The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 21 cze 2014, 16:24

Guuki, ale jeśli w temacie "nowe obiekty" chwalą się rzeczami typu maszyna do ciastek, to coś jest nie tak. ;/

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 21 cze 2014, 16:49

Takie nowości wprowadzili. wow :doge:
No i głupio, że orientacji nie można wybrać. Niby stworzymy pana co woli panów, a w wolnym czasie pod naszą nieobecność poderwie panią z takimi samymi cechami o takich samych zainteresowiach.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 21 cze 2014, 17:34

Champion pisze:Niestety. ;/ Albo mogliby stworzyć jakichś gejów, którzy normalnie by mieszkali w mieście, ale tego nie zrobią bo homofoby miały by im za złe :P
Jak ktoś chce żeby mu po mieście latali homoseksualiści, transi, sami azjaci, zielone ludziki czy cokolwiek tam jeszcze komu do głowy przyjdzie, to raczej nie będzie problemu żeby sobie samemu to zorganizować ;) Ja nie chcę mieć takich rzeczy narzuconych odgórnie.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 21 cze 2014, 17:57

• Po stworzeniu Sima możesz "połączyć" go genetycznie z bliskimi, zarówno powyżej, jak i poniżej jego w drzewie genealogicznym. To nie wygląda tak jak w The Sims 3, gdzie można było "łączyć" dzieci z rodzicami. Teraz możesz "połączyć" rodziców z dzieckiem, braci z siostrami i tak dalej.
Chyba nie czaję...

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 21 cze 2014, 18:03

UP: Chyba chodzi o to, że dorosły sim może być ojcem też dorosłego sima (?).

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 cze 2014, 18:11

Champion pisze:Google nie gryzie. ;)
Na litość, Champion, ale to jest forum i tu się dyskutuje. Zapytałem użytkowników bo tak jest fajniej niż przeszukiwać google :\ Rozumiem, gdybym założył temat odrębny z oczywistym pytaniem, ale ja zapytałem czysto koleżeńsko. No zawsze ktoś się znajdzie, kto strasznie chce odsyłać do google, wyluzuj man :\

Czekam aż EA w końcu wypuści jakieś solidne materiały na temat TS4 bo ta ostatnia fala hejtu już jest nudna :P Pora skupić się znowu trochę na pozytywach ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 21 cze 2014, 18:52

JamesSinatra pisze:Wkurzają mnie już te rendery, tym bardziej że pokazują tam pozy, których nie będzie nigdy w grze...
To i tak nic w porównaniu ze zwiastunem dwójki :haha:

Najważniejsze, ze grę będzie mozna modyfikować, tak jak poprzednie części. Ciekawe jakież to mody powstaną :)

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 21 cze 2014, 21:41

Obrazek
av by teaplease.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 21 cze 2014, 22:35

Dzieciątka - a dajcie spokój, nie zrobili ich i tyle. Pewnie ostatniego dnia tworzenia gry okryją wszystkie jakąś szmatką, to tylko EA. xD

Geje na ulicach - według mnie z Zatoki WIerzb chcą zrobić idealnie stereotypowe miasteczko z american dream, w którym wszyscy będą maksymalnie nacechowanymi postaciami. Czy chcielibyście, żeby EA wrzuciło tam parkę dziewczyn, lub chłopaków, w stereotypowym dla społeczeństwa związku partnerskim? Oj, nie chcielibyście... :P Niech pozostanie lepiej tak, że opcje są dostępne i równe z tymi dla heterosimów, ale trzeba je samemu wybrać.

Demo - daję palca prawej stopy, że dotyczy to CASu, ani razu nie wspomnieli nigdzie, że udostępnią graczom testową wersję prawdziwej rozgrywki ;<

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 21 cze 2014, 22:43

Na sto procent CAS... Ale to fajnie, bo lubię robić simowe podobizny i jeśli okaże się, że reszta gry ssie pałkę to nie będę musiał jej kupować :D

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 21 cze 2014, 22:54

Ja wolę demo CASu niż rozgrywki xD
A to dlatego że nie chcę być poganianym przez czas (da się inaczej zrobić demo gameplaya?). Nie wytrzymałbym tego licznika i presji... tyk... tyk... tyk...
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 21 cze 2014, 23:01

Co do demo, całkiem możliwe jest demo z rozgrywki - dadzą jedno osiedle/jedną strefę z 5 domkami i tyle :P .
Bardziej prawdopodobne jest jednak demo CAS - i nawet to bym wolał. Przygotowałbym już teraz swoją postać oszczędzając czas potem, po zainstalowaniu gry, i mógłbym od razu wskoczyć do Willow Creek :) .
Tak było ze "Zwierzakami" do TS3.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 21 cze 2014, 23:35

Na demo rozrywki bym nie liczyła, ale CAS'u jak najbardziej. Chętnie bym go wypróbowała. ^^

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 21 cze 2014, 23:41

Tak zachwalają, że mogliby się nim podzielić. Przekonamy się czy jest takie jak mówią. :P
Jest w najbliższym czasie jakieś wydarzenie podczas którego mogą pokazać coś nowego?

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 22 cze 2014, 0:13

Co do dwójki to orientację można było zarówno sprawdzić jak i wybrać dzięki wielkiemu przyjacielowi wszystkich graczy - testingcheatsenabled true ^^

Chętnie wyposażę się w demo CASu, tak na próbę, bo jak narazie to chyba najlepsza część gry

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 22 cze 2014, 0:15

W The Sims 3 można było zapytać sima o orientację, ale to też z modem (Nrass Supercomputer czy coś takiego bodajże)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 22 cze 2014, 11:33

Ja podziękuje za demo CASu, wymiotuje tymi wszystkimi fotkami z tegoż narzędzia.
Już nawet nie chce mi się go wypróbowywać xD

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 22 cze 2014, 13:53

EiDay pisze: w dodatku, kto dzisiaj ma xp ;p
Ja ;) I dodam że trójka mi działa. Owszem, zdarzają się bugi, ale nie takie jak osobą które mają inne, lepsze systemy czy w ogóle kompy. Jakoś nie chcę mi się wierzyć że czwórka nie będzie obsługiwać XP.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 22 cze 2014, 13:55

EiDay pisze:
Yeezus pisze:@EiDay - Tak, na pewno systemy Windows Vista w górę i 4-8GB ramu... lol
Nawet i większe, 4 gb to za mało na utrzymanie dużego, żyjącego miasteczka, w którym cały czas coś się dzieje. W dodatku popatrz sobie na Just Cause 2, ta gra już ma chyba z 4 lata, a nie obsługuje Windows XP.

w dodatku, kto dzisiaj ma xp ;p
Zdziwiłbyś się. Wiele osób na całym świecie. Sama do niedawna miałam jeszcze W 2000, bo działał bez zarzutu. Nie każdy wymienia komputer co 4-5 lat, bo zwyczajnie WIĘKSZOŚĆ ludzi na świecie na to nie stać.
Mnie trójka hula na 4 GB RAMu bez problemu i zacinek więc podejrzewam, że czwórka tez bez problemu chodzić będzie.

Trzeba patrzeć tez na to jakim targertem są gracze simsów. To są ludzie, którzy często grają tylko w tego typu gry i gry w rodzaju Peggle... To są dzieci, które często graja na tzw. komputerze rodzinnym, który przede wszystkim nie służy do grania. Rodzice nie kupią kolejnego komputera tylko dlatego, że wyszły kolejne simsy, jeśli poprzedni dobrze działa. EA musi na to zwracać uwagę, jeśli chce osiągnąć satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Przykre, ale prawdziwe.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 22 cze 2014, 14:11

EiDay pisze:Electronic Arts bardziej się opłaca wydać ładną grę, niż brzydką tylko dlatego, że ludzie mają jeszcze XP.
Według EA opłaca im się właśnie ta druga opcja. Wystarczy spojrzeć na wszystkie ograniczenia i limity w czwórce oraz przypomnieć sobie ich wypowiedź, że TS4 ma działać lepiej na słabszych komputerach niż TS3. Dla nich liczy się to, by jak najwięcej osób mogło w nią grać - dzięki temu więcej osób ją kupi i więcej zarobią.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości