Reżyserskie Pogaduszki

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Mint » 03 kwie 2015, 13:53

Czy mi się wydaje, czy naprawdę ten sam Patryk, co prowadził TSPTV, jest w załodze STV?
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 kwie 2015, 10:12

Jest, jest. Też się o tym zorientowałem wczoraj, czytając tego newsa. Bo bez sensu, bo z błędami - od razu widać, że to on.
Niech sobie jest, niech się rozwija (niezły awans swoją drogą: z nudnej TSPTV do prestiżowej STV, hah), ale, na litość boską, niech w końcu nauczy się pisać na poziomie!
Mam nadzieję, że pozostała ekipa STV będzie nad nim stanowiła nadzór i przyciśnie go co nieco.

Co do samej STV, trochę tam pobyłem, popublikowałem, zorientowałem się w temacie i powoli się do niej przekonuję. Jak na reaktywację po latach to nie jest źle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Eq » 27 maja 2015, 10:16

DotsimTV rusza! http://sims.arhn.eu/2015/05/dotsimtv-nabor/
Zgłaszacie się?

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Jackob » 27 maja 2015, 14:03

soft9
Myślałem, że po 'sukcesie' STV wszyscy zauważyli, że simowe telewizje w 2015 roku już nikogo nie interesują.
Może konkurencja między STV, a DotSimTV sprawi, że obie telewizje będą się mocno starać aby przyciągnąć do siebie widzów.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Eq » 27 maja 2015, 14:16

STV nie ma sukcesu, bo nikt się nim nie zajmuje. Przecież nadal tam jest Wielkanoc :P

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 27 maja 2015, 14:59

Uwazam, ze generalnie otwarcie STV bylo bledem samym w sobie. Nikt nie kilka na zakladke "STV" na gorze, co widac chociazby po ilosci komentarzy przy newsach. Przed otwarciem bylo ich kilkanascie, teraz jest to raptem kilka, a w wiekszosci zero, lol.

Ja juz jestem zmeczony tymi castingami, zlotymi obietnicami. Na chwile obecna nie chce sie angazowac w takie projekty, tym bardziej, ze nie publikuje juz filmow tak czesto, jak te kilka lat temu.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 12 cze 2015, 17:40

Mi jest zwyczajnie smutno jak widzę co się tam stało. Na stronie nowego STV ten "Hit Tygodnia" nie był aktualizowany od trzech miesięcy. Tak jak pisze Malfurion, nie ma już komentarzy, nikt nie zagląda na podstronę. Tak samo te wszystkie obietnice, jak to z czasem zostaną dodane nowe funkcje, a redakcja się zaangażuje - strona STV wciąż składa się przede wszystkim z niedziałających linków. Nie ma żadnej publicystyki, która podobno się miała pojawić. Na FB, na grupie reżyserów STV ostatni post pochodzi z 2 kwietnia, poza tym - cisza. Zastanawiam się, czy ktokolwiek zarządza tą telewizją. Dandiix, który był tak pewny siebie, że groził wyrzuceniem z telewizji za kwestionowanie jego umiejętności prowadzenia jej, dziś chyba w ogóle tam nawet nie zagląda. Nie wiem, czy ktoś zarządza tym STV, próbuje promować te filmy. Strona jest niedokończona i panuje w niej bałagan, a ciągłe opóźnianie i okropny marketing zabiły całe zainteresowanie. Jest jeszcze gorzej niż było, a to naprawdę coś znaczy...

Najbardziej dobija mnie to jaki kiedyś miałem optymizm, jak się kiedyś cieszyłem na otwarcie tej strony, że filmy znowu będą promowane, początkujący dostaną szansę na wykazanie się i więcej osób zacznie kręcić, że uda się znowu rozruszać umierającą społeczność. Ech...

Życzę jak najlepiej, ale jeśli oni też tego chcą, muszę naprawdę coś zmienić... :( Ja już nie zamierzam się do tego przykładać...

----------------------------------------------------------------------

Znalazłem świetny tutorial do kręcenia w dwójce. To chyba najlepsze miejsce by go wrzucić...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5YtLrJG3Njs[/youtube]

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Jackob » 16 cze 2015, 14:28

http://sims.arhn.eu/2015/06/dotsimtv-blog-1/

Do tego projektu simowej telewizji jestem bardziej przekonany. Przynajmniej nie opiera się na samym haśle.
STV Powraca! nikogo nie przekonało.

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 17 cze 2015, 11:44

W sumie zapowiada się nawet nieźle, post zachęca do tej nowej telewizji. Oby to stv się udało. soft1 Ciekawe o co chodzi z płatną subskrypcja
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 17 cze 2015, 14:58

Platna subskrybcja w Polsce i w dodatku podpieta do tematyki, jaka jest machinima wykonana w grach The Sims, gdzie odbiorcy sa w przedziale wiekowym 12-16, nie ma absolutnych szans. No, ale ciekawi mnie co oni proponuja.

Awatar użytkownika
RockWolf
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: RockWolf » 17 lip 2015, 13:50

I co z klopitalnym powrotem stv? :swelol:

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Eq » 17 lip 2015, 14:36

RockWolf pisze:I co z klopitalnym powrotem stv? :swelol:
Najwyraźniej nic... Hit tygodnia ten sam od... 2-3 miesięcy? O wynikach castingu nic nie wiadomo, wgl jeden wielki flop...

Awatar użytkownika
RockWolf
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: RockWolf » 17 lip 2015, 14:37

A artykuły Patryka z TSPTV? soft9

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 11 lis 2015, 0:28

I to nowe STV szlag trafił, ale można się było tego spodziewać. Od początku było traktowane po macoszemu i zaniedbywane, a teraz strona została zamknięta i nie sądzę, żeby powróciła... Taki się bałagan na STL zrobił... Aż żal.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 11 lis 2015, 11:23

Kiedyś zapytałem o to na STL i otrzymałem takie odpowiedzi od redakcji:

Obrazek

Nie wierzę, że STV kiedykolwiek powróci. Chyba że Karol z DOTsim odwali coś tak niesamowitego, że STL będzie chciało mu dorównać. A prace nad dotkową telewizją ponoć trwają...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Mint » 13 gru 2015, 18:45

Rusza nowa telewizja : SimLifeTV
Ortografia na tej stronie mnie powala. soft9 No cóż, ja i tak mam nadzieję, że tym razem się powiedzie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 gru 2015, 18:56

O, twórcą jest BalonikPL, z tego co widzę. Mam nadzieję, że podoła temu projektowi i wkrótce będzie to telewizja na naprawdę dobrym poziomie. Trzymam kciuki. :yes:
Przyczepić się mogę do tego, że nie ma działu dla programów reality-show. Są seriale, teledyski, pełnometrażówki - ale reality-show'ów brak. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 04 sty 2016, 0:31

Zmiany w grupie reżyserskiej.

Rangi "Reżyser" utracili:

dzejan - brak aktywności od dłuższego czasu, plus tylko jeden odcinek na koncie. Nieporozumienie.
Crux - brak aktywności od dłuższego czasu, brak obecności na forum od dłuższego czasu.
leewy1994 - brak aktywności od dłuższego czasu.

Rangę "Reżyser" otrzymali:

6Gruszka - za 13-odcinkowy serial "Blue City", plus regularne publikowanie nowych filmów w YouTube (zachęcamy do publikowania ich także tu, na forum).
BalonikPL - za dwa sezony "Czarodziejek z Wierzbowej Zatoczki" oraz niedawno otwartą telewizję SimLifeTV.

Nominowani do otrzymania rangi "Reżyser":

Mint - za konsekwentne publikowanie odcinków serialu "Jak żyć na wsi". Zachęcamy do pracowania nad warsztatem i doskonalenia swoich filmów.
Eq - za serial "Revenge", którego, jak dotąd, ukazały się 3 z 5 odcinków, z czego ostatni w lipcu 2015. Zachęcamy do wznowienia projektu.
_________________

Podsumowanie:
było 9 Reżyserów,
ubyło 3,
przybyło 2.
Jest: 8.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 sty 2016, 23:34

Sorry, ale nie wróżę tej telewizji żadnego sukcesu, nieważne jak bardzo byś był oddany jej prowadzeniu. Zainteresowanie simowymi filmikami jest zerowe, dlatego się wycofałem.

Dokończyłem "Crampton Valley" i tyle. Chciałem zrobić drugą edycję "Zapraszam Do Stołu", ale to był słomiany zapał, porwałem się na to by kilka tygodni później się kompletnie zniechęcić do kręcenia w simsach... Jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich, którzy mi wysłali kandydatów, i którzy się na pewno zawiedli.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 10 sty 2016, 3:10

Zainteresowanie nie jest zerowe. Jest nizsze niz kiedys, na pewno ciezko maja ci, ktorzy dopiero zaczynaja, badz maja mala widownie. Nie jest latwo sie przebic, co jest paradoksalne, biorac pod uwage ile teraz kontentu sie tworzy (bardz malo). Sam sie zastanawialem jakie bedzie zainteresowanie moim najnowszym filmikiem, nie moge powiedziec, ze jest mega wielkie, natomiast jakies tam jest, co mnie cieszy. Mysle, ze jezeli macie mozliwosc, tworzcie produkcje bilingwalne. Dzieki temu macie dostep do o wiele szerszej publicznosci. Lub teledyski/machinimy. W tym przypadku, nie ma mowy o barierze jezykowej ;)
Ja sam w miare mozliwosci tlumacze obecnie jeden z moich seriali by nastepny odcinek juz wydac w dwoch jezykach. Nie wiem jak to sie przyjmie, ale mam nadzieje, ze moja praca nie pojdzie na marne :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości