The Sims 4 - Błędy

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

The Sims 4 - Błędy

Postautor: Kapitan Indra » 02 lip 2019, 23:00

Znowu mam dziwacznie poubieranych Simów, jak i poprzednicy. Aresztowany facet miał damskie sandałki na obcasie :wall:
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

The Sims 4 - Błędy

Postautor: Shattered » 03 lip 2019, 6:09

Kapitan Indra pisze:
02 lip 2019, 23:00
Znowu mam dziwacznie poubieranych Simów, jak i poprzednicy. Aresztowany facet miał damskie sandałki na obcasie :wall:
A nie jest to po prostu wytwór ten aktualizacji która dodała Gender?

Mnie tymczasem gra wywala czasem do glownego menu.

Obrazek :grumpy:
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

The Sims 4 - Błędy

Postautor: Kapitan Indra » 26 lip 2019, 0:34

Shattered pisze:A nie jest to po prostu wytwór ten aktualizacji która dodała Gender?
Nie wiem, możliwe, ale ta aktualizacja była już dawno, a takie coś ze strojami zauważyłam dopiero od jakiegoś... miesiąca, dwóch? :conf: I to jest najczęściej tak, że facet nosi damskie obuwie - tylko obuwie, ubrań i fryzur nie - lub ma damski głos, w drugą stronę to nie działa (tzn. nie zauważyłam jak na razie kobiet mówiących męskimi głosami, w męskim obuwiu).

Poza powyższym mam ostatnio jeszcze takie błędy (w sensie że od zainstalowania nowego dodatku i aktualizacji):
Wampir chciał pić z innego wampira.
Odwampirzona Simka miała jeszcze po kilku dniach odruch syczenia i przy tym wampirzych gestów rękami zakrzywionymi w szpony.
Simowie podczas wykonywania rozmaitych interakcji znikają na moment i pojawiają się ponownie.
Podczas przełączania pomiędzy Simami gra na moment się zamraża.
Przez chwilę też moja Simka podczas tworzenia książki nie miała postępu w pisaniu, ten zielony pasek naokoło ikonki interakcji stał w miejscu.
Aby zostać syreną, Simka musiała zjeść trzy razy wodorosty syrenie, bo za dwoma pierwszymi razami nastrójnik znikał po określonym czasie i nic się nie działo. Potrzeba higieny nie zmieniała się w nawodnienie. Dopiero za trzecim razem zaskoczyło.
Sim policjant pływał sobie w morzu w pełnym umundurowaniu. Tak jest, z czapką też :facepalm:
W ogóle teraz szwankuje przebieranie się, o czym wspominałam bodajże wcześniej, Simowie paradują po domu w zimowych kurtkach albo tak, jak ten policjant, na plaży nie przebierają się w stroje kąpielowe czy ubiór na gorącą pogodę.
Sim policjant zamykając podejrzanego w celi po przesłuchaniu stał daleko od drzwi, tak na środku korytarza.
Pomijam już wygibasy podczas zabawy z małym dzieckiem lub kotem, kiedy to dziecko lub kot jest zupełnie nie tam, gdzie powinny być, najczęściej w innym pomieszczeniu lub na drugim końcu tego samego, co dorosły Sim.
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ururu

The Sims 4 - Błędy

Postautor: Ururu » 26 lip 2019, 15:04

Też zauważyłam kilka błędów po aktualizacji. Od dawna nie miałam zawiechy podczas gry, a teraz znowu się zaczęło wszystko zatrzymywać w oczekiwaniu aż wyskoczy powiadomienie :/
Dodatkowo, czasami NPC się resetują samoczynnie i przelatują przez obiekty. Tak to jest jak się nie wypuszcza dobrze zrobionej gry, tylko wrzuca częściowe poprawki, które trzeba poprawiać na nowo, ehhh.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

The Sims 4 - Błędy

Postautor: Kapitan Indra » 26 lip 2019, 15:12

Ururu, dzięki ;) Przypomniałam sobie jeszcze błąd z powiadomieniami właśnie. U mnie gra nie wiesza się w oczekiwaniu na powiadomienie, tylko czasami jest melodyjka właściwa dla danego powiadomienia (awans, gnomy itd.), a samo powiadomienie nie wyskakuje. Pojawia się dopiero w podglądzie tablicy.
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek