Planujesz zakup czwórki?

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.

Planujesz zakup czwórki?

Tak, na pewno, w dniu premiery
25
22%
Tak, na pewno, gdy stanieje
7
6%
I tak już zamówiłem
7
6%
Zastanowię się po premierze, zależy od recenzji i opinii
31
27%
Na dzień dzisiejszy nie planuję zakupu
45
39%
 
Liczba głosów: 115

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Planujesz zakup czwórki?

Postautor: salberg » 19 cze 2014, 14:39

Zakładam temat z ciekawości, by zobaczyć, jak wygląda sytuacja i jak obecnie wygląda nasze podejście do nadchodzącej premiery czwórki. Planujecie zakup? Będziecie kupować dodatki? A może wolicie się wstrzymać, zaczekać na recenzje?

Ja na dzień dzisiejszy nie planuję zakupu czwórki. Jeszcze nic mnie do tej części nie przekonało na tyle, by w nią zainwestować - nie wiem, czy przekonają mnie też recenzje (no chyba, że EA zaskoczy nas wszystkich i to będzie gra na poziomie 9/10 lub 10/10 - wtedy się zastanowię), bo to, co EA nam pokazuje, raczej mnie nie zachęca.

A wy planujecie zakup czwórki? Piszcie i głosujcie w ankiecie. ;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 14:51 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: PoProstuAnia » 19 cze 2014, 14:46

Moja odpowiedź w ankiecie dotyczy samej podstawy, a co do pytania: "Będziecie kupować dodatki?" to przydałoby się to też zamieścić w ankiecie, bo tak jak wiele osób dopiero po kupieniu podstawy będę rozpatrywać, czy warto wydawać pieniądze na dodatki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Bang Bang » 19 cze 2014, 14:48

a ja zamówiłem już w empiku edycję premium i czekam na premierę XD
mogłeś dodać opcję: już zamówiłem ;)
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: simunia » 19 cze 2014, 14:52

ja o ile uda mi się uskładać kasę to kupię w dniu premiery bo dotychczasowe informacje przekonują mnie do kupna tej części simsów.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Pacyfka » 19 cze 2014, 14:56

Zastanowię się po premierze, zależy od recenzji i opinii

Przede wszystkim musiałabym najpierw zobaczyć jakieś gameplaye i opinie innych graczy, żeby mieć mniej więcej jakieś zorientowanie czy warto wydawać kasę czy nie. Na dzień dzisiejszy podchodzę do tej generacji z dystansem ;)

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: JamesSinatra » 19 cze 2014, 15:09

Na razie ciężko stwierdzić, co jest słabe: gra czy jej PR. Poczekamy, zobaczymy... Na pewno udało mi się ostudzić mój zapał :P

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: smisiv » 19 cze 2014, 15:35

Zamierzam kupić grę tak czy siak. Lepsze pytanie, co z dodatkami. Z trójką zrobiłem tak, że po kupieniu podstawy po prostu ją odinstalowałem, bo gra była nieznośna. Poczułem się, jakbym grał w przygodówce, gdzie trzeba zbierać kamienie i budować dom w jakimś nierealistycznym świecie plastusiów. Z czwórką albo będzie podobnie, albo się przekonam.. Chcę wiedzieć, jak wygląda kontynuacja i to wszystko. A czy dalej w nią zagram i wchłonę oraz przede wszystkim, czy potem kupię dodatki, zależy od wielu czynników, których nie znam, póki gra nie istnieje.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Pacyfka » 20 cze 2014, 14:34

Ja jeszcze dodam, że obecnie gram w trójkę, mam swoją rodzinkę, mam dodatki które mi urozmaicają rozgrywkę itd. Jak sobie pomyślę że miałabym zaczynać wszystko od nowa z samą podstawką, to jakoś mnie to zniechęca do kupna nowej części.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: simunia » 20 cze 2014, 15:30

ja mam tak samo jak pacyfka bo mam prawie wszystkie dodatki do 3 i jak pomyąle że miała bym znowu na nowo kupować wszystko to jakoś mi się odechciewa.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: diamond5 » 20 cze 2014, 16:39

Zastanowię się po premierze, zależy od recenzji i opinii

Musze zobaczyć jak to wygląda...opinie poczytać które będą pewniejsze po rozgrywkach już TS4...na razie nie mogę wiele napisać gdyż zapał mój zgasł :/

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Larissa » 20 cze 2014, 17:45

Zastanowię się po premierze, zależy od recenzji i opinii.

Ale raczej kupie, bo chce sama poznać grę i myślę ze nie będzie az tak źle, dopóki nie pojawia sie błędy jak w trojce. A to czy kupie dodatki, to kompletnie zależy od tego jak spodoba mi się podstawa i czy będzie grywalna.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Guuki » 20 cze 2014, 18:22

Podstawę kupię, żeby zobaczyć na własne oczy jak to się wszystko prezentuje. Jeśli będzie gorzej od "trójki", a póki co tak się zapowiada, nie będę brnął w kolekcjonowanie dodatków.

Ciekawe czy dadzą znowu jakieś bonusowe SimPoints do wykorzystania w "czwórkowym" Store na zachętę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Lunon » 20 cze 2014, 23:18

Pewnie tak, ale możliwe, że się jej szybko pozbędę :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Levkoni » 21 cze 2014, 0:01

Ja również kupię, zaznaczyłem, że w dniu premiery. Nie będę czekał na recenzje innych bo mnie mało obchodzą, gra ma się podobać mi ;) Za dużo fajnych rzeczy się zapowiada, żeby skreślać czwórkę ze względu na wiele wprowadzanych ograniczeń. A jeśli nie spełni moich oczekiwań, to cóż... wrócę do trójki i w końcu zbuduję do końca własne miasto ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Column15 » 21 cze 2014, 10:00

Zastanowię się po premierze, zależy od recenzji i opinii

Jeżeli zostaną nam pokazane jakieś gameplaye przed premierą, może zmienię zdanie.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Darkling » 21 cze 2014, 11:56

Podstawę kupię, mimo że jestem dosyć negatywnie nastawiony do tej części i uważam, że może być najgorsza ze wszystkich... Ale mimo wszystko chcę sam się przekonać podczas grania jaka ta część jest naprawdę. I nawet jeśli zmienię zdanie i jednak spodoba mi się czwórka, to i tak raczej nie będę kupować dodatków. Może już po prostu z tego wyrosłem, sam nie wiem. :P

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Jackob » 21 cze 2014, 12:09

Tak, na pewno w dniu premiery. Zmienię to na: Tak, pewnie w dniu premiery.

Nie będę czekał na recenzje bo wiem jak to było z SimCity 5. Wszyscy narzekali, a mi się nawet spodobało.
Kupię w dniu premiery, może dzień, dwa po. Sam ocenię czy mi się podoba.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Kasim Hazim » 22 cze 2014, 17:51

Nie kupię raczej, szkoda mi kasy, bo jakoś za specjalnie ta część gry nie przypada mi za bardzo do gustu, jak dla mnie równie dobrze, mogłaby nie powstać, nie czułbym różnicy...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Demonique
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:48

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Demonique » 23 cze 2014, 12:59

Nie kupię, bo szkoda mi zarobionych pieniędzy na czwórkę. Nie zachęciła mnie ta część do zakupu :)

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: Planujesz zakup czwórki?

Postautor: Piszczac » 24 cze 2014, 8:58

Champion, to normalna kolej rzeczy. Z każdą grą tak było. Nawet system operacyjny przestaje być w którymś momencie wspierany. Jeśli store przestanie przynosić pewien poziom zysków, to przecież nie będzie sie opłacało zatrudniać do jego prowadzenia ludzi, utrzymanie serwerów tez kosztuje. To wszystko musi wychodzić na plus. Na bardzo duży plus. Nikt nie prowadzi firmy czy inwestycji dlatego, żeby zrobić innym dobrze. No może poza cześcia fundacji pro bono
Store i strona na pewno zostaną zamknięte, obstawiam, że w ciągu dwóch lat a zestawy do store pewnie przestaną się pojawiać jeszcze w tym roku.

Ktoś pamieta po jakim czasie zamknięto store do dwójki i stronę?

Ja grę kupie, ale stacjonarnie. Nie zamawiam przez net, bo czesto miałam później niż w sklepie (empik, merlin)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości