The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 sty 2018, 20:27

Wg jednego z userów w Brazylii ponoć ceny podnieśli dwukrotnie...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 sty 2018, 5:18

Nie ma niestety już co liczyć na obniżkę cen.
Akcesoria nigdy nie są w promocji więc cóż :unsure:
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 17 sty 2018, 10:49

Może od teraz będą? Tzn. skoro kosztowały np w UK 8 funtów, a kosztują 10, to w czasie promocji będą obniżone na 8 xDDD Taka promo super i wszyscy będą się cieszyć, lol.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 sty 2018, 21:32

Shattered, może teraz będą w promo, skoro cena wyższa :/ Będą w promo za 39 zł xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 sty 2018, 21:12

Normalnie nie mogę.. Tak mnie wkurza to autonomiczne siadanie podczas rozmów, że aż wyłączam grę.. Każę jednemu simowi zagadać w kuchni drugiego, np. spytać jak minął dzień.. To pyta, po czym od razu idą siadać..
Drugiemu każę się kłócić, podchodzi i kłóci się, po czym oboje lezą usiąść...
To musi być jakieś masakrycznie trudne do ogarnięcia skoro tego nie ogarnęli.
No chyba, że to taki zamysł jak wstawanie od posiłku, aby dać sobie buziaka.

Każę, bo kazać/ Indra
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 29 sty 2018, 23:26

Ja mam to samo i mnie to też wkurza, nie chce mi się użerać z tym więc mało gram w czwórkę przez takie durnoty :/ To jest nie do pomyślenia, siedzi dwóch Simów przy stole i jedzą. Jak tylko zaczynają gadać, to jeden wstaje, idzie do sypialni usiąść na łóżku po czym wstaje z niego i wraca do stołu żeby usiąść bliżej rozmówcy... Potem obaj zostawiają talerze i idą gadać na stojąco X___X

Simowie mają jakiś problem z ustalaniem priorytetu miejsca podczas rozmowy. Automatycznie próbują pchać się najbliżej rozmówcy ale im się miesza w głowach, jeśli mają więcej niż 2 siedziska dostępne w pobliżu :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 30 sty 2018, 11:49

Boże, to prawda, jakie to irytujące. Ja rozumiem, gdyby oni nie gadali od dawna i dlatego wstają i się witają (co i tak jest głupie). Ale moi Simowie pogadali, pożartowali, każę im jeść, siadają, każę im znowu gadać... A oni wstają i się witają, jakby byli zaskoczeni, że oboje tu są i nie widzieli się sto lat! Przecież to jakaś paranoja...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 06 lut 2018, 16:21

Na urodziny The Sims w tym roku EA nie przygotowało nic ciekawego, tak więc powstała petycja o pierwszą generację gry na Origin:
https://www.change.org/p/electronic-art ... n-for-free
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 12 lut 2018, 23:00

Nie wiem czy petycja coś da, ale sama byłabym zdecydowanie za pomysłem. The Sims 2 mamy dostępne to czemu i nie jedynka?
Obrazek


Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 25 lut 2018, 22:56

Wydaje mi się, czy gra zaczęła generować ciekawszych miastowych ? Zrobiłam ostatnio lekką czystkę w mieście i zaczynam widywać ciekawsze buźki na parcelach publicznych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 31 mar 2018, 22:34

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 kwie 2018, 20:21

Pojawiła się nowa aktualizacja i no cóż, ponownie same poprawki błędów. Najwyraźniej EA postanowiła zakończyć dodawanie darmowych elementów rozgrywki do gry. Czy robili to tylko dlatego, aby osłodzić oczekiwania fanów na małe dzieci? Nie mam pojęcia, ale ta gra mając potencjał zjeżdża coraz bardziej w dół, zamiast się wybijać. Coraz częściej zastanawiam się, czy jest sens kupować kolejne rozszerzenia. Jak zawsze lubiłem mieć całą kolekcję, tak akcesoriów z praniem i chomika nie kupiłem (choć te pierwsze kupił mi ktoś w prezencie). To jak EA traktuje nas, fanów sprawia, że nie miałbym wyrzutów sumienia korzystając z ich nielegalnego oprogramowania :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 19 kwie 2018, 11:20

Kolejny guru opuszcza Maxis.
Jasnym jest więc że dzieje się tam nie zaciekawie. Firma pewnie liczy tylko na zyski, a za content obrywają guru
No coż, ja szczerze powiedziawszy nie widzę przyszłości tej serii, naprawdę po takim hejcie raczej szybko piątki nie zobaczymy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 21 kwie 2018, 21:17

Ogólnie w Maxis źle się dzieje. Coraz więcej plotek twierdzi, że studio chyli się ku upadkowi, a TS4 może być ostatnią generacją. W serwisie Reddit wypowiedział się użytkownik, który podaje się za byłego SimGuru (należy podejść do tego z dystansem ponieważ niemożliwe jest sprawdzenie prawdziwej tożsamości, jednocześnie Reddit często był źródłem plotek, które potem się potwierdziły). Użytkownik ten twierdzi, że ostatni Guru nie odszedł sam, a został zwolniony a samo studio jest w lekkiej rozsypce. Nie ma konkretnego przywództwa artystycznego, wiele osób oddelegowano do prac nad The Sims Mobile, a prac nad TS5 nawet nie rozpoczęto bo i nie ma kto stworzyć jakiejkolwiek koncepcji na nową generację. Twierdzi też, że TS4 będzie zasypywane przeciętnymi rozszerzeniami dotąd, aż studio będzie w stanie to robić, albo do jego zamknięcia. O dziwo twierdzi też, że The Sims Mobie, mimo że w samym marcu zarobiło ponoć 2 mln, okazało się porażką ponieważ po trzech latach prac nad grą, aplikacja jest poza 100 najlepiej zarabiających apek na telefony. Tutaj źródło tych rewelacji: https://simsvip.com/2018/04/20/maxis-gu ... nd-unrest/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 23 kwie 2018, 12:57

To fani pewnie stworzą własne Simsy XD

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 06 maja 2018, 12:01

Simomaniak Merman Simmer pracuje nad modem, dzięki któremu włosy będą dynamicznie się poruszać:


youtu.be/wRplR5-l6CU

Wygląda to rewelacyjnie!
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: brxnely » 06 maja 2018, 12:45

Da się? Da.
Multiplayer, jak i masa innych rzeczy jest tworzona do Czwórki przez graczy. A studio? masakra jakaś totalna. Niech ktoś kupi EA i weźmie się porządnie za Czwórkę.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 maja 2018, 19:58

Wygląda to świetnie i znacznie ożywia postać sima. Będzie to jeden z niewielu modów, jakie wgram kiedy już zostanie ukończony.

A co do niepokojów o przyszłość serii i Maxisa to już studio wyjaśniło sprawę. Simsy mają się dobrze, Maxis też, szukają właśnie nowych osób do prac zarówno nad Mobile jak i główną serią. Na czerwcowym EA Play mają ujawnić jakieś "fantastyczne" rzeczy do simsów plus mają odbyć się dyskusje o przyszłości serii, ale nie wiadomo w jakim kontekście (czy chodzi o szeroko pojętą przyszłość wykraczającą poza obecną generację czy tylko o zbliżające się dodatki i pakiety). EA ponoć szykuje się również do zmiany polityki, więc może wpłynie to również na simsy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Ururu » 07 maja 2018, 10:23

Mam nadzieję, że ludzie od tych super modów poślą im CV XD

Ten mod do włosków jest bardzo fajny, aczkolwiek nawet nie zwróciłam uwagi na ten aspekt w czwórce. Bardziej bolał mnie w trójce, kiedy długi warkocz simki przebijał ją na wylot podczas tańca XDD
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: blakhart » 08 maja 2018, 12:01

Mi jako specjalnie nie przeszkadza brak tej animacji, a ten mod mimo iż pewnie dopracowany to jakoś dziwnie dla mnie wygląda, tak nienaturalnie...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości