Reżyserskie Pogaduszki

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 13 paź 2014, 18:59

Szczerze mówiąc wiem, że na forum nie ma zbyt wielu chętnych. soft1

Próbuję przede wszystkim na STL w związku z przywróceniem telewizji STV. Redakcja ogłosiła nabór na aktorów dubbingowych i żal by było nie skorzystać z takiej okazji. Czy się uda? Nie mam pojęcia, ale fajnie by było.

Nie do końca chodzi mi o to, by zwracać się do osób z zewnątrz. Wolę raczej zrobić to tak jak za czasów STV - dla ludzi dużo ciekawszym jest wzięcie udziału w czymś takim.

Zwiastun jak najbardziej będzie, chcę mieć tylko więcej nakręconego materiału, bo na razie mogę tylko zrobić jakąś kilkusekundową, nie zdradzającą nic zajawkę. Gdy zrobię trailer, pojawi się on w odpowiednim wątku na forum i na moim kanale.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Mint » 14 paź 2014, 5:59

Ja bym się zgłosił, tylko tak jak pisałem na STL, nie wiem czy mój głos i jakość dźwięku będą dobre.
Obrazek

Awatar użytkownika
RockWolf
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: RockWolf » 19 paź 2014, 20:10

Co do pliku firstpersoncamera w The Sim 2 Pełnej Kolekcji różni się on kolejnością linijek, więc skopiowanie i wklejenie tekstu od JayDee nic nie da i nie da się go niestety edytować w trakcie rozgrywki, jak to można było robić przy "normalnej" dwójce.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 paź 2014, 21:43

Włączyłem na chwilę i mam pozytywne wrażenie. Masz przyjemny głos, trochę kojarzy mi się z Niezapominajką (a to bardzo na plus :D ) i ogólnie wydaje mi się, że takie filmiki są dobre dla takich osób jak ja, które nie mają zamiaru grać w czwórkę, ale chciałyby się przekonać jak gra się sprawuje na dłuższą metę. Poza tym w takie gameplaye można się naprawdę wciągnąć bo jest duża dowolność w kreowaniu historii, więc nawet, ci którzy grali już w tę grę mogą to chętnie oglądać. Tak że ja osobiście lubię takie inicjatywy, trzymam kciuki za twoją relację i w wolnej chwili nadrobię odcinki, które wrzuciłaś :P

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 27 paź 2014, 21:58

Spodobały mi się twoje gameplaye. Ja się nie znam na nagrywaniu, więc nie doradze :)

Temat o kręceniu w czwórce został połączony z reżyserskimi pogaduszkami. /tea
Obrazek

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 06 lis 2014, 17:02

Ma ktos jakies informacje na temat STV? <_< Od ogloszenia naboru minelo juz troche czasu, a przypominam, ze mamy juz Listopad... Tak, Listopad a jakis konkretow na temat telewizji jak nie bylo tak i nie ma :szkoda:
Troche dziwi mnie taka strategia, poniewaz jest w ich interesie promowanie i reklamowanie stacji chociazby przez jakiekolwiek newsy, a oni tymczasem nabrali pary w usta i cisza :wat:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 07 lis 2014, 10:34

Nie zdziwię się, jeśli nowe STV w ogóle nie ruszy. Nie to, że nie kibicuję tej inicjatywie, ale mam wrażenie, iż zabrały się za to osoby bez pasji, chcące tylko zadowolić pewną grupę simomaniaków. Poza tym podtrzymuję swoje zdanie, że obecnie nie ma szans na powrót simowej telewizji w tak wielkim stylu jak to było w 2007 roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 07 lis 2014, 15:17

Na początku bardzo mocno trzymałem kciuki i dopingowałem ten projekt, ale już sam przestaję wierzyć w sukces tej telewizji. Będzie działać i będą tam lecieć jakieś nowe produkcje, ale myślę, że całość się po paru miesiącach rozpadnie...

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 09 lis 2014, 1:45

Guuki pisze:Nie zdziwię się, jeśli nowe STV w ogóle nie ruszy. Nie to, że nie kibicuję tej inicjatywie, ale mam wrażenie, iż zabrały się za to osoby bez pasji, chcące tylko zadowolić pewną grupę simomaniaków. Poza tym podtrzymuję swoje zdanie, że obecnie nie ma szans na powrót simowej telewizji w tak wielkim stylu jak to było w 2007 roku.
No wlasnie, sprawdza sie chyba najczarniejszy scenariusz, o ktorym z reszta wspominalem w tym temacie. No bo ile mozna czekac, zero nawet najdrobniejszych informacji. A co najsmieszniejsze, wspoltworca nowego STV, pozwolil sobie "zareklamowac" swoja nowa produkcje pod szyldem owej telewizji. Wyglada to tak, jakby tylko wykorzystal swoja pozycje do promocji swojego serialu, majac gdzies samo STV. Szkoda slow.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 09 lis 2014, 1:49

Don Lotario pisze:No wlasnie, sprawdza sie chyba najczarniejszy scenariusz, o ktorym z reszta wspominalem w tym temacie. No bo ile mozna czekac, zero nawet najdrobniejszych informacji. A co najsmieszniejsze, wspoltworca nowego STV, pozwolil sobie "zareklamowac" swoja nowa produkcje pod szyldem owej telewizji. Szkoda slow.
Dokładnie! Przepraszam bardzo, ale STV to nie jest znak reklamowy dla wybranych, STV miało promować wszystkich po równo... Gdzie są newsy na temat pięciu innych programów i filmów, o których dowiadywałem się z blogów? Myślę, że też zasługują na wspomnienie... A poza tym, promowanie się pod szyldem STV jeszcze przed premierą telewizji? Nie podoba mi się to... Podpisuję się pod tym co powiedziałeś w 100 procentach.

Jednak nie myślę wcale, że telewizja w ogóle nie ruszy. Po prostu nie sądzę, by była trwała, by naprawdę przyciągnęła ludzi na dłużej newsami, wywiadami, materiałami, i co najważniejsze - produkcjami...

Awatar użytkownika
RockWolf
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: RockWolf » 09 lis 2014, 10:25

Dandiix nawet za czasów ts wysyłał swój serial "Sidewalk" do wielu simowych stron. Osobiście jestem zdania, że ts/nowe "stv" szybko się znudzi administratorowi, jak jego poprzedni portal wielokrotnie.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 16:05 przez RockWolf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 25 gru 2014, 15:09

Jako ze, nie ma za bardzo gdzie indziej tego wstawic, to wrzucam to tutaj :)
Mysle, ze warto sie pochwalic swiatecznym MEP'em, nad ktorym pracowali obecni rezyserzy nowego STV. Zapraszam! :)

https://www.youtube.com/watch?v=UytSYUDXFEs

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 gru 2014, 20:34

Najlepiej chwalić się STV i promować wszystko tym znaczkiem a telewizji jak nie było tak nie ma i szybko nie będzie o ile w ogóle...

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 25 gru 2014, 20:59

Dla mnie nie jest to istotne juz, czy STV bedzie "fizycznie" istniec; mnie ciesza takie akcje jak ta z MEP'em wlasnie, gdzie grupa utalentowanych ludzi moze sie razem zebrac by stworzyc cos fajnego ;)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 gru 2014, 21:08

O wiele łatwiej mówić to z perspektywy kogoś, kto ma widzów i nie potrzebuje promocji ;)

Awatar użytkownika
Malfurion
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2013, 16:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Malfurion » 25 gru 2014, 21:21

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz ;)
Ogladalnosc produkcji poszla znaczaco w dol. Reklama jest istotna, niezaleznie od wielkosci kanalu. Poza tym, czy taki MEP nie jest forma promocji? Jest szansa, ze osoby ktorym spodobala sie twoja czesc, wejda na twoj kanal. Czyli jakis pozytyw z takiej akcji jest. Dodatkowo, mamy mozliwosc reklamowania swoich premier na STL. Mysle, ze to duzo daje, choc oczywiscie cieszylbym sie, gdyby STV z prawdziwego zdarzenia w koncu ruszylo ;)

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: smisiv » 25 gru 2014, 21:37

MEP bardzo mi się spodobał. Może i za dużo fabuły w sobie nie miał, ale jak na pierwszy taki projekt reżyserów nowego STV wyszło mocno przyzwoicie. Może kawałek salberga trochę odstawał jakością, ale zdecydowanie "dało się" to oglądać z przyjemnością ;p

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: salberg » 25 gru 2014, 21:43

Smisiu To wina konwersji pliku, który ciągle zgrywał się w zbyt małej rozdzielczości. Musiałem dopasowywać obraz, aby był na cały ekran, przez co zmniejszyła się jakość.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Guuki » 26 gru 2014, 22:00

Bardzo fajny ten MEP. Nie obchodzi mnie, że jeden materiał był w lepszej jakości, drugi w gorszej; że jeden reżyser wykazał się lepszymi umiejętnościami, drugi gorszymi. Liczy się sama inicjatywa jednocząca reżyserów simowych produkcji. Wszystkim należą się gratulacje i podziękowania, że wzięli w tym udział. Jest szansa, że ten aspekt gier "The Sims" wróci w Polsce do łask. STV - nadciągaj jak najszybciej!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Reżyserskie Pogaduszki

Postautor: Jackob » 27 gru 2014, 14:00

MEP również mi się spodobał. ^^
Mam tylko zastrzeżenia do muzyki. Coś mało znana. W pierwszej chwili myślałem, że jakieś chińskie coś. soft9


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości