The Sims 4 - Pomysły na rozgrywkę

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lip 2014, 22:54

hmm.. pomyslow mam kila :) ale pewnie zaczne grac starsza babcia ktora bedzie wiecznie wszystkim uprzykszala zycie ktora adoptuje malego chlopca ;)

generalnie chcialabym zrobic taki przeskok z 3 do 4 :)
Wiec generalnie jest mozliwy tez taki scenariusz...
wiec pewnie bedzie tak ze moja rodzina wybierze sie w przyszlosc.. i w pryzszlosci okaze sie ze wszyscy poza jedna wiecznie smaotna zstepna mojego Florent przezyje tylko jedno z jego wnuczat pozostali zginal.. jeszcz enie wiem jak. I ona w tesknocie za swoimi bracmi postanowi wrocic do przeszlosci.. ale cos pojdzie nie tak i wyladuje w TS4 ...

Stanie rpzed nia trudne zadanie wychowania niesfornego siostrzenca :) ktory dalej bedzie rpzekazywal krew rodu RENARD
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, 22:58 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: simunia » 20 lip 2014, 22:59

ciężko jest powiedzieć cokolwiek o rozgrywce bo mało wiemy na temat karier itd itp. Możliwe,że ja mam jakiś zamysł ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja mam w planach stworzyć siebie, swoja przyjaciółkę jako współlokatorki i chłopaka który tej mojej przyjaciółki nie polubi. Zobaczymy co z tego wyjdzie no i moja przyjaciółka będzie typowa romantyczką która będzie podrywać każdego napotkanego sima. Lubie tworzyć osoby które znam bo lepiej wtedy mi się gra.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Levkoni » 20 lip 2014, 22:59

Nudzę się to powiem tylko tyle, że ogólnie chciałem pograć Ćwirami, ale nie Bellą i Mortim tylko zacząłbym grę od ich przodków. Bo nie wiem czy wiecie, ale w całej serii The Sims było dużo więcej Ćwirów, łącznie z wersjami konsolowymi np. Wulf, Minerwa, a prawdopodobnymi protoplastami byli Morgana i Timeus ;p I od nich chciałem zacząć grę, a wszystkich ćwirów ze wszystkich gier simowych połączyć w jednym rodzie ♥
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, 23:02 przez Levkoni, łącznie zmieniany 2 razy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
freaky
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:55

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: freaky » 22 lip 2014, 23:28

Ja zamierzam stworzyć dwójkę kumpli którzy zawsze trzymają się razem, jeden będzie zabawny, ale trochę ciapowaty, a drugi będzie typem sportowca, oboje lubią imprezy i oboje są w stanie skoczyć za drugim w ogień. Zaczną w małym domku z jedną sypialnią, a jak potoczą się ich losy jeszcze nie wiem :D
:)

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Stara-Raszpla » 22 lip 2014, 23:41

Mam nowy pomysl..

Sim ten moj francuz ;) bdzie mial na pienku z calym miastem niemal, taki sim o trudnym charakterem, za to bedzie mial wiele relancji z kobietami, jednak zandej nie bedzie kochal prawdziwie. Do czasu az pozna Vanille.. ktora bedzie inna niz wszystkie dziewcyzny, moze nie bedzie idealnie piekna.. ale jednak cos sprawi ze to ja pokocha najbardziej :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Marathai » 23 lip 2014, 0:41

Moim pomysłem na rozgrywkę na dobry początek będzie rodzina Testów, gdzie będę próbowała różnych opcji w grze. Ale generalnie będzie to para narzeczonych. Dziewczyna będzie chciała zostać kucharką, poznać wszystkie przepisy itp. Z kolei chłopak zostanie politykiem, duszą towarzystwa. Później zapewne ślub, dzidziuś, a dalej, cóż, kłótnie z sąsiadami, problemy wychowawcze, jakaś zdrada między innymi. Chcę sprawdzić jak simowie będą reagowali i jakie to u nich będzie wywoływało emocje po zdarzeniu i po dłuższym czasie od zdarzenia.

Kolejna rodzina to będą moi ulubieni Landgraabowie. Będą oni dążyli do tego aby dominować w mieście za wszelką cenę. Tacy Lannisterowie w Willow Creek. :D

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Stara-Raszpla » 23 lip 2014, 1:00

Mam tez taki xciekawy pomysl.. do zabawy potrzebowalabym przynajmniej 2 lub 3 osoby jeszcze ktore zamowily juz / lub zamowia jeszcze przed premiera TS4.. napiszcie do mnie na PW po wiecej szczegółow
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Venstey » 23 lip 2014, 8:31

Na początek zrobię czarnoskórą divę ,która ma wysokie mniemania o sobie ,lecz jest przyjacielska i pomocna (dla przyjaciół). Z czasem to całe "divowanie" jej przejdzie i będzie desperatką szukającą za wszelką cenę mężczyzny dla siebie. W związku z tym dam jej cechę 'flirciara'. Po czasie to jej też przejdzie i już naprawdę znajdzie dla siebie chłopka ,lecz co będzie dalej jeszcze nie wiadomo ,zobaczymy jak się potoczy :D
P.S. Zaprzestanie tak robić ze względu na to ,że zajdzie w niechcianą ciąże z jakimś "jednorazowcem" xDD
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Guuki » 23 lip 2014, 11:19

Ja już stworzyłem sobie Sima, który zamieszka w Oasis Springs i będzie starał się osiągnąć sukces w karierze muzycznej. Jego nieodłącznym atrybutem będzie gitara, a cowieczornym miejscem spotkań z przyjaciółmi - osiedlowy klub.
To tyle. Na razie wciąż mało wiemy o rozgrywce, jak zauważyła simunia, więc pójdę na spontana po premierze gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
eris234
Posty: 91
Rejestracja: 23 lip 2014, 14:55

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: eris234 » 23 lip 2014, 18:09

Ja już sobie obmyśliłam, że stworzę trzy siostry o nazwisku Leverett, będące młodymi dorosłymi. Nadam im imiona Primrose (jej aspiracją będzie kreatywność), Staycey (również kreatywność) i Celia (aspiracja-jedzenie). Będą mieszkać razem z trzema przyjaciółmi (Eric Dorton - aspiracja: natura, Philip Soloway - wiedza, Geoffrey Reece - fortuna). Potem każda z sióstr wyjdzie za któregoś z tych przyjaciół. Może będzie m trochę niewygodnie kierować tak od razu sześcioma Simami, ale chcę od razu rzucić się w wir czwórkowej zabawy. To będzie moja rodzinka testowa. :)

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Larissa » 23 lip 2014, 18:42

Jeśli kupie grę, to jak zawsze, stworze simkę, która będzie rozwijać swoje umiejętności, karierę, poznawać sąsiadów, imprezować, a przy tym, ja zapoznam sie z nowa częścią simsow. Ta simka będzie początkiem wielopokoleniowej rodziny którą mam w planach. Prawdopodobnie stworze tez Lane Del Rey(nad którą będę siedzieć w CAS'ie dobre parę godzin żeby stworzyć ją idealnie podobną) i będę nią grac ale nie mam jeszcze planu na jej życie. Cos ciekawego sie wymyśli.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2014, 13:52 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Column15 » 25 lip 2014, 17:28

To będzie troszeczkę skomplikowane :P

Zacznę grać rodzeństwem: Marcinem, Rayem, Tęczełełe (to dziewczyna xD) Fletcher. Marcin jest czwórkową wersją mojego trójkowego sima, który miał żonę Madison. Madison też znajdzie się w mojej grze, ale będzie żoną czarnoskórego pakera, który będzie wrogiem Marcina :P Oczywiście Marcin i Madison w ogóle nie będą wiedzieli, że w trójce byli razem :D A Ray i Marcin będą najlepszymi przyjaciółmi, którzy chodzą wszędzie razem, ale nie zapominają o Tęczełełe (to imię jest geniaaaalne :D). No i później się zobaczy jak tam dalej ;) Dodam jeszcze, że już stworzyłem swoje trio u koleżanki, ale zdjęcia dam dopiero, gdy dostanę demo na swoje konto Origin.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Aaqwil » 05 sie 2014, 11:53

Ja tam idę na żywioł... Rzadko zdarza mi się mieć jakiś plan na rozgrywkę, a jak już mam to nigdy go nie kończę. :P

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Bart » 05 sie 2014, 15:30

Ja już stworzyłem sima z którym zacznę przygodę z TS4. Wprowadzę go do Willow Creek i podejmie on karierę muzyka, a później zobaczmy. ;) Ogólnie to na początku będę grał z wyłączonym starzeniem się, bo chcę jak najwięcej osiągnąć tym simem. Po jakimś czasie (pewnie po jakiś dwóch miesiącach) do gry wprowadzę nową osobę - będzie to simka i zamieszka ona w Oasis Springs. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: bluekuba » 18 sie 2014, 17:27

Ja zacznę z trójką rodzeństwa Agatą, Julią i Kubą Orino. Wprowadzę ich do Willow Creek, a potem jak któreś z nich znajdzie sobie partnera wprowadzę ich do Oasis Springs.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: ollie » 26 sie 2014, 23:32

Stworzę siebie i wprowadzę do Oazy, a co się stanie dalej, to już mnie gra poprowadzi. Nie lubię zbytnio planować XDDD

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Atax » 07 wrz 2014, 0:09

Gdy kupię 4, zacznę od stworzenia eleganckiej damy, która będzie uganiała się za pieniędzmi. Poślubi ona bogatego dziennikarza i będzie bawić się jego kasą. Później urodzi im się córka, którą matka będzie zmuszała do gry na skrzypcach. Dalej potoczy się samo... ^^

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Stara-Raszpla » 12 wrz 2014, 13:24

Moj sim obecnie jest romantykiem i chce zaliczac laski w okolicy, wiec flirtuje ze wszystkimi damami w okolivy. Spal juz z Dina i Katrina Caliente i Sonia Gothik (w polskiej versji to chyba Bella, chdzodzi o te simke w czerwonym wdzianku) ... z Summer Holday i jeszcze kims tam
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Levkoni » 12 wrz 2014, 16:23

Uhh, Raszpla, a dla mnie zdobywanie kontaktów jest jakieś trudne, wolno rosną te paski :P Żadnej laski jeszcze mój sim nie wyrwał, na pewno jest to trudniejsze niż w trójce.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Pomysł na rozgrywkę The Sims 4

Postautor: Jhud » 12 wrz 2014, 18:25

Ja obecnie gram dorosłą transgenderową simką która niby jest po procedurach zmiany płci i jej młodszym (nastolatkiem) trans bratem który jeszcze takich procedur nie przeszedł, po tym jak wywalili ich z domu ich rodzice. Ona jest uwielbiającą zabawy flirciarą, ale ciężko pracuje aby ich nowy dom był jak najbardziej urządzony według ich potrzeb, za to on jest leniem patentowanym co nawet w szkole się nie stara, ale aby zarobić na swoją transformację i w ogóle zasłużyć na urzędowanie w tym domu zarabia w weekendy pracą dorywczą związaną z wysiłkiem fizycznym, zarabiając na dopiero drugim szczeblu swojej "kariery" więcej, niż jego siostra na 4. :P (serio, dziwna ta płaca w tych pracach 4 jest.)
Chcę z tej kasy przetransformować im jakoś fajnie jakiś domek startowy, a jak brat dorośnie to zmienię mu w grze płeć kodem. Potem może w końcu będą mieć miejsce na jakieś romanse, i może dziecko wtedy adoptują jak się któreś z nich wyprowadzi.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości