Dalsze losy rodzin Maxisa

Z Miłowa, Dziwnowa, Werony i innych okolic

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Rai » 16 maja 2016, 17:46

Witajcie. :) Pomyślałam, że praktycznie każdy z nas do losów swoich rodzin wplątał losy Simów stworzonych przez Maxis’a albo co więcej, po prostu nimi grał! Czemu więc nie podzielimy się informacjami, jak rozwinęły się ich historie? Dzięki temu zobaczymy, jak różnie potoczyły się losy tych samych Simów w grach poszczególnych Użytkowników.

Temat ten znajduje się w dziale Zdjęcia, le odnośnik do niego będzie także w dziale o TS2 z tego względu, że nie trzeba tutaj zamieszczać zdjęć, a temat dotyczy rodzin stworzonych przez Twórców gry.

Zasady
1. Opisujemy losy jedynie Simów stworzonych przez Maxis, którzy zamieszkują poszczególne okolice bądź znajdują się w skrzyni rodzin. Nie opisujemy losów ich dzieci i dalszych pokoleń! (To możecie zrobić np. w dziale Wasze Relacje.)
2. Można wstawić każdemu Simowi jeden portret, jednak nie większy niż 150 x 150 pikseli. Nie liczą się one do limitu zdjęć w poście.
3. Limit zdjęć w poście to 10.
4. W jednym poście możecie opisać jedną okolicę lub wszystkie.
5. W tym temacie możecie wstawiać zdjęcia, ale nie musicie. Losy Simów możecie opisać w dowolny sposób, nie muszą wyglądać jak moje metryczki.
6. Pamiętajcie, że możecie też porównywać losy danych postaci u różnych graczy! Rozmawiać, komentować.
7. Jeśli po jakimś czasie od wstawienia posta zaczęliście grać innymi Simami Maxisa, dajcie o tym znać. Napiszcie w nowym poście, jak toczą się ich losy, co osiągnęli, jak powiększyła się ich rodzina…

Ze swojej strony przedstawię dzisiaj bardzo króciutkie opisy losów rodzin związanych z Miłowem. Niestety gram teraz 666-tym pokoleniem i nie pamiętam szczegółów… Zdjęć też robiłam mało. :( Portrety wyciągnęłam z SimPe, bo 99% tych Simów nie żyje. I niestety nie wszystkie pokazują Simów jako emerytów, choć takowymi byli przed śmiercią… Szkoda. W dodatku brakuje portretu Andżeliki. :(

RODZINA BIEDAK

Obrazek
Balbina van der Woodsen (Biedak)
Balbina Biedak pod koniec życia nie była już taka biedna. Po śmierci swojego męża Sławomira, wzięła ślub z Henry’m van der Woodsen, z którym doczekała się czwartego syna, Henry’ego II oraz wychowała trzech poprzednich: Damiana, Błażeja i Adama. W życiu zawodowym osiągnęła także niemały sukces, zdobywając 10. poziom w karierze kulinarnej.

Obrazek
Damian Biedak
Damian wziął ślub z Andżeliką Przyjemniaczek. Razem mieli dwie córki bliźniaczki Mariannę i Joannę. Wychowali także dzieci Kasi Langerak i Daniela Przyjemniaczka. Do ostatnich dni życia Damian pracował na 10. szczeblu kariery wojskowej.

Obrazek
Błażej Biedak
Błażej doczekał się aż piątki dzieci ze swoją żoną, Martą Słomką (Simka maxisowa)! Mieli trzy córki: Elizę, Biankę i Łucję oraz dwóch synów: biologicznego syna Bartłomieja i adoptowanego syna Elijaha. Po osiągnięciu 10. szczebla swojej kariery (SimPe nie chce mi powiedzieć jakiej), Błażej przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Obrazek
Adam van der Woodsen (nienarodzone dziecko Balbiny i Sławomira Biedak)
Adam, który urodził się po śmierci swojego biologicznego ojca, Sławomira, przyjął nazwisko ojczyma, który wychowywał go od dnia jego narodzin. Jako dorosły Sim, został ugryziony przez wilka i stał się wilkołakiem. Nie przeszkodziło mu to jednak ani w karierze naukowej, w której zdobył sam szczyt, ani w poślubieniu Kasandry Ćwir. Żona niestety nie była mu zbyt wierna, porzuciła go, aby potem wrócić do niego z brzuchem… Adam zgodził się wychować bliźnięta, Zoe i Donalda, których biologicznym ojcem nie był. W późniejszym czasie Kasandra urodziła mu syna Michaela oraz adoptowała z nim drugiego chłopca, Kastora. Adam nigdy nie dożył późnej starości i umarł jako dorosły Sim (nie pamiętam czemu).

RODZINA ĆWIR

Obrazek
Mortimer Ćwir
Pogodzony z zaginięciem żony, Belli, uwiedziony przez Dinę Lotario, Mortimer szczęśliwie, bez wiedzy o zdradach żony, dożył późnej starości i umarł. Przed śmiercią, oprócz Kasandry i Aleksandra, zdążył spłodzić jeszcze dwóch synów, Sebastiana i Edwarda.

Obrazek
Kasandra van der Woodsen (Ćwir)
Kiedy Don Lotario puścił Kasandrę kantem, ta postanowiła związać się ze spokojnym i ustatkowanym Adamem van der Woodsen. Jednakże kiedy tylko Donowi skończyły się pieniądze i znowu zainteresował się Kasandrą, ta naiwnie dała mu kolejną szansę… Oczywiście podrywacz szybko znalazł sobie nowy obiekt uczuć i Kasandra ponownie została sama. W dodatku tym razem z brzuchem. Po wielu kłótniach, zakochany wciąż w żonie Adam, zgodził się przyjąć ją pod swój dach i wychować jej nienarodzone dzieci jako swoje. Tak na świat przyszli Zoe i Donald. Wraz z upływem czasu, Kasandra szczerze pokochała Adama, który miał wielkie serce i kochał nie tylko ją, ale także owoce jej zdrady. Urodziła mu syna Michaela, a gdy była już emerytką, adoptowała z nim drugiego chłopca, Kastora. U boku Adama, osiągając 9. poziom kariery medycznej, Kasandra dożyła późnej i szczęśliwej starości.
medyczna 9. poziom

Obrazek
Aleksander Ćwir
Aleksander, podobnie jak jego siostra, pracował w karierze medycznej. Osiągnął w niej najwyższy szczebel. Ponadto ułożył sobie życie z córką Błażeja Biedaka, Elizą. Doczekali się jednej córki, Weroniki. I choć Aleksander nigdy nie zdradził żony, miał jeszcze dwóch synów: Teodora i Horacego. Jak to możliwe…? Otóż Aleksandra dwukrotnie porwali kosmici i Obcy Technik zrobił swoje…

RODZINA KALIENTE

Obrazek
Dina Lotario (Kaliente)
Dina dopięła swego! Udało jej się uwieść Mortimera Ćwira, wziąć z nim ślub i żyć jak pączek w maśle. Urodziła mu dwóch synów: Sebastiana i Edwarda. Jak można było się spodziewać, szybko znudziło jej się życie statecznej żony i zaczęła romansować z Donem Lotario. Po śmierci Mortimera i odziedziczeniu jego całego majątku, sprowadziła do posiadłości Ćwirów swojego kochanka i wzięła z nim ślub. Urodziła mu syna, Bartolomeo.

Obrazek
Nina Dragonite (Kaliente)
Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim swojej siostry, Nina osiągnęła 10. poziom kariery kulinarnej i ułożyła sobie życie u boku jednego mężczyzny, z którym dożyła późnej starości. Wybranek jej serca, Aaron Dragonite, był wnukiem Henry’ego IV van der Woodsen i prawnukiem Aleksandra Ćwira. Razem mieli aż pięć córek: Vierę, Hailey, Ridley, Ruby i Veronicę.

RODZINA LOTARIO

Obrazek
Don Lotario
Don Lotario nigdy nie miał zamiaru iść do pracy i tego postanowienia trzymał się do końca. Gdy zrezygnował ze ślubu z Kasandrą, by dalej szaleć, nie pomyślał, jak szybko skończą mu się pieniądze. Wiedział, że jeśli znowu zakręci się wokół Kasandry, ta jak zawsze mu ulegnie. I tak też się stało. Jednakże gdy na horyzoncie pojawiła się Dina Kaliente, bogata po małżeństwie z Mortimerem Ćwirem, ten szybko porzucił ciężarną wówczas Kasandrę i wdał się w romans z wciąż zamężną Diną. Po śmierci Mortimera, Don oświadczył się kobiecie, by do końca swych dni wieść wygodne życie. Doczekali się nawet syna, Bartolomeo. Gdy znacznie starsza od męża Dina umarła, ten związał się Andreą Biedak, praprawnuczką Damiana Biedaka. Razem mieli córkę Nevaeh. Jednakże w końcu Don dostał za swoje, bo trafiła kosa na kamień – Nevaeh zdradzała go nie tylko z jego własnym synem, Bartolomeo, z którym nawet po śmierci Dona wzięła ślub, ale także z Kastorem, adoptowanym synem Kasandry Ćwir i Adama van der Woodsen, z którym doczekała się dwójki dzieci jeszcze za życia Dona.

RODZINA MARZYCIEL

Obrazek
Dariusz Marzyciel
Po śmierci żony, Dariusz długo nie mógł do siebie dojść. Wszystko się zmieniło, gdy poznał Natalie, córkę Henry’ego VI van der Woodsen. To dzięki niej, poza synem Szczepanem, doczekał się jeszcze dwójki dzieci: córki Suzie i syna Bernarda.

Obrazek
Szczepan Marzyciel
Szczepan to jeden z niewielu oryginalnych mieszkańców Miłowa, który jeszcze żyje. Obecnie jest emerytem. W latach młodości spotykał się z Lucyną Hak, ale ostatecznie wyszedł za inną Simkę. Ze swoją żoną, Jodie, doczekał się trójki dzieci: Roksany, Glorii i Rufusa. Nigdy nie dowiedział się, że razem z Lucyną ma jeszcze jedno dziecko, syna Mieszka.

RODZINA PRZYJEMNIAK

Obrazek
Daniel Przyjemniaczek
Po osiągnięciu 10. szczebla kariery sportowej, Daniel przeszedł na emeryturę. Razem z żoną, Marysią, oprócz córek doczekał się jeszcze syna, Piotra. Ale to nie jego wszystkie dzieci… Choć żona Daniela nigdy się o tym nie dowiedziała, z romansu z pokojówką Kasią Langerak, posiada on jeszcze dwójkę dzieci, które są bliźniętami. To Brian i Elizabeth Langerak.

Obrazek
Marysia Przyjemniaczek
Wraz z mężem Danielem, długo po narodzinach córek, doczekała się jeszcze syna Piotra. Osiągnęła 10. poziom kariery politycznej. Po śmierci męża, będąc już emerytką, adoptowała Louisa.

Andżelika Biedak (Przyjemniaczek)
Andżelika związała się z Damianem Biedakiem i razem mieli dwie córki: Mariannę i Joannę.

Obrazek
Liliana van der Woodsen (Przyjemniaczek)
Liliana wzięła ślub z Henry’m II van der Woodsen, synem Henry’ego van der Woodsen i Balbiny Biedak. Razem doczekali się aż czwórki dzieci: syna Henry’ego III oraz trzech córek, Amelii i bliźniaczek Blair i Sereny.

RODZINA PRÓCHNO

Obrazek
Karolina Próchno
Oprócz córki, Marysi Przyjemniaczek, Karolina i Honoriusz adoptowali jeszcze dwóch chłopców: Xaiona i Gerarda.

Obrazek
Honoriusz Próchno
Oprócz córki, Marysi Przyjemniaczek, Karolina i Honoriusz adoptowali jeszcze dwóch chłopców: Xaiona i Gerarda.

RODZINA HAK

Obrazek
Jan Hak
Jan osiągnął 10. poziom w karierze politycznej. Ze swoją żoną doczekał się jeszcze drugiej córki, Hani.

Obrazek
Esmeralda Hak
Esmeralda, siostra Daniela Przyjemniaczka, osiągnęła sam szczyt kariery tanecznej. Razem z mężem doczekała się jeszcze drugiej córki, Hani.

Obrazek
Lucyna Hak
Lucyna Hak w latach młodości spotykała się ze Szczepanem Marzycielem. Zaszła z nim nawet w ciążę. Ale zanim mu o tym powiedziała, ten rzucił ją, bo związał się z inną Simką. Lucyna nigdy nie powiedziała ani Szczepanowi, ani ich synowi, Mieszkowi, kto jest ojcem chłopca. Mimo samotnego macierzyństwa, osiągnęła szczyt kariery prawniczej, stając się prawem wcielonym.


A teraz czas na zdjęcia…
Damian Biedak i Andżelika Przyjemniaczek, po lewej ich córki, po prawej dzieci Daniela Przyjemniaczka i Kasi Langerak
Obrazek
Błażej Biedak z Martą Słomką i dwójką ze swojej czwórki dzieci
Obrazek
Adam van der Woodsen i Kasandra Ćwir
Obrazek
Henry van der Woodsen i Balbina Biedak
Obrazek
Dzieci Henry’ego II van der Woodsen i Liliany Przyjemniaczek
Obrazek
Lucyna Hak z synem Mieszkiem, jej siostra Hania, a na ścianie zdjęcie Jana i Esmeraldy
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Levkoni » 16 maja 2016, 18:45

Uwielbiam takie historie, przeczytałem wszystkie :3 Trochę się namieszało, np. Nina miała dzieci z prawnukiem Aleksandra Ćwira, który wg fabuły TS2 był dzieckiem, kiedy Nina była już dorosła :D Wiekowa z niej była staruszka, dosłownie, WIEKOWA :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Rai » 16 maja 2016, 19:54

Oj, u mnie jeśli chodzi o chronologię, to bardzo leży... Np. Dariusz wziął ślub z córką Henry'ego VI, czyli była ona prapraprapraprawnuczką Balbiny Biedak... Dariusz dawno powinien być martwy. :D
Jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze się wypowie i opowie o losach maxisowych rodzin u siebie. Nawet jednej. Chętnie sama bym poczytała, dlatego założyłam ten temat. :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Lenna » 16 maja 2016, 20:04

Akurat nie mam dostępu do kompa, ale jak będę miała to wstawię początek historii mojego Miłowa :P Co do chronologii to u mnie wszystko trzyma się kupy po gram wszystkimi rodzinami po równo.
Co do twojej Rai, widzę że dosyć oryginalnie poprowadziłaś ich losy, spodobał mi się szczególnie Adam wilkołak XD Przyczepię się tylko, że napisałaś że Marysia jest biologiczną córką Karoliny i Honoriusza - tak naprawdę jest adoptowana, widać to we wspomnieniach jej rodziców, zresztą ma azjatyckie rysy i nie mogłaby być ich rodzoną córką ;)

Masz rację! Już poprawiłam. I dzięki za wytknięcie błędu. Tak dawno nimi grałam, że nie pamiętałam już ich oryginalnych wspomnień... /Rai
Obrazek

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Thom » 17 maja 2016, 10:51

Rai, bardzo mi się Twoje historie podobają, są naprawdę zróżnicowane i ciekawe! :) Świetny pomysł ^^
Kiedyś sporo pograłem rodzinkami Maxisa, ale niestety straciłem te zapisy, a aktualnie nie mam tam żadnych zmian ;p

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: brightmoon » 20 maja 2016, 11:49

Wow, nieźle poprowadziłaś losy maxisowych simów Rai :)
Ja czasami pogrywam sobie maxioswymi simami w Miłowie i Zatoce Pokrzyku, w wolnej chwili sklecę to jakoś i wstawię swoje losy simów :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Guuki » 21 maja 2016, 15:31

Ja kiedyś grałem rodziną Podróżnik z kosza rodzin z dodatku "Podróże" i, mimo że ich historia nie została jakoś szeroko przeze mnie rozbudowana, wstawię parę fotek, by temat rozruszać. ^^

Teodor, Teresa i Tina Podróżnik

Obrazek

Na samym początku rozgrywki uśmierciłem ich córeczkę, bo nie była mi do niczego potrzebna. :P
Teodora i Teresę wystylizowałem rzeczami z 'dwójkowego' Store (tak, był taki). Zamieszkali w małym mieszkanku i prowadzili spokojne życie, bez jakichkolwiek podróży.

Na miejsce córki adoptowali kotkę:

Obrazek

Otworzyli też kwiaciarnię, która z czasem przynosiła same straty...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teodor odrestaurował starego gruchota i przemienił go w elegancki samochód, w którym potem para oddawała się miłosnym uniesieniom:

Obrazek

Obrazek

Często też wybierali się do różnych restauracji na różne smakowite dania:

Obrazek

No i to w sumie tyle. Mówię, nic ciekawego. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Kasim Hazim » 22 maja 2016, 17:39

Hmm, zawsze grałem rodzinkami maxisa i dużo w nich mieszałem, szczególnie tymi z Miłowa. XD Nie mam zdjęć, ale opiszę jak u mnie potoczyły się ich historie.

Ćwir/Marzyciel:
Kasandra, która była zakochana w Donie, stanęła z nim przed ołtarzem, lecz Lotario stchórzył i spieprzył Kasandrze, przez to ta się załamała. Pogodzona ze swoim marnym losem i myślą, że zostanie starą panną, postanowiła zaadoptować trzy koty. Jednak los bywa zmienny i do akcji wkroczył Dariusz Marzyciel który pocieszył i rozkochał w sobie Ćwirową. Para wzięła ślub, zamieszkała w chatce Dariusza i Szczepana, z którym Kasandra złapała świetny kontakt, a następnie doczekali się dwójki dzieci - Natana i Zuzanny. Dariusz, który pół życia był bezrobotny, uznał, że musi utrzymać rodzinę i rozpoczął pracę architekta. Szczepan tymczasem dostał się na studia, zamieszkał z Damianem Biedakiem i bliźniaczkami Przyjemniak i tam zdradził swoją miłość - Lilianę z jej siostrą, ale nowy związek nie trwał długo i Szczepan z podkulonym ogonem wrócił do Liliany. Tymczasem Mortimer Ćwir skończył swój romans z Diną Kaliente, gdyż zobaczył ją romansującą z Donem Lotario i ostatecznie postanowił zostać samotnym emerytem. Aleksander dostał się na studia, gdzie poznał Lucynę Hak, z którą wdał się w romans, a po studiach ożenił i doczekał córki Elizy i synów - Kornela i Henryka.

Przyjemniak/Kaliente/Lengarek/Lotario
Daniel Przyjemniak znudził się normalnym życiem u boku swojej żony Marysi i wdał się w romans z pokojówką - Kasią Lengarek. Niestety, Marysia pewnego dnia, zwolniona z pracy, wcześniej wróciła do domu i przyłapała męża podczas skoku w bok i od razu wyrzuciła go za drzwi. Załamana podjęła nową
pracę i zaczęła chodzić na randki w ciemno - niestety, przygłupia cygańska swatka dawała jej tylko studentów, lub krzywych miastowych, więc Maryśka wzięła los w swoje ręce i poderwała... hydraulika! Niestety, trzeciego dziecka się nie doczekała, a jej córki wyprowadziły się ze swoimi chłopakami tudzień Damianem Biedakiem i Szczepanem Marzycielem na studia. Tam Andżelika zostawiła Damiana dla Szczepana, a Liliana Szczepana dla Damiana (masło maślane XD). Niestety zamiana ról nie trwała długo i bliźniaczki wróciły do starych związków. Po skończeniu studiów Andżelika wyszła za Damiana, urodziła mu syna Bartka, po czym wywaliła go za drzwi za romans z Marysią (hi hi patologia!), a sama wpierw wdała się w romans z Donem Lotario, z którym ma nieślubną córkę Kingę, a ostetcznie wyszła za Błażeja Biedaka, brata swojego byłego męża, z którym ma bliźniaki - Magdę i Jarka. Liliana tymczasem wyszła za Szczepana, urodziła mu syna Ludwika, a sama podzieliła los matki swojego męża i spłonęła żywcem. Tymczasem Daniel Przyjemniak po rozwodzie z Marysią, wziął ślub z Kasią Lengarek, która urodziła mu syna Konrada, ale nie wytrzymał długo bez romansów i zdradził ją z Diną Kalientę. Wściekła Kasia wywaliła go z domu, sama strzeliła sobie drugie dziecko z Donem Lotario (córkę Oliwkę), a wyszła za Mirosława Langraaba, z którym ma syna - Mirosława. XD Daniel tymczasem wprowadził się do sióstr Kaliente, romansował z obiema, ale wziął ślub z Diną, która zaszła w ciążę i urodziła mu córkę - Martynę, a następnie jeszcze jedno dziecko - syna Maćka. Dina prowadziła swój sklep z ubraniami, podczas gdy jej siostra zaszła w ciążę z Donem Lotario, ostatecznie wychodząc za niego i rodząc mu córkę Tinę i syna Marco.

Biedak/Hak:
Tu się działo najmniej. Balbina urodziła trzeciego syna - Mikołaja, a sama wkrótce wyszła za Jana Haka, którego żona zostawiła dla dyrektora szkoły prywatnej (z którym miała syna Jakuba!). Balbina i Jan mieli ze sobą jeszcze jednego syna - Adama, a sama Balbina otworzyła własną kwiaciarnię, zarobiła kasę i kupiła większy dom. Damian poszedł na studia i jak wspomniałem, był z Andżeliką Przyjemniak, zdradził ją z jej siostrą, wrócił do niej, po studiach wzięli ślub, mieli syna, ale Damian wdał się w romans z jej matką i małżeństwo się skończyło. Sam miał romans z Niną Kaliente, ale ostatecznie związał się z Amandą Chuligan, miastową simką, z którą miał córkę - Leokadię. Błażej, drugi syn Balbiny zaś spotykał się z Lucyną Hak, lecz ta zostawiła go dla Aleksandra Ćwira, więc postanowił pociszyć byłą szwagierkę, z którą ostatecznie wziął ślub i zrobił kilka dzieciaczków.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Dalsze losy rodzin Maxisa

Postautor: Rai » 23 maja 2016, 19:31

Kasim XDDD
Bliźniaczki wymieniające się facetami :yes:
A historia Przyjemniak/Kaliente/Lengarek/Lotario to jakaś telenowela, myślałam, że padnę ze śmiechu!!!
(Btw. Kasia nazywa się Langerak, a nie Lengarek.)
Każdy każdego zdradza, każdy z każdym ma dziecko, w efekcie wszyscy są jednocześnie dla sibeie wujkami, ciotkami, rodzicami i rodzeństwem... XDD Masakra!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości