The Sims 4 - Błędy

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Dimond
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:40

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Dimond » 03 sty 2015, 12:37

U mnie simowie praktycznie nie reagują na śmierć kogoś bliższego... czy to na parceli, czy w ogóle. A szkoda, bo wystarczyłaby głupia zmiana nastroju. Tak samo ciężko im z podejściem do łuku weselnego, kiedy trwa ceremonia.
Nie wiem jak wam, ale u starszych simów zmarszczki na twarzy wyświetlają się tylko w CASie. W realnym świecie już niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 03 sty 2015, 14:49

Diamond, z tymi zmarszczkami to chyba jakiś bug, bo u mnie niektórym normalnie się wyświetlają, a inni mają gładkie twarze, nie wiem dlaczego.

Co do śmierci, to wypróbuj ten mod: http://modthesims.info/download.php?t=540468 Poprawia on reakcję na śmierć na różne sposoby.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Dimond
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:40

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Dimond » 04 sty 2015, 12:44

Levkoni pisze:Co do śmierci, to wypróbuj ten mod: http://modthesims.info/download.php?t=540468 Poprawia on reakcję na śmierć na różne sposoby.
Och, dzięki. Właśnie się na niego natknąłem ostatnio przeglądając STL. Super! Dzięki :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 05 sty 2015, 2:10

A czy sprawdzaliście po ostatniej aktualizacji, czy da się u Was zamawiać drinki na parcelach publicznych? U mnie na żadnej parceli publicznej, na żadnym zapisie nie da się. Simowie podchodzą, zamawiają drinki i nic się niedzieje. Barmana albo nic nie robi, albo pokazuje że nie może wykonać akcji, tak jakby mu coś przeszkadzało. W każdym lokalu tak jest, to irytujące... :/ A na parcelach mieszkalnych normalnie to działa...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: ollie » 11 sty 2015, 16:43

Czy wam też goście po imprezie siedzą w domu? :facepalm:

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Sasha » 15 sty 2015, 11:48

Nie mogę sadzić kwiatów. Z innymi roślinami nie ma problemów, ale gdy klikam na stokrotkę, czy inny kwiat nie ma żadnej interakcji do wyboru.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Shattered » 15 sty 2015, 11:50

Rotcod pisze:Czy wam też goście po imprezie siedzą w domu? :facepalm:
Siedzą nawet simowie z którymi pogadam na ulicy. I nie można ich wyprosić, bo opcją Pożegnaj nic nie można zdziałać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: ollie » 15 sty 2015, 21:29

To jest błąd Sasha? Myślałem, że mam za niskie umiejętności :unsure:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Levkoni » 18 sty 2015, 18:07

Jak mnie to już wkurza! Po aktualizacji z nowymi karierami zrobił się błąd i barmani na parcelach publicznych nie obsługiwali gości. Po ostatniej aktualizacji błąd się naprawił, normalnie barmani podawali drinki, po czym znowu przestali! Oszaleć idzie. Idziesz do klubu a wszyscy simowie zamiast tańczyć, zajmować się sobą itd stoją pod barem i wszyscy na raz wrzeszczą bo chcą drinka i tak do usra... śmierci.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Rai » 20 sty 2015, 1:05

A ja po ostatniej aktualizacji nie mogę używać lodówek. ;/ Jak chcę przygotować danie, to znika mi kasa z konta rodziny, ale nic się nie dzieję. Nie mogę też wziąć nic z wyposażenia lodówki, chyba, że przeciągnę to sobie na blat w kuchni. Jak każę zjeść Simowi przekąskę, to nie podchodzi do lodówki, tylko tam gdzie stoi niby ją otwiera, a w lodówce oddalonej od niego o pół parceli otwierają się drzwiczki i w jego ręku magicznie się pojawia przekąska. soft2 Ale teraz moja nastolatka powinna mieć urodziny, a ja nie mogę jej nawet tortu upiec, bo się nie da, interakcja od razu znika albo ogólnie tak jakby w ogóle do kolejki się nie dodawała. :(

Edit: błąd zniknął po ponownym uruchomieniu gry, heh...

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Sasha » 20 sty 2015, 8:35

Wczoraj odkryłam nowy błąd. Grałam już jakiś czas i chciałam żeby sim coś zrobił, gdy kliknęłam na przedmiocie kursor się przesuwał, ale nie wyświetlało się kółeczko z interakcjami. Na czymkolwiek bym nie kliknęła, działo się to samo. Pierw tylko u sima, po jakimś czasie też u simki. Dwa razy już tak miałam. Pomógł restart gry.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Guuki » 20 sty 2015, 10:36

Mnie wkurza, że Sim po każdym wczytaniu gry, przejściu z parceli na parcelę, czyli po każdym ekranie ładowania, przebiera się w strój codzienny nr 1. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
figa
Posty: 65
Rejestracja: 15 sty 2014, 13:33

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: figa » 20 sty 2015, 14:26

Ostatnio trochę gram, znalazło się kilka błędów i błędzików.

1. Gdy po zmianie aktywnej rodziny wchodzę na parcelę, wszystkie mieszkające tam simy stoją przed domem na chodniku. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie było.

2. Mam latający dwór Ćwirów
Obrazek

3. Dziecko wskoczyło na bieżnię podczas rozmowy, trochę przy tym "urosło".
Obrazek

4. Błąd z brakiem dostępu do lodówki - po przeczyszczeniu tych wszystkich "cache" i zaktualizowaniu jednego moda, problem na razie nie wraca.

To tyle, poza tym gra chodzi idealnie, gram cały czas na jednym i tym samym zapisie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Lunon » 22 sty 2015, 10:00

Po ostatniej aktualizacji w trybie budowania okna są matowe, nieprzezroczyste ;/

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: diamond5 » 27 sty 2015, 8:43

Nie wiem czy to błąd czy tak jest ?

Moja simka poprosiła swego chłopaka o rękę(jak to brzmi :D )no i wiadomo potem skromny ślub...wszystko by było fajnie gdyby nie to że simka z simem pomimo małżeństwa każdy miał swoje nazwisko panieńskie :/ dzieci jedynie po matce dziedziczyli nazwisko...

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: dzejan » 30 sty 2015, 14:29

Moi simowie nie mają rzęs. Nie wiem co sie stało XD Ktoś wie cos na ten temat?

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Sebosz » 30 sty 2015, 16:26

Kazałem dziewczynce odrabiać lekcje i chyba było jej zimno, bo w tym celu otworzyła grilla XD

Obrazek

Awatar użytkownika
Sachiko
Posty: 106
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:29

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Sachiko » 03 lut 2015, 21:00

Reede pisze:Odpaliłam dzisiaj grę po aktualizacji, a tu simowie mają niebieskie włosy cc , ale tylko na interfejsie z ich podobizną i w niektórych "włosach pobranych". Dodam że domyślnie mają ustawiony kolor blond i w grze taki też kolor normalnie występuje; jednak z jakimiś dziwnymi, nienaturalnymi pasemkami, których wcześniej nie było soft2
Mam to samo, plus jeszcze szkła każdych okularów są niebieskie D: Tylko u mnie to chyba wina słabej grafiki na laptopie plus włączonego trybu laptopa, ale mogę się mylić.
No i łatka z genealogią nie chce się zainstalować, podczas finalizowania aktualizacji wyskakuje błąd "Pobieranie nieudane-aktualizacja wstzymana" a gdy ją ponawiam, dzieje się to samo.
blackpink in your area

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: Kasim Hazim » 08 lut 2015, 16:58

Mam dziwny błąd, że simowie nie chcą zmywać naczyń. Talerz zostawiają na stole, a gdy daję im by go posprzątali, to podnoszą go i zaraz odkładają. Muszę sam przenosić naczynia do zlewu pomocną ręką... : /
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Błędy

Postautor: rgx97 » 08 lut 2015, 18:27

Kasim Hazim, a nie pobrałeś może moda, który właśnie miał naprawić kwestię zmywania naczyń? Bo miałem u siebie ten sam problem co Ty, który zniknął po usunięciu wspomnianej modyfikacji.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości