The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 19 cze 2014, 17:16

To samo co zawsze - "aktualnie nie mogą o tym mówić"

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 cze 2014, 17:27

Ale wyrazić niezadowolenie warto :p

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 19 cze 2014, 17:37

no cóż już 3 twórcom napisałam i zobaczymy co odpiszą. Wiele fajnych rzeczy będzie w 4 no i ten kochany krowokwiat
będzie już w podstawie co mnie niezmiernie cieszy widać, że twórcy poszli po rozum do głowy.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 19 cze 2014, 18:28

Mnie jakoś krowokwiat nie "jara". Z tym że poszli po rozum do głowy, to bym się kłóciła ;)
Jestem ciekawa jak będzie wyglądała kwestia przyjęć.

Awatar użytkownika
NyanCat
Posty: 158
Rejestracja: 06 sty 2014, 12:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: NyanCat » 19 cze 2014, 20:40

€A uczy - kupujcie gry o których nic nie wiecie!
Właściwie teraz idealnym porównaniem będzie fanboy'stwo - kupujemy coś tylko dla logo i #SWAG'u
Tak jest w przypadku Apple, Starbucks, itd. - tylko dla kultu produktu.
Nie wiem, jak to opisać, brak mi słów... <_<
Obrazek

A gdy zło ogarnie świat
Gdy słońca będzie mniej od cienia
Upadnie on i zgładzi nas
Potężny Gofer Przeznaczenia

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 cze 2014, 23:24

EA powinno wziąć przykład z gry Minecraft, która pokazała, że dla gracza tak na prawdę nie liczy się super grafika czy skomplikowana rozgrywka, a dowolność w działaniu i mnogość kombinacji. A oni rozgrywkę chcą ograniczyć :\
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 cze 2014, 23:32

Z tym, że Minecraft to zabawa klockami, a Simsy jakby nie było... dom dla lalek :p. I co raz bardziej tę grę do tego upodobniają.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 19 cze 2014, 23:33

JamesSinatra pisze:Z tym, że Minecraft to zabawa klockami, a Simsy jakby nie było... dom dla lalek :p. I co raz bardziej tę grę do tego upodobniają.
To w sumie śmieszne, dobre porównanie. Simsy zmieniają się z symulacji życia w ograniczony dom dla lalek, niestety...

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 19 cze 2014, 23:35

Od razu skojarzyły mi się te reklamy Barbie, która może mieć samochód, pieska, rolki itp, ale wszystko jest do kupienia w osobnych zestawach (dodatkach :D?)

Awatar użytkownika
Ciastkoo
Posty: 29
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ciastkoo » 20 cze 2014, 1:38

Co jak co, ale wychodzi na to, że TS4 będzie największą kpiną w historii całej serii The Sims.

W ogóle co to za aspiracja - Natura, wtf... o_O
* * *

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 20 cze 2014, 3:40

http://soilysims.tumblr.com/post/893047 ... w-the-sims
Pewnie już było, ale i tak. ^^ Uwielbiam tego gościa z rybą. xD

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 20 cze 2014, 9:09

Jestem bardzo ciekaw, czy przełożą datę premiery.
Trójkę przełożyli o pół roku- mieli wyeliminować błędy, a wszyscy wiemy, jak to się skończyło-

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 20 cze 2014, 9:16

Ciastkoo pisze:Co jak co, ale wychodzi na to, że TS4 będzie największą kpiną w historii całej serii The Sims.

W ogóle co to za aspiracja - Natura, wtf... o_O
Normalna, pewnie taka jak w życiu. Wśród moich znajomych mam kilka osób, które mają powiedzmy właśnie taką aspirację. Wyjeżdżają na wakacje i wycieczki tylko do kompletnej głuszy, są weganami, jedzą praktycznie wszystko co sami wyprodukują w swoim ogrodzie a kupują tylko żywność ekologiczną. Działają w stowarzyszeniach ekologicznych, i jeszcze wieeele można by wymienić.


up, ja uważam, ze nie przełożą, zresztą zdementowano już takie plotki. Nie sądzę, żeby to robiono, gdyby rozważano taka ewentualność. Może nauczyli się, że strategia marektingowa, jak przy ostatnich dodatkach do trójki (zanim dodatek sie pojawił właściwie wszystko o nim było wiadomo, nie było co odkrywać) wcale nie jest skuteczna.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 cze 2014, 10:13

Gdyby po ostatnich nowinach spadła sprzedaż preorderów, może EA przemyślałaby jeszcze kilka kwestii w grze, co mogłoby się wiązać z przesunięciem premiery... Niestety, większość preorderów zapewne została już sprzedana, bo kto chciał zamówić grę tak długo przed jej wydaniem to zamówił pewnie, więc czują się pewni. Dlatego zawsze powtarzam, że należy kupować gotowy produkt, a nie jakieś wymyślone preordery :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 cze 2014, 10:27

Zdjęć z CAS nigdy za wiele soft2 :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 20 cze 2014, 11:28

Tą całą rewolucję emocjonalną to oni chyba robią na nas :P Dają nam nowe emocje - nigdy wcześniej niespotykany stan furii, po tym jak widzimy te ich wszystkie super-duper-nowości :D

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 20 cze 2014, 11:41

Kacper11000 pisze:Tą całą rewolucję emocjonalną to oni chyba robią na nas :P Dają nam nowe emocje - nigdy wcześniej niespotykany stan furii, po tym jak widzimy te ich wszystkie super-duper-nowości :D
chciałam to samo napisać :P

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 cze 2014, 13:17

eh zgadzam się, z wszystkimi powyżej napisanymi postami. Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że simsy bez basenów to już nie są simsy. Eh wychodzi to lenistwo twórców i zachłanność na kasę. No bo po co dawać nam teraz baseny jak mogą je dać w jakimś dodatku i zapewne tak będzie. I własnie to, że nie pokazują nam np interfejsu z trybu życia a ja tego jestem ciekawa no i game play'a. Jak wychodziła 3 to nam pokazali a teraz zmienili taktykę i sami sobie tak, naprawdę zaszkodzą.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 cze 2014, 13:27

Też to pisałem parę(naście?) stron temu. Basen to podstawa, to właśnie z basenem bez drabinek kojarzona jest przez laików seria The Sims. I w "czwórce" ma tego zabraknąć? Miejmy nadzieję, że ta plotka się nie potwierdzi.

Emocje jako główna zmiana w TS4 do mnie nie przemawiają. Nastrójniki czy słupki wskazujące poziom nastroju w zupełności mi wystarczały. Ta gra nie ma w sumie niczego rewolucyjnego do zaoferowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 cze 2014, 14:30

Basen to w mojej grze podstawa. Zawsze moi simowie go mają i sobie nie wyobrażam żeby nie mogli sobie popływać. Może dla kogoś to drobna rzecz, ale jak napisałam, dla mnie to podstawa.
Guuki pisze:Emocje jako główna zmiana w TS4 do mnie nie przemawiają. Nastrójniki czy słupki wskazujące poziom nastroju w zupełności mi wystarczały. Ta gra nie ma w sumie niczego rewolucyjnego do zaoferowania.
Ech, tak samo na to patrzę. Niby te emocje są ciekawe, ale z drugiej strony, choćby te trójkowe nastrójniki czy cechy charakteru, mnie zadowalają. Jakoś nie widzę tutaj jakieś większej ewolucji. Po prostu simowie będą bardziej "emocjonalni" :P Patrząc na te filmiki gdzie poruszają się w jakiś idiotyczny sposób, bądź tą wspominaną simkę na bieżni, to aż za bardzo będą "rzygać" uczuciami. Choć na dobrą sprawę nie pokazali w pełni, jak to będzie się prezentować w rozgrywce. Dobija mnie ta niewiedza <_< Myślą ze jak Simsy, to każdy poleci kupić, a niektórzy nie kupują kota w worku. No a przynajmniej ja. Nie mam zamiaru kupić gry, o której prawie nic nie wiem.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości