Nastoletnia ciąża

Poszukujesz konkretnego dodatku? A może różnych danego typu lub stylu? Tutaj możesz poprosić innych Użytkowników o pomoc!
Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Nastoletnia ciąża

Postautor: MoonWalk » 12 sty 2015, 0:29

Od razu zaznaczę, że to nie jeden z wielu tematów, bo przetestowałem już kilka sposobów:
1. Przede wszystkim Insimenator czy jak zwał tak zwał, wg instrukcji. Zmieniłem wiek obu simów, ale już tam coś się psuje - bo przeskakują oni jakby do etapu życia dorosłego, pozostając tylko przy swoim wzroście (zorientowani wiedzą o czym mówię). A ja chciałbym, żeby Sim był dalej w nastoletnim wieku, ale z możliwościami osoby dorosłej, tak jak to niby oferuje opcja, którą wybieram. Niby udaje mi się przywrócić Simkę do nastoletniego wieku, ale po wyjściu z gry ciąża znika, pewnie nawet brzuch by jej nie rosnął.

2. Próbowałem też Inteenmiera czy jak to się też nazywa xD Ale wersja, którą wybrałem (dla Osiedlowego Życia), mimo że pracowała prawidłowo, nie pozwalała moim simom wejść na parcele publiczną. To znaczy, gdytam jechałem, ekran ładował się w nieskończoność, mimo że było słychać, że Simowie tam są i korzystają z parceli. Przypuszczam jednak, że to może być spowodowane konfliktem z którymś z moich innych modów.

Są jeszcze jakieś inne mody na ciążę u nastolatków? Sposoby itp?

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Nastoletnia ciąża

Postautor: msreckless » 12 sty 2015, 7:21

ACR 2.0 (nie mogę dać linka bo jestem na telefonie) oferuje na pewno możliwość opcji romantycznych nastolatków i wydaje mi się że nastoletnią ciążę też, sprawdź.

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: Nastoletnia ciąża

Postautor: MoonWalk » 01 lut 2015, 17:43

A ja tam nie mogę znaleźć jakiegoś głównego wątku o tym ACR? Co to za mod, co on robi i do czego służy? Albo daj link do jakiegoś tematu opisującego główną wersję.

Hej, pomoże ktoś jeszcze? Bardzo prosze, bo dalej nie mogę tego zrobić, a jest mi to potrzebne.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Nastoletnia ciąża

Postautor: Kasim Hazim » 01 lut 2015, 20:06

Pamiętam, że chyba takowe ciąże u nastolatków robiłem insiminatorem [?] czy tym drugim (inteencośtam). Ale nie jestem do końca pewny, czy coś mi się nie pomyliło...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: Nastoletnia ciąża

Postautor: MoonWalk » 04 lut 2015, 17:30

Tak, ale mnie to nie wychodzi. Pisałem o tym w pierwszym poście ;)

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Nastoletnia ciąża

Postautor: msreckless » 04 lut 2015, 21:40

przeszukałam google i parę zaufanych stron z modami i nie znalazłam nic na ciążę u nastolatki (są mody oblokowujące bb nastolatków, ale nic więcej), poza inteenminaterem, który jest w ogóle złem najgorszym jesli chodzi o mody do dwójki.

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości