Architektura i dekoracja wnętrz

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Ururu » 14 paź 2018, 18:10

PoProstuAnia
Kościółek mi się bardzo podoba w środku *-* Taki skromny i ma wszystko co potrzeba. Sala weselna również, chociaż jest już w innym klimacie.. I bardzo dobrze pomyślane, że ta sala tak w piwnicy. Może też sobie sprawię coś takiego.

aesthetea
Z pierwszego zdjęcia sypialnia nie wydawała mi się zachęcająca, ale po zobaczeniu reszty pokoju stwierdzam, że go uwielbiam. Czuć taki klimat nowoczesnych styli drugiej połowy XX wieku (nie potrafię sprecyzować dokładnie, która dekada, ale no jakoś czymś takim mi zalatuje), które są jednak wpasowane we współczesność *-*
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: PoProstuAnia » 14 paź 2018, 22:46

Shattered, bardzo chętnie się podzielę, ale nie mam zielonego pojęcia, jak to zrobić :D pierwszą rzeczą jaką trzeba tam zamienić to ławki na krzesła. Całkowicie zapomniałam, że podczas ceremonii Simowie siadają tylko na krzesłach, co niestety wyszło na wierzch w dniu ślubu moich Simów xD

Ururu, dziękuję bardzo :) sala weselna w kościele to absolutny must-have, jakkolwiek dziwacznie by to nie brzmiało :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jowisz
Fotograf
Fotograf
Posty: 59
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:34

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Jowisz » 01 lis 2018, 21:30

PoProstuAnia, ten kościół kojarzy mi się z Francją z Wymarzonych Podróży, bardzo wiejski :) A ten motel świetny, taki gdzieś z obrzeży jakiegoś amerykańskiego miasta, mega klimat. :)

Urządzam kamienice dla jakiejś przyszłej rodziny, póki co mogę zaprezentować dół. :)

Korytarz:
Spoiler:
Salon:
Spoiler:
Kuchnia:
Spoiler:
But oh, my love, don't forget me, when I let the water take me

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: ollie » 18 cze 2019, 0:55

Wnętrze wyżej to kompletnie nie mój styl, ale podoba mi się że jest spójne, zarówno pod względem stylu jak i kolorów. Wszystko do siebie ładnie pasuje.

Oke co myślicie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zamysł był żeby stworzyć trochę futurystyczny, ale bliski współczesności modernistyczny dom, który będzie tonął w zieleni. I chciałem żeby był minimalistyczny i dużo betonu.

Muszę pobrać sobie więcej roślinek i jakiś ładniejszy bluszcz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Shattered » 27 lip 2019, 23:00

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Ururu » 27 lip 2019, 23:31

brtk
Wow. Uwielbiam takie połączenia. A ten żółty to w ogóle szaleństwo. Wydaje mi się jednak, że meble w kuchni nie pasują. Bo masz albo taką totalną nowoczesność jak sofa lub minimalistyczne doniczki, albo po czysty surowiec naturalny jak plasterek pnia od stolika do kawy. A te kuchenne meble to takie ani to, ani to.
I strasznie podobają mi się drzwi. Jeszcze bardziej definiują to wszystko. Ogólnie całość też ma taki smaczek w stylu postapo.


Shattered
Czy to kafelki z teksturą drewna? *-* Chociaż pewnie jakiś marmur, ale no bardzo przypomina mi drewno XD Superaśna podłoga i ogólnie milutka ta kuchnia ^^
ObrazekObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości