Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Origin?

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Origin?

Postautor: Simonne » 18 lip 2014, 16:06

W związku z masą pytań na ten temat zaprezentuję wam poradnik.

1. Wchodzimy w LINK

2. Zjeżdżamy na dół. W okienko wpisujemy The Sims 2. Szukamy TS2, klikając strzałkę w prawo (u mnie TS2 było na końcu). Klikamy na obrazek, zjeżdżamy na dół i klikamy Next.

Obrazek

3. Wybieramy platformę PC. Klikamy na obrazek, zjeżdżamy na dół i klikamy Next.

Obrazek

4. W rubryce Select a topic wybieramy Codes. W dolnym okienku wpisujemy Can you add my The Sims 2 game to my Origin account?, następnie klikamy Next.

Obrazek

5. Wyświetli nam się taka strona. Zjeżdżamy na dół i klikamy Chat Now.

Obrazek

6. Wyskoczy nam nowe okienko. Zwykle trzeba czekać ok. 50-30 minut, zależy to od godziny. Najlepiej robić to w godzinach 9-13, gdy większość świata śpi ;)

Obrazek

7. Gdy czat się rozpocznie, należy napisać I would like to have The Sims 2 Ultimate Collection. Zostaniemy poproszeni o imię, nazwisko, adres email oraz kod seryjny do The Sims 2 (choć ja wpisałam kod od Własnego Biznesu i wszystko było OK). Należy chwilkę poczekać, kod zostanie zweryfikowany. Trzeba będzie także odpowiedzieć na pytanie weryfikujące, które ustawia się przy zakładaniu konta Origin (będzie one po polsku ;) ). Jeśli nie pamiętamy, wtedy możemy być weryfikowani przez email.

8a. Jeśli dostaniemy wiadomość typu Code is valid and activate - możemy się cieszyć. Kod jest ważny i aktywny. Wtedy musimy poczekać jeszcze chwilkę, pracownik EA będzie dodawał The Sims 2 Ultimate Collection do naszych gier w Origin ;) Następnie zapyta się nas czy w "Moje gry" widnieje The Sims 2 Kompletna Edycja. Jeśli jest, piszemy "There is". Pracownik zapyta się nas czy mamy jeszcze jakieś problem. Jeśli nie, wystarczy napisać No, thanks. Can I end chat?, gdy odpisze twierdząco, możemy zakończyć czat, klikając End Chat.

8b. Jeśli kod nie bedzie aktywny, nalezy sprawdzić czy poprawnie go wpisaliśmy ("Z" z kreseczką to zwykłe "Z" ;) ). Kod może być nieaktywny, ponieważ został już wcześniej wykorzystany. Wtedy trzeba znaleźć inny kod (od innego dodatku, czy też pożyczyć grę od znajomego).

Mam nadzieję, ze pomogłam ;)
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Levkoni » 18 lip 2014, 16:43

A ja mam pytanie. Pisaliście w innym wątku, że można dostać pełną kolekcję za kod z dodatku. Tymczasem pomocnik na czacie pisze mi, że to niemożliwe :\ Ktoś w ogóle stąd dostał kolekcję za dodatek?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Simonne » 18 lip 2014, 16:45

Ja, ale nie pisałam, że to od dodatku. Plus trafiłam na miłą babkę, nazywała się bodajże Sageeta :P
Jak ci jedna osoba nie zarejestruje, to odpal chat od nowa, może z inną się uda ;)
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Levkoni » 18 lip 2014, 16:47

No to ogłaszam oficjalnie, że nie ma możliwości otrzymania kompletnej kolekcji z tej promocji za sam dodatek. Nawet nie mogła zarejestrować mi dodatku na Origin bo powiedziała, że bez podstawy nie może tego zrobić. Za to dostałem 15% rabatu na gry z Origina ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simonne
Posty: 121
Rejestracja: 17 gru 2013, 18:14

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Simonne » 18 lip 2014, 16:51

msreckless dostała nowy, bo stary jej nie dzałał, ja za dodatek ;) Zależy na kogo trafisz, możesz spróbować z inną osobą.
Obrazek

Bück dich befehl ich dir
Wende dein Antlitz ab von mir
Dein Gesicht ist mir egal
Bück dich

<3 WRÓCIŁAM BY SIAĆ ZŁO W WASZYCH UMYSŁACH I SERCACH <3


Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Levkoni » 18 lip 2014, 16:58

Ah to będę znowu próbował. Tu chodzi o wyzwanie :D Bo ja nawet nie wiem, czy będę grał w dwójkę, po prostu chcę mieć i tyle xd

EDIT: Ja to do kiszki nie mam w ogóle szczęścia do tego! Drugi raz mam czat i drugi, inny już koleś jest nieustępliwy! Kod z dodatku nawet mi nie przechodzi, nie wspomniałem nawet żę to dodatek.Każe mi zrobić zdjęcia swojej kopii gry ze wszystkimi elementami z pudełka i jeszcze dać podpis żę to moje :)

EDIT2: 3 razy próbowałem z dodatkiem i nic. Ani płacze nic nie dawały, ani bycie miłym, wrrr. Na dodatek za trzecim razem mój pomocnik w końcu sam zakończył czat :\ A Sasha, której dałem jeden z kodów z moich dodatków za pierwszym razem przekonała pomocnika, żeby zarejestrował jej grę i dostała UC, czuję się taki pobity :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: smisiv » 19 lip 2014, 19:59

Nie mam już pudełkowej podstawy, ale za to wszystkie dodatki dalej stoją w szafce. Pamiętam, jak kupowałem w 2005 base game w Empiku i zbierałem na nią całe ferie mając kilka lat.. ;/ No więc stwierdziłem, że mi się należy Complete Collection, jakby nie było.

No ale niestety. Najpierw jakaś Sarah mnie podsumowała z góry na dół, że "cannot add" jeśli mam gry w pudełkach, bo to oferta tylko dla osób z dwójką na Origin i zajmuję jej czas. Potem spróbowałem znowu, trafiłem Na Deepak'a. (dodał CC Lence i Kacprowi). No ale niestety, kod z dodatku mu nie wszedł, a potem zaczął mnie pytać, czy mam podstawę i zadawać jakieś dziwaczne pytania. Nawet nie zdążyłem nic stwierdzić, ale już wie o co chodzi... tak się spieszył by mnie zgasić, że pominął wyrazy.

Obrazek

Ostatecznie stwierdził, że da mi 15% zniżki na Origin zamiast Complete, na co odpowiedziałem, że i tak nie mają już dwójki do sprzedaży, więc po co mi to? Odpowiedział "it;s not my problem", także tyle by było pomocy i wyrozumiałości z ich strony. :|

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Veis » 20 lip 2014, 19:26

Za malucha jeszcze sobie kupiłem Double Deluxe, więc pomyślałem sobie " a co, wezmę sobie całą serię".
Czekałem pół godziny, natrafiłem na niejaką Sunil, bardzo miła i sprawna konsultantka, sprawę załatwiła w try miga.
Do tego zapytałem o demo CASu do 4, powiedziała że spróbuje "polecić mnie dalej" więc może niedługo dostanę CAS XD
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Bang Bang » 23 lip 2014, 16:31

Ja dostałem kod od develire na dodatek. Trafiłem na Sunila B. który zarzucał mnie gotowymi formulkami. Spoko gość, pisałem na początku teksty z poradnika, a potem ciągle coś pisał, a ja mu dziękowałem soft9 spoko gość, nie było żadnych problemów. Kazał mi się zarejestrować na jakieś pogo, dał listę jakiś kroków do tego i z 10 co potem jeszcze mam zrobić. Na 3 punkcie skończyłem, bo podana strona nie istniała soft9 Napisałem mu by poczekał chwile, bo się meczylem z pogo, a ten mi wysłał kod na całą kolekcję. Chyba miałem to wpisać na tym pogo, nwm ale, wpisałem to do origina i zadziałało. Jak mu napisałem,że działa, to mi dziękował za różne rzeczy i trochę czekałem, bym mógł zakończyć, spoko gość, więc trafiajcie na niego. ;)

Edit: czemu ciągle piszę spoko gość?xD
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Levkoni » 23 lip 2014, 20:32

Tak się wszyscy męczyliśmy, a tu proszę każdy dziś ma za darmo pełną kolekcję The Sims 2! http://simstruelife.pl/News:ILOVETHESIM ... h_23.07.14
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Bang Bang » 23 lip 2014, 21:03

i dostaliśmy zniżki XD
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: GamerTR9 » 25 lip 2014, 11:18

Mam pytanie, bo cała gra zapisuje się w Program Files/Origin Games/The sims 2... ale nie ma instalki, więc domyślam się, że zawsze będzie potrzeba wpierw wgrać Ogirin. Ale czy mogę sobie skopiować ten folder Origin games, i potem żeby nie czekać aż gra się ściągnie, wrzucić go tam gdzie gra się ściąga i gra już będzie pobrana?
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Funia » 25 lip 2014, 16:30

Ja mam pytanie. Wpisałam ten kod i love the sims, gra została dodana do biblioteki, do pobrania. I tutaj moje pytanie - pobrałam połowę, ale niestety musiałam wstrzymać, a teraz mam słaby net i nie pociągnie niestety... i raczej będę mieć dopiero na początku sierpnia. Czy jak nie pobiorę tego do końca lipca, to gra zniknie z biblioteki? XD może to głupie obawy, ale ja nigdy wcześniej nic przez origin nie pobierałam, więc nie wiem jak to działa :P

Edit: Dzięki, to bardzo dobrze :P
Ostatnio zmieniony 25 lip 2014, 16:46 przez Funia, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Jak zarejestrować The Sims 2 Ultimate Collection na Orig

Postautor: Guuki » 25 lip 2014, 16:37

Funia, gry w Bibliotece są już na zawsze. Będziesz mogła pobrać kiedy zechcesz.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości