Przedstaw nam swoich Simów

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: aesthetea » 07 sie 2014, 15:34

Chwilowo gram Florence. Mam nadzieję, że będzie dłużej niż chwilowo, bo mam problemy z robieniem rodzin i zaraz tworzę nową. Jak na razie skończyła pierwszy semestr studiów i mieszka w Aurora Skies. :v

Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Shattered » 12 gru 2014, 21:54

Tacy zwykli, ale bardzo ich lubiłam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Niebezpieczny » 05 mar 2015, 16:06

Nie pamiętam jak ta simka ma na imię ale łapcie ^^

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Dodo » 18 lip 2015, 19:25

Imię:Marcel
Nazwisko:Punkcik
Przedział wiekowy:młody dorosły
Biografia:Sim, którego otrzymałam od Indry, kiedyś był Wymyślonym Przyjacielem Glendy Punkcik, został przez nią ożywiony, ale po pewnym czasie uznał, że ruszy swoją drogą. Dostałam go jako nastolatka, postarzyłam w CAS i wystylizowałam, po czym znowu wysłałam Indrze :) Mieszka w Północnej Grocie i Oasis Landing, na zmianę.
Stan cywilny:kawaler, póki co :P
Zdjęcia sima:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jowisz
Fotograf
Fotograf
Posty: 59
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:34

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Jowisz » 08 cze 2016, 21:10

Coś tutaj strasznie cicho, rozumiem, że już nikt nie grywa w trójkę? :P

Miastowy Sim ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
But oh, my love, don't forget me, when I let the water take me

Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Niebezpieczny » 02 sie 2016, 22:54

Obrazek

Simka, którą gram od kilku tygodni, ważna osobistość, aktorka

sukienka w CASie wygląda słabo, za to w grze jest okej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Eq » 14 sie 2016, 15:20

Jowisz, grafika *-* Bardzo przystojny sim :dotatusia:
Bubu KH, średnio mi się podoba :/ Jakbyś zmienił jej szczękę to wyglądałaby lepiej :P

_____________________________________

Wysłałem moich simów na studia, zamieszkali oni w akademiku, jednakże nie mogłem patrzyć na simów, których gra dała mi jako współlokatorów, więc ich edytowałem. Wszyscy simowie, prócz ostatniej simki są edycją tych gotowych maxisowych, natomiast ta ostatnia to moja simka, którą kiedyś zrobiłem (ale teraz stwierdziłem, że mi się nie podoba, więc przyjmę nową współlokatorke i ją zeedytuje :doge:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_____________________________________

Tak jak mówiłem, tak zrobiłem :swelol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 24 mar 2017, 22:56

Bella Ćwir. Wiadomo, w TS3 jest dzieckiem. Tutaj już jako młoda dorosła. Jedyne, co zmieniłam w jej twarzy to ta nieszczęsna górna warga, której prawie nie miała. Pozostałych rysów nie zmieniałam, jedynie Bellę wystylizowałam :)

Obrazek
Obrazek
W grze:
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kat » 24 mar 2017, 23:13

Wow, wygląda teraz o niebo lepiej. Domyślna Bella w TS3 jako dorosła urodą nie grzeszy ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 24 mar 2017, 23:23

Dzięki, Kat.
Mam jeszcze Fawn Annan, z jednej rodziny z Barnacle Bay, tam jest dzieckiem, tutaj już jako nastolatka (ale nie wiem, gdzie wcięło na moim komputerze fotkę twarzy)...
Obrazek
...a tu jako młoda dorosła. Obydwie też tylko stylizacja bez ingerencji w rysy twarzy. W mojej relacji jest najlepsza przyjaciółką Glendy.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kat » 11 sty 2021, 0:24

@Guuki zainspirował mnie do podzielenia się swoim pikselowym diamentem, który szlifowałem odkąd był nastolatkiem, by stał się legendą wokalu. Oto Ireneusz z Oasis Landing, znany pod pseudonimem Blue Eyed Devil. Swoją sławę osiągnął tylko wyłącznie ciężką pracą i rzecz jasna fakt, że jego matka jest znaną aktorką (kariera aktorska: poziom 9, trzy punkty gwiazdorstwa) nie pomógł mu w karierze, w ogóle hehe. Rozpoczął już jako nastolatek i wtedy godził naukę w szkole (uczył się w liceum w klasie artystycznej i uczęszczał na warsztaty teatralne) z karierą wokalną. Wykonywał śpiewne telegramy dla różnych mieszkańców miasta i dzięki rozpoczęciu kariery będąc nastolatkiem, udało mu się akurat osiągnąć poziom 2 od razu po tym, gdy stał się młodym dorosłym.
Obrazek

Obrazek

Gdy był młodym dorosłym, nadal dostarczał śpiewne telegramy, ale już występował na scenie w miejskim parku obok ratusza oraz w knajpce w dzielnicy górniczej, a gdy nie miał zaplanowanych występów, jeździł w tę i z powrotem z telegramami. Wydawałoby się, że to lekka robota, ale pracował właściwie po 12-14 godzin, a do domu wracał tylko na spanie. Potrzebę załatwiał u klientów i czasem jakaś dobra duszyczka mu zapakowała obiad na wynos, by biedaczyna z głodu nie umarł. Chłopu jednak się to opłaciło.
Obrazek

Obrazek

Obecnie ma 35 lat i ma już poziom 7 i pierwszy występ w lokalu, który nie jest górską spelunką, tylko klubem z prawdziwego zdarzenia z wypasioną sceną.
Obrazek

Obrazek

Zaproszono go też do innego simowego miasta, by wystąpił w telewizji, porozmawiał z prowadzącym o swojej karierze i dał występ, co oczywiście z chęcią uczynił.
Obrazek

Obrazek

AKTUALIZACJA

Blue Eyed Devil w wieku lat 40 osiągnął poziom 10 kariery piosenkarza. Właściwie nie wiem, czy nawet w Starlight Shores którykolwiek z simów osiągnął ten poziom. Ciekawym jest to, że awansowanie na wyższe poziomy kariery w profesjach z Zostań Gwiazdą nie przekładają się na wyższy poziom gwiazdorstwa nawet z zainstalowanymi modami od Nraasa Story Progression. Jego matka ma poziom 3 gwiazdorstwa, ponieważ miała mnóstwo okazji, dzięki którym systematycznie podnosiła swój poziom gwiazdorstwa i sam fakt, że pracowała z ludźmi mającymi już przynajmniej jedną gwiazdę. Ireneusz jakimś sposobem ma tylko jedną gwiazdkę, mimo że jest już sławnym, kochanym i jednocześnie znienawidzonym przez zazdrośników gwiazdorem. Obecnie ma ok. 50 lat i mieszka z żoną i najmłodszym nastoletnim synem Julianem w domku na skraju dzielnicy mieszkalnej tuż przy stacji Pustkowia i zjeździe na drogę prowadzącą na jałowe pustkowia. Pozostała trójka, w tym dwóch młodych dorosłych, mieszka już poza domem: syn Przemysław z narzeczoną, a córka Ewelina z mężem. Nastoletnia córka, której imienia nie pamiętam, mieszka z dziadkami. Żona Ireneusza codziennie otrzymuje pragnienie, że chce kolejne dziecko, mimo że sama ma już 50 lat, jakby czwórka jej nie wystarczyła i ona niech lepiej na wnuki czeka. Ireneusz zgarnia po kilkanaście tysięcy za występ, co pozwoliło mu na zaciągnięcie kredytu na najdroższy samochód w grze kosztujący 110000. Zaciągnął kredyt, ponieważ u mnie w grze simowie płacą wysokie podatki (zarabiają połowę tego, co domyślnie) oraz wysokie są koszty utrzymania min. rachunki.
Oto jego ulubiony przebój. Można go odsłuchać klikając w link.
http://hostuje.net/file.php?id=ac258d5a ... d30fb19f33

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości