The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 10:33

Ta grubość sima jest niedopracowana. Twarz prawie w ogóle się nie spulchnia :/ Zobaczcie na podbródek, jest płaski jak u chudej osoby, zero na gardle...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 10:36

Ta sama simka w opcji najchudszej

http://zapodaj.net/09c53f3ca4900.jpg.html

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 09 lip 2014, 10:37

niektóre ubrania są nawet okej, ale faktycznie moda sprzed kilkunastu lat, żadna tam uniwersalność, po prostu ubrania od ea są beznadziejne. zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że gracze potrafią stworzyć takie piękne ubrania i włosy, a twórcy gry nie. włosy dla kobiet to totalna porażka.. może ze dwie czy trzy fryzury są znośne.. za każdym razem ciuchy dla facetów są lepsze :D

co do dema, to mówili, że będzie dostępne dla każdego za darmo, a jeśli jest tylko na originie dostępne, to jednak nie dla każdego

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 10:38

Ale Origin jest dostępny dla każdego, tylko trzeba chcieć go zainstalować i zarejestrować.
podejrzewam też, że trzeba mieć przynajmniej jedną grę zarejestrowaną, bo po co wysyłać demo do osób, które w ogóle nie są zainteresowane simami.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2014, 10:39 przez Piszczac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 lip 2014, 10:39

Ciekawe jak będzie funkcjonował system tycia i nabierania mięśni. Mam nadzieję, że nie jak w trójce. Że dziś go napchałam a po jutrze sam chudnie do tego jaki był..
No faktycznie nie wygląda grubo. W trójce twarz też była gruba..
A ja wciąż boję się braku różnorodności. Dzieci będą do siebie podobne
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lip 2014, 10:39

Zdjęcia z tumblra. Od osób które specjalizują się w tworzeniu ładnych (jedna osoba w lekko dziwnych) simów. :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie mogę przeboleć rzęs.. Ale piegi i znamiona świetne! :sweet:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 09 lip 2014, 10:44

Ooooooooooo czyli można nie tylko młodego dorosłego ??? :aww: :sweet:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 09 lip 2014, 10:45

Piszczac pisze:Ale Origin jest dostępny dla każdego, tylko trzeba chcieć go zainstalować i zarejestrować.
podejrzewam też, że trzeba mieć przynajmniej jedną grę zarejestrowaną, bo po co wysyłać demo do osób, które w ogóle nie są zainteresowane simami.
ale czy to się nie tyczy osób, które mają jakąkolwiek grę ts3 kupioną? przecież są osoby, któe dopiero od 4 generacji zaczynają swoją przygodę z simsami albo coś :>

ta ruda simka jest cudna <3

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 09 lip 2014, 10:47

Można tylko młodego dorosłego, czemu pomyślałaś inaczej?
Po prostu stworzyli simów który wyglądają na starszych/młodszych.
Wydaje mi się, że w TS4 nie zauważymy różnicy na twarzy simów, nie odczytamy z niej wieku.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 10:50

Kolejny losowy sim. Po twarzy niewiele widać zmian, sama nie wiem czy to dobrze, czy źle

Wersja najchudsza i najmniej usportowiona
http://zapodaj.net/b76d1f6413678.jpg.html

Wersja najgrubsza i najmniej usportowiona
http://zapodaj.net/ad5385b6773af.jpg.html

Wersja najgrubsza i najbardziej usportowiona (wywala kaptury jak u dźwigających ciężary), czego akurat tu nie widać
http://zapodaj.net/608cae313b806.jpg.html

Wersja najchudsza i najbardziej usportowiona
http://zapodaj.net/4a92150be6748.jpg.html

Generalnie dużo zależy od tego, jaka budowę sima zrobimy wyjściową, czy tzw. grubokościstego, czy nie. Wtedy wersja chuda i gruba mogą wyglądać całkiem inaczej. Jeśli najchudszego sima zrobimy wizualnie najgrubszego, to gruby będzie znacznie większy. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi :D
Ostatnio zmieniony 09 lip 2014, 10:54 przez Piszczac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 lip 2014, 10:51

A ja myślałem, że już wszyscy rzygają CASem, a tu proszę, teraz same "ochy" i "achy" :P .
Tak czy siak, Simowie ze zdjęć od Jackoba mają coś w sobie, właśnie takich charakterystycznych lubię najbardziej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 09 lip 2014, 10:57

To świetnie! Czyli już wiem gdzie będę grał, jeśli grę kupię. Zawsze lubiłem Dziwnowo w TS2 i Lucky Palms w TS3, więc "czwórkowe" pustynne miasteczko też przypadnie mi do gustu :) .
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 10:57

teoyaomqui pisze:
Piszczac pisze:Ale Origin jest dostępny dla każdego, tylko trzeba chcieć go zainstalować i zarejestrować.
podejrzewam też, że trzeba mieć przynajmniej jedną grę zarejestrowaną, bo po co wysyłać demo do osób, które w ogóle nie są zainteresowane simami.
ale czy to się nie tyczy osób, które mają jakąkolwiek grę ts3 kupioną? przecież są osoby, któe dopiero od 4 generacji zaczynają swoją przygodę z simsami albo coś :>

ta ruda simka jest cudna <3
Mówiąc o zarejestrowanej grze miałam oczywiście na mysli sims 3 :) A ci co zaczną od czwórki, to będa mieli dostęp za jakiś czas. W dniu premiery kupują przeważnie "simowe świry"

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 lip 2014, 11:04

Jak dla mnie dali zbyt dużą możliwość zmiany wielkości poszczegółnych części ciała/twarzy przez co łatwo można zgubić proporcje i obawiam się, że większość fanowskich Simów to będą lalki Barbie albo Keny o nienaturalnych proporcjach.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 11:08

JamesSinatra pisze:Jak dla mnie dali zbyt dużą możliwość zmiany wielkości poszczegółnych części ciała/twarzy przez co łatwo można zgubić proporcje i obawiam się, że większość fanowskich Simów to będą lalki Barbie albo Keny o nienaturalnych proporcjach.
Też sie tego obawiam, ale po prostu nie będę takich sciągać :)

Dwie wersje tej samej simki (twarzy i piersi nie ruszałam) z najchudszymi i najgrubszymi częściami ciała
Obie to wersja najchudsza i najmniej usportowiona. Jak widać różnica jest ogromna

http://zapodaj.net/1214131189f48.jpg.html

I wersja najgrubsza anorektyczki i grubokościstej
http://zapodaj.net/7ba8dd86eb69d.jpg.html

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 lip 2014, 11:20

A skąd wiadomo, czy się dostało to demo? To się pojawia po zalogowaniu, czy trzeba to jakoś znaleźć?

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 09 lip 2014, 11:25

Jeśli jesteś w Origin to wchodzisz w Moje Gry i jeśli tam będzie to trzeba pobrać i już.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 09 lip 2014, 11:26

JamesSinatra pisze:Jak dla mnie dali zbyt dużą możliwość zmiany wielkości poszczegółnych części ciała/twarzy przez co łatwo można zgubić proporcje i obawiam się, że większość fanowskich Simów to będą lalki Barbie albo Keny o nienaturalnych proporcjach.
Oj, a co Cię twory innych graczy ;p Każdy robi sima jakiego lubi, a jeśli te możliwości zmiany twarzy faktycznie są duże, to tylko na plus :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 09 lip 2014, 11:30

JamesSinatra pisze:A skąd wiadomo, czy się dostało to demo? To się pojawia po zalogowaniu, czy trzeba to jakoś znaleźć?
Normalnie wchodzisz do biblioteki i powinno być do ściągnięcia, jak inne gry
http://zapodaj.net/f0b3453392589.jpg.html

Niektórzy piszą, ze trzeba mieć polączone konto origin z kontem na sims3.com (Toższamośc w grach)

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 09 lip 2014, 11:41

Absolem pisze:
JamesSinatra pisze:Jak dla mnie dali zbyt dużą możliwość zmiany wielkości poszczegółnych części ciała/twarzy przez co łatwo można zgubić proporcje i obawiam się, że większość fanowskich Simów to będą lalki Barbie albo Keny o nienaturalnych proporcjach.
Oj, a co Cię twory innych graczy ;p Każdy robi sima jakiego lubi, a jeśli te możliwości zmiany twarzy faktycznie są duże, to tylko na plus :)
Chodziło mi w sumie bardziej o to, że trzeba pewnie być w tym dobrym, żeby Simy wychodziły naturalnie, bo można łatwo przesadzić, a gra tego nie ogranicza :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości