The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 01 lip 2016, 11:59

Na simstruelife pojawiły się spekulacje dotyczące nowego otoczenia do czwórki. Wygląda super. Co o tym myślicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 01 lip 2016, 12:19

Kompletnie nie pasuje mi do realiów czwórki. Jakoś nie widzę tego miejsca przeniesionego do gry :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 01 lip 2016, 12:41

Mnie się bardzo podoba, ale... jakoś nie wyobrażam sobie tego miejsca w czwórce, przy tej grafice. No ale zobaczymy, może będzie to wyglądało lepiej.
Podam od razu link do notki:
https://simstruelife.pl/News:Nowy_swiat ... 4_01.07.16
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 01 lip 2016, 14:38

Mam wrażenie, że to tylko spekulowanie i wynajdowanie sensacji tak trochę na siłę. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lip 2016, 15:18

The Sims Italia zamieścili filmik, a w zasadzie "zapowiedź zapowiedzi", która pokazuje kawałek nowego pakietu akcesoriów, o których ostatnio spekulowano (akcesoria ogrodowe): https://www.facebook.com/thesimsitalia/

Moją uwagę przykuło niemowlę, które wygląda inaczej niż obecnie w grze. Czyżby jakieś zmiany w aktualizacji? Niektórzy twierdzą, że to może chodzić o nianie, ale nie sądzę ponieważ ta babcia była już pokazana a propos premiery drzewek genealogicznych.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 lip 2016, 17:35

To idealnie pasowałoby do wydanych już akcesoriów o patio. Rozdrabniają się jak tylko mogą. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lip 2016, 18:29

Ale powiem Wam szczerze, my gracze jesteśmy kapryśni! W czasach TS3 masa ludzi narzekała, że pakiety i obiekty ze Store zbyt często wprowadzają mało obiektów, które można wykorzystać do codziennego uzytku. A teraz jak wypuszczają akcesoria tematycznie - do ogrodów, kuchni, pokoju dla dziecka to narzekamy, że się rozdrabniają :D

Czekam na pełny zwiastun i liczę, że ten duży okrągły stół i taca z lemoniadą to nie będą obiekty specjalne ;(
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 lip 2016, 23:43

Ten filmik to ten na którym simowie siedzą przy stole z parasolem? Nic nowego tam nie widzę, tylko fakt po co kołyska i niemowlę. Może odłącza je od kołyski, ale nie skoro kołyska z tylu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 06 lip 2016, 0:43

Jako gracze mamy do narzekania prawo. Owszem, wprowadzają więcej obiektów codziennego użytku, ale rozdrabniają się (jak powiedział Guuki) i to juz od trójki, a gracze tylko płacą i płacą - i, jak widać, prędko nie przestaną. Do tego milion akcesoriów, które wprowadzają tylko obiekty, które praktycznie prawie nie mają żadnego nowego zastosowania poza dekoracyjnym, a "simomaniacy" w nich toną. Mogą wprowadzić jeszcze tysiące obiektów, ale co z tego, skoro gra będzie nadal nudziła po pol godziny rozgrywki? Kolejny pakiet akcesoriów nie uczyni tej gry lepszą. Przecież nawet trudno wymienić mi wszystkie akcesoria powstałe do czwórki do tej pory. Z każdej, za przeproszeniem, pierdółki, robią wielkie halo i tego jest tyle, że w żaden sposób nie zostanie zapamiętane na dłużej, tak jak jakiekolwiek akcesoria z dwójki czy trójki.
Cóż, polityka EA nie dziwi mnie już od jakiegoś czasu, ale smuci jak najbardziej.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 lip 2016, 10:49

Cain zgadzam się z Tobą ale z punktu marketingowego ta gra jest dla dzieciaków, więc będą robić wielkie halo z każdej pierdoły :D Poza tym gracze widać to kupują, skoro im się ten model sprawdza. Sam jako admin na jednej ze stron widzę wielu ludzi, którzy w komentarzach równają EA z ziemią, twierdzą, że akcesoria im się nie podobają, a po premierze pierwsi się chwalą, że kupili :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 lip 2016, 11:19

Mi takie rozdrabnianie się nie przeszkadza, ale jedyne co boli to to, że od premiery dostaliśmy TYLKO 2 dodatki a o kolejnym nie ma słuchu w ogóle :x

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 lip 2016, 14:18

Ja pierdziele w przyszłym roku.. To przez ten czas czyli prawie pół roku nic, kompetnie nic poza jakimiś obiektami które na chwile urozmaicą rozgrywkę
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 06 lip 2016, 14:32

:facepalm:
Tak dobrze się zapowiadała ta seria - ładna grafika, realistyczni simowie, świetny tryb budowania, a EA jak zawsze musi wszystko spierdzielić. Czwórka nie jest zła, tylko osoby, które za nią odpowiadają to kretyni :angry:
Gdyby zarząd był nieco bardziej rozsądny...
Za czasów trójki po dwóch latach od premiery mieliśmy już:
- trzy otoczenia wakacyjne (w TS4 na razie mamy jedno)
- trzy wielkie nowe światy do grania - dwa płatne, jeden darmowy (w TS4 dostaliśmy na razie jedno płatne i jedno darmowe, Promenady nie liczę)
- mnóstwo karier (w TS4 dostaliśmy dwie darmowe i trzy profesje)
- wampiry, mumie, wymarzonych przyjaciół i SimBoty (w TS4 mamy tylko kosmitów)
- olbrzymią ilość nowych opcji dochodzących w "Pokoleniach"
- kluby nocne, osobistości, apartamentowce, paparazzich itd.

A jakie są największe atrakcje, które do tej pory dostaliśmy w czwórce? Popcorn, lody, lemoniadę, kino domowe i kompletnie spartaczony biznes.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 lip 2016, 17:07

Co ci simowie przy stole to zwiastun zawartości jaką dodadzą w kolejnym kwartale..
No to ostro,
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 06 lip 2016, 17:28

myself04 pisze: według najnowszych informacji z twittera dodatek dostaniemy w przyszłym roku. Ponoć The Sims 4 przekształcili w usługę "na żywo", SimGuruGraham nie wyjaśnił na czym ma polegać ta zmiana
Uśmiałem się XD Cały rok bez dodatku, jak super!
Wszystko już chyba zeszło na psy, dokładnie wszystko.

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 06 lip 2016, 19:09

Spotkajmy się było totalnie głupie i nie zachęciło mnie do kupna i mam czekać jeszcze minimum pół roku na kolejny dodatek...? No to ekstra. soft1

Na tym filmiku na pewno jest nowy napój, lemoniada? Na takiej tacy jak bodajże z pakietu o spa. Stół i krzesła mają chyba nawet nadruki jak był taki obrazek tego kwiatu w akcesoriach ze spa bodajże. Czyżby mieli to dodać już wtedy, ale byłoby za dużo i jeszcze by się nam w głowach poprzewracało...?

Nie liczyłabym na odłączenie kołyski od niemowlaka. Wówczas na pewno nie byłoby jej na tym obrazku.

Tam jest niby cała rodzina, może jakieś nowe interakcje dojdą...? Fajnie by było, ale szczerze wątpię... Za bardzo nawet strojów nowych i fryzur nie widać. Tzn. są, ale np. babcia jest ubrana już w to, co było.

Do tego pudełko z sosami. To wszystko faktycznie mogło być już w patio, ech... Osobno dostajemy kwiatki do ogródka w Romantyczny Ogród, osobno meble na taras i grillowanie oraz jacuzzi w Perfekcyjne Patio, a teraz w Wymarzone Obiekty Wypoczynkowe Do Ogrodu dostaniemy stół, krzesła, pewnie nowy grill, radio i pięć bluzek, ekstra. :)

Rany, jestem taka zażenowana...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 lip 2016, 19:17

Zapewne ten niemowlak to jedynie ukazanie rodzinności przy stole.
Lipa, do września nic kompletnie urozmaicająvego rozgrywkę
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 lip 2016, 20:27

Właśnie, przecież był już dodatek o takiej tematyce, oni żarty robią? soft9

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 06 lip 2016, 20:36

Powiem tyle: soft1
To się robi już bez sensu kompletnie XD Od wydania czwórki nie zrobili NIC, coby naprawdę jakoś zachęciło mnie do kupna czwórki w ogóle. No, może kosmici w WwP, trochę biznesu, jakieś restauracje i to w sumie tyle. Co to ma być? Ja czekam na jakieś BUM w stylu Zostań Gwiazdą, jakaś sława i porządne kluby, podróże, tropiki, albo chociaż te pory roku, a oni co? Milion pierdyliard sześcset tysięcy dupereli w stylu parę nowych krzeseł i łóżek XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 lip 2016, 22:54

Wg EA na otwarty świat i małe dzieci czekają nieliczni fani..
Stwórz świat, otwarte otoczenia i Stwórz styl nie pojawią się w The Sims 4

http://forums.thesims.com/en_US/discuss ... t_14984558
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości