Zdjęcia z The Sims 3

Awatar użytkownika
Jowisz
Fotograf
Fotograf
Posty: 59
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:34

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Jowisz » 07 mar 2017, 12:59

Kat - bardzo dziękuje ;) Abrakadabrowo z jedynki było inspiracją do stworzenia Uroczyska (między innymi stworzenie części jesiennej w 'mieście'), ale reszta jest już zupełnie innym miejscem. ;)
Indra - fajna ta studencka okolica, zawsze mi się podobała. Simka z głową ufo wygrywa :D
Lenna - może byś tych Simów chociaż przebrała w normalne ciuchy, gdy nie plądrują grobowców? :D

Bitwa na balony z wodą..
Obrazek
Mrok
Obrazek
Robi się coraz chłodniej, dlatego Minerva napaliła w kominie :P
Obrazek
Wilkołak odwdzięczył się miną za uwolnienie z lodu :P
Obrazek
Świetliki nawiedziły Niewesołe Miasteczko
Obrazek
Wieczorna kąpiel
Obrazek
Deszczowa aura niezbyt zachęca do wyjścia ;)
Obrazek
But oh, my love, don't forget me, when I let the water take me

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 07 mar 2017, 14:28

Jowisz pisze:Lenna - może byś tych Simów chociaż przebrała w normalne ciuchy, gdy nie plądrują grobowców? :D
Nie opłacało się, bo to była tylko krótka przerwa przed następną podróżą :doge:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kat » 08 mar 2017, 21:36

Indruś, piknik nocą to rewelacyjny pomysł! Fajnie zrobili w grze, że po 19 mrówki wyłażą z kosza i porywają małe kawałki jedzenia, też to zauważyłaś? A ta z gumowym łbem ufola to skąd się urwała, z Księżycowych Jezior? A ta gra w sok-ponga zdradliwa jest. Im więcej wypijesz, tym mniej celnie będziesz rzucać i w rezultacie musisz wypić więcej i tak w kółko. Całe szczęście Putinopodobny student nie lata już z bronią po kampusie i nie strzela do parówek :D

Lenka, Twoi simowie wrócili z wyprawy, planują ją czy są w jej trakcie?

Jowisz, urokliwe to miasteczko bardzo i ma taki klimat, zupełnie jak stare, poczciwe the Sims Abrakadabra. Aż zachciewa się sięgnąć pamięcią do dni XX lat temu, gdy się w to grało lub odpaliś simsy 1.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 08 mar 2017, 21:38

Lenna - myślałam, że ona w tym Egipcie piecze lampę dżina :) Fajne zdjęcia z Chin.
Jowisz - u Ciebie to magicznie jest :)
Kat - tak, mrówki widziałam na zdjęciach, ale sama ich jeszcze nie doświadczyłam, bo moi Simowie pikników jakoś nie urządzają, tylko NPC...

Na Uniwerku można spotkać mimów. Tylko czy taka pani myśli, ze coś zarobi? Student to z reguły biedny jest...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A na koniec student-dziadek, który mnie rozwalił samym nazwiskiem (nazywa się Rex Lovelace). Lowelas jeden się znalazł ^^
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kat » 08 mar 2017, 21:46

Myślę, że występ mima nie jest udawany, on rzeczywiście cierpi katusze. Pewnie przegrał zakład i w rezultacie trafił akurat tam. Student-dziadek pewnie ma silne oddziaływanie na kobiety, takie, że z wrażenia zwiewają, gdzie pieprz rośnie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 08 mar 2017, 21:55

Kat, na przedostatniej porcji zdjęć wrócili z wyprawy, a na ostatniej są w trakcie xD
Indra, rozwalił mnie ten lowelas soft9

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jowisz
Fotograf
Fotograf
Posty: 59
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:34

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Jowisz » 09 mar 2017, 13:13

Kat - dzięki ;) Ja, osobiście, często wracam do jedynki, mam nawet rodzinę w Abrakadabrowie. :P
Indra - słabe miejsce do zarobku sobie wybrał ten mim, chyba że to promocja szkoły :D I tak najlepszy jest dziadek, chyba wraca z niezłej imprezy. :D
Lenna - piękne są te Chiny u Ciebie. Chyba muszę wysłać tam Minerve na zwiedzanie. ;)

Minerva przegląda galaktykę, liczy że coś znajdzie..
Obrazek
A za nią Kościlda, jak zawsze przyssana do barku :P
Obrazek
Zaczarowany Bazarek jest rzeczywiście zaczarowany, kupcy co chwila rzucają drobne uroki
Obrazek
Minerva wybrała się wieczorem do arboretum w poszukiwaniu wróżek, potrzebny jej pyłek do eliksirów ;)
Obrazek
Obrazek
Znalazła też zajęcie kotu :P
Obrazek
Zaraz rozpocznie się prawdziwy sabat..
Obrazek
But oh, my love, don't forget me, when I let the water take me

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 09 mar 2017, 14:23

Jowisz, żeby tylko Minervy kosmici nie porwali xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jowisz
Fotograf
Fotograf
Posty: 59
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:34

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Jowisz » 12 mar 2017, 21:01

Lenna - raczej nie porwą, Uroczysko to zupełnie inny wymiar :D Najlepsze pierwsze zdjęcie u Ciebie, grawitacja tej Simki nie dotyczy, może kopać w pozycji pionowej :D

Pewna wróżka rzuciła zaklęcie na Kamień Pogodowy i w Uroczysku kwiatki zaczęły spadać z nieba :P
Obrazek
Obrazek
Minerva w tym czasie popijała herbatę w Herbacianym Ogrodzie
Obrazek
Lot balonem..
Obrazek
A tu jakiś miastowy Sim, zamyślony..
Obrazek
Szczypta magii i eliksir gotowy.
Obrazek
Obrazek
But oh, my love, don't forget me, when I let the water take me

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 13 mar 2017, 15:31

Jowisz, świetne to zdjęcie z popijaniem herbatki wśród spadających kwiatków :love:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kat » 13 mar 2017, 19:59

@Jowisz, kamień pogodowy oraz sypiące się za sprawą zaklęcia kwiatki z nieba pasują idealnie do tego miasteczka. Dodają mu uroku.

Lenna, szkoda że nie dajesz opisów do swoich zdjęć. Widzę że są w Chinach, ale jakoś niespecjalnie dużo się tam dzieje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 13 mar 2017, 21:23

Kat pisze:Lenna, szkoda że nie dajesz opisów do swoich zdjęć. Widzę że są w Chinach, ale jakoś niespecjalnie dużo się tam dzieje.
Bo gdybym dawała opisy do wszystkiego co w tamtym czasie realizowałam i przychodziło mi do głowy (z misji realizowanych na wakacjach wymyśliłam zawiłą historię z MorcuCorp, pokonaniem Dong Huo w Chinach itd.) że wyszłaby z tego oddzielna relacja soft9 W dużym skrócie po pomocy w Chinach przy pokonaniu legendarnego Dong Huo (przy czym Kate Jones - bo to jest główna Simka, którą gram - została przy okazji przeklęta, ale nie zdjęła klątwy, ponieważ postanowiła zaryzykować, i po niebezpieczeństwach które na co dzień spotykała w grobowcach, po życiu na krawędzi i ryzykowaniu każdego dnia, zapragnęła osobiście spojrzeć śmierci w twarz, umrzeć i powstać za sprawą kwiatu śmierci), mieszkańcy Shang Simla traktują ją jak swoją wybawicielkę. Gdy ta wyruszyła do Egiptu na kolejne wyzwania i spędziła tam wiele czasu, oraz spotkała Farouka i Shadię którzy do niej dołączyli, postanowiła wraz z nimi wybrać się do Chin, by odwiedzić dawnych przyjaciół, którzy pomagali jej, gdy była jeszcze nieznaną i zwykłą podróżniczką. Okazało się, że przez ten czas obrosła w legendę, minęło wiele lat i wiele osób, które znała, już nie żyło (Kate zachowała młodość dzięki owocom życia, sekretnej plantacji w jej ogrodzie o której wiedzieli tylko Farouk i Shadia, oraz kilka bliskich przyjaciół z Chin), więc przyszło jej się spotkać tylko z ich potomkami. Gdy wybrała się na kolejne spotkania, Farouk wraz z żoną postanowili pozwiedzać Chiny na własną rękę i popodziwiać uroki okolicy - wreszcie mieli choć trochę wolnego czasu, bo Farouk nie ukrywał, że odkąd wybrali się w podróż, mieli coraz mniej chwil dla siebie. Za poradą Kate odwiedzili Świątynię Niebios, skąd roztaczał się przepiękny widok na okolicę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kat » 13 mar 2017, 22:01

@Lenna, chodzi o to, że o wiele przyjemniej się czyta relację, gdy dasz nawet krótkie opisy. W sumie nie miałbym nic przeciwko, gdybyś utworzyła nowy temat w relacjach i tam poprosiła o przeniesienie zdjęć, tak samo Jowisz. Taka mała sugestia z mojej strony. Mając wybór wrzucenia kilku zdjęć, a poprowadzenia relacji z prawdziwego zdarzenia, lepiej wybrać opcję bardziej ambitną, czyż nie? ;)

Farouk i Kate powinni teraz cieszyć się jak najdłużej chwilą czasu wolnego nim zaczną kolejne niebezpieczne wyprawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 24 mar 2017, 22:48

Widzę, że Wasi Simowie żyją pełnią życia :) Piękne fotki :h:
Ode mnie dzisiaj tylko kilka jakichś przypadkowych.
Bałwan Tragiczny Klaun. Tragiczny nawet w tym sensie, że trochę rozklapućkany ;)
Obrazek
Justin Cronk z nieszczęśliwą miną. Prawdopodobnie władze Uniwersytetu właśnie dowiedziały się, że to, co twierdził o swojej przynależności do rodziny rosyjskiego prezydenta to jedno wielkie kłamstwo :P
Obrazek
A na koniec kilku różnych Simów NPC, w tym niektórzy naprawdę osobliwie wyglądający ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kat » 24 mar 2017, 23:10

Putinopodobny studenciak pewnie został przyłapany na spacerze z bronią w ręku. Skonfiskowali mu ją i dlatego taki smutny :( Zastanawia mnie zawsze po jakie licho domyślny silnik postępu historii na siłę zamienia całe miasto w wampirów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 01 kwie 2017, 16:12

Kat pisze:Zastanawia mnie zawsze po jakie licho domyślny silnik postępu historii na siłę zamienia całe miasto w wampirów.
Mnie bardziej boli, że wampirami zostają zawsze najbrzydsi i najmniej pasujący na to Simowie ;_;


W czasie, gdy Farouk i Kate sobie romansowali, Kate odwiedziła przyjaciół, ich potomków, dowiedziała się nowych plotek i zmian w wiosce. Pod koniec dnia grupa zebrała się ponownie w domku letniskowym.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Kapitan Indra » 04 kwie 2017, 23:53

Lenna, super te Twoje podróżnicze opowieści.

Bella Ćwir, wystylizowana przeze mnie. Zmieniona w rysach twarzy tylko górna warga, której w oryginale prawie nie miała.
Obrazek
I mój nowy Sim, przystojniaczek spod ciemnej gwiazdy, niejaki Diego Pistolero :P Gdyby ktoś chciał go pobrać, jest w moim kąciku - Samotnia Indry
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 05 kwie 2017, 14:33

Indra, fajna stylizacja Belli :P Mnie boli jej wygląd w trójce xD
Diego jest cudny :love:

Ostatni dzień w Chinach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Niebezpieczny » 05 kwie 2017, 19:52

wróciłem do 3 ^^

Clarissa, czarownica zamieszkała w Moonlight Falls
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Zdjęcia z The Sims 3

Postautor: Lenna » 07 kwie 2017, 13:40

Niebezpieczny, wow, jaka fajna wiedźma :doge:

Powrót do domu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości