The Sims 4 - Błędy

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Kasim Hazim » 08 lut 2015, 19:27

Nie nie wgrywałem, gdyż nie korzystam w czwórce z CC czy modów...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 08 lut 2015, 20:26

A ja zauważyłem dwa błędy, niezbyt duże ale potrafią irytować:
1) Kiedy simowi każemy wziąć z lodówki jedzenie i jednocześnie coś do picia, to najpierw bierze jedzenie potem siada na sedes, a następnie bierze dopiero picie i siada do stołu jeść -__-
2) Kiedy sim konsumuje posiłek i w tym momencie odwiedza nas sąsiad, a my każemy simowi go zaprosić do środka, to sim wstaje z jedzeniem, zaprasza sąsiada do środka, a potem odstawia jedzenie i go nie kończy...

"Każemy" w tym wypadku od kazać, nie "karać". //Guuki
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Bart » 11 lut 2015, 19:53

Czy powstał już jakiś mod, który naprawia ten błąd, że goście nie chcą sobie iść z naszego domu? :facepalm:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 11 lut 2015, 20:55

Ja takiego nie znam, ale swoją drogą masz pecha, u mnie ten błąd ani razu nie pojawił się :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Niebezpieczny » 11 lut 2015, 21:09

Też mam ten problem.. EA nie może zrobić czegokolwiek dobrze..
Google twierdzi, że jak pójdziesz swoim simem na jakąś parcele publiczną to oni znikną. Zobaczę to u siebie
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Bart » 11 lut 2015, 21:20

Już dawno sprawdzałem i simowie sobie idą tylko wtedy, gdy wszyscy mieszkańcy parceli idą do pracy. Ewentualne można zablokować im drogę do lodówki/łazienki to po jakimś czasie sami sobie pójdą, ale schodzi na to masa czasu.. <_<
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Sasha » 15 lut 2015, 21:30

plague9277 mam tak samo

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 17 lut 2015, 22:51

plague9277 znajomi automatycznie znikają, kiedy pasek znajomości z nimi spada do bardzo niskiego poziomu i przez długi czas nie utrzymujemy z nimi kontaktu.

Ja dziś zauważyłem, że nadal nie naprawiono błędu, który powoduje że ciężarnym simkom zatrzymuje się wiek...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Wafl Koons » 23 lut 2015, 19:16

Żarcie mi się psuje w lodówce po upłynięciu doby. Może nawet wcześniej. Ponadto też mi nie chcą zmywać naczyń, skomplikowane zajęcie serio. A po rozpoczęciu z kimś rozmowy ten pasek na górze ekranu (tam się pojawia czy rozmowa jest nudna i nastrój rozmówcy) zawiesza się i jest tam cały czas. Nawet jak skończą rozmawiać XD

Jeden sim wariat stał pod domem i pukał co 30 sekund. SZLAG MNIE TRAFIAŁ. Musiałem go zaprosić i wyprosić. To chyba nawet był sprzątacz mojej chałupy. XD

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Eq » 23 lut 2015, 19:48

To moja simka, nie chodzi do pracy... Dzwoni do niej szef - nic. Jak klikam na tą ikonkę, żeby poszła do pracy, nie działa. Opcja na niej "Idź do pracy" nie jest dostępna...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 01 mar 2015, 21:48

A ja mam kolejny błąd... nie mogę dzieckiem ukończyć drugiego etapu aspiracji "łobuz" czy jakoś tak. Po prostu gra nie chce mi zaliczyć ćwiczenia pisania na klawiaturze przez 4 godziny i nawet nie pomaga wybór innej aspiracji i powrót do poprzedniej :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Eq » 01 mar 2015, 22:06

Dzisiaj, Bella idąc do pracy zniknęła... W sensie, sim był niewidzialny. Wysłałem ją do pracy, ale nagle anulowałem akcję, ona była już wtedy widmem. Kazałem jej pójść, i było słychać kroki, furtka się otworzyła i było powiadomienie, że poszła do pracy. Rozśmieszyło mnie to :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Guuki » 01 mar 2015, 22:12

Levkoni pisze:A ja mam kolejny błąd... nie mogę dzieckiem ukończyć drugiego etapu aspiracji "łobuz" czy jakoś tak. Po prostu gra nie chce mi zaliczyć ćwiczenia pisania na klawiaturze przez 4 godziny i nawet nie pomaga wybór innej aspiracji i powrót do poprzedniej :/
Sprawdziłem jak to wygląda w wersji po angielsku, bo podejrzewałem, że polscy tłumacze znowu popełnili jakąś gafę...

I jest takie coś:
Practice Typing 3 Times

Nie ma niczego o 4 godzinach, tylko o 3 razach. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale może pomoże. ;)

Mnie wkurza błąd z powracaniem do stroju nr 1 po każdej zmianie parceli. Trzeba zawsze Sima przebrać w ciuchy, które miał na sobie wcześniej...
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 01 mar 2015, 22:29

Guuki, niestety nie udało się, choć faktycznie to logicznie brzmiało :/ Ale myślę, że może przed tą aktualizacją z nowymi karierami, która zmieniła wymagania w aspiracjach i karierach, faktycznie było ćwiczenie na klawiaturze 3 razy, a nie 4 godziny.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Lunon » 15 mar 2015, 16:00

Ostatnio zauważyłem dwa błędy:
1. Będąc w Granitowych Kaskadach nagle zniknął mi namiot :/
2. Nie mogę dostać pocztówek...
Wymieniłem już na pewno 10 listów z korespondencyjnym kolegą z Appalosa Plains, codziennie proszę go o pocztówkę. Nie przychodzą :/

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 16:11

1.Simowie kiedy ze sobą rozmawiają to wchodzą na siebie i rozmawiają "scaleni"
2.Dziecko nie wracało ze szkoły przez cały weekend, opcja "wyjdź wcześniej ze szkoły" nie zadziałała.
3.Zniknęła mi połowa kolekcji figurek MySims z półek
4.Samouczek włączył się z opóźnionym zapłonem, pierwsze uruchomienie gry było ~dwa tygodnie temu, a samouczek włączył się dopiero dzisiaj... Co najgorsze nie da się go wyłączyć, ale to chyba nie błąd.
5.Resetowanie się kolekcji rodzinnych...
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: KąsaczPL » 26 mar 2015, 20:49

Po dzisiejszej aktualizacji zniknęli mi simowie z drzewa genologicznego którzy zmarli. Miałem wcześniej dwa pokolenia, teraz mam tylko jedno z dziwnymi zdjęciami i zostali tylko simowie z rodziny którą gram. Co ciekawe gdy włączyłem grę pierwszy raz po zaktualizowaniu gry to wcześniej simy były ale jak drugi raz włączyłem to nagle zniknęli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Niebezpieczny » 26 mar 2015, 22:45

po tej aktualizacji gra zaczęła strasznie mulić, a wcześniej było 40FPS :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 27 mar 2015, 0:10

Jak się wkurzyłem! Wszedłem do gry po aktualizacji i było wszystko ok, a po kilkunastu minutach grania usunęło mi WSZYSTKIE rodziny NPC z gry :/ Zaczęły się pojawiać nowe, ale wszystkie kontakty szlag trafił. Razem z NPC poznikali simowie z drzew genealogicznych, którzy umarli. Najwyraźniej gra zresetowała wszystkich simów, którzy nie posiadali domów.

Oprócz tego źle działa mi kolejkowanie zadań, mam odblokowane interakcje dla umiejętności i aspiracji, których mój sim nie posiada oraz pochrzanił się wiek simom, bo sim który miał u mnie 10 dni do starości teraz ma 1 dzień :/ Na pewno nie siądę do gry dopóki tego nie naprawią, bo nie chcę tracić genealogii poza tym z tyloma bugami nie da się normalnie grać :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Shattered » 27 mar 2015, 9:09

Levkoni pisze:Jak się wkurzyłem! Wszedłem do gry po aktualizacji i było wszystko ok, a po kilkunastu minutach grania usunęło mi WSZYSTKIE rodziny NPC z gry :/ Zaczęły się pojawiać nowe, ale wszystkie kontakty szlag trafił. Razem z NPC poznikali simowie z drzew genealogicznych, którzy umarli. Najwyraźniej gra zresetowała wszystkich simów, którzy nie posiadali domów.
To samo mam.. Myślę, że już i tak wszystko stracone
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości