylko cierpliwe czekanie albo granie w poprzednie generacje z których najwięcej wnosi zbugowana 3. Niestety twórcy 4 może i chcieli powrócić do niektórych rozwiązań z 2, ale jak na razie kiepsko im to wychodzi. Już sam fakt, że w podstawie 4 mamy tylko parę karier gdzie zarówno w 2 jak i 3 mieliśmy tych karier o wiele więcej. O małych dzieciach już nie wspomnę, bo pewnie i tak się ich nie doczekamy.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 22 lis 2016, 11:15

Albo też zostało wyluzowanie i cieszenie się grą :P xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 22 lis 2016, 12:09

Levkoni pisze:Albo też zostało wyluzowanie i cieszenie się grą :P xD
Na prawdę polecam, bo czasami się ze głowe łapie jak czytam tutaj niektóre komentarze :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 26 lis 2016, 7:22

O ile nie jestem wielkim fanem 4 to się zgodzę, w końcu do czwórki wyszły na razie zaledwie 3 dodatki i od premiery podstawy i tak wiele się zmieniło. Trzeba czekać i tyle, może się poprawi może nie, ale też nam nikt poprzednich gier nie zabiera. :P
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 28 lis 2016, 15:58

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OvL2XBiYeaw[/youtube]
A myślałem, że gorszej piosenki nie wymyślą :rotfl: :wall: soft2
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 28 lis 2016, 19:46

Ostatnio byłem w kinie i przed filmem poleciała ta reklama. W życiu nie byłem bardziej zażenowany i w życiu nie było mi tak wstyd przed to, że gram w Simsy...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 lis 2016, 20:11

Pokazali to tak jakby w grze można było zrobić pokaz mody :D
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 28 lis 2016, 20:13

Z wyłączonym dźwiękiem o wiele lepiej się ogląda. Polecam. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 28 lis 2016, 20:35

W tym tygodniu mają być jakieś newsy, czyli zapewne zapowiedzą nowe akcesoria.. Albo patch z aktualizacją świąteczną, wszystkim nam tak bardzo potrzebny
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 29 lis 2016, 17:19

Bardzo chciałem wyrosnąć z nienawidzenia polskich piosenek, no ale czasami nie da się..... Czy zawsze do takich rzeczy oni biorą najbardziej żenujących wokalistów? :/
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 29 lis 2016, 17:35

Przesadzacie. Trzeba po prostu zrozumieć, że to nie są zwiastuny do poprzednich części, tylko do Czwórki. I nie ma co porównywać do niczego innego, bo wszystko inne to nie The Sims 4. Tylko tak narzekacie dla zasady :D

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 29 lis 2016, 19:26

blurry pisze:Przesadzacie. Trzeba po prostu zrozumieć, że to nie są zwiastuny do poprzednich części, tylko do Czwórki. I nie ma co porównywać do niczego innego, bo wszystko inne to nie The Sims 4. Tylko tak narzekacie dla zasady :D
Dlaczego mam nie narzekać? Bo to inna część? To znaczy, że musi mi się podobać i nie mogę jej porównać do poprzednich? To ty trochę przesadzasz :) Nie bez powodu nie ma prawie zachwytów nad 4.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 29 lis 2016, 20:31

^sarkazm

Ciekawi mnie czy ten kamerdyner ze zwiastuna akcesoriów pojawi się w aktualizacji, czy jak?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości